Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna
Sensacja!Łukaszenko dostał tylko 30,5 % !!!!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Aktualności dżunglowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 91030
Przeczytał: 191 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:42, 19 Gru 2010    Temat postu: Sensacja!Łukaszenko dostał tylko 30,5 % !!!!!!!!!

Tymczasem niezalezne sonadaze glosujacych przyniosly sensacje!
Poparcie dla Łukaszenki spadlo dramatycznie do tylko:

30.5 % !!!!!

A jeszcze niedawno bylo 46 % ...

Zniechecenie jest olbrzymie...
Przegral nawet na wsi!!!
Poparcie na wsi wynioslo:

36 % !!!!!!

W miastach:

24 % !!!!!!

W Mińsku :

12 % !!!!!!

!!!!!!!!

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BRMTvonUngern dnia Nie 23:10, 19 Gru 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 91030
Przeczytał: 191 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:03, 19 Gru 2010    Temat postu:

Rezim zaplatal sie w oszustwach!
,,Komisja wyborcza'' podala 89,1 % za Lukaszenka...
Rzezimowe ,,osrodki badan'' :
Jeden - 79 %
Drugi - 72 %
:O)))))
Tak to jest glupcy falszuja!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 91030
Przeczytał: 191 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 20:01, 20 Gru 2010    Temat postu:

Oszusci zjechali z 89,1 do 79,67 aby dopasowac wynik do sondazy.Sami widzicie jakie to glupie i ile warte!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 91030
Przeczytał: 191 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:48, 22 Gru 2010    Temat postu:

Co mysli Lukaszenko?

Łukaszenka wie, że nie wygrał i to go doprowadza do szału. Kandydat, który naprawdę wygrał nigdy nie tknąłby palcem opozycji - mówi w wywiadzie Władimir Żyrinowski, wiceprzewodniczący rosyjskiej Dumy Państwowej i lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji.

- Jeżeli trzymać się zasad demokracji to kandydat, który naprawdę wygrał nigdy nie tknąłby palcem opozycji . A on wie, że siedzi na miejscu, na którym nie ma prawa siedzieć. Ukradł władzę i wysyła naprzód żandarmów żeby wszystkich bić pałkami i zamykać w więzieniach, w których znalazły się setki ludzi. Jakie to zwycięstwo? On sam wie, że nie wygrał i to go doprowadza do szału. Łukaszenka ma sumienie i gdy on już z 17 rok siedzi na miejscu które mu się nie należy, to jest mu wstyd i ten wstyd kryje wściekłością - mówił Żyrinowski.
-On po prostu kłamie, gdy mówi że to wszystko są jego osiągnięcia. Co roku dajemy mu 5 mld dolarów i zabieramy to naszym obywatelom. No i teraz będziemy to samo dawać Ukrainie, bo tam mają swojego ukraińskiego Łukaszenkę - Janukowicza. I co mamy was wszystkich utrzymywać - jakim prawem? - pytał Żyrinowski.

>>>>>

Durak zawsze placi rachunki!Kto najwiecej stracil na komunie?ROSJA!Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 91030
Przeczytał: 191 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 9:34, 29 Cze 2011    Temat postu:

Niecałe 30 proc. Białorusinów wybrałoby Łukaszenkę

Tylko niecałe 30 proc. Białorusinów wybrałoby Alaksandra Łukaszenkę na prezydenta, gdyby wybory odbyły się w tej chwili - wynika z czerwcowego sondażu niezależnego ośrodka badań socjologicznych NISEPI.

Odsetek Białorusinów gotowych zagłosować na Łukaszenkę w wyborach prezydenckich spadł do 29,3 proc. z 53 proc. w grudniu 2010 r.

Po raz pierwszy od wielu lat odsetek respondentów nieufających prezydentowi znacznie przewyższył odsetek tych, którzy mu ufają, wynosząc odpowiednio 53,8 proc. oraz 35,7 proc., podczas gdy jeszcze pół roku temu było to 34,1 proc. oraz 55 proc.

Ponad połowa (52 proc.) respondentów uważa, że Łukaszenka opiera się przede wszystkim "na wojsku, MSW, KGB". Zdecydowana większość uważa, że prezydent nie radzi sobie z zadaniem zapewnienia "wzrostu gospodarczego" (75,7 proc.) oraz "wspieraniem stabilności w społeczeństwie (60,4 proc.).

59,1 proc. ankietowanych uważa, że fakt, iż "w rękach Łukaszenki skoncentrowana jest praktycznie cała władza w kraju", nie przynosi krajowi niczego dobrego, a tylko 26,3 proc. - że "jest korzystna dla Białorusi". We wrześniu zeszłego roku było to odpowiednio 38,5 i 44,1 proc.

Przy tym odsetek Białorusinów, którzy nie "czują się chronieni przed ewentualnym nadużyciem ze strony władz, milicji, milicji drogowej, służb podatkowych, sądów i innych struktur państwowych" wzrósł od marca o 8 pkt proc. do 56,9 proc. 33,7 proc. ankietowanych przyznało, że "w ciągu ostatnich 3 lat byli obrażani przez przedstawicieli organów władz" (wzrost o 4 pkt proc.).

Jednak tylko 25,8 proc. ankietowanych uznało, że jest "w opozycji wobec obecnych władz" (60 proc. odparło, że nie), i mniej niż 10 proc. uczestniczyło w imprezach publicznych w celu wyrażenia swojego zdania.

Sondaż wykazał zdecydowane pogorszenie nastrojów w sferze ekonomicznej od marca. Odsetek ankietowanych, którzy uważają, że ich sytuacja materialna pogorszyła się w ciągu ostatnich 3 miesięcy, wzrósł z 26,9 proc. do 73,4 proc., a 81,5 proc. respondentów sądzi, że białoruska gospodarka jest w kryzysie.

Aż 44,5 proc. uważa, że jest to przede wszystkim wina prezydenta, a 36,7 proc. - że rządu. Tylko 27 proc. upatruje przyczyn takiej sytuacji w kryzysie światowym.

Wzrost pesymizmu Białorusinów jest widoczny także w odpowiedzi na pytanie, czy sytuacja Białorusi rozwija się w odpowiednim kierunku. Od marca odsetek osób odpowiadających na nie przecząco wzrósł z 40 do 61,8 proc., a twierdząco - spadł z 45,3 do 26,1 proc., co jest niemal najniższym wskaźnikiem od rozpoczęcia badań przez NISEPI w 2003 r.

Pytani, co jest dla nich ważniejsze: poprawa sytuacji gospodarczej Białorusi czy niepodległość kraju, aż 65 proc,. wybrało to pierwsze, a tylko 28,9 proc. to drugie (we wrześniu było to odpowiednio 59,4 oraz 32,2 proc.).

Jeśli chodzi o stosunki międzynarodowe, lekko spadł od marca odsetek osób, które byłyby gotowe głosować w referendum za przystąpieniem do UE - z 48,6 do 45,1 proc., a wzrósł tych, którzy głosowaliby za zjednoczeniem Białorusi i Rosji - z 29,2 proc. do 31,4 proc. Gdyby musieli wybierać między jednym i drugim, nadal więcej respondentów wybrałoby jednak UE (44,5 proc.) niż Rosję (35,3 proc.).

Sondaż zarejestrowanego w Wilnie ośrodka NISEPI (Niezależny Instytut Badań Społecznych, Gospodarczych i Politycznych), którego wyniki przedstawiły niezależne portale białoruskie, przeprowadzono metodą wywiadu face to face na próbie 1 503 osób w wieku co najmniej 18 lat. Margines błędu wynosił 3 proc.

>>>>>>

Jednakze skoro ten sondaz twierdzil ze na Lukszenke chcialo glosowac 53 a teraz 29,3 . To nie jest wiarygodny... Bo faktycznie Lukszenko mial 30,5 % a ten insstytut wykazywal 53 % to ten instytut zawyza swoja metoda ( oczywiscie nie oznacza to swaidomego falszu ) poparcie Lukaszenki o 74 %... Jesli zrdukujemy o ten % te 29,3 to wyjdzie 16,9 % !!!

W chwili obecnej Łukaszenko ma 16,9 % poparcia narodu !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 91030
Przeczytał: 191 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 17:09, 10 Paź 2015    Temat postu:

Białoruś: doniesienia o rekordowej frekwencji i manipulacjach


Już ponad 28 proc. wyborców zagłosowało przedterminowo w wyborach prezydenckich na Białorusi, które trwają od wtorku – poinformowała na swojej stronie Centralna Komisja Wyborcza. Opozycyjny obserwator powiadomił zaś o manipulacjach głosami.

Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę. Istnieje jednak możliwość głosowania przedterminowego, co jest według CKW zgodne z międzynarodową praktyką i pozwala zwiększyć frekwencję – białoruskie prawo nie przewiduje bowiem głosowania poza miejscem zamieszkania. Według obrońców praw człowieka ułatwia to jednak fałszerstwa wyborcze.
REKLAMA


Członek miejskiej komisji wyborczej w Mińsku z ramienia Partii BNF Zmicier Kaspiarowicz poinformował, że wykrył manipulacje głosami. Odwiedził komisje w lokalach wyborczych i porównał liczbę głosów wydanych wyborcom z liczbą podpisów wyborców potwierdzających otrzymanie karty do głosowania.

W jednej komisji wydano 146 głosów, a podpisów było 109. W innej wydano 351 kart, chociaż ich otrzymanie potwierdziło podpisem tylko 162 osoby. Podobnie było w trzeciej komisji.

Koordynator niezależnej kampanii "Prawo wyboru" Dzianis Sadouski ocenił, że właśnie dlatego władze nie włączają do komisji przedstawicieli partii demokratycznych. - Wykryte nieprawidłowości świadczą o tym, że członkowie komisji wyborczych sztucznie zawyżają frekwencję i dochodzi do dorzucania głosów – powiedział.

W wyborach startuje czworo kandydatów: urzędujący prezydent Alaksandr Łukaszenka, przedstawicielka opozycji, działaczka kampanii "Mów Prawdę!" Tacciana Karatkiewicz, szef uważanej za lojalną wobec reżimu Łukaszenki Partii Liberalno-Demokratycznej Siarhiej Hajdukiewicz oraz naczelny ataman Białoruskiego Kozactwa i szef Białoruskiej Partii Patriotycznej Mikałaj Ułachowicz.

W badaniu niezależnego ośrodka NISEPI 45,7 proc. ankietowanych zadeklarowało chęć zagłosowania na Łukaszenkę, na Karatkiewicz 17,9 proc. ankietowanych, na Hajdukiewicza 11,4 proc., a na Ułachowicza - 3,6 proc.

...

Absurdy pseudowyborcze.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Aktualności dżunglowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy