Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna
Objawienia w Trevignano Romano.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Wiara Ojców Naszych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:06, 22 Wrz 2019    Temat postu: Objawienia w Trevignano Romano.

Bardzo mocne objawienia maja tez miejsce w Trevignano Romano.

...

Proroctwa Maryjne w Tre Fontane i Trevignano Romano

To czy spełnią się zapowiedziane proroctwa zależy od postawy ludzi. Jeśli się nawrócą i pojednają z Bogiem, wówczas staną się nieaktualne.
Jeśli jednak ludzie zlekceważą wezwanie do nawrócenia, to zapłacą wysoką cenę za popełniane grzechy. Największą karą za grzechy są same konsekwencje grzechów. Jeśli w ludzkiej wspólnocie nagromadziło się wielkie zło, to jego konsekwencje będą straszne.

Matka Boża swoje przepowiednie poprzedza stwierdzeniem:
jeżeli ludzie się nie nawrócą, to wtedy będą wojny, krwawe prześladowania oraz trzęsienia ziemi.

Maryja, objawiając się w Tre Fontane, stwierdziła, że największym zagrożeniem dla pokoju są: demoralizacja, ateizm i islam.

Zapowiedziała krwawe wydarzenia:
„Przyjdzie nagła kara ze Wschodu. Najeźdźcy będą mówić, że działają w imieniu Boga, aby podporządkować sobie tych, których nazywają „niewiernymi”. To będą dni cierpienia i żałoby. Nastąpi atak nieprzyjaciół Boga, wspomagany przez fałszywych proroków”.

Szczególnie będzie prześladowany Kościół katolicki, ale moce piekielne Go nie zniszczą. Wzmianka o silnym narodzie ze Wschodu wskazuje na zagrożenie ze strony islamu.

17 lutego 1999 roku Bruno Cornacchiola pisał:
„Dlaczego odpowiedzialni ludzie nie widzą zagrożenia inwazją islamu w Europie? Nie pamiętają o Lepanto? Zapomnieli o oblężeniu Wiednia w 1683 roku? Czy można twierdzić, że jest to inwazja pokojowa, skoro w krajach muzułmańskich nie pozwalają budować kościołów i głosić Ewangelii, gdy zabijają chrześcijan i tych, którzy uwierzyli w Chrystusa?”.

Bruno Cornacchiola miał mistyczne wizje, pełne symbolicznych, apokaliptycznych obrazów. W jednej z nich widział muzułmanów, którzy otaczali kościoły wypełnione ludźmi, zamykali drzwi świątyń, a z dachu wylewali benzynę i podpalali budynek.

W innej mistycznej wizji Bruno widział straszne prześladowania chrześcijan ze względu na wiarę w Eucharystię, Niepokalanie Poczętą i nieomylność papieża.

Ci, którzy nie chcieli wyrzec się swojej wiary, byli więzieni, torturowani i zabijani. Wielu zabitych leżało na placu św. Piotra oraz okolicznych ulicach. Płynęły strumienie krwi. Tłum barbarzyńców biegał wewnątrz bazyliki św. Piotra, zabijając kogo popadnie.

W pewnym momencie Bruno zobaczył, że wszyscy, którzy pozostali przy życiu i byli na placu św. Piotra, uklękli i zaczęli modlić się na różańcu.

Objawiła się im wtedy Maryja i powiedziała:
„Miejcie wiarę, nie pokonają was”.

Gdy prześladowcy szykowali się do ataku na zgromadzonych, wtedy zastępy aniołów otoczyły modlących się, a mordercy odłożyli broń na ziemię. Wielu z nich przestraszyło się i uciekło, a inni klęknęli obok modlących się i powiedzieli:

„Wasza wiara jest prawdziwa, uwierzyliśmy w Chrystusa”.
Kardynałowie i biskupi wstali i zaczęli chrzcić klęczących pogan, którzy krzyczeli:

„Niech żyje Maryja, Dziewica Objawienia, która pokazała nam Jezusa, Zbawiciela Świata”.

Podczas objawienia 14 sierpnia 1999 roku Matka Boża w Tre Fontane zapowiedziała potężne trzęsienia ziemi, które wstrząsną całym ziemskim globem.

Apelowała, aby ludzie byli w stanie łaski uświęcającej, a wtedy nie będą musieli się niczego obawiać. Maryja tłumaczyła, że trzęsienia ziemi oraz inne dramatyczne wydarzenia są wezwaniem do nawrócenia.

Podczas jednego ze swoich objawień Matka Boża powiedziała Cornacchioli, że jeżeli nie będzie nawrócenia, to wybuchnie wojna światowa. Będzie to konsekwencja grzechów nagromadzonych w rodzinie ludzkiej.

Przede wszystkim ma być zaatakowany Rzym. Te tragiczne wydarzenia mogą być jednak powstrzymane, jeśli ludzie nawrócą się, będą pokutować i się modlić.

Maryja mówiła, że jedyną bronią, którą można zwyciężyć złe moce, jest wiara w Chrystusa, trwanie w stanie łaski uświęcającej, wytrwałość w dobrym, miłość, wierność Ewangelii, czystość, uczciwość i cierpliwość.

Nowe objawienia w Trevignano Romano
Włoskie małżeństwo: Gianni i Gizela Carda, mieszka w Trevignano Romano. 7 marca 2016 roku małżonkowie udali się z pielgrzymką do sanktuarium Matki Bożej w Tre Fontane. Po powrocie pojawiły się w ich mieszkaniu tajemnicze znaki.

Figurka Matki Bożej przywieziona z Medjugorja oraz obraz Jezusa Miłosiernego zaczęły płakać krwawymi łzami. Badania laboratoryjne stwierdziły, że jest to ludzka krew. Na ścianie w sypialni ukazały się napisy w języku hebrajskim:
„Ja jestem Trójcą”

i aramejskim:
„To jest Moja Krew, Krew wylana za wielu”.

Gizela przyznała, że 21 kwietnia 2016 roku, podczas modlitwy różańcowej, po raz pierwszy objawiła się jej Matka Boża i powiedziała, że przyśle wiele osób, które potrzebują nawrócenia.

Maryja prosiła, aby małżonkowie przyjmowali przychodzących do ich domu ludzi oraz uczyli ich modlić się i kochać Jezusa.

Coraz więcej osób słyszało o niezwykłych wydarzeniach w Trevignano Romano. Ludzie zaczęli gromadzić się na wspólnej modlitwie różańcowej. Ponieważ przestali się mieścić w mieszkaniu Gianniego i Gizeli, wobec tego miejscowy biskup udostępnił im kaplicę.

Gizela twierdzi, że od kwietnia regularnie objawia się jej Matka Boża i podczas modlitwy różańcowej przekazuje jej orędzia. Słowa Matki Bożej, które zapisuje Gizela, bardzo mocno korespondują z orędziami z Tre Fontane. Wydają się ich kontynuacją.

Maryja mówi, że jej serce krwawi dlatego, że wielu ludzi w Kościele przestaje się modlić i traci wiarę, pogrążając się w wielkich ciemnościach grzechów.

Przypomina, że tylko przez nawrócenie, zerwanie z grzechem oraz wytrwałą modlitwę, sakrament pokuty i Eucharystię osiąga się niebo. W swoich orędziach Maryja bardzo prosi, aby odmawiać różaniec.

Każdy, kto będzie innych uczył tej modlitwy,
„otrzyma koronę z pereł miłosierdzia i chwały w nagrodę za to, że pomógł innym ludziom osiągnąć zbawienie”.

Modlitwa różańcowa jest potężną i wyjątkowo skuteczną bronią w walce z siłami zła.

Matka Boża powiedziała Gizeli, że z powodu ogromu ludzkich grzechów nadchodzą trzy dni ciemności. Nie powinni się ich obawiać tylko ci, którzy się modlą i są w stanie łaski uświęcającej.

Maryja wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo mało czasu i dlatego Jej wezwania do nawrócenia nie można lekceważyć. Zapowiedziała, że jeżeli nie będzie opamiętania, to nastąpi wielki kataklizm we Francji oraz trzęsienie ziemi we Włoszech.

Matka Boża mówiła też, że w Rzymie działają sekty masońskie, które uprawiają okultyzm, i że jeśli ludzie nie odwrócą się od grzechów i nie pojednają się z Bogiem, to

„na Rzym przyjdzie plaga różnych epidemii, wielkich nieszczęść, które przyniosą śmierć, zniszczenie i rozpacz”.

W orędziu z 22 września Gizela usłyszała:
„Jesteście cząstką Kościoła. Już niedługo zobaczycie mojego Syna przychodzącego z nieba i potężny grzmot wstrząśnie ziemią. Wielki znak krzyża będzie widziany na całym świecie. Nie lękajcie się. Ja będę z wami i wezmę was za rękę. Przygarnijcie Serce Jezusa i Jego krzyż”.

Trevignano Romano leży nad brzegiem pięknego jeziora Bracciano. 3 listopada 2016 roku wyjątkowo modlitwa różańcowa odbyła się nad brzegiem jeziora. Zebrało się wówczas bardzo dużo ludzi. Podczas modlitwy różańcowej Matka Boża objawiła się Gizeli i powiedziała:

„Będzie wielkie trzęsienie ziemi i ołtarz ojczyzny będzie pierwszy, który ulegnie zniszczeniu. Zjednoczcie się w modlitwie za Kościół, gdyż jest atakowany przez demona. Nie lękajcie się, jestem z wami z całą swoją matczyną miłością.

Proszę, otwórzcie wasze serca i módlcie się. Bo tylko wtedy otrzymacie łaski, których potrzebujecie. Ukochane dzieci, karmcie się ciałem mojego Syna. Korzystajcie z sakramentu pokuty. Nawracajcie się, bo czasu jest mało”.

Na koniec modlitwy różańcowej zebrani zobaczyli niesamowite zjawisko cudu słońca podobne do tego, jakie miało miejsce w Tre Fontane i w Fatimie.

Wiarygodność nadzwyczajnych znaków z Trevignano Romano zostawmy osądowi Kościoła, ale wezwanie do nawrócenia jest ewangelicznym wezwaniem Chrystusa oraz Jego Matki Maryi i ono zawsze wszystkich obowiązuje. Powinniśmy je przyjąć i podporządkować mu wszystkie dziedziny swojego życia.

Najważniejsze postanowienie to troska o to, aby zawsze być w stanie łaski uświęcającej, gdyż największym nieszczęściem dla każdego człowieka jest trwanie w śmiertelnych grzechach. Trzeba więc radykalnie zerwać z wszelkim grzechem i z okazjami do grzechu.

Jeżeli zdarzy się ciężki upadek, to trzeba natychmiast iść do spowiedzi. Nigdy nie należy się zniechęcać i tak powinno się ułożyć sobie program dnia, aby najważniejszą czynnością była w nim codzienna modlitwa.

Trzeba wytrwale modlić się modlitwą różańcową, Koronką do miłosierdzia Bożego oraz czytać Pismo Święte. Jeżeli to jest możliwe, codziennie uczestniczyć w Eucharystii i znaleźć czas na trwanie w obecności Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Tylko w ten sposób będziemy pozwalali Jezusowi, aby leczył wszystkie rany naszego serca, uwalniał nas od wszelkich zniewoleń i uczył nas bezinteresownie kochać. Mając Boga w sercu, nie będziemy się bać niczego i z radością będziemy dzielić się skarbem wiary z innymi.
źródło: milujciesie.org.pl

...

To ze znanego i cenionego czasopisma Miłujcie się! Z Polski wyszlo juz ono na swiat! Taka kolejna iskra z Polski. Widzimy wiec ze te orędzia są poważne. Wygladaja na autentyczne. Warto zatem im się przyjrzeć. Nie chodzi o gromadzenie wszelkich ,oredzi' bo tego jest masa. Na pewno falszywych. Natomiast te poważne warto poznać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:30, 26 Wrz 2019    Temat postu:

Fragmenty objawien do konca 2016 roku.

Tre Fontane

KP 24.01.2014
Moje drogie dziecko, niech będzie wiadomo, że objawię się raz jeszcze we wszystkich maryjnych grotach, tam gdzie na przestrzeni wieków Kościół Mojego Syna udzielił zatwierdzeń.


Mamy zapowiedz ponownych objawien w grotach znanych z dawnych wizyt Matki.

Trevignano Romano, 28 czerwca 2016 r.
Moje dzieci módlcie się za Papieża, ponieważ jest zmuszony podejmować decyzje, które nie pochodzą z jego serca.


!!!! Znamienne! Czyli na Franciszku sa wymuszane decyzje! Przez oczywiscie satanistow.

Trevignano Romano, 30 lipca 2016 r
„Królowa Różańca mówi: „… dla tych, którzy nie mieli wiary, bezużyteczne będzie w ostatniej chwili wzywanie Pana, ponieważ nie będzie zbawiony!”
KP 11-01-2011
Wybierając kłamstwa rozsiewane przez kusiciela — zwłaszcza kłamstwo, że Bóg, Przedwieczny Ojciec, nie istnieje — skazujecie siebie na zagładę. Dopiero kiedy na końcu drogi spotkacie swojego bożka i spojrzycie w jego nikczemne oczy, tańczące z zadowolenia, będziecie krzyczeć, aż ochrypniecie. Będziecie krzyczeć o Moją pomoc, ale będzie za późno. Nie będzie powrotu z tego stanu. Podjęliście wasz wybór za życia i chociaż będę lał gorzkie łzy głębokiej boleści nad każdą Moją straconą duszą, to nie mogę ich już uratować, gdy znajdą się w tym stanie. Wasza wolna wola, którą wybraliście, wasze przeznaczenie będzie zupełnie poza zasięgiem Moich rąk.


Tak! Wybierasz potwory za zycia bedziesz z nimi na zawsze!

Trevignano Romano, 2 sierpnia 2016 r
Naukowcy są zakneblowani przez potężnych.


To sugeruje ze chodzi o NWO! Tak wiec nie cieszcie sie ze naukowcy cos tam powiedzieli! Oni sa zniewoleni przez globalnych oligarchow!

Trevignano Romano, 30 sierpnia 2016 r
Pierwsze odmawianie Różańca Świętego w kaplicy Najświętszego Serca przez biskupa Romano Rossiego

Trevignano Romano, 16 września 2016 r
Słuchajcie nadchodzącego deszczu gniewu od Ojca.
Nie myślcie, że Watykan robi dobre rzeczy dla ludzkości, wszystko jest fałszywe. Wielu duchownych jest fałszywych, niewielu świętych kapłanów będzie prześladowanych, jak również lud Boży.


Biskup odprawil Różaniec. Widzimy ze w Watykanie jest juz bardzo źle! Oszukuja nas udajac poboznych a sa wilkami w owczych skorach!

Trevignano Romano, 15 października 2016 r
Moje dzieci, będę was chroniła i będę was mocno przytulała do mojego niepokalanego serca, zostaniecie wprowadzeni w stan snu i wpadniecie w prawdziwe życie, gdzie znajdziecie prawdziwą miłość.


Sen jaki mial Adam! Trudno orzec czy chodzi o ich osobiste pojscie do nieba czy o zycie po paruzji.

Caltanissetta, 19 października 2016 r
Aniołowie i archaniołowie walczą z demonami na wyższej sferze niż niebo, teraz Siódma Pieczęć została otwarta i wkrótce zobaczycie mojego syna. Moje dzieci, asteroida wkrótce spadnie na ziemię.


Juz Siódma! pieczęć byla otwarta w 2016! Ostatnia! To teraz tylko koniec! Wkrotce Jezus powroci! Potwierdzenie uderzenia asteroidy! Gwiazda piołun...

Trevignano Romano, 29 października 2016 r
Drogie dzieci, wkrótce Rzym upadnie, nastąpi silne trzęsienie ziemi, a ołtarz ojczyzny będzie pierwszym, który zostanie zniszczony, przyłącz się do modlitwy za kościół, ponieważ jest w rękach diabła. Chronię cię i obejmuję, nie obawiaj się, że jestem z tobą z całą moją macierzyńską miłością, módl się za Australię.


Rzym upadnie! Zgodnie z Malachiaszem. Nastepni papieze maja byc gdzie? W Polsce oczywiscie! Kościół jest w rekach diabla czyli satanisci przenikneli do hierarchii. Trzeba sie modlic!

Trevignano Romano 1 listopada 2016 r
Dzisiaj o 17.30 na lewym nadgarstku pojawiła się litera „M”. Obecność naszej Matki jest stała, nigdy nas nie opuszcza, wszyscy jesteśmy powołani na tę misję i będziemy Zwycięscy.

Trevignano Romano 8 grudnia 2016 r
Dzisiejszy znak o 14:30: „Maria Purissima” w lewym ramieniu.


Tak! Zwyciezymy!

Trevignano Romano 20 grudnia 2016 r
Umiłowane dzieci, wielkie widzialne światło nadciąga nad całą ziemią, która obnaży wasze sumienie, wasze błędy i waszą dobroć. Niektórzy nie poniosą strasznej wizji, tak bardzo, aby doprowadzić ich do śmierci.


Slynne przeswietlenie sumien. Zobaczycie swoje zycie jak w filmie. Wielu umrze widzac jacy sa źli. Ci co przestrzegajas praw Boga wyjda bez szwanku.

Trevignano Romano 27 grudnia 2016 r
Polecam chrzest nieochrzczonym dorosłym, i jeśli macie nieochrzczone dzieci, aby to zrobić teraz, aby nie odczuwać wielkiego cierpienia przy nadejściu wielkiego światła. Módlcie się za Włochy, za Rzym, gdzie zaatakowana zostanie instytucja Watykanu.


Trzeba dopelnic zaniedban! Chrzest Komunia Bierzmowanie! A przede wszystkim SPOWIEDŹ! Aby przezyc w miare bez wstrzasu odkrycie sumień!

Bardzo ciekawe oredzia jak widac.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:01, 29 Wrz 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 6 stycznia 2018 r
Wkrótce zobaczysz znaki z nieba. Jerozolima zostanie zniszczona, jak dwa tysiące lat temu. Kto nie wierzy w te przesłania, musi pamiętać o tym, co wydarzyło się w czasach Noego, z powszechną powodzią, teraz historia zostanie powtórzona w szerszy sposób.


Zapowiedz zaglady syjonizmu. Zniszczenie Jerozolimy! Ponadto katastrofy jak za Noego. Szerzej powtorzone co oznacza chyba ze bardziej roznorodne. Nie tylko woda.

Trevignano Romano 13 stycznia 2018 r
Moja matka przyjdzie ze mną, aby powitać was w nowym raju

Jezus


Raj na ziemi po paruzji zapewne.

Trevignano Romano 20 stycznia 2018 r
Moje maleństwa, pamiętajcie, że nasz Pan jest Miłością, ten, który sieje zło, nie pochodzi od Boga, Bóg jest miłością do swego brata, miłość do słabych, miłość jest jedyną drogą, która prowadzi do światła, nie zachowuj się jak faryzeusze , Drogie umiłowane dzieci, moi posłańcy, dziękuję wam, że poświęciliście swoje życie dla mnie, każdego dnia byli krytykowani, wiedzcie, że będziecie pierwszymi, którzy zostaną wywyższeni i przyjęci przeze mnie i przez mojego Syna Jezusa.


Przypomnienie Miłości ktoa jest JEDYNĄ FORMĄ ISTNIENIA BOGA!!! Nie obawiajmy sie osmieszenia i gadek o ,wariatach czekajacych na koniec swiata'. Miny im wkrotce zrzedną.

Trevignano Romano 23 stycznia 2018 r
Moi umiłowani, Antychryst, który zostanie przedstawiony, weźmie świat w swoje ręce i będzie wspierany przez potężnych, wkroczy do kościoła i do życia ludzi.


Znane powszechnie fakty przygotowywania antychrysta.

Trevignano Romano 27 stycznia 2018 r
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że byliście tutaj zgromadzeni, módlcie się za dzieci, módlcie się tak bardzo, jak przewidziałem, teraz w niektórych kościołach mój Syn zniknął, Eucharystia nie ma żadnej wartości, ta nowoczesność się rozprzestrzenia, nie postępujcie zgodnie z tymi fałszywymi ekstrawagancjami nie pochodzą od Boga, przyjście Jezusa jest bliskie, podobnie jak niebiosa będą znaki.


W NIEKTORYCH KOSCIOLACH JUZ JEST OHYDA SPUSTOSZENIA! FALSZYWA KOMUNIA! Zmienione formuly powoduja ze ze PRZEISTOCZENIE NIE NASTĘPUJE! To tylko oplatek! Chronmy Polske przed tym!

Trevignano Romano 30 stycznia 2018 r
Moi ukochani, musicie być zjednoczeni w modlitwie, wojna jest na następnym kroku i Ameryka straciła wszelką bliskość z Bogiem i bardzo za to będzie cierpieć. Europa będzie również atakowana pod każdym względem. Moim zaproszeniem jest patrzeć na znaki, które przyjdą z nieba, przez które zrozumiesz wiele rzeczy! Wszystko, co należy do diabła, zostanie zniszczone. Musicie powiedzieć kapłanom, aby pozostali połączeni z prawdziwym magisterium Kościoła, ponieważ diabeł będzie próbował prać mózgi, zbliżając ich do rytuałów, które są wyłącznie satanistyczne.


Mocne! Wojna wisi na wlosku! Co ciekawe USA sa najgorsze! Stracily WSZELKIE zwiazki z Bogiem! Beda przeczolgani. Europa co ciekawe mniej! Bo istotonie po 45 Europa Zachodnia jest wasalem USA! I stamtad idzie satanistyczna demoralizacja! Patrzmy na znaki! Wszelkie zlo bedzie wycięte! Kaplani maja trwac w tradycji bo inaczej wejda w rytualy satanistyczne!

Trevignano Romano 1 lutego 2018 r
Aniołowie podziemnego świata są na ziemi, by sprytnie się o was troszczyć. (dotychczas podejrzewałem, że tylko fałszywy prorok został zwolniony z Tartaru)


,Troszczyc' oczywiscie czytajmy na odwrot! Podziemny swiat! Tartar! To oczywiscie przenosnie - chodzi o pieklo!

Trevignano Romano 3 lutego 2018 r
Przesłanie Jezusa o 23:05
Ci, którzy mówią, że mnie kochają i mówią w moim imieniu a profanują Eucharystią, spłoną w ogniu piekła.


Uwaga! Zwlaszcza kaplani! Nie profanujcie! Musi byc klęczenie podczas przyjmowania tego najwazniejszego Sakramentu!

Trevignano Romano 24 lutego 2018 r
Bóg jest bardzo urażony zwłaszcza przez Włochy, naród, który zdradził go, myśląc o wszystkim oprócz Boga, pomimo Kościoła założonego przez Piotra! Spójrzcie często na niebo, ponieważ z nieba nadejdą wszystkie znaki przed wielkim uciskiem.


Italia bardzo odeszla od Boga i tez szykuje sie potop.

Trevignano Romano 8 marca 2018 r
Przesłanie Jezusa
Bracia, dziękuję za to, że się tu zgromadziliście, w tym błogosławionym domu, jestem tu pośród was, aby zostawić wam pokój. Dzisiaj jestem bardzo smutny, tak smutny, modlę się do mojego Ojca, aby jego sprawiedliwość nie była gorsza od potopu lub gorszego niż to, co wydarzyło się za dni Noego. Mój Ojciec, już nie chce mnie słuchać, gdyż wyrządziliście już zbyt wiele krzywdy.


Konczy sie czas milosierdzia! Ojciec nie chce sluchac czyli czas na katastrofy pokutne!

Trevignano Romano 10 marca 2018 r
Moi umiłowani, demony są na ziemi i nigdy nie wyobrażacie sobie, ile miejsca w piekle uczyniono dla wszystkich dusz, które popadną w grzech, jak jest to ogromna przepaść. Proszę otwórzcie oczy i nie słuchajcie fałszywego pokoju, ponieważ potężni planują wielką wojnę, módlcie się, módlcie się.


Satanisci planuja wielka wojne oczywiscie belkoczac o pokoju. Celem jest globalne niewolnictwo znane jako NWO. Skoncza w piekle z dermonami ale wy trzymajcie sie z dala od tego!

Widzimy ze znamienne slowa!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 16:44, 30 Wrz 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 20 marca 2018 r
„Chciałbym, aby istniał łańcuch modlitwy za Rosję, ponieważ stamtąd iskra zapali się”.


Chyba Rosja sie nawroci o taka iskre chodzi. W Fatimie o tym bylo. Nawroci sie asle to juz pewnie pod Królem Polski, ktory ma jeden z tytulow Wybrany Książe Moskiewski.

Trevignano Romano 29 maja 2018 roku
Bądźcie zjednoczeni i módlcie się za Włochy, ponieważ ich cierpienie będzie wielkie, nawet natura zbuntuje się przeciwko człowiekowi.


Tutaj bedzie pewnie potop doslowny.

Trevignano Romano 23 czerwca 2018 r
Chcę przyprowadzić wszystkich do mojego Raju, więc teraz proszę was, abyście wyznawali każdy grzech, zwłaszcza te poważne, nigdy ich nie powtarzając, abym wam mógł przebaczyć. Ja, wasz Jezus, daję wam całe moje Miłosierdzie, żyjcie w wierze i świadectwie. Kochajcie mój krzyż, pokutujcie i przyjdźcie do Mnie, czekam tylko na wasze Tak i zawsze będę wam bliski w waszym życiu. Bądźcie gotowi na nową Pięćdziesiątnicę.


Czeka nas Raj! Trzeba jednak pokutowac. Godnie znosic cierpienia. Czeka nas Piędziesiątnica czyli przybycie Ducha Świętego.

Trevignano Romano 26 czerwca 2018 r
Moje maleństwa, spójrzcie na znaki, wkrótce nawet księżyc nie będzie już dawał swojego światła.


Ksiezyc zaniknie! To bedzie kolejny znak!

Trevignano Romano 3 lipca 2018 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście Kościołem, wiem, jak bardzo się modlicie i wiem, jak bardzo poświęcacie się Panu, ale czasami to nie wystarczy. Uczyń post, karm się ciałem mojego Syna, zbliż się do spowiedzi. Wszystko to będzie dla zbawienia waszych dusz.


Zycie sakramentalne! To jest wszystko! Zadnego ekstra nie ma! Co moze byc ekstra ponad Boga? Absurd logiczny!

Trevignano Romano 25 sierpnia 2018 r
Módlcie się, módlcie się, módlcie się tak bardzo, teraz podpisano dokument dotyczący Eucharystii. Nie będziemy już wierzyć w przeistoczenie, ale wszystko zostanie przyjęte jako upamiętnienie. Umiłowane dzieci, wszystko się zmieniło i nadal będzie się zmieniać w przyspieszonym tempie, bądźcie gotowi, tylko w Eucharystii iw Słowie znajdziecie siłę, by sprostać tym zmianom. Stolica Piotrowa zostanie wkrótce zniszczona.


Jakies dokumenty w Watykanie likwidujace Eucharystie! Ohyda spustoszenia! To bedzie narastac ku kompletnemu satanizmowi.

Trevignano Romano 23 października 2018 r
Moje dzieci, to, co zawsze powtarzałem, nastąpi wkrótce, przestrzegaj znaków nieba, ziemia będzie się poruszać coraz mocniej, morza będą się trząść coraz bardziej, a wulkany będą gotowe na cięższe wybuchy. Kiedy zostaniecie wzięci, wszystkie demony będą na ziemi, ale nie bójcie się, kochajcie się jak bracia, nadchodzi lodowata noc.


Zjawiska przyrody ale lodowata noc oznacza noc wiary! Ohyde spustoszenia!

Trevignano Romano 10 listopada 2018 r
Moje dzieci, często zastanawiacie się, co wydarzy się podczas Ostrzeżenia, teraz powiem wam, co się stanie; wszystko się zatrzyma i wszyscy zostaną wprowadzeni w stan ekstazy, podczas tego wszystkiego zobaczycie grzechy popełnione w życiu, to pomoże uświadomić wam cierpienie, a będziecie szukać i znaleźć Boga, Moja umiłowana, módlcie się za Amerykę, ponieważ wkrótce coś wielkiego wydarzy się temu narodowi i zaangażuje w to cały świat


W USA bedzie katastrofa. I slynne OSTRZEŻENIE! Czyli kazdy zobaczy film z zycia - chodzi o grzechy rzecz jasna! Bóg nie wypomina dobra! To ma zmienic wasze myslenie i ukierunkowac na Boga!

Trevignano Romano 27 listopada 2018 r
Dzieci, kiedy modlicie się, na różańcu zawsze medytujcie nim, modlitwa różańcowa bez medytacji i w pośpiechu nie jest ważna.


Odklepywanie nie jest wazne! Chodzi o swiadome rozumne zaglebienie sie. Czyli medytacje.

Trevignano Romano 18 grudnia 2018 r
Moi ukochani, nadejdą bardzo złe czasy, zwłaszcza nadchodzący nowy rok (2019).


Istotnie w Polsce ohyda bluznierstw eksplodowala. Co jeszcze nastapi?

Trevignano Romano 31 grudnia 2018 r
Przesłanie Boga Ojca, 23:25
Ja, wasz Ojciec, proszę was, abyście przeczytali księgę Jana, jest napisane wszystko, co się wydarzy, nie udawajcie, że nie umiecie czytać, trzymajcie wszystko na boku. Apokalipsa to książka, którą będziesz musiał przeczytać w tych nowych czasach, które nadejdą. Nie bójcie się, jesteście Moim ludem, zawsze słuchajcie waszej Najświętszej Matki, która przychodzi was uczyć, nauczać was i strzec was. Nie bójcie się, bądźcie gotowi do bitwy, moi żołnierze. Niebiosa zawsze będą cię chronić. Błogosławię was, moje dzieci, w imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Apokalipsa to oczywiscie ksiega na ten czas bo go dotyczy. Nie nalezy sie bac tylko okazac mestwo! Matka jest nam dana na te czasy! Jestesmy pod ochrona Nieba! Zwyciestwo jest jasne i oczywiste!

Piekne przeslania.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 14:34, 01 Paź 2019    Temat postu:

Fragmenty objawień w Trevignano z 2019 r.

Trevignano Romano 5 stycznia 2019 r
Módlcie się, nadchodzą zarazy i szerzące się epidemie, wszystko zacznie się w Rzymie, gdzie Kościół Piotra jest chory. Moi kochani czasy które przyjdą, będą czasem żniwa, więc siejcie dobrze, a ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, proszę was, abyście się nawrócili.


Zapewne w Rzymie bedzie zaraza DUCHOWA! A zwykle zarazy za nia pojda.

Trevignano Romano 8 stycznia 2019 r
Drodzy bracia, radośnie ogłaszajcie moje przyjście, bądźcie radośni w swoim sercu, ponieważ wasz Król ma być wśród was. Nie bójcie się przyszłości, będziecie mieli naszą ochronę, ponieważ przyjęliście Mnie w swoich sercach, więc powitam was w nowym Raju, przysmaki są dla was gotowe, z pokojem, radością i nieskończoną miłością.


Mamy byc radosni i glosic nadejscie nowego Raju! Totez to robie! Bóg z nami! Powrót Króla!

Trevignano Romano 2 kwietnia 2019 r
Moi umiłowani, oto wojna jest blisko, módlcie się tak bardzo Różańcem Świętym w swoich rękach, tylko prawdziwa wiara może coś zmienić.


Wkrotce wielka wojna! Modlmy sie Różańcem zwlaszcza ze jest pazdziernik miesiac tej modlitwy! Tylko miłość moze cos zmienic.

Trevignano Romano 9 kwietnia 2019 r
Dzieci, bądźcie gotowi, ponieważ nadchodzi uderzający znak, na który czekacie. Umiłowane dzieci, bądźcie gotowi na to, kiedy ogień Ducha Świętego zaatakuje wasze serca, biada tym, którzy nie są (przygotowani?), ponieważ będą ogarnięci wielkim cierpieniem. Drogie dzieci, teraz jesteśmy w czasie, gdy niebiosa się otworzą i usłyszycie trąby Aniołów, oczyszczenie będzie silniejsze niż przedtem. Moje umiłowane dzieci, Eucharystia wkrótce zostanie usunięta z Kościoła.


Bedzie wielkinznak. Zapewne Krzyż na niebie? Duch Święty nas ogarnie! To bedzie cierpienie dla zlych! Nastapi silne oczyszczenie! Niedlugo zniknie Eucharystia ta oczywiscie prawdziwa! Niebiosa sie otworza i uslyszycie traby Aniołów!

Trevignano Romano 4 maja 2019 r
Umiłowani bracia i dzieci, przygotujcie się, ponieważ wkrótce przyjdę zabrać was tam, gdzie wszystko jest gotowe do waszej ochrony. Przyjmę was wszystkich z ogromną miłością. Teraz proszę was, nie opuszczajcie mnie i nie porzucajcie wiary we Mnie.


Zapewne mowa o jakims schronieniu. Wierni Bogu beda pod ochrona gdziekolwiek soie znajda. W takiej Holandii to moze oznaczac opuszczenie kraju.

Trevignano Romano 11 maja 2019 r
Słuchaj wiatrów wojny, które nie są tylko bombami atomowymi, ale wojna świata już się rozpoczęła.


Duchowa jest wazniejsza niz te bomby!

Trevignano Romano 14 maja 2019 roku
Miasta zostaną zaatakowane przez wodę. Żyj oczami zwróconymi ku niebu.


Potop bedzie jedna z kar.

Trevignano Romano 18 maja 2019 r
Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowani, wkrótce niebo się otworzy i ujrzycie Królestwo Boże ze wszystkim, co zostało dla was przygotowane. Bądźcie wierni Jezusowi, proszę was ponownie o pilne nawrócenie. Moi umiłowani, nie macie więcej czasu, wkrótce ujrzycie powrót Mojego Syna Jezusa, Jego przyjście nie będzie długo trwało, ale najpierw ujrzycie wielkie znaki z nieba. Oto sprawiedliwość Boża spoczywa na was, nie bądźcie związani z ziemskimi rzeczami, wszystko zostanie zmiecione, zapytajcie się, dlaczego te powodzie, te silne wiatry, te huragany nadchodzą i zdarzają się. Abyście zrozumieli, że Bóg jest jedynym ważnym teraz i zawsze, On was kocha, ale wielu z was straciło zaufanie z powodu demonów, które wiedzą, jak mocno uderzyć w umysł, niszcząc myśli. Nastąpi silne trzęsienie ziemi, módlcie się, módlcie się za Amerykę, ponieważ będzie ona pić gorzki kielich z powodu wielkich grzechów. Bądźcie silnymi dziećmi, przed tym, co was czeka. Teraz zostawiam was i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen ”.


Szczegolnie dostana USA! Cala cywilizacja ludzka bedzie zmieciona! Drogi mosty elektrownie wszystko! Wszystko do czego jestescie przywiazani. To bedzie pokaz Kto jest naprawde wazny! Bóg! Bo zapomnieliscie o tym i bedzie bolesnie przypomniane!

Nie ma juz wlasciwie czasu. Tylko nawrocenie! Ujrzymy Królestwo Boże! Na to czekam!

Trevignano Romano 21 maja 2019 roku
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Umiłowane dzieci, wzywam was, abyście żyli orędziami, które wam przekazuję i często komentuję Ewangelię. Drogie dzieci, wzywam was do pilnego nawrócenia, czy nie rozumiecie, że nie macie więcej czasu? Nie ma już czasu na jego marnowanie, bo to już koniec, rozejrzyjcie się, chcą zniszczyć mój kościół, nawet od jego wnętrza będą ataki terrorystyczne ze strony świata. Dzieci, módlcie się, za każdego, kto mówi z natchnienia Ducha Świętego. Brońcie prawdziwej wiary chrześcijańskiej i nie zniekształcajcie jej. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Nie ma juz czasu! Nie ma czasu! Doslownie! Kościół jest w ruinie! Trzeba sie trzymac prawdziwej wiary! Tak jak bylo zawsze!

To nie ma juz czasu niebywale mnie pociesza! To znaczy ze Jezus jest tuz tuz!
Bardzo radosne oredzia!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:55, 04 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 18 maja 2019 r

Módlcie się, módlcie się za Amerykę, ponieważ będzie ona pić gorzki kielich z powodu wielkich grzechów.

Ap 14:6-11
Potem ujrzałem lecącego przez środek nieba innego anioła, mającego ogłosić odwieczną Dobrą Nowinę wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. Wołał on głosem donośnym: Ulęknijcie się Boga i oddajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła, i oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód! A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad za nim, mówiąc:Upadł, upadł Wielki Babilon, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody! A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli ktoś wielbi Bestię i jej obraz i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga, przygotowane bez rozcieńczenia, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi, i nie mają odpoczynku we dnie ani w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia.


Tak te objawienia maja odpowiednik w Biblii! Zwlaszcza w Apokalipsie!

Trevignano Romano 25 maja 2019 r
Cenacolo w Rimini
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Ileż wiary czuję w waszych sercach! Miłość i odwaga we wierze, do mojego Jezusa i do mojego Kościoła, które diabeł chce zniszczyć, bądźcie prawdziwymi apostołami. Dzieci, diabeł chce was zwieść, i teraz użyje wszelkich sposobów by się wkraść, nie pozwólcie mu na to. Módlcie się gdyż on zawsze się czai, bo wie, że jego czas się skończył. Płaczę ze względu na to wszystko, co nadejdzie*. Nawróćcie się i zawsze bądźcie wierni prawdziwemu Kościołowi. Teraz błogosławię was w imię Ojca Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

*Wyjaśnienie fenomenu „płaczących* obrazów i figur Trevignano Romano


Wiadomo ze szatan zwodzi ale musi miec zaczepienie w grzechu! Nie zwiedzie ot tak sobie osoby ktora chce byc zawsze z Bogiem!

28 maja 2019 roku
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Moje dzieci, drogie mojemu błogosławionemu sercu, ile razy powiedziałam mu (błogosławionemu sercu), aby się modliło za te chwile, które teraz nadeszły, ale ilu z was czuje się gotowych stawić czoła tym ostatnim czasom! Umiłowane dzieci, jestem tu, aby was chronić, wkrótce nie pozostanie wam nic, spójrzcie na zamieszanie, które panuje na ziemi i wokół was, to są widoczne znaki dla wszystkich, które czyż nie prowadzą was dzieci, do kogo innego jak tego, którego szukacie – Boga? Diabeł dotknie miejsc i ludzi, których nigdy sobie nie mogłybyście wyobrazić. Dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Teraz kładę na tobie płaszcz Benedykta i błogosławię cię w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”.


Tak demony w Watykanie! Nikt by sie nie spodziewal! A opanuja go! Czy jestescie gotowi stawic czola czasom ostatnim?!

Trevignano Romano 1 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Moje dzieci, co za cudowny dar dany wam przez Ojca, zarówno wam, jak i wszystkim tym, którzy poznali mojego Syna Jezusa. Wy jako narzędzia, zawsze bądźcie latarniami światła, nigdy nie gaście waszych lamp, ale przynieście światło na świecie, który jest miłością i pokojem. Moje drogie dzieci, jak wielkie jest wasze serce! Będę cię chroniła przed każdym atakiem złego, ty swoim swoim Tak, zapaliłaś latarnię morską na świecie, a ja zawsze będę z tobą razem z moim Jezusem. Dzieci, składajcie świadectwo i upewnijcie się, że każdy, słucha moich orędzi. Czasy będą trudne, ale nie będziecie sami, moi aniołowie nie pozwolą wam być dotkniętym przez tych, którzy są w uścisku zła. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha, amen ”.
KP 15-04-2012
Dwoma lampami są Moje Chrześcijańskie Kościoły, tradycyjny prawdziwy Kościół i ci Moi wyznawcy, którzy będą odrzuceni przez fałszywego proroka.


Nie zostaniemy porzuceni demonom ku zabawie oczywiscie! Bez obaw! Bóg wszystko kontroluje!

Trevignano Romano 3 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w waszym sercu. Drogie dzieci, kochajcie Mojego Syna Jezusa, zmieniajcie nienawiść miłością, gniew przebaczeniem, egoizm altruizmem, dumę pokorą i racjonalnością ducha, to są rzeczy, o które was proszę, nie macie zbyt wiele czasu na nawrócenie. Błagam was, dzieci, nie każcie mi już płakać i nie sprawiajcie już, żeby Serce Jezusa więcej cierpiało, bo czyż już nie cierpiało wystarczająco? Czyż ludzkość nie wyrządziła już zbyt wiele krzywdy Bogu, który ją kocha i chroni przed pierwszym okrzykiem? A jednak, jak ludzie podziękowali Jezusowi? Bluźnierstwo i wejście na drogę wiecznego potępienia. Dlaczego pożądacie najbardziej komfortowego życia, wymagacie zaszczytów? Otwórzcie swoje serca na radość miłości Jezusa, a wszystko będzie łatwiejsze. Dzieci, jestem Matką i nie opuszczam was. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, amen ”. Zostanę z wami, aby się modlić.


Wady trzeba pokonywac przeciwnymi cnotami! Stara zasada!

Trevignano Romano 8 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w waszym sercu. Umiłowane dzieci, dziękuję za waszą wiarę. Dzieci, misja poznania mojego Syna, gdziekolwiek pójdziecie, zostanie wam powierzona. Wkrótce ci, którzy mają wiarę, otrzymają dar Ducha Świętego i stanie się to nagle, poczujecie się radośni i gotowi nieść Słowo tym, którzy go nie znają. Moi umiłowani, proszę was, abyście trzymali się Ewangelii i Prawdziwej i Jedynej Doktryny Wiary. Moje dzieci, płaczę, bo wiem, co napotkacie, więc proszę, zawsze bądźcie gotowi. Kościół przejdzie wielką odnowę, usuwając to, co złe, a wszystko wróci na swoje miejsce, zadanie to powierzono wam świeckim. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Wierni beda napelnieni Duchem Świętym. Nastapi odnowa Kościoła i to glownie dzieki swieckim!

Trevignano Romano 11 czerwca 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tutaj na modlitwie, pocieszcie Moje Serce i Jezusa swoją obecnością i waszymi modlitwami. Moje dzieci, pamiętajcie, że Boża sprawiedliwość wkrótce będzie przytłaczająca, ale nie lękajcie się, raczej lękajcie się, gdy już nie będziecie odczuwać obecności Boga z wami. Tak, wtedy będziecie musieli się bać. Trzęsienia ziemi będą następować po sobie, wkrótce Eucharystia zniknie, ale bądźcie wierni i walczcie jak żołnierze, będziecie wiele cierpieć, ale ci, którzy uwierzą, zostaną zbawieni. Teraz zostawiam wam mój pokój i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Bedzie odczuwalny brak Boga! Oczywiscie nie bedzie Eucharystii! Trzeba okazac mestwo! Nagroda za to bedzie nie do opisania!

Trevignano Romano 15 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje umiłowane dzieci, choć tyle jest waszych cierpień, pamiętajcie, że nie ma krzyża, który nie prowadziłby do Boga, kochajcie go i noście go z miłością i pewnością, że Jezus jest blisko was. Moi kochani, ile słów wypowiedziano w tych latach i mimo znaczących znaków, nie wszystkie serca są nawrócone. Płakałam, abyście widzieli mój ból, a wy nadal nie rozumiecie, oto czas łaski dobiega końca a sprawiedliwość jest nad wami. Ja zaś proszę tylko o miłość, o miłość do siebie także, ale nadal widzę, jak moje dzieci idą w stronę drogi prowadzącej do piekła. Wasze życie wieczne ma wielką wartość dla Boga, pracujcie dla waszego życia wiecznego. Módlcie się za Kościół, który zostanie potężnie wstrząśnięty w posadach i będzie to miało poważne konsekwencje. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, amen ”.


Tylko zycie wieczne jest dla nas jedynym zainteresowaniem i jedyna ,kariera'. A tu droga wiedzie przez krzyz. Czasu jest naprawde malo. Konczy sie miłosierdzie a zaczyna sprawiedliwość..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 10:36, 08 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 18 czerwca 2019 r.

Przesłanie Jezusa

Moi drodzy bracia, dziękuję za to, że jesteście tutaj na modlitwie. Ja, wasz Jezus, jestem tu z wami i widzę wasze serca. Bracia, ileż jest w was lęków, ale to jest miara waszej wiary. Wkrótce przybędę, żeby was przytulić i zabrać do bezpiecznych miejsc. Punkt widzenia wielu moich konsekrowanych synów i braci, który odrzuca moją Matkę, sprawia mi wielki ból i będzie to jeden z głównych powodów silnych trzęsień ziemi, które będą miały miejsce w Kościele. Uklęknijcie i módlcie się do mojej Błogosławionej Matki, aby mogła wstawiać się za wami w cierpieniu. Bracia, nadal będzie tak wiele zamieszania, powodującego drżenie ziemi. To, co powierzyłem ludzkości, zredukowaliście do zgniłego świata. Pokutujcie w spowiedzi świętej. Teraz błogosławię was w imię Trójcy Świętej, amen ”.

Wasz Jezus


Wielu kaplanow NIE WIERZY W BOGA! Szok ale tak to mozna podsumowac?! Owszem moze w ,jakiegos tam' ale ONI MAJA KONKRETNEGO PRAWDZIWEGO W EUCHARYSTII ANIE ABSTRAKCYJNE POJECIE! Stad zaburzenia w Kościele i zamet ktory jest tez jednak proba wiary! Czy wytrwamy?! Wkrotce Jezus przyjdzie i wtedy bedzie odpoczynek! Wtedy juz zadnych lęków nie bedzie! A tymczasem uciekajmy sie do Matki korzystajmy ze srodkow Kościoła wiodacych do zbawienia!

Trevignano Romano 22 czerwca 2019 r
Cenacolo w Weronie
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach, niektórzy z was z tego spotkania wyjdą bardzo zmienieni z otwartymi sercami. Uczczone dzieci, dlaczego wciąż sprawiacie, że mój syn Jezus cierpi? [i wtedy Matka Boża pokazała mi krwawiące serce, które miała w rękach]. Spójrz! Serce Mojego Syna krwawi z powodu cierpień każdego dnia i mimo wszystko nadal posyła miłosierdzie moim ukochanym dzieciom. Moje dzieci, wkrótce wszystko się zmieni. Niestety, Kościół, ludzkość i świat nie są już w harmonii z Bogiem Ojcem. Wiele wydarzeń przyniesie zmiany, ale módlcie się, módlcie się tak bardzo, moje dzieci, ponieważ wszystko można złagodzić. Dziękuję za przyjęcie mnie z miłością serca. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Jeszcze jest czas milosierdzia ale juz wkrotce czas sorawiedliwosci. Modlitwas mozna go zlagodzic ale nie uniknac!

Trevignano Romano 25 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje dzieci, proszę was o pilne nawrócenie, nie ma więcej czasu, po wszystkich znakach, które pochodzą z nieba, ponieważ nadal nie wierzycie! Zadawajcie sobie pytania, pokutujcie, bo najgorsze ma dopiero nadejść i nie jesteście gotowi. Moje umiłowane dzieci, kiedy Eucharystia przestanie istnieć, Kościół nie będzie już nazywany domem Bożym, ale prostym miejscem modlitwy, nie bądźcie niewierni, walczcie o Prawdę. Moje dzieci, pamiętajcie, że Bóg jest Miłością, Życiem i Prawdą i jest to wasza jedyna pewność, nie bądźcie związani z rzeczami materialnymi, ponieważ wkrótce znikną. Wy, dzieci, zrozumiecie, że jedyna pewność jest w Bogu, a nie w tym, co budujecie. Ziemia będzie nadal drżeć. Módlcie się za Papieża, teraz zostawiam was z Moim Świętym Błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Kolejny raz o likwidacji Eucharystii! Najgorsze przed nami! Oczywiscie wszelkie rzdczy materialne znikna! Zadne tam ,przygotowania do kryzysu' typu gromadzenie zlota w piwnicy nic nie pomoga! Jedyna pewnosc w Bogu!


Trevignano Romano 29 czerwca 2019 r
Wieczernik modlitewny w Perugii
Drogie dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się tutaj na modlitwie i dziękuję za całą miłość, którą czuję w waszych sercach. Moje umiłowane dzieci, nie bójcie się, jestem tu z wami i zawsze będę. Oddajcie Mi moje dzieci udręki a Ja zamienię je w radość, oddajcie Mi wasze złe myśli a Ja przemienię je w myśli miłości. Dzieci, wkrótce otrzymacie piorunującą wiadomość i wielkie kłamstwo pochodzące ze Stolicy Piotrowej. Módlcie się i przebaczajcie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Klamstwo ze Stolicy Piotrowej! Zapewne znow o likwidacji Eucharystii! Wszystko oddajmy Bogu przez Maryję!

Trevignano Romano 2 lipca 2019 r.
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się tutaj na modlitwie i dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Dzieci, bo jeszcze się nie nawróciliście! Musicie powiedzieć, zwłaszcza moim ulubionym dzieciom (kapłanom), aby nauczać słowa Bożego i mówić o Ewangelii, nie chcę widzieć, jak moje dzieci wpadają w otchłań. Teraz, dzieci, mój Jezus jest miłosierny, ale nie czekajcie dłużej, nadszedł czas. Ziemia będzie coraz bardziej drżeć. Pozostawiam wam mój pokój i wprowadzam go do waszych domów, błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”. Moje dzieci, jutro znowu będę z wami.


Jest czas milosierdza ale nie myslcie ze bez konca! Nie ma juz czasu na postawy typu ,jeszcze zdaze'! Jesli w ostatniej chwili sie nawet nawrocicie to nie pojdziecie przeciez do nieba z tak brudna dusza czeka was bolesny czysciec a musi bolec bo przeciez wasze nawrocenie bylo za piec dwunasta a wiec interesowne ze strachu przed pieklem! Nie ma w was zadnej praktycznie milosci! Gdy jednak zrpbicie to wczesniej to bedziecie mieli czas na czyszczenie duszy juz tu!

Trevignano Romano 3 lipca 2019 r
Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje dzieci, proszę was o pokój, pokój między ludźmi, pokój w rodzinach, pokój między narodami i możnymi tego świata. Moje dzieci, pokój między ludźmi musi być ponad każdym narodem, każdą religią, każdą rasą. Pokój oznacza także szacunek dla różnych wyznań, ale wy, kochajcie się wzajemnie jako bracia w miłości jednego Boga, Jezus uczynił człowieka i umarł za was na krzyżu za wasze zbawienie i za wasze grzechy. Pozostawił On Swoje Słowo, które jest jedno , na wieki wieków. Wszystkie religie razem nie mogą pozostawać w jednej modlitwie w Domu Bożym, mój Kościół będzie zbawiony dzięki waszej Wierze. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.
Dzisiaj otrzymacie tak wiele łask, które spłyną na was.†
(Ja sam otrzymuję jakąś wielką cząstkę łask od pewnego czasu tylko dlatego, że wierzę w te objawienia. Moc Trevignano płynie z Tre Fontane ponieważ teraz relikwie Piotra zostały sprofanowane, a moc płynąca z grobu Piotra została znacznie pohamowana na nieszczęście dla Rzymu)


Wazne! Pokoj miedzy religiami jest cenny i powinien byc! CO NIE ZNACZY ZE MOZNA TE RELIGIE WPROWADZIC DO DOMU BOGA! PRAWDA JEST JEDNA! CHRYSTUS! KOŚCIÓŁ!

Trevignano Romano 9 lipca 2019 r.
Drogie umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Dzieci, jak wiele jest brzydoty tego świata i wszystko to powoduje ból serca mojego i mojego Syna. Moje dzieci, módlcie się do mojego Syna Jezusa, by przewidzieć czas jego przybycia. Wielkie rzeczy czyni Wszechmocny tym, którzy wierzą. Módlcie się za świat, szczególnie za Amerykę. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Problemem sa szczegolnie USA!

Trevignano Romano 13 lipca 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Umiłowane dzieci, wszystko, co się dzieje, zostało przepowiedziane, wielu żąda znaków przed przyjściem Jezusa, ale po tym wszystkim, co się dzieje, trzęsienia ziemi, wody, które zstępują z nieba z mocą i które z tą mocą wpływają do miast zachowujących się jak metresy, nadal mimo wszystko, nie rozumieją. Dzieci, nie czekajcie, nie macie więcej czasu, ponieważ wasz grzech jest zbyt wielki. Módlcie się dzieci, nie czekajcie na lodowatą noc*, módlcie się za Włochy, które odmawiają przyjęcia łaski i módlcie się za Amerykę, która sprawiła, że szatan wszedł do ich narodu, nawróćcie się. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. ”

*3 dni ciemności


Znakw jest dosc i nie chodzi tylko o wulkany i trzesienia ziemi! Mocniej mowia parady zboczencow i przymusowe juz z uzyciem aparatu panstwa wymuszanie dla nich uznania! To dopiero jest znak! Co bylo z Sodoma!? To rozumie kazdy. Bo oczywiscie szokujace wiadomosci z Watykanu pojmuja tylko niektorzy!

Trevignano Romano 16 lipca 2019 r.
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie, aby pokój zstąpił do waszych serc. Moje dzieci, módlcie się za Kościół, módlcie się za kapłanów, za biskupów i kardynałów, aby mogli otworzyć swe serca na łaskę bez trywializowania sakramentów, przede wszystkim Eucharystii. Dzieci, błagam was, weźcie mnie za ręce, abym mogła zabrać was do Mojego Syna Jezusa. Umiłowane dzieci, proszę was, abyście tworzyli w domach, w rodzinach wieczerniki, abyście mogli być bardziej chronieni, różaniec jest potężną modlitwą przeciwko złu, nigdy tego nie zapominajcie. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Bardzo wazne! Tworzyc WIECZERNIKI MODLITEWNE W DOMACH! Na czas braku Eucharystii beda bezczenne! Odmawiac w nich Różaniec! I to nie jest nowosc z tych objawien! O ile mi wiadomo sporo osob je tworzy w Polsce! Czyli wiele osob otrzymuje takie wskazania! Rozni widzacy Jezusa i Maryję! Nalezy zatem uznac ze niezaleznie od siebie a zatem nie jest to pomylka jednego rozemocjowanego fantasty tylko Wola Boga!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:56, 20 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 20 lipca 2019 r
Przesłanie Jezusa
Drodzy bracia, dziękuję, że zgromadziliście się tutaj na modlitwie. Moi bracia, o ile łask prosicie, ale czy zastanawialiście się, jak wielka jest wasza wiara? Mam nadzieję, że wkrótce was obejmę i wreszcie będę w stanie nasycić was zachwytem, który dla was przygotowałem. Umiłowani bracia, kochajcie Boga w całej Jego pełni, pokutujcie, czas się skończył, sprawiedliwość już jest nad wami, zobaczycie kule ognia pochodzące z nieba, ziemia nie przestanie drżeć, stare, pogrzebane choroby powrócą i pojawią się nowe choroby. Módlcie się za moich apostołów i za tych, którzy ślubowali Bogu, Kościół Piotra wkrótce będzie zamieszkiwany przez rewolucję, módlcie się za potężnych świata, aby zapanował pokój. Moi bracia, ponieważ odwracacie się, udając, że świat zawsze takim był, nie chcecie zmienić swojej postawy wobec ogromnej miłości Boga, nie chcecie zrozumieć, że wszystko, co jest częścią tego świata, już wkrótce przestanie istnieć, ponieważ został on zaatakowany przez szatana, a co czynicie w zamian? Zamiast podążać ścieżką sprawiedliwych, obieracie tę najbardziej wygodną drogę, ​​z najatrakcyjniejszymi rzeczami, które pochodzą od diabła, a w konsekwencji umieracie na zawsze. Walczcie o życie wieczne, by nie wpaść w piekielne płomienie, które jak długie języki ognia szukają waszych dusz. Bracia, nie mówię tego wszystkiego , aby was przestraszyć, ale tylko po to, aby wstrząsnąć waszymi sumieniami i sprawić, byście zrozumieli, co was czeka. Obierzcie ścieżkę Boga. Tak, być może trudniejszą, ale pewniejszą, a dzięki pomocy Mojej i mojej Matki, będziecie bezpieczni i wszystko będzie dla was łatwiejsze. Teraz daję wam moje święte błogosławieństwo w imię Ojca, Mego Imienia i Ducha Świętego, Amen ”.


Bardzo mocne! Udajecie ze jest jak zawsze. Nie ma zadnych czasow ostatecznych. Nie trzeba sie nawracac! To wam podszeptuje szatan! A to juz koniec! Wkrotce to co uwazacie za podstawe zycia bedzie zmiecione. Bóg uderzy strachem. Aby was skruszyc!

Trevignano Romano 23 lipca 2019 r
Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moi umiłowani, radujcie się, ponieważ wkrótce mój Syn Jezus będzie wśród was, aby odnowić ziemię. Kościół zostanie odnowiony tylko wtedy, gdy z tego starego kościoła, razem z tymi, którzy czczą szatana, pozostanie tylko pył. Módlcie się, módlcie się, aby serca były otwarte na miłość Boga, dlaczego nie możecie kochać, tak jak On kocha was ogromną miłością? A przecież on was stworzył i was pielęgnuje! Módlcie się za Papieża, który wkrótce zostanie zaatakowany. Drogie dzieci, wkrótce światło pojawi się na niebie i zrozumiecie, że Bóg jest tutaj dla was, a potem poprosicie o przebaczenie sercem i On w swoim nieskończonym Miłosierdziu przyjmie was, ale nie czekajcie do tego czasu. Teraz błogosławię was w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Znowu mocne! Stary kosciol opanowany przez satanistow bedzie rozniesiony w pył! Jezus powola nowy (jak wiemy z innych objawien z centrum w Polsce). Tajemniczy atak na papieza ma nastapic?! I zapewne swiatlo z nieba to ten krzyz.

Trevignano Romano 27 lipca 2019 r.
Cenacolo w Montelupo Fiorentino
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w waszym sercu i że byłyście tutaj na modlitwie. Umiłowane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się za Kościół, ufajcie mojemu Ojcu, nie osądzajcie, aby Wiara nie została naruszona przez sądy, ale kochajcie tylko Boga, jak uczono was, przestrzegajcie przykazań i zawsze bądźcie związani z Ewangelią. Umiłowani, moi mali, pamiętajcie, że Pokój ludzkości istnieje wtedy, gdy jest on między wami i jest tym, o co was proszę, ponieważ tylko dzięki pokojowi wszystko może być złagodzone i tylko pokój w waszym życiu prowadzi was do miłości. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Prawdziwy pokoj musi byc w sercach!

Trevignano Romano 30 lipca 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Patrzę i nie rozpoznaję moich dzieci, ile razy jeszcze muszę wam mówić, byście porzucili sprawy tego świata i pomyśleli o duchu! Umiłowani, Ja, która przychodzę dzięki łasce Ojca, zstąpię na was, aby was chronić i uczyć dla dobra waszej duszy, ale często nie jestem słuchana, nie mam już więcej łez, które mogłaby wylać. Dzieci, musicie się modlić, modlić się, czynić miłosierdzie i pokutę, zwłaszcza w odniesieniu do Kościoła, biskupów i kardynałów, nie wiecie, do czego zmierzacie, wszystko jest gotowe na wojnę, módlcie się, módlcie się, módlcie się tak bardzo. Błogosławieni, którzy mają wiarę. Teraz błogosławię was w imię Ojca Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wrecz porzucic rzeczy tego swiata! A wiec nie planowanie kariery przyszlosci doczesnej! Tylko pokuta! Modlitwa post jalmuzna zwlaszcza za duchownych! Bo naprawde idzie groza!

Trevignano Romano 3 sierpnia 2019 r.
Drogie umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, ile wiary i ile bólu jest w waszych sercach, ale oddajcie wszystko Mojemu Synowi i On przyniesie światło waszej ciemności. Umiłowane dzieci, nie bójcie się orędzi z nieba, gdyż one muszą się wypełnić. Jestem tu, żeby was uratować. Zabili mojego Syna na krzyżu, straszną śmiercią dla Syna Bożego, ale to pozwoliło na Nowe Przymierze. Kocham was, ale teraz gdy niebo przyłączyło się do ziemi i gdy aniołowie zstępują, by was chronić, diabeł zyskuje siłę z powodu libertynizmu tego świata. Nauczcie się rozróżniać, kto nienawidzi Boga i kto Go kocha. Uczcie się Pisma Świętego i rozważajcie je. Kochajcie moich nowonawróconych. A teraz. Módlcie się za Amerykę, ponieważ jej ból będzie wielki. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Szczegolnie USA dostaną z przyczyn oczywistych. Nie ma sie co bac. Wszystko musi sie wypelnic.

Trevignano Romano 6 sierpnia 2019 r.
Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dokąd zdążacie! Nie słuchacie moich słów zbawienia! Moje ukochane dzieci, wypłakałam już wszystkie łzy za tymi zagubionymi dziećmi. Wielka będzie kara dla tych, którzy wypaczyli prawdę, tych umiłowanych dzieci, które zaciemniają słowo Boże. Dzieci, sprawiedliwość rozpoczęła teraz postępować na swojej drodze. Nie mogę już dłużej utrzymać ręki sprawiedliwości. Dzieci, zawsze bądźcie wierne Bogu, serce mojego Syna krwawi z powodu zbyt wielu grzechów. Nawróćcie się, zanim wasze serca zostaną poranione. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Szczegolnie duza kara dla tych co Watykanie wypacza prawde czyli wiare. Chodzi o ohyde spustoszenia ktora zaprowadza. Nadchodzi sprawiedliwosc konczy sie milosierdzie.

Trevignano Romano 10 sierpnia 2019 r.
Moja droga córko, spójrz na to, co dzieje się na świecie, ryk wojny jest bliski, ziemia będzie drżeć, jak nigdy dotąd, wszystko znajduje się w masowym ruchu, aby osiągnąć cel: Triumf mego Niepokalanego Serca. Wszystko to zostało scharakteryzowane i Boskiego planu nie można zmienić. Moja córko, Jezus jest coraz bliżej i wielu dostrzeże Jego chwalebną obecność. Nie odwracajcie się od prawdy, ale bądźcie coraz bardziej rozmodleni. Moi umiłowani, módlcie się za Kościół, który zaległ w ruinach i za Francję. Córko, jestem blisko was, ponieważ znam trudności misji, ale razem z moim Synem damy wam siłę, abyście głosili Słowo Boże i dawali świadectwo o Jego miłości. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Kosciol jest w ruinie! Slychac wrecz to dudnienie Armaggedonu! Ale nie zapominajmy ze celem jest triumf Zbawiciela i temu posluza wszelkie zaburzenia i katastrofy!

Trevignano Romano 13 sierpnia 2019 r
Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, wasze serca są wielkie, ponieważ wasze wyrzeczenia dały wam pokój w waszych sercach, jesteście godni uwagi Ojca, który jest przy was, gdy Go wzywacie. Proszę wszystkie moje dzieci, bądźcie prawe, zachowajcie i żyjcie dziesięcioma Przykazaniami i Mszą Świętą, gdzie Jezus jest zawsze obecny. Moje dzieci, wszyscy widzą rzeczy, które dzieją się na świecie, ale często wiele serc jeszcze nie zbliża się do Boga, które zamiast tego są coraz bliżej ziemi. Moje dzieci, teraz zostawiam was z moim Świętym Macierzyńskim Błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Trzymac sie Boga! Msza na pierwszym miejscu! A katastrofy niech was wioda do Boga!

Trevignano Romano 15 sierpnia 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam za wasze modlitwy i za tych, którzy modlą się w pobłogosławionych miejscach. Moje dzieci, jestem Matką pocieszenia, Królową Aniołów, Tą, która miażdży głowę węża, i to właśnie jest to co uczynię, gdy powrócę i ostatecznie wraz z wami moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Umiłowane dzieci, chcę Świętych i chciałabym Świętych Rodzin. Odmawiajcie codziennie Różaniec Święty i proście o moją ochronę, a dam wam ją. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, wraz z grupami modlitewnymi, Amen.


Matka tez powroci z Synem! Bedzie zapowiadany triumf Jej Serca. Odmawiajcie Różaniec i proscie Ją o opiekę!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 16:43, 22 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 20 sierpnia 2019 r.
Umiłowane dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w swoim sercu. Moje dzieci, codzienne zobowiązanie polega na podążaniu za Jezusem, nie bądźcie sumieniami tych, którzy nie wierzą, tych, którzy nie kochają i tych, którzy nie wybaczają, sprawiedliwość Boża będzie przez wszystkich odczuwalna, ponieważ tylko On jest prawdziwym sędzią. Moje ukochane dzieci, patrzcie na niebo oczami, bo wszystkie znaki nadejdą stamtąd. Uwaga dzieci, diabeł ma wolną rękę działania bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ wie, że jego obecność dobiega końca. Dzieci, dla tych, którzy poszli za Jezusem, dla tych, którzy porzucili wszystko, wybierając Boga, a nie rzeczy tego świata, łaski będą stokrotne, ujrzycie piękną ziemię, nie miejcie co do tego wątpliwości. Moje dzieci, módlcie się gdyż wulkany, które wybuchną spowodują katastrofy, módlcie się za Rosję i módlcie się za potęgi świata. Teraz zostawiam wam moje błogosławieństwo, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen”.


Ile tresci! Nie badzmy jak bezboznicy mimo ze zewnetrznie bedziemy pozornie pobozni. Patrzmy na znaki z Nieba! Dokladnie! Nie odrzucajmy w stylu ,ja sie trzymam Biblii' nie jakichs znakow... A w tymze Piśmie sam Jezus mowi o znakach! Szatan szaleje bo czas mu sie konczy! Dla tych co wybiora Boga beda nieopisane łaski! Piekna ziemia! Bez watpliwosci. Beda wybuchac wulkany i beda kleski. I znowu Rosja. Oraz potegi swiata bo oni sa najgrozniejsi?

Trevignano Romano 22 sierpnia 2019 r
Adorujące dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, cieszę się, że wasze serca otwierają się i z wielką wiarą modlą się, ale niestety wiele z moich dzieci oddało swoje dusze szatanowi z powodu wszystkich demonów na ziemi, którym się spieszy. Moje dzieci, drodzy mojemu sercu, to jest moment wyboru, wybierzcie z dobrą refleksją, ponieważ wasz wybór będzie lustrem waszej przyszłości. Tak wiele jest moich aniołów, którzy was chronią. Jestem z wami i pozostanę z wami przez całą waszą modlitwę. Recytujcie Ojcze nasz ze mną. A teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen".


Wielu oddalo sie demonom a przeciez sa i aniolowie! To czas okreslenia sie i nie trzeba mlwic co macie wybrac!!!

Trevignano Romano 24 sierpnia 2019 r
Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, zwracajcie uwagę na kłamstwa i fałszerstwa, umiejcie rozpoznawać prawdę dzięki modlitwie. Ten świat jest pełen arogancji, złośliwości, kłamstwa i przerażenia, i zastanawiacie się dlaczego to występuje na taką skalę? Wszystko to ma swój fundament i wszystko to przyciąga całe zło swoimi niezliczonymi grzechami. Dzieci, zawsze będę was chronić do końca, płaczę za tym, co nadejdzie i chciałabym, abyście byli gotowi, ale często nawet dzisiaj nie słuchacie mnie, jednak chcę i muszę was ocalić, ponieważ jesteście moimi dziećmi. A któraż matka zechce przyglądać się zagrożoniom czyhającym na jej dzieci? Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Te ciemnosci to cale zlo to tylko i wylacznie skutek waszego wyboru zla! Tego by nie bylo bez was! Dlatego nadchodzi groza! Matka placze nad dziecmi tak biednymi i chcec je ocalic. Ale co musi nadejsc nadejdzie!

Trevignano Romano 27 sierpnia 2019 r.
Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moi bliscy, czasami widzę w waszych sercach lęki i męki, ale jestem blisko was, aby zachęcić was do pójścia naprzód i usunięcia tych lęków, ponieważ moje plany się spełnią, podobnie jak wola niebios, miliony będą ludźmi, którzy przyjdą, aby uwielbić Pana. Moje dzieci, jesteście w środku czasów przepowiedzianych przeze mnie w tak wielu objawieniach i będziecie świadkami Triumfu Mojego Niepokalanego Serca. Ktokolwiek wybrał króla podziemnego świata, będzie strasznie cierpiał, ale kto wybierze Boga, poczuje pokój w swoim sercu i będzie świadom, że zło go nie dotknie. Teraz daję wam moje Macierzyńskie Błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, Amen.


Jestesmy juz W ŚRODKU CZASÓW OSTATECZNYCH! Nie na poczatku! Miliony uwielbia Boga a ci co wybiora wladce ,podziemnego swiata'! Raczej otchlani! Wiadomo ze bedzie wycie. Matka podtrzymuje nas w lękach i mękach tego czasu! Kto wybiera Boga nie ma sie czego bać!

Trevignano Romano 3 września 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowane dzieci, otwórzcie serca na miłość Boga i nieustannie proście o ochronę, ponieważ będziecie jej potrzebować. Wierzcie w przesłania, które przekazuję wam jako matce, aby uchronić was od trąby powietrznej, która stopniowo będziecie was otaczać. Umiłowane dzieci, ile mówicie o rozeznaniu …! A dzisiaj chcę wam powiedzieć, Kościołowi, a przede wszystkim moim umiłowanym dzieciom, co musicie zrobić … spójrzcie na dzieci, które posyłam do was i zobaczcie, czy dają światło. Tylko światło sprawi, że zrozumiecie, że są moimi prawdziwymi posłańcami. Módlcie się za potężnych na ziemi i zawsze patrzcie na znaki z nieba, abyście zrozumieli, że jesteście w czasach ostatecznych. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


To czy ktos pochodzi od Boga poznajemy po wewnetrznym duchowym swietle. Oczywiscie z dobrymi owocami! Trzeba badac roztropnie. Beda nas otaczac ciemnosci ale patrzmy na znaki i modlmy sie za poteznych. Oni sa najblizej potepienia!

Trevignano Romano 8 września 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że otworzyliście serca z tak wielką radością. Módlcie się z wiarą. Dzieci, jakże chciałabym widzieć wszystkie moje dzieci, a zwłaszcza kapłanów tak związanych w porządku miłości do mego syna Jezusa, Drogie dzieci, dziękuję i dziękuję że tak dotknęłyście wzruszeniem niebo. Duch Święty natchnie was. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Módlcie się do mego Niepokalanego Serca, a tutaj, gdzie będę, ześlę wiele łask. Amen
Madonna przyszła dziś otoczona licznymi aniołami, które śpiewały pieśni pochwalne. Matka Boża powiedziała, że jeśli uklękniemy przed jej figurą i pomodlimy się do Jej Niepokalanego Serca, bardzo nam podziękuje.


Bo to dzien urodzin Matki!

Trevignano Romano 10 września 2019 r.
Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Szukajcie pokoju, pokoju w waszych sercach, znajdziecie go tylko wtedy, gdy pójdziecie za moim Synem Jezusem, to są ostatnie godziny waszego wyboru. Moje dzieci, tutaj możecie być częścią Triumfu mego Niepokalanego Serca. Moi umiłowani, bądźcie silni w wierze, ponieważ planem szatana jest sprowadzenie tak wielu dusz do podziemnego świata, więc umocnijcie się i otwórzcie serca, a przede wszystkim uczyńcie je pokornymi. Módlcie się, bo nadchodzą zaraza i inne nowe choroby. Kocham was, dzieci i nie bójcie się, będę was chroniła. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen".


Ostatnie dni wyboru! Szatan chce jak najwiecej zgubic zanim straci wladze! Zeby nie tylko on byl w piekle bo wyjdzie na idiote. Pokora to najlepszy srodek obrony! Pokoj jest w sercu czlowieka z Jezusem a nie na zewnatrz.Tutaj mozemy byc czescia triumfu Jej Niepokalanego Serca. Czyli zwyciezcami!
Niestety nadchodza zarazy...

Trevignano Romano 14 września 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, przepowiadałam te czasy od dawna, a teraz jesteście w najgorszym ich okresie, jakiego ludzkość może doświadczyć. Przyszłam was ostrzec i pouczyć, ale mimo to ludzkość nie jest jeszcze gotowa być świadkiem tego wszystkiego, co nadejdzie. Proszę was, moje dzieci, po raz kolejny wzmacniajcie się modlitwą każdego dnia, nie słuchajcie tych, którzy mówią o was źle, ale powierzcie wszystko mojemu Synowi, nie odczuwajcie urazy wobec waszych braci, ale przebaczcie, demony wybierają słabe dusze we wierze. Moje dzieci, módlcie się za tę ziemię i za ludzkość, która wybiera rzeczy ziemskie i która nie stosując się do ducha, umrze. Spójrzcie w niebo, bo wkrótce mój Jezus będzie z wami i ujrzycie Nowe Niebiosa i Nową Ziemię. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nie przejmujmy sie slabymi na duchu tylko sie za nich modlmy! Jestesmy w najgorszym okresie a ludzkosc nie jest przygotowana. Wkrotce NOWE NIEBO I NOWA ZIEMIA! Tak dokladnie o tym mowi Matka!

Trevignano Romano, 17 września 2019 r.
Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, uwolnijcie się od cierpienia, oddajcie wszystko mojemu Synowi Jezusowi, który ocalił was przez swoją śmierć z miłością przyjmując swój krzyż. Moje dzieci, przygotujcie bezpieczne schronienia, ponieważ nadejdzie czas, w którym nie będziecie mogli zaufać nawet moim umiłowanym synom. Ten okres apostazji doprowadzi was do wielkiego zamieszania i ucisku, ale wy, dzieci, zawsze bądźcie przywiązane do Słowa Bożego, nie dajcie się wciągnąć w modernizm! Pamiętajcie, moje dzieci, świat pochodzi od Boga i On jest jedynym panem Wszechświata, a nie człowiek. Uważajcie dzieci, bądźcie ostrożne! Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen”.


Oddajmy cierpienia Synowi! Przygotujmy schronienia. Chodzi o glownie modlitewne! Bo niedlugo nie bedzie mozna ufac wielu kaplanom. Dziwnym ceremoniom ktore beda wyczyniac. Apostazja! Nie wchodzmy w modernizm czyli ,nowoczesny' niby ,kosciol'! Dziwne rytualy tance itd. Nie mowiac juz o Komunii do ręki! To jest potworne! Wiara jest jaka byla! Bóg sie nie mylil dawniej a tym bardziej ludzie go nie poprawia! Bóg jest JEDYNYM PANEM WSZECHŚWIATA! Nie czlowiek!

Wspaniale slowa!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 19:51, 24 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 21 września 2019 r
Wieczernik modlitewny w Amantea (CS)
Drogie, umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Jak wielką wiarę czuję w wielu z was, ale także w wielu duchowych bitwach, ale wraz z moim Synem Jezusem i Duchem Świętym będziecie mogli zobaczyć Prawdę. Drogie dzieci, w tym czasie każdy pójdzie wąską drogą, będzie prześladowany, a najbliżsi ludzie staną przeciwko wam zniewagami i pogardą, ale pamiętajcie, zło was nie dotknie, bo zawsze będę was chroniła. Przywołajcie moje Niepokalane Serce, a będę tam. Teraz błogosławię wam, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Tym razem spotkanie w wieczerniku czyli tym miejscu modlitwy ktore trzeba tworzyc! Matka nie obiecuje wygodnej drogi ale trudna walke! Nagroda jednak bedzie wielka.

Trevignano Romano, 24 września 2019 r
Przesłanie Jezusa
Drodzy bracia, dziękuję za przybycie na modlitwę. Umiłowani, wkrótce Kościół ulegnie wielkiej zmianie. Mój Ojciec, posłał moją Najświętszą Matkę, aby pomogła wam zrozumieć, po co jest modlitwa, aby was pouczać i towarzyszyć wam w tych czasach. Z drugiej strony ludzkość zwraca się ku drugiej stronie, nie wierząc, wręcz gardząc tą Łaską. A jednak Ona jest moją i waszą Matką, która troszczy się o swoje dzieci i płacze za zagubioną ludzkością. Nie gardzcie łaską, pozostańcie w ciszy i modlitwie. Jestem z wami. Kochajcie mnie a Ja poprowadzę was tam, gdzie wszystko jest gotowe. Teraz błogosławię was w imię Ojca, w Moje Imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Niedlugo Kościół jaki znamy zniknie powstanie koszmar! Schronieniem bedzie Matka w mysl slynnych fraz Apokalipsy o Niewieście na pustyni... Wielu wybiera niestety ciemnosc. Ale wszystko jest gotowe na nasze przyjecie i nasze szczescie!

Trevignano Romano, 28 września 2019 r
Moje ukochane dzieci, dziękuję za wysłuchanie mego wezwania w swoim sercu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystkie gotowe wpływać na powietrze od nieznanych bakterii. Módlcie się za Rosję, ponieważ nadchodzi wojna. Módlcie się za Amerykę, teraz dąży do wielkiego upadku. Módlcie się za Kościół, ponieważ nadchodzą wojownicy, a atak będzie katastrofalny, nie pozwólcie byście ulegli plagiatowi wilków przebranych za baranki, wszystko, wkrótce będzie to wielki punkt zwrotny. Spójrzcie na niebo, zobaczycie znaki końca czasu. Będę z tobą do końca modlitwy. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, Amen ”.


Z Chin przyjda choroby!!! Czyzby ichnie laboratoria? Ruscy przyniosa wojne a USA upadnie. O Polsce nie trzeba mowic :0))) Na Kosciół nadchodza napastnicy ktorzy szykuja PLAGIAT! Czyli podmiane wiary! Falszywa kopię! Wilki przebrane za baranki! Czyli ohyda spustoszenia! Patrzmy na niebo beda znaki!

Trevignano Romano, 28 września 2019 r
Przesłanie Boga Ojca o 20:40
Ja, Ojciec Wszechmogący, dlaczego nie widzicie wojen! Dlaczego nie pojmujecie! Módlcie się, moje dzieci, mój Syn was kocha! Posłałem go dla waszego zbawienia, a wy odwracacie się, kochajcie mojego Syna, wasze jedyne zbawienie, tak jak kiedyś to czyniliście tak czyńcie i dzisiaj. Ach! Moja umiłowana Maryja, narodzona bez grzechu pierworodnego, podjęła pracę dla ciebie i dla was. Ach! ludzkość zagubiona przez grzech. Humanizm wszedł do Kościoła, wierząc, że człowiek jest panem świata, mój świat stał się światem Szatana, wszystko jest w zamieszaniu. Co pozostawiacie swoim dzieciom! Dlaczego pozostawiacie je bez szacunku, bez świętości, bez wiary. Uczcie je Miłości, a nagroda wasza będzie wielka w Królestwie Niebieskim. Kocham was dzieci, kocham was! Zawsze będę was chronił, trwajcie mocno w wierze a ja będę was chronił. Ja, wasz miłosierny Ojciec, proszę was, zmiłujcie się nad moim Synem, nie popadajcie w grzech. Kocham was i błogosławię was wszystkich. Będę z wami w każdej minucie waszego życia, Amen ”.


Bóg Ojciec! Mowi nam jak wielkim zlem jest humanizm moeiacy ze czlowiek jest osrodkiem swiata! Coz za klamstwo! Bóg jest absolutnym centrum! Od tzw. renesansu sie zaczelo! Wszelkie ideologie czynia z czlowieka czynnik decydujacy o wszystkim. Jest to przeciez grzech pierworodny! Bedziecie bogami! Znowu to samo! To wszystko wlewa sie do Kościoła. Trzymajcie sie po prostu Boga!

Trevignano Romano, 1 października 2019 r.
Moje drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowane dzieci, chciałabym was nauczyć, o co prosić i jak modlić się do Pana Jezusa Chrystusa; Dzieci, otwórzcie swoje serca w modlitwie. Proście Boga, abyście mogły zanurzyć się w Jego świetle, abyście mogły odważnie składać świadectwo i mówić o Jezusie bez lęku: proście o dar wiedzy, pokory i braterstwa. Kiedy to wszystko się stanie, wasze Tak będzie szczere: będziecie mieli wszystko, czego potrzebujecie, łaski spłyną na was i poczujecie radość i pokój w swoim sercu. Idźcie na Mszę, bo On na was czeka. Krzyczcie światu, że mój Syn wkrótce będzie z wami. Niech błogosławieństwo Ojca, Syna i Ducha Świętego spłynie na was i wasze rodziny, Amen ”.


Oddajcie wszytko Bogu a wszystko otrzymacie! Bóg was przemieni

Trevignano Romano 3 października 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzisiaj chcę przynieść pokój waszym sercom, abyście mogli otworzyć się na łaskę. Dzieci, czasy są bardzo trudne, ale jestem tutaj i nie zostawię was samych, ale tylko, jeśli naprawdę tego chcecie. Dzieci, módlcie się za Kościół, świat zagubiony jest w szponach szatana, ale nasza modlitwa i Różaniec będą wielką ochroną dla was i waszych rodzin. Pasterze, ewangelizujcie, wprowadzajcie Słowo Boże do domów, uczcie młodych ludzi miłości, to jest Kościół, rodzina, pierwszy mały kościół, nie bójcie się osądzeń, ale idźcie dalej z Bożym błogosławieństwem. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, będę z wami aż do końca modlitwy, aby błogosławić was i święte przedmioty, które nosicie, dziś dzieci zstąpi wiele dziękczynienia. Amen ” .


Znow podkreslona rola Różańca. Trzeba wyjsc zwlaszcza do mlodych ludzi. Mimo wszelkich przeciwnosci! Trzeba juz uczyc czym jest rodzina. Ratowac dusze.

Trevignano Romano 5 października 2019 r.
Wieczernik modlitewny w Rimini
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że przebywałyście tutaj na modlitwie i odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowani, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo, aby wiara mogła powrócić do tego rozjuszonego świata. Dzieci, część duchownych straciła wiarę. Módlcie się dużo, teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Niestety mamy niewierzacych duchownych.

Trevignano Romano 7 października 2019 r.
Moje ukochane dzieci, dziękuję, że zgromadziłyście się tu na modlitwie z wiarą. W tej chwili potrzebna jest tylko modlitwa, gdzie są moje dzieci! Wielkie jest moje cierpienie, ponieważ mój Syn Jezus został odłożony na bok, nasz miłosierny Bóg wkrótce zostanie zastąpiony, ileż łez wylałam !!, nawet krwi, abyście zrozumieli mój ból i rozpacz, ponieważ mało jest wiary w tej krainie (Włochy)!! Dzieci nieście moje przesłania na świecie, gromadźcie dusze, aby przynieść je Jezusowi, nie milczcie, ale jako wojownicy Światła, mówcie światu o potrzebie nawrócenia się i kochania tylko Boga, Jednego i Trójjedynego. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Wkrotce zniknie Komunia! Zastapiona przez ohyde. Szczegolnie fuzy jest upadek Włoch. Przypomne ze nowe papiestwo bedzie w Polsce! Robmy co mozemy aby ratowac kogo sie da!

Trevignano Romano 12 października 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Widzę zjednoczone dzieci i Moje Serce się raduje. Moje dzieci, zapraszam was do miłości, która zawsze was łączyła i do modlitwy, czy pamiętacie Moje Orędzia? Czy przeżyliście je całkowicie? Nie zapominajcie, że diabeł jest bardzo silny w tych czasach, kusi was i zmusza do poróżniania, budzi wątpliwości co do wszystkiego, szczególnie odwracając prawdę do góry nogami. Kocham was, jestem waszą Matką, zstępującą z nieba, aby was chronić, żyjcie łaską, którą Bóg pozwolił wam posłać i bądźcie zawsze odważnymi świadkami. Dzieci, Ja tu jestem, nie lękajcie się, wraz z Moim Synem zawsze będziemy was chronić, nie pozwólcie, aby wielkie zamieszanie powstałe w tych czasach wkroczyło w wasze życie, ale bądźcie wierni Słowu, Ewangelii. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Szatani wprowadzaja po prostu zamęt. Czarne jest biale! To widzimy! Nie mozna ulec!

Trevignano Romano 15 października 2019 r.
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, jak wielki jest ból i cierpienie, które przeżywam za każdym razem, gdy moi wybrani są wyśmiewani, osądzani i uważani za zarażonych chorobą, przez którą wszystko się dokonuje. Mój syn ma wkrótce zostać wyrzucony z Kościoła, ci, którzy to robią, nadal powodują krwawienie ran Jezusa i nie wierzą, że wkrótce spadnie na ich głowy sprawiedliwość. Ale w tym wypadku Słowo Boże się wypełni. Moje dzieci, pamiętajcie, że Słowo i Ewangelia są niezmienne. Po wielkim smutku mój Kościół powstanie ponownie z nielicznymi, ale autentycznie wierzącymi. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Prawowierni sa atakowani i odsuwani! Wilki w owczej skorze zmieniaja Kościół w ohyde. Zniszcza Komunię. Spotka ich straszny koniec! Wszystko to musi sie wypelnic. Pamietajmy ze Słowo Boga jest niezmienne! Nie idzmy za zwodzicielami!

15 pazdziernika! Raptem troche ponad tydzien temu te oredzia!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 16:41, 30 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 19 października 2019 r.
Przesłanie Jezusa
Moi bracia, jestem tu z wami, jak maleńcy jesteście, wciąż jesteście dziećmi, chcę, abyście byli wielcy w wierze z waszymi dziecięcymi sercami. Oh! Moi bracia, proszę was, abyście nie wahali się z wiarą ani nie dawali miejsca szatanowi. Nie musicie przeprowadzać się do innego domu cokolwiek by się stało, ale zjednoczcie się, moi aniołowie was ochronią, wkrótce ręka Boga uwidoczni się w świecie, ile rzeczy się dzieje na ziemi, Och! Mój Kościół, Mój Kościół odwrócił się ode mnie, ale narodzę się ponownie, wrócę. Moja matka jak wielki jest jej ból, ale wy dawajcie Jej miłość, tylko miłość, prosimy tylko o miłość. Bóg jest dobry i cierpliwy, przebaczy wam wszystkie wasze grzechy, jeśli szczerze tego żałujecie. Och! Moje dzieci, moi bracia, jak bardzo was kocham, moje anioły chronią was przed atakami na ziemi, bądźcie spokojni i zaufajcie mi, nigdy nie zostawię was samych, znam wasze serca i wiem, jak wielka jest wasza miłość do Mnie, dla Mojej Matki i Mojego Ojca. Bądźcie zakotwiczeni w wierze, to wasze jedyne zbawienie wraz z modlitwą. Drodzy bracia, kocham was i jestem blisko was dzisiaj i zawsze. Teraz błogosławię was wszystkich, w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, amen ”.


Wazna informacja! Mimo ze idzie groza to nie trzeba opuszczac domu! Bóg ochroni poboznych gdziekolwiek są! Objawienia te nie sieja paniki zeby sie pakowac uciekac itd. Nie znaczy to ze bedzie spokojnie bo nie bedzie ale to ze wszystkim tym pokieruje Bóg.Co nie znaczy ze to jest uspokojenie dla grzesznikow! Robcie co robicie! Nie! Albo nawrocenie albo pieklo. Bóg boleje nad upadlymi ale sprawiedliwosc nie bedzie pogwalcona!

Trevignano Romano 23 października 2019 r.
Moja córko, dziękuję za modlitwy, nie martwcie się o rzeczy tego świata, ale kontynuujcie modlitwę. Krzyczcie światu, że ten, kto jest wierny Bogu, wkrótce odczuje radość, beztroskie serce, miłość, ale ten, kto odwróci się ku wielbieniu bożków w ten czy inny sposób, poczuje, że jego serce ciemnieje i poczuje rozpacz, rozpacz i smutek. Powrót Syna Bożego jest bliski, radujcie się i ogłaszajcie nowe Jeruzalem. Moja córko, jak bardzo odczuwam ból, ponieważ nie spełniono mojej prośby o poświęcenia (Rosji?), przypomina tym, którzy nie chcą mnie słyszeć, że wiara jest także odwagą i świadectwem, Bóg wymiotuje letnim. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Poswiecenie Rosji nie zostalo prawidlowo dokonane! Bylo cos ale wlasnie cos...
Nie martwmy sie o rzeczy tego swiata! To juz nie ma sensu! Nie planujcie swojego rozwoju materialnego i zasobnosci finansowej na przyszle lata! To glupie! Zostanie zniszczone wszystko tego typu! Zostana tylko wartosci duchowe! Niebawem wierni Bogu odczuja radosc nie do opisania co nazywamy ,rajem na ziemi' a ci ,inni' wrecz przeciwnie! Oglaszajmy wrecz Nowe Jeruzalem! Tak to jest naprawde blisko!

Trevignano Romano 26 października 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, jak wiele pokoju odczuwam w waszych sercach pomimo smutnych chwil, ale proszę, wzmocnijcie swoją wiarę i modlitwę, proszę o wieczerniki w waszych domach. W tej chwili moi aniołowie walczą z aniołami zła, apostazja wciąż unosi się w Kościele, ale tylko dzięki modlitwie wszystko może wrócić do tego tak, jak tego chciał Jezus. Dzieci, będzie tak wiele Łask, które zejdą dla tych, którzy mają wiarę, moje Niepokalane Serce wkrótce zatriumfuje. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Jest ostra walka o dusze miedzy aniolami! Nad Kościołem zalegl mrok apostazji! Tworzmy wieczrniki modlitwy bo tylko modlitwa mozemy wygrac te wojne duchowa. Jej Serce wkrotce zatriumfuje i czeka nas zalew łask czyli darów duchowych mowiac inaczej! Jak najszybciej!

I to sa biezace najnowsze objawienia jakie znam! Sprzed paru dni! To sie dzieje na zywo!

Warto sledzic!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:12, 25 Gru 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 30 października 2019 r.

Przesłanie Najświętszej Maryi Panny 22:30

Moja córko, dziękuję ci za obecność w modlitwie, tyle bólów nadejdzie, ale nie męcz się, schroń się w moim Niepokalanym Sercu i tam znajdziesz pocieszenie. Moja córko, wkrótce zaczną się prześladowania chrześcijan, więc bądź bardzo ostrożna, posłuchaj rady swojej Matki i nie odwracaj się. Miejcie cierpliwość, miłość i miłosierdzie dla swoich braci, ponieważ będą ciemne momenty, w których nie będziesz mogła się odnaleźć. Ameryka będzie cierpieć największy ból z powodu praw przeciw Bogu.
Zawsze bądźcie wierni prawdziwemu magisterium Kościoła. Bóg jest jedynym, na którym musicie polegać, trzymajcie się z dala od fałszywych modernistycznych ideologii, w przeciwnym razie będziecie ślepymi prowadząc innych niewidomych. Kocham was i Matczyną Miłością błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Niedlugo juz zaczna sie przesladowania chrzescijan. USA otrzyma najwieksza kare. Trzymajmy sie z dala od nowinkarzy teologicznych. Obowiazuje nas wiernosc PRAWDZIWEMU NAUCZANIU KOŚCIOŁA!

Trevignano Romano 31 października 2019 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę, och! jak rozproszyliście mój ból i ból mojego Syna! Jednak umiłowani, to, co czyni ludzkość, polega na przyjmowaniu, wywyższaniu i głoszeniu grzechu jako czegoś podobającego się Bogu, ale tak nie jest, dlatego bramy piekielne się otworzą. Moje dzieci, przychodźcie często, aby zobaczyć mnie w tym miejscu pobłogosławionym przez Ojca. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Zlo probuja wcisnac nam jako podobajace sie Bogu! Widzimy to na kazdym kroku! Uciekajmy sie do Boga!

Trevignano Romano 3 listopada 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, ile radości odczuwam, widząc tylu pasterzy w tym błogosławionym miejscu i widząc dzieci pełnych wiary, które modlą się, stojąc obok Mojego Syna Jezusa, któremu wciąż, a szczególnie w tych czasach włócznia przebija Jego serce. Umiłowane dzieci, św. Józef też tu jest i jest ze mną, aby się za was modlić. Moi ukochani, wzywajcie Ducha Świętego, abyście byli oświeceni w duchu i sercu. Dzieci, nie bójcie się, jestem z wami, diabeł nie może skrzywdzić wiernych Bogu, a teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


W tych czasach Jezus jest krzyzowany szczegolnie! Pamietajmy o obecnosci i pomocy św. Józefa!

Trevignano Romano 5 listopada 2019 r

Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moja córko, jak wielka i ciężka jest misja powierzona przez niebo, ale pomogę ci i zawsze będę przy tobie. Prawda jest tylko jedna, Miłość do Boga, która jest centrum wszystkiego, ale nie każdy otwiera swoje serce i pozwala się opanować płomieniem Świętego ognia. Proszę, dzieci, nie pozwólcie, aby płomień zgasł. Ileż moich dzieci jest uciskanych przez szatana, który działa w umysłach za pomocą negatywnych myśli przeciwko braciom, myśli o prześladowaniu i wrogości, ale tylko światło Ducha może was oświecić, dając wam pokój. Wkrótce na niebie pojawi się wielkie światło, a Bóg będzie grzmiał w całej Swojej Chwale. Teraz błogosławię wam, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wkrotce wielki znak od Boga! A tymczasem demony zacmiewaja nam Miłość Boga sprowadzajac smutek i zniechecenie! Badzmy mezni i uciekajmy sie do pomocy Boga bo sami nie damy rady.

Trevignano Romano 9 listopada 2019 r

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drogie dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się tak bardzo o pokój, pokój między braćmi i pokój na świecie. Moi bliscy, cierpiący, schrońcie się w moim Niepokalanym Sercu i w Sercu Mojego Syna, wykrzyczcie prawdę i mówcie, że Mój Syn Jezus jest Miłością, nie bólem. Radością, nie smutkiem. Zjednoczeniem, nie rozłamem. Nie wpadajcie w pułapkę szatana, który chce zniszczyć wszystko, co zostało stworzone.
Jestem z wami i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Schronmy sie u Matki i prowadzmy tam bliznich zwlaszcza tych potrzebujacych.

Trevignano Romano 12 listopada 2019 r

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, czekają na was ciężkie czasy, oddajcie swoje serce mojemu Synowi, tylko On jest waszym jedynym zbawieniem.
Demony zostają uwolnione na świecie, zabierając tak wiele dusz, błagam was, moje dzieci, karmcie się ciałem mojego Syna Jezusa, Bóg z wielkim smutkiem patrzy na tę zagubioną ludzkość. Moi ukochani, jestem blisko was i błogosławię was jeden po drugim, aby Duch Święty mógł całkowicie otworzyć wasze serca. Teraz cały Kościół ma zostać zniszczony, aby odrodzić się silniejszym niż wcześniej, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Nadchodząca zima będzie trudna, wszystkie uprawy zostaną zniszczone przez mróz, a przez to nieszczęścia będą bardziej odczute, módlcie się tak bardzo. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Demony zostaly uwolnione i szaleja na swiecie. Obecny Kosciół bedzie zniszczony aby odrodzil sie czysty i wielki! Bedzie ciezka zima i niskie zbiory!? Czy w Polsce tez?! Zaczyna sie!
Modlcie sie modlcie! Chyba nie musze wyjasniac dlaczego?!

Trevignano Romano 16 listopada 2019 r

Modlitwa Ostatnia Wieczerza w Belluno bl – Centrum Duchowości i Kultury, Papa Luciani

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, otwórzcie serca na mego Syna Jezusa, wzmacniajcie swoją Wiarę, rozpalajcie płomień miłości do Boga, wkrótce Jezus będzie z wami, będzie gotowy i napełniony Swoją Miłością. Drogie dzieci, odmawiajcie Różaniec Święty i organizujcie modlitwy w swoich domach. Módlcie się za Hiszpanię, pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy bramy antychrystowi. Kocham was, dzieci i zawsze będę z wami, dziś wielkie dziękczynienie zejdzie na obecnych tu ludzi. Teraz daję wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nieszczescia ktore nastapia utoruja droge antychrystowi ktory wystapi w roli ,zbawcy' i zaprowadzi falszywy pokoj i pozorne rozwiazanie problemow pod warunkiem odrzucenia Boga.
Tym razem intencja modlitw za upadla Hiszpanie.
Rozpalajmy w sobie Miłość Jezusa poprzez modlitwy rozmyslania uczynki! Różaniec! I domy modlitwy!

Jezus wkrótce będzie z nami!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:22, 05 Sty 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 19 listopada 2019 r

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, będzie tak wiele dusz, które zabiorę ze sobą, ponieważ są one dobre, a wraz z nami odnajdą pokój, a sprawię, że ci, którzy są silni w wierze, będą niezachwianymi, a poprzez podążanie za Ewangelią będą służyć Bogu swoim świadectwem i mocą w Prawdzie. Umiłowane dzieci, kiedy Jezus został ukrzyżowany, oddając za was życie, arcykapłani poprosili Go o znak, ale On odmówił i nie uwierzyli. Po dwóch tysiącach lat, także dzisiaj niektórzy kapłani proszą o znaki, ale nie rozumieją, że Pan działa tylko w otwartych sercach.
Módlcie się i wybaczajcie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Pokoj dusza odnajduje dopiero tam. Bóg umacnia silnych w wierze. Wielkim problemem jest niewiara kaplanow! Tak niestety i w Polsce! Cud w Sokółce to niestety nie dowod wielkiej wiary tylko jej braku! Bóg na ogol czyni cuda Eucharystyczne gdy kaplan nie wierzy w realną obecność Boga w Hostii!!!

Trevignano Romano 23 listopada 2019 r

Przesłanie Jezusa
Moi bracia, dziękuję wam, że byliście tutaj na modlitwie, jestem z wami, otwórzcie swoje serca i przyjmijcie moje światło, abyście mogli patrzeć na wszystko inaczej oczami ducha, a nie oczami rozumu.
Zbyt wiele racjonalności oddala was ode Mnie i oddala was między sobą, bracia. Umiłowani, bądźcie wierni Bogu o każdej porze dnia, aby gdy dotrzecie - wejść na nową ziemię, gdzie radość i miłość będą jedynym dobrem, jakie znajdziecie. Bracia, całe wasze życie powinno opierać się na Miłości. Urodziłem się z Miłości i umarłem z Miłości, ale obecnie ludzkości wydaje się, że Miłość już do niej nie należy, a jednak często mówicie, że mnie kochacie! Ale dlaczego zamiast tego widzę tylko poczucie dumy, zawiści i zazdrości? Pamiętajcie, że Bóg osądzi, jak wiele oddaliście Miłości. Teraz błogosławię was w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen ”.


Zbyt wiele racjonalizmu oddala od Boga! Tak! Rozum nie potrafi objac spraw ducha! Nie do tego sluzy! To tak jakbyscie chcieli malować pędzlem muzykę. Nie da sie! Od spraw duchowych jest sumienie!
Jedynym dobrem jest naprawde milosc i nic innego!! Tylko o nia zabiegajcie.

Trevignano Romano 26 listopada 2019 r

Moje drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowani, z powodu otępienia nie widzicie, co dzieje się na świecie, ponieważ nie wierzycie w to, czego nie dotknie wasza ręka, ale mówię wam, moje dzieci, gniew Boży spoczywa już na was, abyście zrozumieli, że On również jest sprawiedliwy. Umiłowane dzieci, zbliżcie się do Boga, zacznijcie kochać Jezusa, nie lękajcie się, z Nim będziecie lepsi. To także czasy łaski, módlcie się z czystym sercem, a ujrzycie cuda.
Błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Z powodu tepoty duchowej nie dostrzegacie ze czas jest juz krotki. Tymczasem juz jest gniew Boga na swiecie. Juz dziala sprawiedliwosc. Ale sa to tez czasy łaski. Czasy cudów! Bo u Boga tak naprawde nie ma ,zlych czasow".

Trevignano Romano 30 listopada 2019 r

Przesłanie Jezusa
Moje dzieci, wasz Jezus jest tutaj z wami, poczujcie pocieszenie moją Miłością, ile moich dzieci będzie znienawidzonych przez hierarchię Kościoła, będą was nienawidzić w moim imieniu, niesprawiedliwość będzie wielka. Dzieci, ilu teologów !! Och! jaki ból odczuwam w sercu, to okropne, teologia zamyka serca wszystkich, nie zrozumieli mojej miłości do was i nie zrozumieli waszej miłości do mnie. Dzieci, bracia, jeszcze nie widzieliście tego, co się stanie, kochajcie mój krzyż miłości, ale także gorzki. Będę przy was, nic nie będzie większe ode Mnie w waszym życiu. Będę z wami, aby was chronić, nikt nie będzie w stanie was dotknąć, nawet palcem i żaden włos z głowy moich umiłowanych nie spadnie. Jak mało wiary widzę w tych, którzy wstępują do Kościołów, mówią, że się modlą, ale zaślepieni nienawiścią, dumą isamolubstwem, pomstują na moje ukochane dzieciach. Och! drogie dzieci, wasz ból jest moim bólem, wasz płacz jest moim płaczem, ale wasze zwycięstwo będzie moim zwycięstwem z wami, teraz i zawsze, Amen. Zaprawdę, powiadam wam: radujcie się, bo wasze będzie Królestwo Niebieskie. Teraz błogosławię was i dotykam was jeden po drugim, w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Wierni Bogu doznaja wielkiej nienawisci od tzw. ,autorytetow koscielnych' . Duchownych, teologow itd. Oczywiscie tych odstepcow co przygotowywuja ohyde spustoszenia. Jednakze nie moga nam nic zrobic bo Bóg nie dopusci. Oczywiscie jednak jest to bolesne. Ból ten to ból ukrzyzowanego Jezusa. Z nim cierpienie ale i z nim zwyciestwo!

Trevignano Romano 3 grudnia 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. (Do kapłanów) Moje umiłowane dzieci, błagam was, żyjcie ze mną odważnie w swoim Kapłaństwie, nie bądźcie dumni do tego stopnia, że pozwalacie duszom wejść w ciemność, w zamieszanie i ignorancję. Dzieci, jako pierwsi staniecie się światłem dla ludzkości, nie zmieniajcie niczego w Ewangelii, w Słowie Bożym i we Mszy Świętej, gdzie żyje mój syn Jezus. Biada tym, którzy pozostawiają dusze na zatracenie, ponieważ to będzie wasza odpowiedzialność. Drogie dzieci, kiedy prosicie Jezusa, aby powrócił, wiedzcie, że On już jest w was, niech narodzi się w waszych sercach. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego.
Amen ”.


Do kaplanow! NIE KOMBINUJCIE Z EWANGELIA NIE MAJSTRUJCIE PRZY MSZY! BÓG TO USTANOWIŁ I JEST DOBRE JAK WSZYSTKO CO ON TWORZY! Zmienic mozna tylko na gorsze! A nawet Msza moze przestac istniec!

Trevignano Romano 7 grudnia 2019 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje umiłowane dzieci, wkrótce mój Jezus powróci, ale ile wiary znajdzie! Jeszcze dziś widzę, ilu robotników Pana odwraca się od mego Niepokalanego Serca z powodu słów profanów, bluźnierców i heretyków. Dzieci, módlcie się za Amerykę, ponieważ z powodu zmian wiele narodów będzie płakać. Kościół dozna silnego ataku. Dzieci, bądźcie wierne Ewangelii i Słowu Bożemu, teraz dotykam was jeden po drugim i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Wkrotce Jezus powroci ale ilu bedzie oczekiwac? Czyli podejmie wysilek oczyszczenia! Nie chodzi o czekanie na autobus! Wielu robotnikow Pana czyli ksiezy odwraca sie od Boga z powodu bluzniercow. Np. w Polsce malo bylo wstepujacych do seminariow na skutek Smarzowskiego i Sekielskiego. Kto lubi byc ohydnie zniewazany? Los USA bedzie straszny i oczywiscie ptworny atak na Kościół...

Trevignano Romano 8 grudnia 2019 r

Pochód z pochodniami aż do niebieskiego krzyża na święto Niepokalanej.
Wiadomość otrzymana;
Drogie dzieci, dziękuję za tę uroczystość i dziękuję za radość w moim udręczonym sercu w tych czasach. Dzieci, chcą mnie usunąć z tronu… Mnie, Maryję Niepokalaną, Współodkupicielkę, Królową Aniołów nieba i ziemi, ale Szatan nie zwycięży, a wasze nabożeństwo będzie zawsze silniejsze. Kontynuujcie odmawianie Różańca Świętego. Dzisiaj dziękuję za niektórych z was. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


!!!! To jest mocne! Chca Matkę usunac! Ostatnio Franciszek szalał na slowa o Współodkupicielce. Matka mowi jasno. MNIE WSPÓŁODKUPICIELKĘ! Twardo jasno i prawdziwie! Ona WSPÓŁODKUPIŁA! Nie ma dyskusji! Dogmat! Kto mowi inaczej jest od diabla!

Widzicie? Tu sa odniesienia do tego co aktualnie poddaja w watpliwosc w Watykanie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:28, 26 Sty 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 14 grudnia 2019 r.

Dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Umiłowane dzieci, niech Jezus narodzi się w waszych sercach, bo tylko w ten sposób, będziecie mogli stawić czoła ciemności, która was ogarnia. Wkrótce krzyż pojawi się na niebie, aby każdy zobaczył własne życie i uświadomił sobie, jeśli odpokutuje za swoje grzechy jak miłosierny jest Bóg. Otwórzcie serca i zmuście się, abyście w te święta modlili się jeszcze bardziej, aby odzyskać siłę w wierze. Gniew Boży spoczywa na was, przygotujcie się na gorsze czasy i wzmocnijcie się.
Dzieci, kocham was i jako Matka, namaszczam was Błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha
Świętego, Amen ”.


Nadchodza jeszcze gorsze czasy! Wkrotce pojawi sie czesto zapowiadany krzyż na niebie i nastapi przeswietlenie sumien. Dostaniecie szanse na pokute. Bynajmniej nie wszyscy rzuca sie pokutowac. Modlitwa pokuta nawrocenie. Oto srodki jak zawsze!

Trevignano Romano 17 grudnia 2019 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, jak wiele cierpienia widzę w waszych kruchych sercach, zło destabilizuje was, ale modlę się, kontynuujcie nieustanną modlitwę, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Dzieci, nie bądźcie pyszniący się i dumni, spójrzcie głęboko w swoje sumienie, nauczcie się prosić o przebaczenie, jeśli w czymś zgrzeszyliście, inaczej nie ujrzycie Królestwa Bożego, dzieci, Moje Serce jest nieskazitelne i smutne, ponieważ moje dzieci są zagubione. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nasilaja sie ataki na nas zwlaszcza te niewielka trzodke wciaz wiernych! Bynajmniej nie chodzi o to ze macie byc idealami! Nie, nauczcie sie prosic o przebaczenie! Bo pycha blokuje w was ten wazny element pokory! Bóg juz was oczysci!

Trevignano Romano 21 grudnia 2019 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drogie dzieci, nadchodzi przyjście mojego Syna Jezusa, bądźcie gotowi, aby przyjąć Go w swoich sercach, w waszym życiu i domach. Umiłowani, ile świateł widzę na choinkach i na ulicach, ale mało w waszych sercach pamiętajcie dzieci, bądźcie światłem dla waszych braci, jasnymi światłami, a nie najgłębszą ciemnością panującą w tym momencie w waszym życiu. Teraz zostawiam was i błogosławię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Swiatlem to my powinnismy byc dla ludzi a nie choinki! Czas przyjscia Jezusa jest naprawde bliski!

Trevignano Romano 22 grudnia 2019 r

Wieczernik modlitwy w Pianello (PG)
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Uwielbiam was moje maleństwa, osłabiajcie mój ból swoją modlitwą, tak wielką wiarę odczuwam w waszych sercach. Moje dzieci, chciałabym, abyście spojrzeli na grotę, w której urodził się Syn Boży; podali mi ręce, a ja poprowadzę was do tego ubogiego łóżeczka, tam nauczycie się pokory, która sprawi, że pójdziecie drogą do Boga. Kocham was wszystkich a wraz z moim Jezusem w moich ramionach przejdę, aby błogosławić każdego z was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wieczerniki modlitewne czyli to co mamy organizowac dla NASZEGO dobra!

Trevignano Romano 25 grudnia 2019 r.

Przesłanie Jezusa o 18:00
Moje dzieci, urodziłem się z wami w waszych sercach. Dzieci, kielich, który przygotowałem i wasze cierpienia, będzie tym, co wypijecie, aby przygotować się do życia ze mną. Moja umiłowana córko, powiedziałeś „Tak”, nie wiedząc, przez co przechodziłaś, ile cierpienia cierpiałaś dla mnie i ile będziesz jeszcze miała, ale wysyłam aniołów, aby cię chronili każdego dnia. Moje dzieci, zobaczycie, ile będzie moich darów każdego dnia! Będziecie mieli życie wieczne, będziecie mieli więcej, niż możecie sobie wyobrazić. Oh! moja córko, dziękuję za twoje tak, dziękuję za twoją siłę, liczyłem na ciebie i twojego męża, a teraz jesteście blisko mnie z sercem pełnym miłości. Opróżniłem cię ze wszystkiego, wszystkiego, co materialne, ale uczyniłem cię bardziej duchową i szczęśliwą z powodu życia, które będziesz mieć. Moje dzieci, moje siostry, moi bracia, moi aniołowie są tutaj, aby was chronić co minutę, nie przejmujcie się cierpieniami, nigdy nie dam więcej niż możecie znieść. Wasze cierpienia są moim gorzkim kielichem, ja również bałem się wypić gorzki kielich i trzy razy poprosiłem Ojca, aby zdjął ten wielki ciężar, ale nie było to możliwe, byłem ludzki jak wy, ale także duchowy, tak jak wy, stajecie się duchowymi. Czy jesteś gotowi umrzeć za mnie i swoją wiarę? To także jest krok do życia wiecznego, wszystko, co musicie zrobić, to kochać mojego Ojca, kochać mnie tak, jak Ja was kocham i nigdy się nie bójcie. Jestem dzisiaj z wami, odradzając się w waszych sercach w tej złotej grocie, którą dla mnie przygotowaliście, to jest moja grota. Zalecam wam pokorę dzieci, pokorę i pokój między wami, bracia, stworzyłem tę rodzinę, zjednoczyłem was, abyście byli blisko mnie. Wasze radości są moimi radościami, kiedy radujecie się, są moimi darami, a kiedy chcecie płakać, są to moje łzy, nie lękajcie się, wszystko zostanie ogromnie nagrodzone przez mojego Ojca. Ile kosztuje wasze tak! A ile was to kosztowało! A jednak jestem tu z wami, aby was kochać, aby dać wam pokój, radość i spokój. Teraz dotknę was jeden po drugim, aby przynieść pokój waszym domom, waszym rodzinom i błogosławię was wraz z moim Ojcem i moją Najświętszą Matką, w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Wspaniale pouczenie o cierpieniu! Wbrew bredniom heretykow ostatnio bardzo rozbuchanym ze Jezus likwiduje wszelkie cierpienie za pomoca ,charyzmatykow' tylko musza wam rece polozyc na glowie i ,wezwac ducha' jest akurat odwrotnie! Jezus daje udzial w Swoim Krzyżu czyli cierpienie! Dokladnie tak! Juz wiecie od kogo pochodzi doktryna ,likwidacji wszelkiego cierpienia'. Brak cierpienia to brak pokuty brak oczyszczenia i szeroka droga do piekla. W najlepszym razie brak rozwoju duchowego i kalectwo wewnetrzne! Bóg odrywa czlowieka od rzeczy materialnych bo one sa niczym wobec tego co Bóg przygotowal! Materia to najnizsza forma istnienia! Najmniejsza wartosc! Jak moze ona kierowac istota duchowa taka jak czlowiek? To straszne kalectwo. Niestety na skutek grzechu pieroworodnego musi to boleć gdy podejmujemy trud drogi ku Bogu. Jednak Jezus nie da wiecej cierpienia niz potrzeba! Nie moze zabrac bo by zaszkodzil a Bóg nigdy nie zrobi czegos co wyjdzie na gorsze. Cierpienie jest jednak tylko chwilowe z radosc w Niebie wieczna.

Trevignano Romano 28 grudnia 2019 r

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, trwa walka dobra ze złem, Mój Syn urodził się z miłością w waszych sercach, dlatego już zwyciężyliście przeciwko ciemności, ponieważ On mieszka w was. Drogie dzieci, moje maleństwa, mój Ojciec wybrał proroków w tych czasach, abyście mogli mieć przewodnictwo. Część umiłowanych dzieci mojego Kościoła, zastępuje Boga i z wygodnictwa popełnia błędy. Dzieci, zawsze bądźcie wierni prawdziwemu Magisterium Wiary, polecam wam dzieci, aby nic ze Słowa Bożego nie musiało zostać zmienione. Teraz błogosławię was wimię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nie kombinowac! Nic nie zmieniac! Słowo Boga jest doskonale. A zatem tym ktire u zalezy na ,reformach' jest szatan! I wcale nie chodzi o jakies zwyczaje typu czytanie czegos z Biblii w tym dniu a nie innym a o istote nauczania ktora jak wiemy jest atakowana. Np. rozwody jakoby juz nie przeszkadzaja w Komunii! To nie jest zmiana tradycyjnego szlaczka na sutannie ksiedza tylko bluznierstwo przeciw nauczaniu Jezusa.

Trevignano Romano 3 stycznia 2020 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Kochające dzieci, w tym czasie świat pogrąża się w wielkim chaosie, jednak jako Matka proszę was, nawróćcie się, nie macie już dużo czasu. Drogie dzieci, bo wierzycie w stworzonego przez siebie boga! Chrystus przyszedł dla was i umarł za was. Dzieci, módlcie się o pokój na świecie i pokój wśród was, bracia, módlcie się za Kościół, który całkowicie upadnie. Bądźcie odważnymi wojownikami i chrońcie Trójjedyną Wiarę w Boga.
Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Matka zacheca oczywiscie do walki! Zgodnie z Pismem Kościół wkrotce CAŁKOWICIE UPADNIE! Co to znaczy? Nie chodzi o budynki. Tylko wtedy nie ma Kościoła gdy nie ma Ofiary! I chodzi tu oczywiscie o koniec Komunii! Bedzie tylko ohyda spustoszenia. Swiat pograza sie w chaosie co widac bo stworzyl sobie boga a raczej rozne bożki. Inaczej zatam byc nie moze. Bo to Bóg stworzyl czlowieka! Nie na odwrot!

Trevignano Romano 4 stycznia 2020 r

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Wczoraj byłam bardzo szczęśliwa widząc was zgromadzonych na uroczystej modlitwie i słuchając waszych pochwał i pieśni, które były dla was doskonałym przykładem dla wielu. Umiłowane dzieci, słowa wypowiedziane przez tę Moją
córkę są słowami Jezusa Chrystusa, to mój Syn wkłada swoje słowa w jej usta. Nie dziwcie się, ponieważ jej miłość do mojego Syna jest nieograniczona i nieustraszona. Znaki były naszą czystą radością. Dzisiaj spadnie na was wiele łask. Módlcie się za kapłanów, teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen .


Cokolwiek dobrego robimy zawsze jest to tylko i wylacznie z podpowiedzi Boga! Od nas samych to jest tylko zło! Tak! Jak chcecie cos dac ,tylko od siebie' to jest to zło! Bo macie pewnosc ze Bóg do tego ani troche nie przylozyl ,ręki'. Logika jest niepodwazalna. Stad nie robmy nic ,tylko od siebie'.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 22:13, 14 Lut 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 7 stycznia 2020 r

Przesłanie Jezusa
Moi umiłowani bracia, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moi bracia, wy którzy ze swoimi cierpieniami nadal wspinacie się po drabinie duchowości, dajcie mi swoje brzemiona i wasze cierpienia, tylko w ten sposób możecie mieć radość i spokój w swoich sercach. To Ja i tylko Ja przemienię ból w radość. Bracia, myślcie tylko o życiu wiecznym, całkowicie oddajcie się Mnie. Mój powrót jest bliski. Teraz błogosławię was w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Cierpienie sluzy postepowaniu coraz wyzej na szczeblach duchowosci! A ludzie uciekaja od niego! Oczywiscie nie jakiekolwiek tylko z Jezusem! Powrot Pana jest bliski zatem warto juz tylko myslec o zyciu wiecznym.

Trevignano Romano 11 stycznia 2020 r

Drogie dzieci, dziękuję, że przyjęliście mój apel i odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, sytuacja ludzkości jest trudna, proszę was, podajcie mi ręce, a ja przyprowadzę was do Jezusa, zawsze będziecie zjednoczeni, kochajcie się jak bracia, aby mogła być nowa Pięćdziesiątnica. Dzieci, moje serce wciąż krwawi z niesprawiedliwości, ziemia będzie mocno drżeć, Watykan zostanie mocno zaatakowany, módlcie się za mocarstwa światowe, Chiny, Amerykę, Rosję, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo. Dzieci, moje łzy dziś są wyjaśnieniem z powodu tych, którzy nigdy nie chcieli zrozumieć. Teraz zostawiam was i błogosławię w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.
Dziękuję bardzo za dzisiejszy wieczór.


Swiat jest zły! A szczegolnie te molochy Ruscy Chiny USA. To najgorsi. Bedzie jeszcze gorzej ale my sie mamy przygotowac na nowa Piedziesiatnice czyli wylanie Ducha Świętego.

Trevignano Romano 14 stycznia 2020 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drodzy, moi maluczcy, jak bardzo trzeba się prowadzonym i jak wiele zamieszania jest zasiane! Aby mieć pewnego przewodnika, zawsze bądźcie wierni Ewangelii i Słowu Bożemu, dzięki modlitwie możecie zmienić serca, nie bądźcie grobami bielonymi. Umiłowane dzieci, zawsze będę z wami, razem z moim Synem Jezusem, módlcie się za Papieża, a teraz zostawiam wam moje Święte Błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Czlowiek musi byc prowadzony. Nie moze sobie sam poradzic. Po to jest Kościół po to jest Ewangelia. A srodki to modlitwa post jalmuzna ktore pomagaja utrzymac kurs.Trevignano Romano 18 stycznia 2020 r

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Niebo raduje się waszymi modlitwami. Moje umiłowane dzieci, wiecie, że wszystko, co przepowiedziałam, wydarzy się, wojny, trzęsienia ziemi i inne straszniejsze rzeczy przyjdą na tę ziemię, aby można ją było oczyścić. Moje dzieci, nigdy się nie bójcie, bo ja i Pan będziemy z wami, aby was chronić. Dzieci, te przesłania zostaną rozpowszechnione na całym świecie, aby wielu mogło powrócić do Boga i nawrócić się. Moi umiłowani, módlcie się za Kościół i za kapłanów, panuje zamieszanie, płaczę za ludzkością. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wojny katastrofy i jeszcze gorsze rzeczy! Tak to bedzie! Swiat musi byc oczyszony. Zadne zlo nie pozostanie!

Trevignano Romano 19 stycznia 2020 r

Wieczernik modlitwy w Nettuno, Rm
Umiłowane dzieci, dziękuję wam za przybycie na modlitwę. Umiłowani, bądźcie blisko serca Jezusa, aby nawet w ostatniej chwili mój Syn mógł wejść do waszych serc. Ziemia niedługo zostanie oczyszczona z brudu, który stworzył człowiek, dzieci nawróćcie się gdyż nadszedł czas. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nadszedl juz czas! Brud bedzie zniszczony! Coz moze byc wspanialszego na tej Ziemi?!

Trevignano Romano 25 stycznia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w swoim sercu. Umiłowane dzieci, ile katastrof na ziemi pełnej grzechów. Wiara jest czymś cudownym, przybliża do Boga, nawracajcie się moje dzieci, Wiara nie jest ekologią, ale podąża za Przykazaniami, Świętą Ewangelią, Sakramentami. To nie ziemię musicie czcić, ale Syna Bożego. Wszystko, co dzieje się dzisiaj na Ziemi, nie zależy od Boga, ale od samego człowieka, który zrujnował Raj, który Bóg pozostawił. Módlcie się za Włochy, które weszły w wir pogaństwa, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo, aby światło Boże mogło dostać się do zatwardziałych serc wielu kapłanów. Miłość, miłosierdzie i przebaczenie są zasadami chrześcijaństwa. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wlochy sa poganskie! Dlatego bedzie bolalo!
Matka znowu odnosi sie do balaganu w Watykanie! WIARA NIE JEST EKOLOGIA! NIE ZIEMIE MACIE CZCIC! NIE NAWRACJACIE SIE EKOLOGICZNIE! Czlowiek zniszczyl Raj i w tych ruinach egzgstujemy!

Trevignano Romano 28 stycznia 2020 r.

Umiłowane moje dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drogie dzieci, wszystko, co się dzieje, powoduje w waszym sercu smutek, ale dzieci, oczyszczenie jest konieczne. Moje dzieci, módlcie się bardzo za Niemcy i Francję. Watykan dzieli się na dwie części. Dzieci, oto wielki sprawdzian Wiary, mówię jako Matka moim dzieciom-kapłanom, zawsze bądźcie posłuszni Kościołowi, ale bądźcie ostrożni, ponieważ gdy zniknie Przeistoczenie Eucharystii, mój Syn, Pan Jezus również zniknie. Wiedzcie, że wasza prawdziwa Wiara zostanie nagrodzona, ponieważ będę was chronić. Oto, przepowiedziane czasy są nad waszymi głowami, pojawią się nowe choroby, na które trudno będzie znaleźć lekarstwo. Ziemia będzie nadal drżeć coraz bardziej i bardziej. Pokutujcie i nawracajcie się. Będę przy was za każdym razem, gdy do mnie zawołacie. Teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Kolejna zapowiedz zaraz! I katastrof! W Watykanie podzial! Kaplani maja wprawdzie sluchac Kościoła ALE ROZUMNIE! Nie znaczy to ze maja uczestniczyc w ohydzie spustoszenia tylko dlatego ze przyjdzie to formalnie z Watykanu! To proba prawdziwej wiary!

Trevignano Romano 31 stycznia 2020 r

Ostatnia Wieczerza w Rzymie
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się tutaj w tym błogosławionym miejscu, życzę sobie, aby te wieczernie modlitwy odbywały się dwa razy w tygodniu. Zbierzcie się w imię Pana, ponieważ wasze pokorne modlitwy do nieba są złotymi iskrami. Umiłowane dzieci, kochajcie Kościół i Eucharystię, zawsze bądźcie wierni Ewangelii i Słowu Bożemu. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Znow wieczernik czyli te miejsca gdzie mamy sie gromadzic aby zachowac wiare prawdziwa. Dwa razy w tygodniu!

...

Wybuchla zaraza w Chinach zapowiedziana w tych objawieniach 28 wrzesnia! Kazdy moze sprawdzic! Dalem to w pazdzierniku gdy nikt nawet o tym nie myslal! To oznacza ze autentycznosc tych objawien jest juz pewna. Nie ma mozliwosci zeby Bóg pozwolil na tak wielki przekret ze falszywe objawienia beda potwierdzane tak trafnymi zapowiedziami! To juz bylo by celowe zwodzenie.
Wspaniale! Niebywale sie ciesze bo zawsze bylo ryzyko ze moze cos nagle wyskoczyc i okaze sie falszem. Teraz juz wiemy ze nie! Bóg w koncu i mnie prowadzi i nie przypadkiem mi to ukazal! Juz niedlugo Chrystus powroci! :0)))


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:14, 01 Mar 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 1 lutego 2020 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moja córko, nawet dzisiaj, który jest dla ciebie szczególnym dniem, mówiłeś o moim Synu i błogosławię cię dzisiaj i zawsze razem z twoim mężem. Moi umiłowani, w czasie brzydoty i pokus wiele serc otworzy się i wielu nawróci, tylko modlitwa będzie jedyną obroną, jaką macie. Módlcie się o pokój, aby potężni nie realizowali diabelskiego planu, módlcie się, a znajdziecie lekarstwo i zbawienie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Tylko modlitwa jest wasza ochrona takze przed wirusami!
I co macie? MÓDLCIE SIE ABY POTEZNI NIE ZREALIZOWALI SWEGO DIABELSKIEGO PLANU! Tak! NWO! To nie sa teorie spiskowe!

Trevignano Romano 3 lutego 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie w swoim sercu. Moi ukochani, módlcie się, módlcie się bardzo! Dzisiaj ludzkość zaginęła. Rozejrzyj się, co się dzieje. Spójrzcie na zniszczone rodziny, młodych ludzi, którzy nie mają już przewodnika. Dzieci, ale czy nie widzicie, że diabeł chce was kusić, aby uprowadzić jak najwięcej dusz? Umiłowane dzieci, małe anioły na tej ziemi, odwracajcie wzrok od ziemi i od ziemskich rzeczy, a patrzcie na niebo i jego znaki, które prowadzą was i wskazują drogę do świętości. Teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Swiat jest bardzo zepsuty i niszczy dzieci! Odrywajmy sie od tego swiata i patrzmy na Niebo!

Trevignano Romano 8 lutego 2020 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, znam wasze cierpienia spowodowane atakami diabła, ale powierzcie się Boskiej sprawiedliwości, a wasze cierpienia zostaną przemienione w radość i łaskę. Umiłowane dzieci, módlcie się za Kościół, który znajduje się na rozdrożu, aby nie stało się wszystko to, co zapowiedziałam w Fatimie gdyby ludzie nie posłuchali tego, o co tam prosiłam. Dzieci, im bardziej zbliża się Czas Triumfu Mojego Niepokalanego Serca, tym bardziej szatan będzie was przeklinał, ale nie bójcie się, zawsze będę z wami razem z Jezusem. Dzieci, teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

P.S .: Tego wieczoru Madonna płakała i trzymała w rękach krwawiące serce Jezusa.


Symbol stanu ludzkosci. Módlmy sie za Kościół aby wizje z Fatimy nie zrealizowaly sie czyli chodzi o zwlaszcza III Tajemnice i wizja cierpien Koscioła. Czas Triumfu Niepokakanego Serca Maryi zbliza sie! Idziemu ku szczesciu a nie ku tragedii!

Trevignano Romano 11 lutego 2020 r

Moi kochani, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście w tym błogosławionym miejscu. Dzieci, pocieszycie moje serce, proszę was, zawsze bądźcie światłami na tym świecie, moi aniołowie rozpoznają was, a mój Pan przybędzie wcześniej, niż myślicie, proszę was ludzi świeckich i was konsekrowanych byście nadal byli solą dla tej grzesznej ziemi, bądźcie blisko ze swoimi braćmi, wszystko nadejdzie nagle, więc przygotujcie się. Moje dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo i pamiętajcie, że Kościół się zachwieje, ale nie upadnie, tak długo, jak długo słyszycie wezwania miłości, jesteście błogosławieni z nieba i wiele łask zstąpi na was dziś wieczorem. Teraz zostawiam was z mym macierzyńskim błogosławieństwem, błogosławię wszystkich obecnych jeden po drugim w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.”


My wierni Bogu mamy sie modlic i ofiarowac! Byc swiatlem w ciemnosci! Jezus naprawde jest blisko! Wszystko bedzie nagle i gwaltownie! Bóg przyjdzie z calą mocą! Przygotujmy sie!

Trevignano Romano 15 lutego 2020 r.

Przesłanie Jezusa, 18:00
Moja ukochana córko, ból, który odczuwam, jest silny, siostro, moje serce krwawi od cierpienia, które odczuwam, patrząc na ludzkość, która się ode mnie odwraca. Módlcie się za świętych kapłanów, aby mogli was pocieszyć w chwili cierpienia i ucisku. Stopniowo Ofiara Mszy zniknie, a wy, bracia, co zrobicie, dokąd pójdziecie, jeśli nie zwrócicie się sercem ku Mnie? Niech wasze spojrzenie i modlitwa skierowane są do Boga, aby was pocieszał. Przywódcy i potężni świata chcą jednej religii, chcą sprotestantyzować Mój Kościół, ale wy jesteście wojownikami Światła, a ja liczę na was i moją małą wierną Resztkę, bardziej niż na niektóre rozproszone i modernistyczne osoby konsekrowane. Bracia, czas się zbliża, Bóg jest zmęczony, wszystko będzie wybaczone za każde prawdziwe i szczere nawrócenie. Będzie wiele nawróceń dla tych, którzy otworzą spojrzenie swojego serca, bo będę mógł wejść i pracować w nim. Teraz zostawiam was z moim Świętym błogosławieństwem w imię Ojca, w Moje Imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Wojownicy Światlosci czyli my! Brzmi jak w grach? Zycie to gra! A Bóg to jedyny Mistrz Gry! Pisalem juz chyba! Mowa o jednej religii NWO co nie jest znowu teoria spiskowa! Protestatyzacje widzicie chyba wyraznie?! I znow mowa ze swieccy sa bardziej wierni niz duchowni co widac chocby po ,naszym' epi nie sko pacie... Stopniowo zniknie Ofiara Mszy! Czas jest gesty od wydarzen!

Trevignano Romano 18 lutego 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowane dzieci, patrzcie na wszystko, co dzieje się wokół was, Kościół się rozpada, wraz z wieloma moimi konsekrowanymi osobami, trzęsienia ziemi są wszędzie, wirusy się rozprzestrzeniły, gospodarka się załamuje, a jednak wasza Wiara wciąż jest słaba. Czyż naprawdę nie zdajecie sobie z tego wszystkiego sprawy? Jesteście w środku wiru i pośrodku bitwy, i dopiero jeśli zdacie sobie z tego sprawę, wtedy będziecie mogli wzrosnąć w swojej wierze, będziecie zdolni zgiąć kolana w modlitwie. Nawracajcie się, dzieci, będę z wami za każdym razem, gdy będziecie mnie wzywać. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Upadek Kościoła katastrofy wirusy! Upadek ekonomii! Trzeba byc slepym aby nie widzec! Srodek bitwy! Duchowej! Zreszta zwykla wojna to tez starcie ducha! Co pokazali Polacy podczas II wojny? Ducha wlasnie! Tu mamy Armaggedon!

Trevignano Romano 22 lutego 2020 r

Drogie dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moja córko, moje oczy zwrócone są na tę zdenerwowaną i zdezorientowaną ludzkość, ponieważ patrzą na rzeczy tego świata i nie polegają na moich słowach i słowach Jezusa. Wielokrotnie ostrzegałam przed tym, czego doświadczacie, proszę moje dzieci świata, moje ukochane, abyście dużo się modliły, abym mogła zostać z wami. Umiłowane dzieci, nie poddawajcie się zamieszaniu, ale uczestniczcie we Mszach i karmcie się Eucharystią, powtarzam raz jeszcze: „NAWRACAJCIE SIĘ”. Oczekuję ostatniego dogmatu, Współodkupicielki, dla zbawienia ludzkości. Teraz zostawiam was z moim Świętym Błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Matka jest Współodkupicielką! Ma byc dogmat! Koniec kropka!
Ewidentnie mowa o zamykaniu kosciolow w zwiazku z wirusem i nie dawaniu Komunii!!! Nie poddawajcie sie! Chodzcie na Msze i przyjmujcie Komunię na klęcząco jak trzeba! Zadnego wyciagania reki!
Widzicie to co ja pisze! Teraz czytam ze to samo jest objawione czyli dobrze pisze! Jak zwykle mi sie potwierdza ze od Boga sa moje natchnienia!

Te objawienia sa prawdziwe! Przypominam ze zapowiedzialy zaraze z Chin!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
robert1981
Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:48, 10 Mar 2020    Temat postu:

Bardzo ciekawe orędzia,pierwszy raz słyszałem o nich od ks. Grzegorz Bliżniaka.
Dziękuje za tłumaczenia.
Pozdrawiam


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 15:15, 30 Mar 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 23 lutego 2020 r

Moja córko, to są przepowiadane przeze mnie mroczne chwile, kiedy wszyscy wyśmiewali cię, dziś się boją, nie bójcie się dzieci, Ja, Współodkupicielka świata, poślę moje ukochane dzieci, aby wam pomóc, pocieszyć was i niczego nie będzie brakować, w tym Jezusa, żyjącego w ciele, krwi i boskości. Znam wasze trudności związane z Eucharystią i by zapobiec, aby mój Syn Jezus nie był obrażany, ci, którzy nie będą mogli przyjąć komunii do ust, niech przyniosą lnianą chusteczkę i za jej pomocą przeniosą komunię do ust bez dotykania jej rękami. Chusteczkę tą ostrożnie przechowujcie i zawsze używajcie tej samej i tylko do tej czynności. Kocham was, dzieci, będę przy was i błogosławię was każdego dnia, w imię Ojca Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nie obracamy sie w ramach ludzkich urojen! Mamy jasne wskazania Matki! 
Osoby ktore sluchaly objawien ostrzegaly rodakow zeby sie nawrocili. Wlochow jakby ktos nie wiedzial! Teraz ci ,smiszni' siedza pozamykani w domach i drza ze strachu... 

W ŻADNYM WYPADKU DO RĘKI TO BLUŹNIERSTWO! BÓG GODZI SIE WOBEC STRACHU LUDZI I DUCHOWIENSTWA NA CHUSTECZKE! Tak bylo w pierwszych wiekach. Jednakze nie jest to cos co raduje Boga! Wlasciwa postawa jest taka co zawsze. Na klęcząco! I kapłan! 

NICZEGO NAM NIE BRAKNIE! Tym bardziej w Polsce a nawet w Italii. 

Tak mamy bezposredni przekaz z Nieba jak nigdy! Przypominam potwierdzone objawienia. Mowily o tym wszystkim w zeszlym roku. To jest pewne a nie ludzkie domniemania i wymysly. 

Oczywiscie zachowania roznych funkcjonariuszy urzedowych sa potrzebne glownie im wszak Bóg ich osadzi jak sprawowali urzedy. Ale to nie oznacza ze oni sa jakas ostateczna wyrocznia. I tak naprawde to nami opiekuje sie Bóg nie oni. Osoby swiadome wiedza co jest grane trzeba podtrzymywac tych zagubionych. 

Trevignano Romano 29 lutego 2020 r

Moje dzieci, dziękuję za wysłuchanie mego wezwania w swoim sercu. Moje dzieci, dlaczego czekać, aż okropne rzeczy zbliżą was do Boga, a kiedy wszystko jest w porządku, nie znać swojego Zbawiciela? Moje dzieci, to nie będzie ostatni wirus*, który wyjdzie z ziemi, ale oczekujcie na więcej, trzęsień ziemi i plag, świat jest ich pełen a wielu, pomimo tego wszystkiego, już oddało swoją duszę diabłu. Dzieci, to jest czas, nawróćcie się, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, obiecuję wam ochronę. Umiłowane dzieci, wielu z was prosi mojego Syna, aby wkrótce wrócił i przyjdzie, ale tylko wtedy, gdy będzie widział, że obrzydliwość, grzech i bluźnierstwa rozprzestrzenią się jeszcze bardziej, a zło nie da wam już siły powrotu do Boga, Jego przybycie będzie ostatnim aktem miłosierdzia. Moje umiłowane dzieci, módlcie się, módlcie się bardzo, Ja jako Matka was wszystkich, będę chroniła i będę przy waszym boku. Teraz zostawiam was z moim Świętym Błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Kolejne przeslanie. To nie ostatni wirus ani nawet ostatnia katastrofa! Beda wszelkie mozliwe. Ludzie sa bardzo zwyrodniali. Chrystus przyjdzie dopiero gdy bedzie juz beznadziejnie. Modlcie sie po prostu o pomoc Boga w tych czasach! Po to przeciez to jest abyscie sie nawrocili. 

Trevignano Romano 3 marca 2020 r.

Drogie ukochane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowani, ile cierpień trwa w waszym życiu! Dzieci, w tym okresie Wielkiego Postu, ofiarowujcie cały wasz ból Sercu Jezusa, który bardzo cierpi wraz z wami, za Kościół, za osoby konsekrowane i za siebie dzieci wierne Ewangelii i Słowu Bożemu. Zły porywa wiele dusz, wykorzystując ten moment zamieszania, ale Ja, jako Współodkupicielka ludzkości, przyprowadziłam was do stóp Krzyża i proszę o pomoc dla moich umiłowanych dzieci: pomóżcie mi przyprowadzić wiele dusz do Boga, abyście i wy mogli być współodkupicielami wraz ze Mną i byście na końcu zwyciężyli wraz ze Mną. Moje maleństwa, nigdy nie bójcie się prawdy. Pamiętajcie, że Jezus jest Życiem, Prawdą i Drogą. Dzisiaj wiele łask spłynie na was. Teraz daję wam moje macierzyńskie błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen”.
Następnie Matka Boża dodała: przeżyjcie swoje cierpienie ze Mną i z Jezusem. Dzisiaj Madonna była trochę smutna; ubrana była w piękną długą białą sukienkę, a po lewej stronie trzymała kryształowy Różaniec; Jej stopy spoczywały na kuli ziemskiej i ukazała Mi Ona obrazy wojen i śmierci. Matka Boża zaprasza nas do nieustannej modlitwy.


Ten Wielki Post naznaczony jest cierpieniem. Godnie przyjete pozwoli i nam byc wspolodkupicielami razem z Jezusem! Na wzor Matki ktora znow ptzypomina ze jest Współodkupicielką. Kolejna juz wizja wojen i smierci. Jest to czas oczyszczenia.

Trevignano Romano 6 marca 2020 r.

Przesłanie Najświętszej Współodkupicielki Maryi dla zbawienia ludzkości:
Drogie dzieci, dziękuję wam, że byliście tutaj na modlitwie w tym kościele domowym, to jest moje pragnienie wspólnej modlitwy w pokoju z sercem zwróconym do Jezusa. Dzieci, bądźcie pokorne i proszę was, abyście wybrali najwęższą drogę do waszej świętości a nie tą bez trudu, która prowadzi do zatracenia, pomyślcie o swojej duszy. Módlcie się za Niemcy. Nie osądzajcie kapłanów, ponieważ wielu zostanie ciężko osądzonych przez Boga, jestem tu z wami, aby was pocieszyć i błogosławię w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

Krótkie przesłanie Jezusa: Oto moja siostro, to jest chwila, w której oddzielę światło od ciemności.


Kolejne podkreslenie tytulu Współodkupicielki. Kościół Domowy dzis stal sie faktem. Koniecznosc modlitwy za Niemcy! Nie osadzajmy kaplanow bo maja ciezko! Nie trzeba tlumaczyc.

Jezus mowi ze teraz jest chwila oddzielenia swiatla i ciemnosci! Oczyszczenie!

Trevignano Romano 7 marca 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tutaj na modlitwie, proszę was, abyście się wyspowiadali i oczyścili swoją duszę, postępujcie zgodnie z prawdą w tym czasie oczyszczenia. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


W tym czasie oczyszczenia spowiadajcie się!

Trevignano Romano 8 marca 2020 r.

Przesłanie Jezusa
Drodzy bracia i moje dzieci, dziękuję za wysłuchanie mego wezwania w swoim sercu. Dziękuję za waszą miłość, Ja, wasz Król, wkrótce będę z wami, aby zabrać to, co należy do Boga. Moje dzieci, co oni mi Mi robią! Moje Serce i Serce Mojej Najświętszej Matki płacze. Już wam powiedziałem, że wkrótce nie będę już więcej obecny w Moim domu, oto chwila Mojego Ukrzyżowania. Odbywa się ono po raz kolejny jest gorsze niż przedtem. Nigdy nie doświadczałem tak złych czasów jak teraz. A wszystko to zawsze przez ludzkie decyzje.  Jak głupia jest ta ludzkość! Zapomnieli, że za nich umarłem. Błogosławię was w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Wkrotce Jezus bedzie z nami jak Król! Stan ludzkosci jest bardzo zly!
Juz wkrotce zniknie Ofiara! Przezywamy Powtórne Ukrzyżowanie! Najgorsza epoka historii!

Trevignano Romano 10 marca 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Drogie dzieci, nie bójcie się wirusów, ale raczej pozostanie bez Chleba Życia Wiecznego. Umiłowani, bądźcie zjednoczeni, abyście zawsze byli światłem świata, nigdy nie wygaszajcie tego światła. Dzieci, każdy sposób wspólnej modlitwy jest przydatny. Dzieci, módlcie się za Rzym, ponieważ wypije gorzki kielich. Módlcie się za Rosję. O! Umiłowane dzieci, gdyby one mnie słuchały! Teraz zostawiam wam pokój i błogosławię was w Imię Ojca Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


!!! NIE BÓJCIE SIE WIRUSOW TYLKO TEGO ZE NIE BEDZIE MSZY A WIEC KOMUNII! 
Czy mozna jasniej? Przypominam te objawienia zapowiedzialy ten wirus! 
Potwierdzaja one ze to nie zadne tam ,zaniedbania rzadu w reakcji na wirusa' czy stan sluzby zdrowia. Italia ponosi skutki bezboznictwa dlatego jest takie szalenstwo! 
Kolejni do rozwałki sa Ruscy a to juz nas interesuje bo wracamy na swoje ziemie! Moskwa nasza! Potwornosc Jałty i rozbiorow konczy sie! Chyba nie myslicie ze jacys w Jalcie wyznaczyli nam granice na wieki. To byla tylko pokuta. W bólu rodzi sie Nowy Świat. Tym razem z Polska jako nr1! To kto normalny chcialby ze ten stary trwal?! 

Trevignano Romano 11 marca 2020 r.

Przesłanie Jezusa

Umiłowani, moje serce krwawi, widząc was tak bezradnych, widząc, że zamiast modlić się do mego Ojca, zamykacie się w domach. To, czego nie widzicie, jest przerażające! Dlaczego mnie nie kochacie, tego który jest blisko was! Moja Matka, która z wielkim bólem mówi wam, co powinniście robić, nie jest słuchana. Tylko modlitwa może was zbawić i nie upierajcie się w pragnieniu zrozumienia, ponieważ dopóki nie wierzycie, umysł który prowadzi was do zbawienia, nie może zostać oświecony. Mała trzódko, możesz wiele zrobić, modląc się do mego Ojca z otwartym sercem, powróć do odkrywania wiary, miłości do brata i odbudowywania pokoju między wami. Umiłowani, jak bardzo boleję widząc was tak bezradnych i rannych. Módlcie się z moją Matką, a Ona będzie z wami na modlitwie, aby wznieść wasze wołanie do mojego Ojca, który nawet jeśli tak bardzo was kocha, nie może już patrzeć na swoje ulubione dzieci, które są zagubione i nie mają odwagi sprawować Najświętszej Eucharystii nawet dla tych, którzy cierpią i dla których ta próba jest trudna. Chciałbym, aby każdy z was z miłością obejmował swój krzyż. Błogosławię was w imię Ojca w moim imieniu i Ducha Świętego, Amen ”.


Jezus boleje bardziej nad tym co sie dzieje niz wy! Tak! Wasz ból bardziej Go boli niz was! Tak jest zawsze! Ludzie zamknieci boja sie ale nie zwracaja do Boga! Naprawde jedyna droga jest ta ktora pokazuje Matka.
Nie probujcie tego zrozumiec w sposob przyrodzony poniewaz bez wiary nie jest mozliwe pojac rzeczy ostatecznych! Bolesne jest zagubienie ksiezy i brak odwagi sprawowania Eucharystii! Tak ksieza tez nie chca zebyscie sie pozarazali! Zeby cos sie stalo! Dla nich to tez proba w tym do czego sa powolani!
Widzimy ze nie jest to bezsensowne wydarzenie a proba wynikla z bardzo zlego stanu ludzkosci. Bóg nie utracil kontroli tylko po prostu wasze czyny maja konsekwencje i nie moze byc tak ze zlo narasta a ludziom jest coraz lepiej! Wrzid musi peknac. I to sie stalo! Koncem tego jest jednak nie katastrofa i zaglada ale zwyciestwo i zycie w szczesciu z Bogiem jesli oczywiscie nie przeszkodzicie. Dajcie sie prowadzic Jezusowi!

Przeslania coraz bardziej wstrzasajace!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 15:44, 06 Maj 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 14 marca 2020 r.

Moje drogie dzieci, dziękuję wam za wasze modlitwy, pamiętajcie, abyście nie porzucali krzyża, zawsze miejcie wzrok utkwiony w Niebo, nie lękajcie się, ponieważ mój Jezus jest blisko was, wraz z aniołami i Archaniołami, miejcie pokój i radość w waszych sercach Dzieci, kochajcie mojego Syna Jezusa, weźcie mnie za ręce a nic nigdy nie będzie wam brakować. Opatrzności nie zabraknie dla tych, którzy będą silni w wierze. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Aniolowie zawsze sa przy nas! O tym ze Bóg jest blisko nie musze mowic. Otoczmy sie miloscia Jezusa a naprawde niczego nam nie zabraknie!

Trevignano Romano 17 marca 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, wiem, jak wiele cierpienia spadło na ludzkość, ale będę u waszego boku i proszę was w tych trudnych chwilach, zastanówcie się i pomyślcie, że tylko Bóg może być waszą pomocą i pociechą. Czas bitwy między dobrem a złem realizuje się. Przybliżcie się do modlitwy. Tylko w ten sposób będziecie mogli pokonać zło, które was ogarnia. Przygotujcie się dzieci, ciężkie czasy nadejdą z powodu nowych pandemii, trzęsień ziemi i wiatrów wojennych. Pomimo wszystko wielu z was poczuje wielki pokój w swoich sercach. Wiedzcie, że jest to łaska Niebios. Nie lękajcie się, będę z wami. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Trwa bitwa dobra ze zlem! Tylko w Bogu nasz ratunek a modlitwa bronią. Beda kolejne pandemie trzesienia wojny! Kolejna zapowiedz chorob! To nie koniec. Mimo tego WIELU POCZUJE POKOJ W SERCU! Istotnie szok! Ta pandemia ani troche mnie nie podłamuje! Wrecz przeciwnie! Najlepszy okres w zyciu! Tak! A z tego co slysze nie tylko ja! Pokój w sercu! TO JEST ŁASKA NIEBIOS! To nie jest ,naturalne'! To dar Boga! A zatem caly ten Armaggedon nie bedzie dla nas ufajacych Bogu przerazajacym pasmem tragedii! Naprawde objawienia te pocieszaja niebywale!

Trevignano Romano 21 marca 2020 r.

Umiłowane drogie dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moje umiłowane dzieci, jak bardzo boicie się wszystkiego, co się dzieje. Dotknęłam ziemi, aby was ostrzec i przygotować na wszystko, co się wydarzy, a wielu, pomimo moich nieustannych apeli, nie słucha. Umiłowane dzieci, podajcie mi swoje ręce, a przeprowadzę was przez wszystko, co będzie musiało się wydarzyć z wielką ochroną. Pozostańcie obok mnie i mojego Jezusa, a nic wam się nie stanie. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Mimo tragedii i apeli Matki ludzie nie sluchaja! A tylko Ona moze nas przeprowadzic bezpiecznie przez grozę tych czasów.

Przyjdzie jeszcze więcej chorób, a gdy ludzie będą nimi umęczeni wybuchnie wojna.

Oczyszczenie świata będzie trwało całe 3 lata.

Gisela Cardia – Trevignano Romano


Wazne! Gisela uzupelnia. Katastrofy nasila sie a na koncu bedzie III Wojna Światowa! Oczyszczenie bedzie trwalo cale 3 lata. Dokladnie 1260 dni w Apokalipsie.

Trevignano Romano 24 marca 2020 r.

Przesłanie Jezusa

Moi bracia, wszyscy jesteście zgromadzeni tutaj w tej wielkiej rodzinie i jaka radość jest w Moim sercu! Wszyscy jesteście czuwający na modlitwie tak jak to było w przeszłości. Umiłowane dzieci, wy, którzy teraz staliście się częścią mojej małej trzódki, podążajcie śladami Mojej Matki. Będę wam towarzyszył pomiędzy lwami i żmijami. Nikt nie może was dotknąć, nikt nie może was skrzywdzić. Drodzy bracia, jak wielka jest moja miłość do was. Pozostańcie zjednoczeni, ponieważ dzisiaj jest ten moment, kiedy każdy jeden potrzebuje drugiego. Nie pozostawiajcie swoich braci, lecz miejcie litość i miłosierdzie, jak Ja będę je mieć dla was, bym niczego nie utracił. Moc Boża jest tak wielka, że ​​Mój płaszcz, który należy do mojej Matki, przykryje Was i uczyni Was niewidzialnymi dla zła. Moi bracia, światowa elita chce byście się im poddali, byście stali się ich poddanymi, ale Ja przyjdę i uwolnię was od tego zła. Moi bracia, mijam was jeden po drugim, głaszczę was i błogosławię jako brat, jako przyjaciel, jako ojciec, w imię Ojca w Moim Imieniu i Ducha Świętego, Amen ”.

Moja córko, nie bój się, zostań z twoją ręką w Mojej, a Ja będę przy tobie. Nigdy cię nie opuszczę. Będę podążał wraz z tą misją, zachowaj spokój.


Jezus pociesza Giselę tez przeciez pelna lęku.

Trzeba byc otwartym calym sercem na blizniego! Zwlaszcza teraz gdy siebie potrzebujemy! Jedność! Naprawde jestesmy rodzina! Od Adama sa wszyscy przeciez! Jezus wskazuje na Matkę jako na nasze Schronienie! Tak postanowil Bóg! Ona uczyni nas doslownie NIEWIDZIALNYMI dla zła! Od Baltyku po gór szczyty kraj nasz PŁASZCZEM! Jej okryty!

Jasne i dobitne stwierdzenie! Swiatowi potentaci chca was sprowadzic do poddanstwa! Nie nie sluchajcie ze ,im chodzi tylko o pieniadze'! Oni emituja pieniadze! Ile chca! To jak moze im chodzic o cos co maja?! Ci co to mowia bredza w nieswiadomosci! Oni chca miec ludzi jako poddanych! Tego im jeszcze brakuje bo o sobie decydujecie! Nie ,pieniedzy'! A za nimi stoi lucyfer ktorego sa niewolnikami. Z tego diabolicznego systemu uwolni nas Jezus by my z lucyferem nie mamy szans! A scislej rzecz biorac. Ludzie tak juz nagrzeszyli ze nie poradza sobie nawet z pomoca Jezusa. To musi zrobic sam Jezus!
Absolutnie wspaniałe i podnoszace na duchu!

Trevignano Romano 28 marca 2020 r. 

Umiłowane dzieci, moje serce bije miłością dla was, zjednoczonych w modlitwie i którzy odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoich sercach. Umiłowani, słuchajcie swojego serca, aby dostrzec oczami te apele z Niebios. Wykorzystajcie te dni, aby powrócić do Boga gdyż to jest ostatni apel. Jeśli tego nie uczynicie będziecie nieprzygotowani ponieważ wkrótce nadejdzie Ostrzeżenie. Dzieci, wykorzystajcie ten okres Męki Pańskiej dla czynienia postu i pokuty. Dzieci, módlcie się za potężnych tego świata, którzy wszystko to zaprojektowali. Diabeł nie chce wypuścić swojej zdobyczy, ale wy, dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo, aby wszystko, co nadejdzie, było możliwie bezbolesne. Módlcie się za Kościół, w którym mój Syn nie jest już obecny pośród moich umiłowanych dzieci, które miały odwagę jeszcze raz zdradzić Jezusa i nadal go krzyżują. Módlcie się za Kościół, będzie cierpieć poważną żałobę. Módlcie się za Japonię i za uległe Włochy. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.
 

Ale przesłanie! Ostatni apel! Wkrotce tzw. Ostrzeżenie! Czyli bedzie wielki znak! 
Modlcie sie pokutujcie posccie! 

A jednak! To wszystko zostalo ZAPROJEKTOWANE przez ,moznych' tego swiata! Czyli wirus jest specjalnie wyprodukowany! Aby zaprowadzic zamordyzm wyeliminowac gotowke itd. Tu nie ma przypadku! 
Niestety duchowienstwo zdradzilo Jezusa. Zapewne chodzi o to ze ksieza tez sie przerazili i pochowali. 
Bedzie duza zaloba w Kościele. Smierc papieza?! Chyba tylko o to moze chodzic?! Na wirusa?! 
I potem zgaduje nastapi antychryst?! 

Naprawde robi się coraz gęściej! 

Co szokuje pojawili sie hejterzy w tym duchowni ktorzy ,przestrzegaja' i ,uspokajaja'. ,Wszystko bedzie dobrze'. To zwykly wirus. Paruzji nie bedzie. Za milion lat. Potem bedziecie robic to co dawniej. Aborcje eutanazje i lgbt?! No to mnie pocieszyli! Nie wiem kim trzeba byc zeby powrot do tego syfu pocieszal! Ale wielu takze duchownych uwilo sobie gniazdko w tym bajorku. Szczegolnie te śmaty dokoraty profesoraty katedry i chwilo trwaj! Boja sie stracic jakby tu mialo to trwac wiecznie!

Poziom tego jest taki!
Czy Matka Boża PRZEWIDZIALA!!! wirusa i zabronila Komunii na reke!
Jedno zdanie dwie brednie! Nie zabronila tylko BÓG nie Matka dozwolil na chuste zeby nie robic przeciw duchowym. Do brudnej lapy to profanacja. Matka OBJAWIA OSTRZEGA! Przewidują to futurolodzy! Moze jeszcze wrozenie?? Prorocy prorokuja!
Bez podstaw wiedzy o temacie! Nawet nie ogladalem!
Co tu komentowac osobnicy niekompetentni nie znajacy podstaw czyli pierwszej klasy ,recenzuja' Matkę! Szok! Absurd obled! Idzcie sobie poogladac szkola tvp...
Niestety tera kręcic filmiki kazdy moze.
Oszczerstwa typu ,robia biznes'. BO WYDALI KSIAZKE! WEZ PROPAGUJ OBJAWIENIA BEZ WYDANIA KSIAZKI! KTORA MA JAKAS OCZYWISCIE CENE!
Czego wy chcecie? Piekla? Milczcie bo Bóg nie dal wam rozumu!

Wybrana przez Boga Gisela jest pod opieka duchowa ksiezy ktorzy znaja jej sytuacje! To nie jest jasnowidz Czesiek z Końskowoli!
A rozpowszechnianie tych objawien bylo slabiutkie! Glownie ja robie szum na forum ZA DARMO! Taki biznes! Jest moze jeszcze 1 strona i doslownie wzmianki! Dopiero po objawieniu o wirusie wreszcie jest rozglos! Ale ja to podalem przed! Oczywiscie nie jestem jakis pierwszy w Polsce ale jak widac postaralem sie zrobic z tego nr 1. Ciagne az dwa tematy na forum!

Trafilem na nie tak. Panie daj mi jakies nowe prawdziwe objawienia bo co bylo to omowilem... I slysze KSIADZ! mowi: Wszystko wskazuje ze objawienia z Trevigniano Romano sa pradziwe! Jakie Trevignano?! Szukam jest! I zaczalem to kopiowac. Az tu nagle ,choroby z Chin'! To juz jest pewnosc! To prawda! Szatan nie ma wladzy objawiac prawdy co bedzie! Teraz jesli ktos neguje to mija sie z rozumem.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 10:30, 14 Cze 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 31 marca 2020 r.

Moja córko, dziękuję za zjednoczenie w modlitwie. Umiłowane dzieci, w tym czasie zastanawiacie się nad tym, co posiadaliście przedtem, a co posiadacie teraz. Wszystko się zmieni, kiedy najmniej będziecie się tego spodziewać i co pozostanie, jeśli nie wiara i miłość do Boga, waszego jedynego zbawienia? Dzieci, pokutujcie sercem, w tym momencie przed waszą duszą jest odsłonięta wasza małość. Dzieci, módlcie się za Kościół, ponieważ ból jego będzie wielki. Módlcie się za osoby konsekrowane, ponieważ wielu z nich zatraciło swoją duchowość i oddało się temu, co ziemskie, rozpraszając trzodę. Moja córko, umieszczam was wszystkich pod moim błogosławionym płaszczem, aby was chronić, ponieważ wiem, co napotkacie. Moi umiłowani, poczujecie, jak Duch Święty zstępuje na was, a wasze serca będą pełne radości. Kochajcie się wzajemnie jak bracia i pomagajcie sobie nawzajem, ponieważ najgorszy czas będzie jeszcze musiał nadejść i będziecie zmuszeni modlić się w tajemnicy. To czas, który dopiero nadejdzie. Zawsze bądźcie silni i wierni. Teraz błogosławię was w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Niebywale wazne przeslanie! Zapowiedz wielkich cierpiern Kościoła wrecz MODLITWY W UKRYCIU! Tymczasem duchowni odchodza od Ewangelii pograzajac sie w doczesnosci. Dlatego trzeba sie wspierac i to duchowo! To jest miłość! Mowa o Zesłaniu Ducha Świętego ponownym. Swiat odmieni sie gdy sie tego najmniej bedziemy spodziewac! I wtedy zostana tylko dobra duchowe ktore zgromadziliscie. Dlatego np. ja nie gromadze materialnych.

Trevignano Romano 31 marca 2020 r.

Przesłanie Jezusa o 22:00

Moje dzieci i bracia, złóżcie pokój, miłość i radość do waszych serc. Jeśli to czynicie, żaden cień was nie prześladuje, ponieważ idziecie za Mną za rękę. Podajcie mi ręce, a zabiorę was pomiędzy czyste wody, błękitne niebo i niekończące się łąki, gdzie będziecie odurzeni miłością. Wasze życie zmieni się na zawsze i nie wyobrażacie sobie, ile szczęścia czeka na was wraz z waszym Bogiem. Rozumiem to, czego doświadczacie, ponieważ ja również byłem człowiekiem i to człowiekiem prześladowanym i ukrzyżowanym, ale przy moim zmartwychwstaniu ujrzeliście światło życia wiecznego. Idźcie krok w krok ze Mną, a nigdy was nie opuszczę, Wybierzcie szczęście wieczne.
Wasz Jezus


Jezus z nami tefo ! Emmanuel! Macie tu opis tego co nastapi po paruzji! Czyste wody blekitne niebo zielone łaki. Mozna dodac osniezone szczyty gorskie czy rozgwiezdzone niebo! Te obrazy ukazuja bezkresne zywioly niebywale piekne. Sa one odbiciem Boga ktory naprawde jest bezkresny. I nie da sie opisac tego co czlowiek doswiadcza bedac z Nim! Bo oczywiscie nie o erę ziemskich rozkoszy tu chodzi a o widzenie Boga! Bóg sam wystarczy za wszystko. Odurzenie miloscia! Co oczywiscie nie oznacza stanu choroboweg tylko obrazowe przyblizenie! Nie do opisania!

Trevignano Romano 3 kwietnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Umiłowani, wasze wspólne modlitwy wznoszą się do nieba jak pieśni aniołów. Moje umiłowane dzieci, ile łez wylewam dla ludzkości. Należy pamiętać, że w
tym czasie Mój Syn, zanim został ukrzyżowany został upokorzony, potraktowany jak heretyk i był oczerniany, tak samo jak później prorocy, którzy byli prześladowani w imię i z miłości do Jezusa, więc nie. dziwcie się, jeśli to wszystko wydarzy się także dzisiaj wobec Moich dzieci. Tak się dzieje w całej historii.
Zawsze będę was chroniła, ale pamiętajcie, że choć wszystko, co nadejdzie, może zostać złagodzone przez wasze modlitwy, to nie można tego anulować, ponieważ to, co jest napisane, musi się wypełnić. Moi umiłowani, Ja, wasza Matka, modlę się, aby moi synowie powołani do kapłaństwa powrócili do ​​prawdziwej Wiary i do prawdziwego Magisterium Kościoła, w którym odbywa się oczyszczenie. Moje dzieci, pomóżcie mi w tym krzyku bólu, módlcie się za Włochy, gdzie ziemia będzie mocno drżeć. Módlcie się za Indie.
Teraz błogosławię was w Imię Ojca, i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.
...
„Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Kochani moi, wasza łączność modlitewna unosi się do nieba jak śpiew aniołów. Dzieci umiłowane, ileż łez wylałam przez tę ludzkość, pamiętajcie, że w tym okresie mój Syn, zanim został Ukrzyżowany, był upokorzony, traktowany jak odszczepieniec i tak samo również i prorocy, którzy byli prześladowani z powodu imienia i miłości Jezusa, zatem nie dziwcie się, że to samo dzieje się i dziś z moimi dziećmi, taka jest historia. Ja zawsze będę was chronić, ale pamiętajcie, to wszystko, co będzie się działo zostanie złagodzone przez wasze modlitwy, ale nie może być odwołane, ponieważ to, oco jest napisane musi się wypełnić.
Umiłowani moi, Ja, wasza Matka, modlę się, aby moi synowie wezwani do kapłaństwa, powrócili do prawdziwej Wiary i do prawdziwego nauczania Kościoła, gdzie dokonuje się oczyszczenie. Dzieci. moje, pomóżcie mi w tym okrzyku boleści, módlcie się za Włochy, gdzie będzie silne trzęsienie ziemi.
Módlcie się za Indie. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.


Tym razem dwa tlumaczenia . Ale sens taki sam.

I prosze Matka mowi ze beda OCZERNIANI! Nie planowalem tego! To naprawde znak ta zbieznosc! Takie sa zasady grzechu. Prawda zawsze znajdzie atakujacego!

To co sie stanie musi nastapic bo tak upadl czlowiek i takie sa srodki ratunku. Mozna jednak pokuta zlagodzic bol! Kaplani odeszli od prawdziwej wiary! Trwa jak zreszta widzicie oczyszczenie!
Zapowiedz trzesienia ziemi w Italii! Tak to dopiero poczatek bolesci. Ak takze cos bedzie w Indiach!
Przypominam to wszystko po kolei w niedlugim czasie nastepuje! Zadnych zludzen ze ,bedzie jak bylo bo fajnie sie żyło'.

Trevignano Romano 8 kwietnia 2020 r.

Przesłanie Jezusa o 17:50
Dzisiaj [Wielka Środa] był dzień, w którym Judasz zdradził mnie pocałunkiem. Gdy przechodziłem przez miasto, faryzeusze patrzyli na mnie wyniośle i z arogancją, tak i dzisiaj mój Kościół zdradza mnie, patrząc na mnie powierzchownie; nawet wielcy teologowie stawiają blokady kościołom, rozpraszając moją trzodę.
Moja córko, oto ta sama historia Wielkiej Środy i obecnych czasów. Wkrótce nadejdzie Ostrzeżenie, które da wam wybór, aby kochać Mnie lub szatana. Potem kule ognia spadną na ziemię i będzie to dla was najgorszy czas, ponieważ nadejdą wszelkiego rodzaju katastrofy. Moja Matka będzie was chronić, umieszczając was pod Swoim błogosławionym płaszczem, nie lękajcie się. Wszystkich was błogosławię w Imię Ojca, w Imię Moje i Ducha Świętego, Amen ”.


Wspaniale objawienie! Jezus mowi o faryzeizmie duchowienstwa czyli braku ducha i powtarzanie formulek dla wlasnej wygody. ,Najfajniejsze' jest zadanie ,posluszenstwa' gdy sie odchodzi od wszelkich zasad!

Niedlugo slynne OSTRZEZENIE! Czyli okreslenie sie jasne. Jezus czy szatan?! Ujrzycie prawde o sobie po prostu. Niepodwazalna. Nie ukryjecie sie pod klamstwami! Przed Jezusem?! Kto jest w stanie łaski uswiecajacej poczuje po prostu to co podczas spowiedzi czyli cos co zna. Jednak dla nikczemnych bedzie to szok!

Potem nieustanne katastrofy! Tak! To sie nie ,skonczy' z wirusem! I najstraszniejsze... Ogien z nieba czyli meteory jak sadze. Ziemia sie zatrzesie tsunami, wynurzy sie kontynent ,Atlantyda'... Itd. Wtedy legna w gruzach kontynenty. Aha no i III Wojna Swiatowa... Nie musze mowic jaka bedzie ruina?! Tylko Polska wyjdzie WZMOCNIONA! Bo przeciez powrot do prawidlowych granic to olbrzymie rozszerzenie! Obecny obszar 318 tys km2 to kpiny. Tu wchodza w gre juz miliony km2. W koncu Rosja ...

Czyli optymizm! Oczywiscie nie z tego ze katastrofy tylko z rezultatu!

A wiecie ze te objawienia sa proste jak budowa cepa. Choroba z Chin to choroba z Chin. Teolog nie ma nic do roboty. Jest zapowiedz i realizacja. I nowa zapowiedz i znowu sie dzieje i tak po kolei!

Bedzie to narastalo coraz szybciej! Bóg ,nie moze sie doczekac' bardziej niz ja ktory chyba jestem rekordzista swiata w tej niecierpliwosci!

Trevignano Romano 11 kwietnia 2020 r.

Umiłowane dzieci, drodzy memu macierzyńskiemu sercu, dziękuję wam, że zgromadziliście się tu na modlitwie i za wysłuchanie mego wezwania w swoich sercach. Umiłowani, proszę was, abyście kochali i obejmowali krzyż, tak jak uczynił to mój Syn. Moje maleństwa, daję wam dobrą nowinę tuż przed świętem Jego zmartwychwstania. Wielu z was powstanie z martwych na tej ziemi. Wkrótce niebiosa się otworzą i Syn Boży, mój Pan, przyjdzie i utworzy Nowe Niebiosa i Nową Ziemie. Otwórzcie serca na Tego, który umarł za zbawienie ludzkości a Mój Syn wszystko wam wybaczy, jeśli poprosicie Go sercem pełnym miłości. Dzieci, wiele łask spłynie dziś na was i będziecie pełni Ducha Świętego. Módlcie się, módlcie się, aby modlitwy dotarły do nieba. Wiele wydarzeń zostało już złagodzonych. Teraz błogosławię was jako Matka was wszystkich, w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen ”.


Oredzie na swieta! Oredzie pocieszenia! Zaiste wspaniałe! Matka radzi aby trzymac sie krzyza w bólach tego czasu. Prosic o wybaczenie! Wiele spraw juz zostalo zlagodzonych. Trzesienia ziemi na razie nie sa mordercze. Nie gina ani miliony ani nawet tysiace. Nawet wirus nie morduje milionow ale tysiace juz jednak tak...

Dwie najwazniejsze informacje!

Wielu z was powstanie z martwych na tej ziemi.
!!!!!!
!!!!!
!!!!
Tak! Z NAS! NIE W NIEBIE! NIE TAM! NA TEJ ZIEMI!
Przezyjemy MY NA TEJ ZIEMI POWSTANIE Z MARTWYCH! Nie za milion lat! Tak! Dokladnie jasno! Jaka precyzja! Kazde slowo jest wazne!
Wielu... BO NIE WSZYSCY. Ci co maja gnić w piekle rzecz jasna beda gnic w piekle.
A zeby bylo jeszcze trudniej... NIKT IM NIE BEDZIE BLOKOWAL POWROTU! SAMI NIE BEDA CHCIELI!!! Jak to?! No tak to! Jak jestes za przeproszeniem rozkladajaca sie kupą to czy bedziesz sie pchal na widok publiczny wsrod pieknych wspanialych ludzi oczyszczonych z grzechu? No oczywiscie nie! Ich widok i porownanie ze soba powoduje taki ból ze lepiej siedziec w piekle! Z czego wynika ze pieklo... TAK TO MIEJSCE KTORE ŁAGODZI BÓL! SZOK! A tak was ostrzegaja zeby nie isc do piekla! No bo oczywiscie! PO CO ŁAGODZIĆ BÓL? BEZ SENSU! Skoro moze nie boleć? Jest czysciec. Bac niebo gdzie nie tylko ze nie boli ale jest euforia radosci!
Uwaga uwaga rozwiazalem zagadke piekla! Wydzialy teologii od dzis !acie nauczac studentow definicji piekla.
Piekło to... wyraz miłości Boga dla potępionych! Miejsce łagodzenia ich bólu. Brak piekla oznaczal by ze ci osobnicy musieli by byc przed Bogiem caly czas I TO DOPIERO BYŁO BY WYCIE Z BÓLU! Oni odpady ludzkie ON ŚWIĘTY ŚWIĘTY ŚWIĘTY CZYSTOŚĆ DOBRO I PIĘKNO! Pieklo to zaslona duchowa przez ktora Boga nie widac i stad mniej boli! Stad wszyscy w piekle chca tam byc! Bo sszedzie indziej boli nieporownanie bardziej!

Widzicie jakie masm objawienia na zywo?! Teraz gdy to pisze przyszly do mnje! Nie jestem idiota zeby myslec ze to wymyslilem. Zostalo przede mna odkryte!
...

Co do umarlych to ostatnio mialem duzo pogrzebow. I za kazdym razem Bóg... Nie martw sie wkrotce ich ujrzysz! Oczywiscie nie ze ja umre tylko ich tu na ziemi! Wiec ja spokojnie przyjmowalem. A tu nagle potwierdzenie tu! To samo! To nie jest tak ze ja tu nagle sie dowiaduje o tym wszystkim! Najpierw Bóg mi mowi a potem czytam potwierdzenie!

Druga wiadomosc najwazniejsza. Nowe Niebo i Nowa Ziemia JUZ TERAZ! Wyraznie to powiedziane. O tym tez pisalem.
Glownie Nowa Ziemia czyli takie piekno jakiego nie bylo od czasu zamkniecia Raju! Nowe Niebo oczywiscie znaczy co innego. Nie ze tam zrobi sie pieknie bo caly czas jest! Jednakze skoro oni beda widzialni na Ziemi to i jakis wstep do Nieba bedzie i dla nas. Zatem bariera zniknie. Oczywiscie zyjacy na Ziemi nie beda uczestniczyc w Niebie na zasadach dusz ktore tam trafily ale beda widziec co sie tam dzieje. A to juz jest szczescie jakiego nikt nie znal nawet Adam i Ewa bo wtedy nikogo w Niebie z ludzi nie bylo. Oni raczej widzieli Boga w Raju ale nie w Niebie.

Jest to tez pocieszenie dla tych co teraz masowo umieraja! Wroca! Raptem krotka przerwa a jak wroca to juz przemienieni! Zadnych chorob! Widzicie zatem ze wazne jest nie zeby ,pokonac wirusa' tylko grzech! Stan duszy umierajacego a nie zeby koniecznie przezyl! Jesli umierac nawroconym w stanie łaski uświęcającej. A nie za wszelka cene uniknac smierci.

Wspaniale oredzie! Nie wiem czy nie najradosniejsze! W ogole sa one bardzo radosne bo przeciez glosza paruzję! Na nic innego nie czekamy! To jest przeciez sens zycia kazdego czlowieka czyli spotkanie z Jezusem i pozostanie z Nim na zawsze!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 12:02, 16 Cze 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 18 kwietnia 2020 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję za modlitwę i za wysłuchanie mego wezwania w swoim sercu. Drogie dzieci, walczcie o swoją wolność, już wkrótce zostaniecie zniewoleni przez złych dyktatorów. Strzeżcie się szczepionek i wszelkich zobowiązań, ponieważ nie będą one pochodziły od Boga, ale od szatana, który chce rządzić waszym życiem i umysłami. Moi umiłowani, trzęsienia ziemi będą słyszane na całym świecie, dotknęłam ziemi, aby ostrzec moje dzieci, aby mogły być przygotowane na straszne czasy, które nadejdą.
Dzieci, używajcie rozeznania, ponieważ w tym czasie będzie wielu fałszywych proroków. Módlcie się dużo i ciągle, po prostu wierzcie w Boga i czytajcie dalej Pismo Święte. Adorowane dzieci, tylko wiara może was ocalić, nigdy o tym nie zapominajcie. Moje Anioły i Archaniołowie zawsze będą przy was, nie bądźcie
letni.

Teraz błogosławię was w imię Trójcy Świętej, Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


No to teraz sie zaczelo!
STRZEZCIE SIE SZCZEPIONEK!
I ,zobowiazan' w znaczeniu zniewolenia. Bo logicznie rzecz biorac obok od razu:
Walczcie o wolnosc! Zostaniecie zniewoleni przez zlych dykatorow! A wszystko to od szatana! NWO to siec tyranow oplatajaca swiat!
Ze ze szczepionkami kombinuja to widzimy! Dyktature tez! To jest potwierdzenie a nie zaskoczenie!
Nadchodza jeszcze ciezsze czasy!
Tylko wiara moze mas uratowac! Mocniej zbilizyc sie do Boga i duzo modlitwy! I Pismo!

Niebywale mocne i zadnego symbolizmu nie widac! Prosto z mostu! Bo ty juz nie ma czasu! To przygotowanie i wsparcie na te krotkie ale ciezkie czasy!

Trevignano Romano 21 kwietnia 2020 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę i wysłuchanie mego wezwania w sercu. Moja córko, tak jak pierwszego dnia, proszę was jeszcze raz, abyście otworzyli drzwi i ramiona, dali miłość, pewność i siłę dzieciom, które wam poślę. Przygotujcie bezpieczne schronienie na nadchodzące czasy.
Prześladowania trwają. Zawsze bądźcie ostrożni. Moje dzieci, proszę was o siłę i odwagę, módlcie się za zmarłych, którzy są i jeszcze będą. Epidemia będzie trwała, dopóki moje dzieci nie zobaczą światła Boga w swoich sercach. Krzyż wkrótce rozświetli niebo i będzie ostatnim aktem Miłosierdzia. Wkrótce, za bardzo krótki czas wszystko bardzo szybko się zacznie wydarzać, z taką intensywnością, że nie będziecie wierzyć, że możecie znieść więcej tego bólu, ale powierzcie wszystko swojemu Zbawicielowi, ponieważ jest On już gotowy odnowić wszystko, a wasze życie będzie przepełnione radością i miłością. I nie bójcie się, bo będę u waszego boku i wkrótce moje Niepokalane Serce zatriumfuje z wami. Całe wasze życie ulegnie przemianie, Oto Duch Święty nadal działa. Nie lękajcie się. Siły i odwagi dzieci! Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w Imię Ojca, i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Teraz to juz brak slow!
Matka mowi o przygotowaniu sobie bezpiecznego schronienia! Zeby oszczercy zaraz nie zaczeli bredzic o ,gromadzeniu zapasow w bunkrach'.
Nie trzeba byc geniuszem aby pojac a kazdy kto juz troche tu czytal bez trudu zgadnie ze chodzi o schronienie duchowe w Bogu przez Maryję!

EPIDEMIA BEDZIE TRWALA DOPOKI MOJE DZIECI NIE ZOBACZA SWIATŁA BOGA W SWOICH SERCACH!!!
Czyli? Do paruzji! Tak! Jesli myslicie o powrocie do ,normalnosci' czyli tego co bylo to NIC TAKIEGO NIE NASTAPI! Przemija postac swiata!
Wkrotce bedzie krzyż na niebie! Na ten OCZYWISTY znak wszyscy powinni sie nawrocic. Coz moze byc bardziej wymowne?!
Potem wydarzenia popedza jak szalone! Nigdy nie przypuszczaliscie ze czlowiek tyle moze zniesc! Schronieniem jest Serce Maryi ktore niedlugo zatriumfuje! A potem Chrystus odnowi swiat czyli nas! Bo przeciez nie chodzi o atomy czy materie. O dusze ludzkie!

Te objawienia po prostu biją jak zboże cepem. Zadnych niedomowien symboli. Wszystko jasne. Zapowiadaja i staje sie! Widzicie jaka pewnosc.
Akurat dla mnie powrot do ,tego co bylo' to by byla depresja. ,Politycy' jacy sa widzicie a zwykli ludzie to niby jacys wspaniali!? Nie ma czego zalowac. Poza tym wobec tego co Bóg przygotowal to w ogole o czym mowa! Kto by chcial tkwic w tym bagnie gdy Raj otwarty!? Kazdy normalny czlowiek teskni do jakiegos dobrego swiata innego niz ten obecny! I ten swiat tuz zac progiem! Te objawienia to radosc! Oczywiscie nie te katastrofy ale to co po nich nastapi!

Trevignano Romano 25 kwietnia 2020 r.

Przesłanie Jezusa

Moja córko i siostro, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moi bracia, osłódźcie moje bolące i krwawiące serce, módlcie się dużo, ponieważ to, co nadejdzie, będzie bardzo bolesne dla świata. Ale wy nie jesteście światem, jesteście moimi umiłowanymi, którzy jako dzieci przychodzą do mnie z niewyniosłymi oczami i proszą o pomoc i miłosierdzie. Moi bracia, będę przy waszych myślach i tylko Ja poprowadzę was po właściwych ścieżkach. Po prostu podajcie mi wasze ręce. Bracia, wybaczajcie i zacznijcie głosić światu tak, aby każdy mógł Mnie poznać. Otwórzcie wasze serca, a będę wam miłosierny. Ale dla tych, którzy pomimo obecnych czasów będą nadal bluźnić, nie będzie litości. Bracia, zwracajcie uwagę na dyktatury i
to, do czego będą chcieli was zobligować, ponieważ oni nie pochodzą od Mojego Ojca. Oto wojna już się rozpoczęła. Bracia, nigdy nie wątpcie w moją pomoc, bliskość i miłość. Módlcie się za kapłanów.

Wszystkich was błogosławię w imię Ojca, w Imię Moje i Ducha Świętego, Amen ”.

Wasz Drogi Jezus


Wspaniałe! Potwierdza sie ze bedzie to bolesne dla swiata ALE NIE DLA TYCH CO SPOZA SWIATA! Czyli tych co ida droga Jezusa. Dlatego odczuwamy spokoj! On jest z nami. Nigdy w to nie wątpmy. Prowadzmy innych do Niego! Trwa Armaggedon!
Chca nas podstepnie zniewolic! Kolejny raz potwierdzenie! Jednoczesnie dla tych co nadal beda bluznic Bogu LITOSCI NIE BEDZIE! To oczywiscie sa juz satanisci jesli odrzucili rękę Jezusa wyciągnieta do nich...
Wazna jest modlitwa za kaplanow bo oni sa doswiadczani szczegolnie!


Trevignano Romano 28 kwietnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za zjednoczenie w modlitwie i za przyjęcie mojego wezwania do waszych serc. Umiłowane dzieci, potężni zaplanowali wszystko, nie biorąc pod uwagę Boga. Nie ma sensu planować ucieczki przed tym, co się wydarzy, ponieważ moimi bezpiecznymi przystaniami będą modlitwa, ofiary, pokuta i to, co Bóg już dla was przygotował. Radujcie się dzieci, bo ujrzycie Jezusa zstępującego, tak jak odszedł. Umiłowane dzieci, mój Pan tak bardzo cierpi, ponieważ umarł za was i wasze grzechy,
ale świat wciąż działa w stanie zdziczenia. Pasterze nie dbają o wiernych; zamyka się i wkrótce Eucharystia zostanie wam raz jeszcze odebrana. To, co nadejdzie, spowoduje śmierć. Ale wy nadal nie rozumiecie! Zostałam wysłana, aby was ostrzec, ale wielu nawet nie docenia mojej obecności. Módlcie się dzieci! Módlcie się pod Krzyżem Mojego Syna, ponieważ ziemia jest pełna demonów. Człowiek będzie walczył przeciwko człowiekowi i stąd rozpocznie się wojna. Umiłowani, powierzcie wszystko mojemu Panu. Teraz błogosławię was w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.


Bardzo wazne oredzie!
Możni maja wszystko opracowane! Z taka kasa to sie nie dziwcie! Zatrudnili psychologow psychiatrow socjologow planistow analitykow! Oni robia sondaze badaja. Jak zrobimy to to bedzie to itd! Tak! To jest tak robione! Kasy im nie brakuje! A jak taki ekspert zobaczy tyle kasy co rok by zarobil to pojdzie natychmiast do nich!
Wbrew klamstwom mącicieli Jezus i Matka nie mowia o bunkrach z zapasami! Mowia ZE UCIEKAC NIE MA GDZIE! Demony sa wszedzie to duchy! Schronienie jest WEWNATRZ DUSZY! Otwartej na Boga! Przez Matkę! A tu modlitwa pokuta uczynki milosierdzia! Pasterze zawodza.
Co widzielismy ze szczytem w postaci nowego porzadku swiata teologii. Grzech pandem(on)iczny: pójscie do kościoła... Nic nie pojmuja! Jeszcze uciszaja tec objawienia i knebluja ksiezy co je badali!
Demony szykuja nowe odebranie Eucharystii!!! Pod jakim pozorem?!
Zapowiadaja sie walki miedzy ludzmi i smierc bo swiat dziczeje! Chocby u nas ,wybory' a teraz coraz wieksza anarchia. To wciaz katar raczej niz gruzlica. I oby nie poszlo w te strone!

Radujcie się dzieci, bo ujrzycie Jezusa zstępującego, tak jak odszedł.
(Patrz poczatek Dz. Apostolskich to jest slowo w slowo).
Tak teraz w naszych czasach ci co tam sluchali nie za 50 czy 25 lat!
Co ja tu moge komentowac! Przyjdzc Panie Jezu. Nie powiem szybko. Bo kiedy trzeba! Ile czasu musi minac niech minie! Na pewno moment bedzie najlepszy.

Trevignano Romano 3 maja 2020

Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście razem na modlitwie i wysłuchujecie w sercach mojego wezwania. Dzieci moje, nie traćcie odwagi, módlcie się, bo tylko przez modlitwę znajdziecie pociechę i nieskończoną radość w sercu, gdy poczujecie, że znalazło się ono w objęciach Jezusa.
Tylko tam będziecie bezpieczni. Moi ukochani, ogarnie was bezgraniczne wzruszenie i wiele łez radości popłynie z waszych oczu, gdy ujrzycie, co Jezus dla was przygotował! Tylko tak odnajdziecie radość i prawdziwą miłość. Mówię do mych kapłanów: nie odchodźcie od Ewangelii i od Słowa; pamiętajcie, że wasze przyrzeczenia są święte; nawróćcie się przed
końcem czasu, proszę, pomóżcie mi ratować dusze. A wy, moje dzieci, módlcie się, módlcie się bardzo bo nadejdą trzęsienia ziemi, zwłaszcza w środkowych Włoszech. Bądźcie spokojni, ja was nie opuszczę. W dzisiejszym dniu wiele łask spłynie na moje dzieci. Zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego.


Widzimy ze Matka nie mowi zeby budowac bunkry gromadzic zapasy itd. Tylko ze schronienie jest w Jezusie! Bardzo to charakterystyczne dla prawdziwych objawien. Nie sa on przeciez dla sensacji tylko dla nawrocenia. Matka wzywa kaplanow do nawrocenia gdyz ta grupa bardzo upada. Owszem nie widac tego jeszcze mocno w Polsce ale te objawienia nie sa tylko do nas! A wrecz one nie sa dla nas! Dla Italii. A na Zachodzie to jest tragedia wrecz. Pomozcie ratowac dusze!
Zapowiedz znowu trzesien ziemi w Italii...
Nawroccie sie przed... przed... ???
KOŃCEM CZASU!!! TAK! Teraz jest to przed! Nie za 20 lat! Tak blisko!
Oczywiscie koncem czasu OSTATECZNEGO czyli tego przed paruzja. Konca czasu jako takiego nigdy nie bedzie :0)))
Tak te objawienia pocieszaja niebywale!

Trevignano Romano, 5 maja 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że zebraliście się na modlitwie i wysłuchujecie mojego wołania w swoich sercach. Pilnujcie skarbu swej modlitwy, bo to ja was do niej wzywam. Pilnujcie skarbu wiary w mojego Pana, Który modli się za was u Ojca. Ukochane dzieci, nie zasypiajcie a czuwajcie i bądźcie gotowe, bo nikt nie zna dnia ani godziny. Moi ukochani, módlcie się za poświęconych Bogu, aby do Niego wrócili. Obecna sytuacja jest okresem wielkiej próby i gdy mój Syn wróci, nie będzie to już po to, by łączyć, lecz aby dzielić; wasz wybór jest dokonywany [teraz] w każdej chwili. Pamiętajcie słowa Ewangelii: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. Moi ukochani, odstępstwo wtargnęło do wnętrza Kościoła, tak jak nigdy dotąd. Módlcie się za możnych tego świata, bo podejmują decyzje, od których nie ma odwrotu. Jestem waszą matką i opłakuję czasy, w których przyjdzie wam żyć. Nawracajcie się.
Teraz wam błogosławię, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Matka mowi o wielkim odstepstwie w Kościele. My jednak mimo wszystko mamy sie trzymac Boga! Gdy Jezus przyjdzie skonczy sie czas milosierdzia i bedzie sąd. To czas proby!
I znow o możnych tego swiata ktorzy pchaja swiat w otchlan piekielna! Nie ma juz odwrotu od tego. Czyli czas antychrysta bo on ma byc szczytem zła!
Ciekawe ze modlic sie za nich! Bo to jednak ludzie! Raczej modlitwa ma nie dopuscic zeby narobili zla wiecej niz trzeba aby ludzkosc odpokutowala grzechy!

Trevignano Romano, 9 maja 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jednoczycie się w modlitwie i słuchacie mego wezwania w swoich sercach.
Dzieci, ponawiam prośbę do was: nie zdradzajcie mego Jezusa, który kocha was nieskończenie! Słuchajcie Jego głosu w waszych sercach, On każdego z was wzywa po imieniu.
Moi ukochani, wszystko dokona się w krótkim czasie. Czy nie widzicie, w co się zmienił ten świat? W kupę gruzu, to jest dzieło szatana. Niebawem czeka was, moje dzieci, wielka odmiana. Spodziewajcie się potężnego
deszczu oczyszczającego i wielkiego trzęsienia ziemi, które poprzedzi nadejście mojego Syna, potem nastanie pokój.
Jezus nigdy was nie opuści, On was kocha tak, jak i ja was kocham. Tym, którzy powiedzieli swe szczere i nieodwracalne „tak”, nie zabraknie niczego, otoczy was wielka ochrona.
Zostawiam wam moje matczyne błogosławieństwo, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Wielu zdradza Jezusa co widzimy! Jezus mowi do kazdego po ,imieniu'. Co oznacza ze do kazdego inaczej dociera do glebi duszy a nie ze Jacek Marek Krzysiek :0))) Teologia trudna sztuka.
I teraz wazne!
WSZYSTKO DOKONA SIE W KROTKIM CZASIE!
KROTKIM! A wiec lata nie dziesieciolecia nawet!
Świat to kupa gruzu oczywiscie nie z betonu tylko duchowego. Do tego dazyl szatan. Kult bandytow praktykowanie perwersji satanizm!
Ale niedlugo WIELKA ODMIANA! WIELKA!
Deszcz oczyszczajacy to oczywiscie szereg wydarzen bolesnych ktore beda pokuta i wezwaniem do nawrocenia a nie ze ulewy wody.
Trzesienie ziemi po ktorym przyjdzie Jezus to tez znaczy wstrzas ogolny a nie fizyczne ruchy skorupy ziemskiej. Choc beda jak i deszcze.
A potem nastanie POKÓJ! I znow nie tak jak daje swiat ale tak jak daje Bóg! Wielki pokoj serc bo nie bedzie wojen glodu chorob itd. Tzw. Raj na ziemi. O ile nie rozumiecie raju jako mnostwa rozkoszy materialnych. Podstawa pojecia Raj jest bycie z Bogiem w kazdej chwili! Teraz nie widzicie Boga bo sie ukryl. Na skutek grzechu pierworodnego widzenie Boga konczy sie smiercia. A tak nie bylo w Raju. Teraz bedzie mozna zyc w ciele i widziec Boga. To jest Raj. A oczywiscie rosliny zwierzeta i wszystko tez sa ale to nic przy Bogu.
Ci ktorzy oddali sie Bogu beda bezpieczni. Niczego im nie braknie. Co odczuwam zreszta. Zadne zapasy nie byly potrzebne najwyzej duze zakupy zeby nie biegac co dzien gdy w sklepach byly limity i kolejki. A glownie zeby starcow nie narazac. Na dodatek takie deszcze byly ze juz trawa wokol mnie jak zboże. Modlitwy o deszcz byly nieustanne w calym kraju jask nigdy. Widzicie wiec ze to prawda.

Wspaniale objawienia piekna teologia.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 13:29, 15 Sie 2020    Temat postu:

Trevignano Romano, 12 maja 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za zjednoczenie w modlitwie i wysłuchanie w waszych sercach mojego wezwania. Ukochane dzieci, nie bójcie się; nie myślcie głową, ale sercem. Powierzcie mi wszystkie wasze lęki, a ja zawsze będę z wami. Wkrótce mój Syn Jezus przyjdzie, aby zniszczyć ogród, który Szatan stworzył dla siebie: nie wierzcie w jego kłamstwa i iluzje. Niestety, wielu z was należy do tego ogrodu pełnego zgnilizny! Tylko Pan przynosi szczęście, pokój, radość i miłość. Mój Syn z prawdziwym przerażeniem patrzy, jak obecnie dokonywana jest profanacja Jego Ciała. Dzieci, dość tego [waszego] trwożliwego milczenia, macie dawać świadectwo i śpiewać hymny Panu, wasze milczenie wywołane lękiem nie przynosi pokoju, a jest kapitulacją wobec diabelskiego uwodzenia. Zostawiam was teraz, ale wiedzcie, że jestem z wami.
Błogosławię wam w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Hoho! Mocne! Wielu poszlo za szatanem. A wielu dalo sie zastraszyc i milcza. Czesto grozi im tylko najwyzej proba wysmiania czy to ze obrazi sie na nich paru przyklejonych do grzechu. Wcale nie zaraz utrata pracy czy wysokiego dochodu. To jest kapitulacja a macie dawac swiadectwo! Nie ma szczescia poza Bogiem!
Ciało Chrystusa jest profanowane! Przez niegodne przyjmowanie Komunii!!! Nie tylko chodzi o to ze na stojaco do reki! Tu chodzi o bluzniercze wprost! Bez spowiedzi ba na pokaz! Nie mowiac juz dla oszukania ludzi! Za to jest pieklo.
Chrystus WKRÓTCE przyjdzie i rozgromi wladztwo szatana zbudowane tutaj! Na to czekamy niecierpliwie!

Błogosławię wam w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.
Trevignano Romano, 16 maja 2020 r.
Drogie dzieci, dziękuję wam za zjednoczenie w modlitwie i za wysłuchanie mojego wezwania w waszych sercach. Moi ukochani, ten chaos wokół was potrafi niejednego z was wprawić w przerażenie, jednak okażcie jeszcze trochę cierpliwości, a powróci ład na tę ziemię. Cena za to będzie dość wysoka, bo ludzkość wypije gorzki kielich cierpienia, jednak ci, którzy powierzyli wszystko mnie i mojemu Jezusowi, nie muszą się bać. Drogie dzieci, zło wtargnęło do wnętrza Kościoła, lecz wy nie przerywajcie modlitw w prawdzie i w zachowaniu Bożych Praw, a nic wam się nie stanie.
Proszę was, moje maleństwa, nie zezwalajcie na bezczeszczenie Ciała mego Syna; błagam was, nie podążajcie za modernizmem, który już teraz sprawia, że stado się waha i już nie wie, co jest dobre, a co złe. Wy jednak postępujcie zgodnie z Ewangelią, a nie popełnicie błędu. Przytulam was teraz do siebie, jednego po drugim, bądźcie nadal światłem dla świata.
Błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Wasza Matka.


Bardzo wazne oredzie pocieszenia. Jeszcze troche cierpliwosci PORZADEK POWROCI! Cena tego bedzie jednak wysoka bo grzech rozszedl sie bardzo.
Zlo wtargnelo do Kościoła a my nie podazajmy za tym! Nie profanujmy CIAŁA CHRYSTUSA! Czyli na klęcząco z rąk kapłana a nie wyciagajmy swoich!

Trevignano Romano, 19 maja 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za zjednoczenie w modlitwie i przyjęcie mojego wezwania w waszych sercach. Moi ukochani, ewangelizujcie i krzyczcie, że
Jezus nadchodzi, by was zbawić. Jest we mnie smutek, bo nie słuchacie moich słów i z powodu bólu, jaki sprawiacie mojemu Synowi, Jezusowi.
Umiłowane dzieci, nie poddawajcie się znużeniu, bo teraz jest czas, abyście mogły rozejrzeć się wokół siebie i ujrzeć, kto jest w Chrystusie, a kto nie; to jest czas na wasze głośne mówienie tak, tak lub nie, nie!
Bądźcie światłem dla świata, wasz blask musi być tak wyraźny, że wszyscy go rozpoznają. Przygotowujcie bezpieczne przystanie, przygotowujcie wasze domy jako małe kościoły, a ja będę tam z wami. Rewolta
jest gotowa, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Kościoła. Teraz błogosławię wam w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


REWOLTA JEST GOTOWA!
!!!!
To bylo przeslanie z 19 maja! Minelo 2 tygodnie i co? Rewolucja! Satanisci demoluja caly swiat! Przygotowana! Jest gotowa nie oznacza ze ot tak bum! Byli tacy co przygotowali! Oczywiscie majac z tylu glowy instrukcje od szatanów!
I co malo?! Wszystko sie sprawdza. To co widzicie to rewolucja na zewnatrz Kościoła. ALE JEST I WEWNATRZ! I TU BEDZIE NAJGORZEJ! Bo tak naprawde tu jest cel demonow! Oslawiona ohyda spustoszenia.

Wobec tego nasze domy maja stac sie kosciolami! Nie upadajmy na duchu bo demony uderzaja zmeczeniem i zniecheceniem. Mamy byc swiatlem dla swiata. KRZYCZCIE wrecz ze Jezus nadchodzi! Aby nas zbawic! Czyli nadchodzi juz tu na ziemie doslownie realnie materialnie! Historycznie w tym czasie a nie jak przez 2000 lat duchowo. To jest ten czas.

Co za objawienia! Wszystko zapowiadaja z wyprzedzeniem!

Trevignano Romano, 23 maja 2020 r.

Ukochane dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się na modlitwie i słuchacie w waszych sercach mego wołania. Dzieci, spójrzcie wokół siebie, jak moje ukochane dzieci walczą przeciw sobie. Prosiłam was o modlitwy i nadal proszę, gdyż jedni księża występują dziś przeciw drugim, biskupi przeciw biskupom i to wszystko powoduje coraz większy chaos w stadzie. Moje dzieci, wracajcie do Boga, bo w ten sposób nigdzie nie dojdziecie, a jedynie ku całkowitemu zatraceniu.
Nic już nie wróci do tego, co było; nie dawajcie się zwieść Szatanowi, bo on jest ojcem kłamstwa.
Opróżnijcie się z waszego ego i wypełnijcie się Bogiem, który jest jedyną prawdziwą radością.
Bądźcie w harmonii z niebem, byście mogli spokojnie zmierzyć się z Ostrzeżeniem, które jest coraz bliżej.
Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostanę z wami przez całą tę modlitwę.


Niebywale ważne! Widzimy tutaj ze trwaja walki wewnatrz srodowiska duchownych tyle ze wierni tego nie widza bo na zewnatrz jest to wyciszone! Tymczasem ma byc milosc a nie zakneblowanie.
Przy czym zwracam uwage aby nie tlumaczyc slowa jako stado. Przyjelon sie trzódka. Stado jest dzikie a trzoda pod opieka pasterzy! To wazna roznica.
NIC NIE WROCI DO TEGO CO BYLO! TO ZLUDZENIE SZATANSKIE ABY WAS JESZCZE POGNEBIC!
Zblizac sie slynne OSTRZEZENIE!!! Oczywiscie ludzi przez Boga! Trudno sie temu dziwic widzac co sie dzieje!!!


Trevignano Romano, 26 maja 2020 r.

Umiłowani, dziękuję za to, że jesteście zjednoczeni w modlitwie i wysłuchujecie mnie w swych sercach. Blisko, bardzo blisko jest Oświecenie Sumień (Ostrzeżenie), które wprawi was w stan ekstazy, będzie on trwał przez około 15 minut, potem niebo stanie się krwistoczerwone i rozlegnie się potężny grzmot. Lecz nie lękajcie się, gdyż oznaczać to będzie, że nadchodzi Boży Syn. Moje ukochane dzieci, nadszedł czas na pojawienie się Antychrysta. Później otrzymacie ode mnie więcej instrukcji. Ukochane dzieci, módlcie się – nie tylko prośbami o coś, ale też by dziękować memu Synowi za wasz pokój i życie. Kocham was, moje dzieci, zawsze będę u
waszego boku. Pamiętajcie, że po okresie ciszy nastaje burza. Módlcie się za potężnych, aby Bóg zlitował się nad nimi. Módlcie się za Kościół i za księży. Teraz błogosławię wam w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen.


Coraz ostrzej. Czas na pojawienie sie antychrysta! Tak! A wiecie ze jak te objawienia cos mowia to za chwile to jest! Wiecej dowiemy sie pozniej!
Matka KAŻE SIĘ MODLIĆ ZA MOŻNYCH! TAK TYCH NAJGORSZYCH ZŁOLI OD OFIAR Z DZIECI I KULTU LUCYFERA! MIMO TO MATKA MÓWI O MIŁOSIERDZIU DLA NICH! TAK! Czyz mozna lepiej ukazac nieskonczonosc Miłosierdzia?! Bo Bóg jest nieskonczony! Moze 5% moze 10% z nich pojdzie do czyscca. Bo nie ma zludzen ze 90% i tak skonczy w piekle. To przeciez najwieksi zwyrole.

I niezwykle wazne OSTRZEZENIE! Bedzie to stan ekstazy. Przez okolo 15 minut zobaczycie Zbawiciela a oczywiscie nie musze mowic ze ten widok zapamietacie na zawsze. Nie ma porownania z tym co do tej pory przezywaliscie. Zobaczycie cale swoje zycie. Dla tych sa skruszeni co sie szczerze spowiadaja bedzie to radosc! Jedna dla wszystkich moralnie brudnych a tych jest wiekszosc bedzie to szok! Zaboli! Mocno. Ten szok ma oczywiscie nawrocic. Potem bedzie grzmot i krwawe niebo! Widome znaki.
Nikt juz nie powie ze jest ateista. Ze nie wiadomo itd.

Widzicie ze bedzie coraz ostrzej! Nic juz nie wroci do tego co bylo!

Trevignano Romano, 30 maja 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście zjednoczeni w modlitwie i słuchacie mojego wezwania w waszych sercach. Moi żołnierze światłości, zachowujcie w swoich sercach gotowość, aby walczyć za mojego Syna Jezusa i nie traćcie czujności, aby jednym głosem mówić z moimi
aniołami. Moje dzieci, nie traćcie z oczu modlitwy, ponieważ to, czego teraz doświadczacie, jest tylko iluzją spokoju, ale wszystko nagle zniknie.
Przypominajcie wszystkim swoim braciom i siostrom, że jedyną rzeczą, która prowadzi do nieba, jest modlitwa Różańca Świętego. Zawsze o tym
pamiętajcie, dzieci! Módlcie się za Kościół i za osoby konsekrowane, które są dręczone przez szatana i nakłaniane do podejmowania bardzo bolesnych decyzji. Módlcie się za Amerykę, bo tam panuje zamieszanie. Teraz błogosławię was wszystkich, jedno po drugim, w Imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Żołnierze światłości! Matka mowi oczywiscie o walce duchowej. O modlitwie zwlaszcza Różaniec. Swiat jaki znacie ZNIKNIE!!! Osoby konsekrowane sa bardzo dreczone przez demony i upadaja. Potrzebuja wsparcia duchowego. I oczywiscie za USA nie trzeba tlumaczyc co tam sie dzieje. Pandemonium.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 9:31, 17 Sie 2020    Temat postu:

Trevignano Romano, 3 czerwca 2020

Kochani moi, dziękuję za zjednoczenie tu, w tym błogosławionym miejscu, i dziękuję za wysłuchanie Mojego wezwania w waszych sercach.
Kochane dzieci, wykorzystajcie ten czas by przybliżyć się do Boga, nie tylko przez modlitwę, lecz przede wszystkim otwierając wasze serca.
Jestem jeszcze tutaj, by was nauczać o tym, z czym będziecie się musieli zmierzyć. O wszystkim tym, co przygotowane jest dla ludzkości i o spotkaniu z antychrystem, który wkrótce objawi się jako ,wybawiciel'.
Dzieci, wszystko upada, cierpienia będą wielkie. Jeśli nie pozwolicie
Jezusowi wejść w wasze serca, nie będziecie mogli mieć pokoju, miłości i radości, i mierzyć się z ciężkimi czasami. Dzieci, może jeszcze nie zrozumieliście, że jesteście w początkach Apokalipsy! Módlcie się za Kościół, tak dla Mnie drogi, aby szybko odrodził się w jedności i miłości Boga. Módlcie się za Japonię. Dziś, wiele będzie łask które spłyną na was, i będzie to znak Mojej obecności. Teraz błogosławię was, moim Matczynym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Matka Boża miała na sobie płaszcz w kolorze pastelowego różu i na głowie
biały welon, w lewej ręce trzymała trzy Różańce.

Pulsujące słońce sfilmowano 3 czerwca w Trevignano Romano.


Tu znowu mocno.
Wykorzystujcie ten czas na zblizenie sie do Boga! Jesli nie pozwolicie Jezusowi dzialac w sobie nie zaznacie pokoju! Moze jeszcze nie rozumiecie ze to Apokalipsa?
Antychryst juz wkrotce ukaze sie jako ,wybawiciel'!!! Tak!
Modlitwa za Japonie! Znaczy ze cos tam bedzie?! I za odrodzenie Kościoła! To najwazniejsze! Wszystko upada!!! Po to zeby potem odrodzilo sie swiete i czyste.

Trevignano Romano, 9 czerwca 2020

“Drogie dzieci, dziękuję za zjednoczenie tutaj na modlitwie i za wysłuchanie Mojego wezwania w waszym sercu. Dzieci drogie, pamiętajcie
zawsze słowa Mojego Syna, Jezusa: ktokolwiek będzie prześladowany w Moje Imię, wejdzie do królestwa niebieskiego.
Dzieci, malutcy moi, czego się boicie. Wiedzcie, że Ja zawsze będę u waszego boku. Jakąkolwiek decyzję podejmiecie, będziecie sądzeni. Nie bądźcie pasywni, krzyczcie miłość Jedynego Boga który stworzył Niebo i Ziemię i wkrótce odnowi ziemię i niebiosa, aby zło powróciło skąd przyszło, na dno piekieł.
Dzieci moje, spójrzcie co dzieje się na świecie: morza wchodzą do miast, trzęsienia ziemi będą coraz silniejsze i ciągłe. Dzieci, nawróćcie się pilnie, abyście podczas Ostrzeżenia nie czuli bólu, lecz miłość i pokój. Kościół będzie odnowiony i pozostanie z małą trzódką, wiernym Mojemu Jezusowi i słowom Ojca Mojego. Módlcie się za Amerykę i za Meksyk.
Módlcie się za wszystkich świętych kapłanów którzy są prześladowani i wierni. Teraz zostawiam was z Moim Matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.”


Znow duzo tresci! Nie bojcie sie Jezus jest z wami! Przesladowania to pomoc w drodze do Nieba. Nie badzcie pasywni! Obserwujmy tez znaki takze te przyrodnicze. Wszystko bedzie odnowione a zlo zniszczone. Zwlaszcza Kościół! Pozostanie mała trzódka. Czyli wiekszosc zginie na szczescie nie w piekle. Dla wielu bedzie to czysciec. Ziemia bedzie jednak oczyszczona DOGŁĘBNIE! Żadnych brudów!
Znow modlitwa za Ameryke zwlaszcza Meksyk i jak zawsze za kaplanow.
Pamietajcie onoczyszczeniu! Nawroccie sie!

Trevignano Romano, 13 czerwca 2020

“Dzieci moje, dziękuję za zjednoczenie tutaj, w tym Świętym Domu (Kościele) na modlitwie i za wysłuchanie mojego wezwania w waszych sercach. Dziękuję dzieci, za pocieszenie Mojego Serca i tego Świętego, Jezusowego. Dzieci moje, bądźcie zawsze gotowi, bo oto niebo i ziemia prawie się połączyły. Dzieci, proszę was, żywcie się Moim Synem Jezusem, który jest Bóstwem, Ciałem, i Krwią.
Powolutku, ci którzy mną wzgardzają i przeklinają, otrzymają jedynie złość i gorycz, a kto uwierzył, utrzyma radość, pokój i miłość.
Dzieci moje, prawda będzie musiała być wykrzykiwana bez trwogi, i kiedy będziecie krzyczeć imię Jezusa, prawdziwego Boga, demony będą drżeć, lecz nie obawiajcie się, bo wielka ochrona spłynie na was. Bądźcie gotowi.
Nie zniechęcajcie się jeśli będą was obrażać i prześladować. Tak jest napisane, bo wasze będzie królestwo Niebieskie. Wiać będą wichry wojny.
Módlcie się za Włochy, i za kapłanów, którzy w tym momencie, są zdezorientowani. Zawierzajcie się codziennie Mojemu Niepokalanemu Sercu i Świętemu Sercu Jezusa. Tylko w ten sposób, będziecie mogli złagodzić cierpienia, czasów jakie nadchodzą.
Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”


Pozywiajmy sie Komunią aby łączyć Niebo z ziemią!
Źli beda zbierac owce swojej zlosci a dobrzy dobroci powoli ale juz wkrotce. Nie zniechecajmy sie przesladowaniem. Wielka mamy ochrone Tam! To potrzebne dla naszego wrastania w Królestwo Niebieskie.
Nadchodza oczywiscie wojny. Kaplani stale potrzebuja modlitwy! Zawierzajac siebie Bogu i Maryi zalagodzimy cierpienia tych czasow.

Trevignano Romano, 16 czerwca 2020

“Drogie dzieci, dziękuję za zgromadzenie na modlitwie i wysłuchanie
mojego wezwania w waszym sercu.
Dzieci moje, Jezus wkrótce będzie z wami, więc bądźcie gotowi z palącymi się lampami, jak i sercami a ujrzycie własnymi oczyma cudowność nowego życia. Dzieci, miejcie jeszcze trochę cierpliwości. Zło zostanie zwyciężone na ziemi. Wszystko, co zostało zniszczone, na tej ziemi, zostanie odnowione, łącznie z Kościołem i wiarą. Ileż radości będziecie czuli w waszym sercu!
Dzieci, módlcie się, módlcie, módlcie dużo, a Ja, będę zawsze przy was. Obserwujcie rewolty jakie będą na świecie i obserwujcie niebo, które nie będzie już takie samo. Teraz, zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”


Piekne objawienie! Jeszcze troche cierpliwosci a Jezus bedzie z nami! Zobaczymy piekno Nowej Ziemi! Zlo zostanie zwyciezone! Wszystko bedzie odnowione a oczywiscie pierwszy Kościół! Ale i to co zostało zniszczone będzie odnowione! Brzmi zbyt abstrakcyjnie i oczywiscie przelecicie nad tym bezmyslnie. Wiec wam uswiadomie. Np. Wielkie Księstwo Litewskie zostalo zniszczone? BĘDZIE ODNOWIONE! TAK! Podobnie Warszawa po 1944! Dotyczy to zniszczonych zabytkow! Wroca! Tak dokladnie! Nie zdajecie sobie sprawy! Cudowne nowe zycie i radosc w sercu.

A teraz obserwujmy znaki te zaburzenia przyrode itd.

Trevignano Romano 20 czerwca 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że zebraliście się tutaj na modlitwie i że słuchacie mojego wołania w waszych sercach. Ukochane dzieci, dlaczego odrzucacie miłość i miłosierdzie mojego Syna Jezusa? Weźcie wszystko, co Niebo wam oferuje, dlaczego wolicie żyć ze złamanym sercem i w niepokoju? Dzieci moje, módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, tyle razy prosiłam o to i proszę raz jeszcze, naprawdę nawróćcie się, to jest pilne, czy nie rozumiecie, że te czasy się skończyły i gdy Jezus przyjdzie, co znajdzie On na tej ziemi? Musicie być gotowi na to, co nadchodzi, będą prześladowania i będziecie musieli modlić się w ukryciu. Proszę was, dzieci, jestem waszą matką i chcę was wszystkich ocalić. Głoście, że Chrystus nadchodzi, Ojciec mój będzie oczyszczał ziemię z niegodziwości, która zawładnęła duszami. Zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Nie zalamujmy sie oddajmy wszystko Bogu. To naprawde koniec i naprawde sie nawroccie!
Niestety beda ostre przesladowania i czas katakumb jak to jest zapowiedziane od dawna.

Trevignano Romano, 23 czerwca 2020

Kościół Santa Maria dell’Assunta
Moje dzieci, dziękuję wam za to, że zebraliście się na modlitwie i że słuchacie mojego wołania w waszych sercach. Moje dzieci, dzisiaj staję przed wami jako Matka Boleściwa za mój Kościół, który idzie drogą Męki, w ślad za moim Synem Jezusem, gdy został przez wszystkich opuszczony i ubiczowany. Moja mała resztka będzie prześladowana, płaczę za młodymi ludźmi, którzy są daleko od Boga, płaczę za zniszczonymi rodzinami, płaczę za nieochrzczonymi dziećmi i za tymi, którzy dorastają w szponach zła, płaczę za pasterzami, którzy zostawili moje stado bez opieki, płaczę za ludzkością, która zmierza do samozagłady. Proszę, moje dzieci, módlcie się i pocieszajcie moje Niepokalane Serce i Najświętsze Serce Mojego Syna, odmieńcie swoje drogi; jeśli chcecie zbawienia, zawierzcie wszystko Bogu. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen.


Dziś Matka Bolesna. Stan swiata jest straszny. Ruiny. Oczywiscie duchowe.
Zniszczeni ludzie i co najgorsze DZIECI!!! Ped do zaglady. Zostala mala reszta wiernych...

Trevignano Romano, 27 czerwca 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że zgromadziliście się na modlitwie w tym miejscu, błogosławionym przez mojego Ojca, i dziękuję wam za wysłuchanie mojego wezwania w waszych sercach. Dzieci moje, jesteście tutaj i patrzę na was, jednego po drugim, patrzę w wasze serca i do Pana zanoszę wasze intencje i ile miłości macie w sercach, dlatego nazywam was Dziećmi Światła, bo wasza wiara prowadzi [innych ludzi], przemieniając ich kamienne serca.
Dzieci, miejcie niezłomną wiarę i pamiętajcie, że gdzie jest wiara, tam jest miłość, a gdzie jest miłość, tam jest Bóg, Który jest drogą, prawdą, życiem. Kocham was całą miłością Matki i błogosławię was w Imieniu Trójcy Przenajświętszej, Amen.


Jedni drugich brzemiona noscie. Swiadectwo i wiara mocnych w duchu pomaga slabszym w drodze ku Bogu. Sa oni Dziećmi Światłości czyli Boga.

Trevignano Romano, 30 czerwca 2020

Kościół Santa Maria dell’Assunta
Przesłanie od Jezusa:
Moi bracia, dziękuję wam za modlitwę w Moim Domu i za wysłuchanie Mojego wezwania.
Bracia i dzieci, tym razem trzeba będzie się wam bardzo zastanowić, gdyż wielu z was nadal nie słucha orędzi, które przychodzą z nieba ode Mnie i od Mojej Błogosławionej Matki. Jesienią zaczną się pojawiać nowe wirusy. Spójrzcie, co się dzieje w Moim Kościele, jak się zachowują Moi kapłani, pod obojętnym wzrokiem tych, którzy twierdzą, że mają wiarę. Spójrzcie, jak Mnie traktują, lekceważą Moją Boskość i Łaskę, ale podobnie, jak oni Mnie traktują, tak i Ja będę ich traktował. Bracia Moi, podejdźcie do Mnie, podajcie Mi ręce, a Ja pokażę wam właściwą drogę.
Bracia, nawróćcie się, czas się skończył a wy nie rozpoznacie Mnie, gdy przyjdę i nie pójdziecie za Mną. Dzieci, tylko Ja mogę was poprowadzić drogą do Mojego Ojca. Módlcie się, ziemia będzie drżała ponad miarę. Módlcie się za Ojca Świętego. Teraz błogosławię wam w Imię Ojca, w Imię Moje i w Imię Ducha Świętego, Amen.


Wielkie odstepstwo duchowienstwa! Co widzimy i w Polsce! Zauwazcie czym to sie skonczy! Nie rozpoznaja Jezusa gdy przyjdzie!!! Powiedza ze to oszust! Przeciez w Polsce te objawienia juz zakneblowała hierachia! To o czym mowa!? Widzimy tu ze czlowiek tworzy sobie ,swoj swiat' bez Boga! I nie chce po prostu Jezusa! Takze duchowni! I to jest pieklo!
Bóg caly czas jest na nich otwarty ale to z ich winy nie ma kontaktu! Odrzucaja! Modlcie sie za nich.
Zapowiedz trzesien ziemi! I na jesien NOWE WIRUSY! NOWE!
Obawiam ze covid to byl tylko łagodny wstep. Teraz bedzie gorzej!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 12:44, 09 Paź 2020    Temat postu:

Trevignano Romano, 3 lipca 2020

Drogie dzieci, dziękuję wam , że jesteście tutaj, w tym błogosławionym miejscu i słuchacie mojego wezwania w waszych sercach. Dzieci, przychodzę do was, aby znów prosić was nawrócenie! Dzieci, to czas Apokalipsy, czas zamieszania, wielkiego smutku i ucisku, ale bądźcie nieustannie zjednoczone z Jezusem, który jest radością i miłością, tylko w ten sposób możecie być szczęśliwi. Każdy musi dźwigać swój krzyż, ale proszę was, byście ukochali go całym sercem. Dzieci, miłość Boża jest taka wielka, ale często zbytnio zdajecie się na Boże Miłosierdzie, a zapominacie o Bożej Sprawiedliwości. Proszę was, wierni i kapłani, brońcie Jezusa i nie uciekajcie w obliczu trudności! Dzieci, żadna uniwersalna modlitwa, która obejmuje wiele religii, nie jest możliwa, gdyż wtedy chrześcijaństwo, Jedyna Prawda, zostałoby unicestwione. Błagam was, dzieci, nie bądźcie dwulicowi ale trwajcie przy Panu i idźcie dalej, broniąc prawdy. Teraz, jako Wasza Matka, błogosławię Was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Matka potwierdza ze zyjemy w czasie Apokalipsy tej glownej nie ogolnej. Czyli w koncowce. Nawet w tym czasie mozna byc szczesliwym poprzez zjednoczenie z Jezusem. Trudnosci sa dla naszego dobra.
Znamienne ze Matka przypomina aby nie zmyslac sobie pojecia milosierdzia ktore jakoby WSZYSTKO wybaczy. Gdyby tak bylo to pieklo oznaczaloby fikcje. Tymczasem jest pełne! Bo owszem miłosierdzie Boga jest nieskonczone ALE gotowosc czlowieka do porzucenia zla wrecz przeciwnie. Przypominam ze podejscie typu grzesze bo i tak Bóg wszystko wybaczy jest zuchwalstwem i konczy sie w piekle! Bo niby co? Boże nagrzeszylem a teraz mi przebaczasz i ide do Nieba?! Absurd. Osobnik taki po smierci gdy widzi Boga NIE ODWAZY SIE TAK POWIEDZIEC! To jest Bóg. Ucieknie. Gdzie?! Jest tylko jedno miejsce piekło.

Ostrzenie przed multireligia ktora szykuja. Zarowno ksieza jak i swieccy maja trwac przy prawdzie. Po prostu!

Trevignano Romano, 7 lipca 2020

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i dziękuję za wysłuchanie mego wezwania w waszych sercach. Moje maleństwa, jak pięknie jest widzieć wszystkie moje dzieci razem, na modlitwie Różańca Świętego, módlcie się dzieci, módlcie, Niebo was potrzebuje. Moje dzieci, [różne] negatywne działania [influssi negativi] na skorupę ziemską wywołają trzęsienia ziemi, będą one narastać, módlcie się za Amerykę, która przez swe perwersje wypije kielich goryczy. Dzieci moje, nie bójcie się, będę was wciąż ochraniać, nie ustawajcie w modlitwie za światową elitę, która oddała się złu, oni chcą was oddzielić od siebie, zakneblować i zrobić z was niewolników, ale nielękajcie się, już wkrótce Jezus uwolni was od tej dyktatury. Kochajcie się nawzajem, módlcie się za Włochy, gdzie będą odczuwane trzęsienia ziemi, i szczególnie za Francję. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


To jest mocne!!!
negatywne działania [influssi negativi] na skorupę ziemską wywołają trzęsienia ziemi,

!!!!

To sugeruje że... ZŁOLE MAJĄ TECHNOLOGIĘ WYWOŁYWANIA TRZĘSIEŃ ZIEMI! I ją zastosują...
Bo...
,światową elitę, która oddała się złu,'
Chyba to ich negatywne dzialania.
Ameryka przez swoje perwersje np. lgbt ktore wciskaja np. Polsce bedzie mocno zmiażdżona. Jak widać stoją po niewłaściwej stronie historii a to boli. Bardzo.
I o globalnych możnych:
chcą was oddzielić od siebie, zakneblować i zrobić z was niewolników,
...
Prosty plan w sumie. Izolacja ludzi, kneblowanie oczywiscie nawiazanie do masek ale rzecz jasna nie tępacko ze ,nie noscie maseczek' to bedziecie wolni. Chodzi o odebranie glosu. Czyli bardziej o zniszczenie mediow spolecznosciowych to jest knebel! Bedzie jeden Reuters. A nie maseczki.
Zrobic niewolnikow to wiadomo.
We Wloszech trzesienia ziemi a we Francji nie okreslone!
Z tego wszystkiego wyzwoli nas dopiero Jezus. Zadnej innej normalnosci nie bedzie!

To nie sa jak widac teorie spiskowe! To sie dzieje!

Trevignano Romano, 14 lipca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i słuchacie mojego wezwania w waszych sercach. Córko moja, wzywaj kapłanów, tak drogich memu sercu, i mów do nich: nie przechodźcie obojętnie przed Jezusem w Eucharystii, chrońcie Mistyczne Ciało Jezusa, mówcie o Bożej Sprawiedliwości i o grzechu; wzywaj, by nie obrażano Mojego Boskiego Syna, upewniaj ich, że tylko życie zgodne z przykazaniami zapewnia zbawienie. Moje dzieci, jeszcze nie zdajecie sobie w pełni sprawy, co to znaczy być gotowym na nadchodzące czasy, trzeba modlić się, spowiadać, karmić się Eucharystią i pomagać swym braciom i siostrom, którzy ulegli zwiedzeniu. Dzieci moje, zmiłujcie się nad moim Synem, który za was umarł i który powróci w całej Swojej chwale, śpiewajcie Panu hymny i dziękujcie Mu. Dzieci moje, do tych, którzy będą wierni Ewangelii, poślę moich aniołów, aby was chronili. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen. Dziś łaski spłyną na was.


Kolejne przypomnienie kapłanom ze maja byc wierni powolaniu. Nie kombinowac. To co nadał Bóg jest najlepsze. Czlowiek niczego nie ,ulepszy'.
Tylko zycie zgodne z Prawem Boga zapewnia zbawienie. Na ten czas ostateczny najlepszym wyjsciem sa Sakramenty. Po prostu! Bóg dziala w prostocie! Trzeba pomagac slabym. Pamietajmy ze teraz Bóg posyla wieksza pomoc w postaci aniolow niz zwykle bo jest i wiekszy atak.

Trevignano Romano, 18 lipca 2020

Modlitwa przy niebieskim krzyżu z grupą z Werony

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i słuchacie mojego wołania w waszym sercu. Ukochane dzieci, dziękuję wam, że daliście mi wysłuchać modlitw dzieci, tak drogich memu sercu, są one niewinnymi duszami i moimi dziećmi o otwartych sercach! Drogie dzieci, nigdy nie lękajcie się, nawet gdy przyszłość będzie niełatwa, ale ja was ochronię i dam wam siłę do dalszego miłowania Mego Syna. Moja córko, przyjdzie ci żyć w najgorszych czasach, jakie ludzkość kiedykolwiek przeżyła, ale jeśli będziesz wierna Różańcowi Świętemu i Ewangelii, i jeśli uwierzysz w Jezusa, który jest drogą, prawdą i życiem, to nic ci się nie stanie. Módlcie się za Kościół i polityków, którzy pogrążają się w zamęcie. Dziś wiele łask spłynie na was. Zostawiam was z błogosławieństwem Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Nadejda najgosze czasy w historii ludzkosci. Bo oczywiscie jakie inne moga byc czasy antychrysta?! Wszystko pograza sie w zamęcie. Jednakze wiernym Bogu nic sie nie stanie.

Trevignano Romano, 21 lipca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Moje dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach i przybycie tu na modlitwę. Dzieci drogie, tak często widzę was zdezorientowanych wiadomościami płynącymi z polityki, Kościoła i świata, chcą was przyzwyczaić do zła, jakby ono było normą, ale moje dzieci, od jak dawna już was na to przygotowuję, wzywam do nawrócenia i miłości do waszych braci i sióstr! To, co nadejdzie, będzie jeszcze gorsze od tego, co się dzieje. Proszę was, moje dzieci, wkraczajcie na drogę świętości, rozpalajcie ogień tam, gdzie panuje ciemność, bądźcie światłem dla mojego Kościoła i dla waszych braci i sióstr, a także dla świata. Szatan przebiegle was uwodzi przyjemnościami świata, pieniędzmi i seksem, ale wy bądźcie silni, nie wpadajcie w te podstępne pułapki, tylko módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby wasze modlitwy były światłem w największych ciemnościach. Pamiętajcie, że to jest czas łaski. Módlcie się za Chiny i Amerykę. Zostawiam wam moje matczyne błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Chca nas przyzwyczaic do zła jakoby bylo to ,dobro'. Oczywiscie u nas widac to najbardziej w lgbt ale nie tylko. A bedzie jeszcze gorzej. Szatan probuje nas uwodzic zmyslami. My mamy byc swiatlem dla swiata. Rozpalajmy ogien wiary wszedzie. To jest tez czas łaski.
Mamy sie modlic za Chiny i USA bo to dwa główne ogniska zła.

Trevignano Romano, 25 lipca 2020
Kolacja modlitewna w Rimini

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu zgromadzeni na modlitwie i słuchacie mojego wezwania w waszych sercach. Ukochane dzieci, kontynuujcie codzienną modlitwę, zwłaszcza odmawianie Różańca Świętego, który jest jedyną ochroną, jaką macie przed złem. Dzieci, rozejrzyjcie się wokół siebie, trzęsienia ziemi, fale pływowe, niszczycielskie burze nie ustaną, i tylko modlitwa odmawiana sercem może coś zmienić, ale wszystko będzie musiało się dokonać, co jest napisane. Porzućcie swoją wolę i bądźcie tylko poddani Woli Bożej. Jesteście przyzwyczajeni do automatyzmu własnego życia, ale macie porzucić rzeczy ziemskie i zwrócić uwagę na rzeczy niebieskie, bo tylko w ten sposób będziecie mogli podążać tą najtrudniejszą, ale jedyną właściwą drogą. Uważajcie, dzieci, aby nie wpaść w pułapki diabła, kocham was i chcę was ocalić. Chciałabym, aby moja armia światła mogła zjednoczyć się w jednym głosie. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Różaniec naszą jedyną ochroną!
Będa katastrofy w naturze! Tylko modlitwa nawroceniem mozna cokolwiek złagodzic. Nie wpadajmy w zycie automatyczne! Mamy odrywac sie od ziemi ku Niebu. To jest najtrudniejsza wlasciwa droga.

Trevignano Romano, 28 lipca 2020
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Przesłanie od Jezusa.

Moi bracia, dziękuję wam za zebranie się tutaj, na modlitwie w Moim Domu. Bracia i synowie, odczuwam w tej chwili strach w sercach tak wielu z was, nie pozwólcie, aby Pan, wasz Bóg, upomniał was: bądźcie mężczyznami i kobietami wiary, a nic was nie dotknie. Zmienię wasz strach w odwagę, zmienię wasze kamienne serca w serca otwarte, zmienię waszą troskę w pokój, ale to będzie możliwe tylko dzięki waszemu prawdziwemu zawierzeniu. Niech nikt z was nie sądzi, że może być Bogiem dla samego siebie, wtedy prawdziwej drogi nie znajdziecie i dalej będziecie rozpaczać, bo beze Mnie i bez porzucenia [świata] nic nie można osiągnąć. To nie jest świat, który wam da życie wieczne, przypomnijcie sobie te Moje słowa – a mimo to jestem tu z wami, aby dać wam Siebie. Moje dzieci, wróćcie do Mnie, niebo i ziemia są już zjednoczone i wkrótce Moje wierne dzieci będą napełnione Duchem Świętym. Teraz zostawiam was z Moim błogosławieństwem, w Imię Ojca, w Imię Moje i Ducha Świętego, Amen.


Nie lękajmy się! Bóg moze zamienic strach w odwage ale musimy na to wyrazic zgode. A juz najgorsze byc ,bogiem' dla siebie. To rozpacz. Ten swiat nic wam nie da. Nie jest celem ale srodkiem do celu wiecznego. Trzeba po prostu wrocic do Jezusa. Wkrotce nastapi napelnienie wiernych serc Duchem Świętym. Jest to zapowiedzianie w wielu przesłaniach na Czasy Ostateczne.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 15:04, 22 Paź 2020    Temat postu:

Trevignano Romano, 1 sierpnia 2020 r.

Virgen Dolorosa, kościół Santa María de la Victoria, Málaga (Hiszpania, XVII w.)

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i słuchacie mego wołania w waszych sercach. Okazujcie miłość, okazujcie miłość, moje dzieci, swoim braciom i siostrom; tym, którzy potrzebują waszego pocieszenia; niech miłość będzie obecna w waszych modlitwach. Miłość i nadzieja muszą być częścią waszego życia! To miłość porusza wszystkie dobre rzeczy, miłość osłabia diabła, który pragnie tylko nienawiści i gniewu. Pamiętajcie, że Bóg osiąga Swe cele poprzez miłość. Drogie dzieci, ziemia będzie się trząść, trząść coraz bardziej, ale nie ma zbawienia bez pokuty. Teraz was zostawiam z moim matczynym błogosławieństwem Imieniem Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Miłośc miłość miłość! Matka przypomina o co tylko tutaj chodzi! Bóg dziala tylko miloscia!!! Nie inaczej! I nie ma zbawienia bez pokuty!!! Nie ma! Nie sluchajcie heretykow ktorzy glosza powszechne zbawienie. Cokolwiek robisz Bóg i tak cie zbawi! Podstep szatana! Bóg MOŻE przebaczyc cokolwiek! Ale cokolwiek co jest odpokutowane a nie cokolwiek tak ogolnie.

Trevignano Romano, 3 sierpnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach i jesteście tu zjednoczeni na modlitwie. Moje dzieci, wiele razy was prosiłam, abyście byli gotowi, ale gdy patrzę na was, widzę, że nadal gotowi nie jesteście. Proszę was, moje dzieci, nie marnujcie już czasu i nie patrzcie na rzeczy tego świata, to nie w nich znajdziecie prawdę, a w Słowie Bożym i w modlitwie, tylko w tym odnajdziecie wszystko, czego wam potrzeba. Moje dzieci, czasy, które nadejdą, będą straszne. Boża sprawiedliwość zagrzmi wtedy, gdy najmniej się tego spodziewacie. Proszę was o wasze nawrócenie! Spójrzcie na kościoły, są puste, a trzoda jest w popłochu, bo wielu kapłanów odwróciło się od Ewangelii. Pomóżcie im głosić [Ją] odważnie. Jesteście moimi dziećmi, moimi dziećmi i chcę, abyście wszyscy byli zbawieni. Nie lękajcie się, jestem blisko każdego z was. Teraz moje błogosławieństwo spłynie na was, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen. Wasza Matka.

Potem Matka Boża powiedziała, że wiele łask zstąpi dziś z Nieba na obecnych i prosi, aby dawać wszystkim świadectwo o Jej rzeczywistej obecności w tym miejscu.


Nie sa gotowi nawet wybrani. A to naprawde nadchodzi! Nie ma zadnego sensu zajmowac sie planami urzadzenia sie tutaj bo nie urzadzicie sie. Widzicie zreszta co sie dzieje. Bedzie strasznie. Jednak sprawiedliwosc Boga musi nadejsc i zgodnie z zapowiedziami uderzy nagle. W dodatku ludzie przestali chodzic do kosciolow co w Polsce akurat najmniej widac ale w bylych krajach chrzescijanskich to razi. Kapłani traca wiare! Tak! Mamy niewierzacych ksiezy! Albo boja sie glosic Słowo. Potrzebuja wsparcia wiernych.


Trevignano Romano, 4 sierpnia 2020 r.
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, dokonuje się podział, dokonuje się apostazja i wy także zwracacie się przeciw sobie; miejcie zawsze wiarę, tylko z wiarą będziecie mogli wszystko pokonać. Moje dzieci, z winy swych rządzących, Ameryka poniesie wielkie straty. Módlcie się, módlcie się za Kościół, bo już słychać bębny śmierci. Wojna jest bardzo blisko. Ale nie bójcie się, dzieci, jestem tu, aby was ochronić. Zostawiam was teraz z moim błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


W Kościele dokonuje sie podzial i apostazja czyli odrzucenie wiary.
USA poniosa olbrzymie straty i przestana byc na zawsze mocarstwem. Z winy klasy rzadzacej! Nie chodzi bynajmniej o Trumpa jak to prostaczkowie lubia sprowadzac system wladzy do jednej jedynej osoby. Nie! Chodzi ogolnie o szeroka grupe ktora steruje USA ku zagładzie.

WOJNA JEST BLISKO!
Tak nadchodzi III Wojna Światowa. Nieuchronnie!
Którą Polska wygra! To czym ja sie mam przejmowac?! Przejmowac sie trzeba nie wojna a zbawieniem dusz!

Trevignano Romano, 11 sierpnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, to jest czas siewu, siać macie wszędzie i mówić tak, aby wasze usta głosiły prawdę. Wiele z moich ukochanych dzieci (kapłanów) jest prześladowanych również przez swych współbraci, ale nie muszą się obawiać. Synowie, nie wpadajcie w sieci zastawione przez szatana, bo wasi prześladowcy są bardzo zręczni i przekonywujący, ale wy idźcie dalej niosąc Słowo Boże i nie odchodząc od Prawdy. Dzieci moje, kiedy Kościoły świata przyłączą się do światowych mocarstw, wtedy zaczną się prawdziwe prześladowania i będziecie musieli się ukrywać, bo Ofiara Eucharystyczna zostanie zręcznie usunięta z Mszy św. Dzieci, nie lękajcie się, bo dzięki waszej wierze staniecie się świadkami Triumfu mojego Niepokalanego Serca. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Zasiewem jest gloszenie Ewangelii oczywiscie. Okazuje sie ze kaplani sa przesladowani przez kaplanow! Ilu w Polsce dostalo zakaz wypowiedzi. I niestety wyglada to na zazdrosc ,dlaczego on ma tyle wyswietlen a ja nie'.
Dzis przesladowcy sa zreczni. Nie morduja bynajmniej! Mowia o nowoczesnosci otwartosci tolerancji itd. To sa pulapki a nie otwarte ciosy. Kościoły świata? Zapewne chodzi o swiatowe religie dolacza do mocarzy tego swiata. W sposob chytry zlikwiduja Eucharystię i wtedy nastapi męczeństwo Kościoła. Dojdzie nawet do ukrywania sie ze jestes chrzescijaninem. Ciekawe czy w Polsce bo to by brzmialo rzeczywiscie horrendalnie u nas nawet pod najgorsza wladza.


Trevignano Romano, 15 sierpnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Ja jestem Wniebowzięciem i dziś ci, którzy poproszą o łaski z otwartym sercem, będą usłyszani i wysłuchani. Porzućcie drogi grzechu i bądźcie przygotowani, abyście wkrótce mogli ujrzeć prawdę. Moje dzieci, jestem zawsze przy was, by was chronić; czasy które nadejdą, będą wstrząsem dla wielu sumień, ale nie czekajcie na ten moment, przygotujcie się [już teraz], bo trud czeka was wielki. Moje dzieci, przed wami jeszcze długa droga, ale Bóg dostrzega wasz nawet najmniejszy krok. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Matka mowi Ja jestem wniebowzięciem. To podobne do Ja jestem Niepokalane Poczęcie. Ona jest samą czystością.
Nadchodzi wielki wstrzas ktory ma byc oczyszczeniem. Trzeba byc przygotowanym. Czeka nad dluga i trudna droga oczywiscie w sensie zycia czlowieka nie milionow lat!

Trevignano Romano, 18 sierpnia 2020 r.
Wieczernik modlitewny w Caltanissetta

Drogie dzieci, dziękuję wam za wysłuchanie mego wezwania w waszych sercach. Proszę was, abyście nigdy nie zapominali o modlitwie, to będzie jedyna broń, która was ochroni. Kościół jest w stanie wojny: biskupi przeciw biskupom, kardynałowie przeciw kardynałom. Módlcie się za Amerykę, bo będzie wielki konflikt z Chinami. Moje dzieci, proszę was o zrobienie zapasów żywności na co najmniej trzy miesiące, już wam mówiłam, że przyznana wam wolność będzie iluzją, po raz kolejny zostaniecie zmuszeni by pozostać w domach, ale tym razem będzie gorzej, bo nadchodzi wojna domowa. Nowy porządek świata już wszystko zaplanował, oni chcą manipulować waszym DNA i waszymi umysłami, taki jest projekt Szatana, przypominam wam, uważajcie na szczepionki. Moje dzieci, nie gromadźcie pieniędzy, bo nadchodzi chwila, gdy nie będziecie mogli nic kupić. Będzie wielki głód i upadek gospodarki. Módlcie się i twórzcie nowe wieczerniki modlitewne, poświęćcie swoje domy i przygotujcie w nich ołtarze. To są ostrzeżenia na ten czas: otwórzcie serca i wpuśćcie do nich płomień miłości mojego Syna Jezusa; nie oddalajcie się od Boga, teraz wszystko będzie zależeć od waszego wyboru. Błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Wsrod duchowienstwa sa olbrzymie walki.

A dalej ohoho szok!!!
Starcie USA z CHRL co widac!
Zrobić zapasy zywnosci na 3 miesiace.
Nowa normalnosc to iluzja.
Bedzie siedzenie w domach dluzej!!! Teraz bedzie duzo gorzej!!!
I wojna domowa. To chyba dotyczy jednak Italii. Bo w Polsce?! Wprawdzie proboja wywolac Margot itd. Jednak to nie to co w USA.

Pada wreszcie NOWY PORZĄDEK ŚWIATA!!! Tak to nie teoria spiskowa! To jest zapisane w Apokalipsie i w Katechiźmie! Jak ktos mowi tu o ,teoriach' bredzi!

W planie manipulacja ludzkim DNA i kontrola umyslu poprzez podlaczenie mozgu do neurosieci takiej jak internet! Mozna wam pakowac do glowy co sie chce! I tu wchodzi siec 5G ktorac umozliwi olbrzymie przesyly! Do internetu niepotrzebna ale do przesylania danych do mozgow niezbedna. Kontrola umyslu. To nie sa teorie!
Uwazjcie na szczepionki! To nie sa tylko medyczne specyfiki.
To sa plany szatana ktore wbija w mozgi wierchuszki satanistyczno masonskiej.

Nastepnie zaplanowany wielki kryzys i upadek pieniadza. Widzimy jak drukuja! Stad gromadzenie kasy nie ma sensu bo to nic nie bedzie warte! Nastapi wielki glod! Oby szybko zanim u nas zniszcza hodowle bo to dopiero bedzie glod. Tak to bysmy sobie poradzili! Widzicie jak wierchuszka w Polsce manipuluje szatan?! Ustawy zwierzatkowe sa po to zeby byl glod i w Polsce! I to robia wszystkie partie i tzw. media jednolitym frontem! Z wyjatkiem Konfederacji ktora tez jest miotana przez szatanow ale jednak nie stoi po stronie NWO. To nas chca zalatwic. Nadchodzi glod i akurat rolnicy pozbeda sie zwierzat! Pomocnicy szatana na ziemi.

Tworzcie Wieczerniki ołtarze domowe. Święćcie domy! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!

I niestety trzeba robic zapasy o czym byla mowa nie raz.

Ale mocne! Kawa na ławę! Tu juz nie ma zadnych niedomowien. NWO DNA szczepionki satanisci wszystko! To nie sa teorie tylko przecieki ze strony skruszonych satanistow! Sporo sie przerazilo gdy poznali tajemnice i postanowili ujawnic. Oczywiscie boja sie pod tym dac swoja twarz. Ciekawe dlaczego?! Nie moze tu byc zatem takich dowodow ze ktos pod imieniem i nazwiskiem poda wam daty i fakty! Bo szybko by ,zniknął' a to by i tak było przedstawione jako bełkot świra.

To sa czasy ostateczne! Po prostu!
Straszliwe objawienie... Ale jak wiemy one sie sprawdzaja.

Trevignano Romano, 25 sierpnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że zebraliście się tu na modlitwie. Ukochane dzieci, wasze modlitwy docierają do mego serca. Dawajcie świadectwo wiary, bo kto ma otwarte serce, ten zbliży się jeszcze bardziej do Boga i [przylgnie do] modlitwy, jednak wiele moich dzieci odwróci się, bo zaprzedały dusze szatanowi. Moje dzieci, módlcie się za świat i za Kościół, ponieważ wszystko zmierza ku samozniszczeniu. Módlcie się za władców tego świata, bo tak, jak za czasów Heroda, uderzą oni w moje niewinne dzieci. Módlcie się, bo płomień pożaru ogarnie Włochy. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.
Zostanę z wami do końca modlitwy.


Wielu oddalo dusze szatanowi. Swiat zmierza ku samozniszczeniu. Władcy tego swiata uderza w Kościół. Pożar ogarnie Włochy. Niekoniecznie doslowny ale niewykluczone.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 21:53, 09 Lis 2020    Temat postu:

Trevignano Romano, 1 września 2020 r.
Kościół Santa Maria dell’Assunta

Ukochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście w sercach na moje wezwanie i jesteście tu zgromadzeni na modlitwie. Dzieci moje, dziś pośród całego tego bólu przychodzę, niosąc [wam] nadzieję; nadzieję lepszego świata, pełnego miłości, bo Królestwo Boże jest bardzo blisko. Wkrótce poczujecie w swoich sercach tak wiele miłości, mądrości i słodyczy, bo wkrótce czas strachu, niesprawiedliwości i pychy przestanie istnieć. Bóg wstrząsa światem, wstrząsa ziemią i waszymi sumieniami, abyście mogli paść na kolana, rozpoznając swego Jedynego Boga. Tak i Jezus otworzy ramiona, dając tym, którzy uwierzyli, słodycz nowego świata. Nie angażujcie się w ziemskie sprawy, ale zmieniajcie każdy wasz dzień w nieustanną modlitwę! Drogie dzieci, nie lękajcie się, bo zawsze będę z wami, zwłaszcza aby nieść pociechę w te smutne czasy. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Bóg wstrzasa swiatem aby jak najwiecej ludzi sie obudzilo! To nie sa bezsensowne udręki!!! Juz niedlugo swiat strachu udreki cierpienia przestanie istniec a Jezus wleje szczescie i radosc w nasze serca! Nowy swiat jest bardzo blisko a wiec Królestwo Boże. To oznacza oczywiscie paruzje! Zatem logicznie nie zajmujmy sie tym swiatem bo to jego koniec tylko modlitwa czyli obcowaniem z Bogiem!

[b]Trevignano Romano, 3 września 2020 r.

Ukochane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i dziękuję, że w waszych sercach odpowiedzieliście na moje wezwanie. Moje dzieci, wkrótce nadejdzie Ostrzeżenie lub Oświecenie i jestem tu, aby prosić was o przygotowanie się do tego ważnego dla ludzkości wydarzenia. Wreszcie będziecie mieli ostatnią szansę wyboru, po której stoicie stronie; to będzie ten czas. Przygotować się, to znaczy odbyć dobrą spowiedź, która oczyści duszę i często przyjmować Eucharystię, to będzie najlepsza droga. Drogie dzieci, Kościół jest w największym i całkowitym zagubieniu, chcę jednak powiedzieć moim świętym kapłanom, aby się nie bali, gdyż ja i mój Jezus, jedyny prawdziwy Zbawiciel, nigdy was nie opuszczę. Moje dzieci, moje dzieci, jestem tu, by was uratować i przypomnieć wam o modlitwie koroną Różańca Świętego, jedynej broni przeciwko szatanowi. Dzieci moje, będą was prześladować, będą na was pluć i wymachiwać pięściami, ale nie lękajcie się, nikt was nawet nie tknie, a ci, którzy z taką pokorą zwrócą się do Boga, staną się świadkami Królestwa Niebieskiego i Triumfu mojego Niepokalanego Serca. Dzieci, bądźcie zawsze jasnymi światłami na obliczu świata i bądźcie świadkami mojej miłości, zawsze czekam na was w tym miejscu, błogosławionym przez Mojego Ojca. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Kościół jest w calkowitym zagubieniu i zamieszaniu! Ale oczywiscie Jezus zawsze jest z nami! Nic nam opetani nie moga zrobic. Ktory to juz raz Matka mowi o modlitwie zwlaszcza o Różańcu! Bądźmy swiatlem dla swiata.
I najwazniejsze!
Niedlugo Ostrzeżenie lub inaczej Oświecenie czyli przeswietlenie sumien. Kazdy ujrzy prawde o sobie i bedzie mogl opowiedziec sie za lub przeciw Bogu. Co oznacza Niebo lub pieklo! Przygotowaniem do tego sa sakramenty. Od spowiedzi poczynajac a po niej Eucharystia!
To jest wlasnie wstep do Nowego Świata na ktory czekamy.

To dla złych będzie straszne niewyobrażalne! Stanie przed nimi Jezus Ukrzyżowany i ujrzą, że oni to zrobili! A już ci co dosłownie profanowali Kościół sam w sobie czyli Boga Samego w Sobie!!! Ooo. Nie potrafię tego opisać! Film Pasja to nic! Ale ogólnie macie zarys jak to wstrząsa. Niektórzy święci to widzieli.
Dla mnie osobiście będzie to radość bo nie raz nawet tu na forum rozważalem drogę krzyżową więc jestem przygotowany! A co najważniejsze tym co wyspowiadali i odpokutowali Jezus mówi NIE PAMIĘTAM TWOICH GRZECHÓW! Tak proste słowa! A jak zdejmują winę!

Trevignano Romano, 8 września 2020

Drogie dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie i odpowiedzieliście w sercach na moje wezwanie. Dzieci moje, widzę, że obawiacie się głodu, który wkrótce nastanie, ale ja proszę was o przygotowanie się do życia wiecznego, bo to jest ważniejsze. Drogie dzieci, wszystko upadnie, niebo stanie się czerwone, ziemia będzie drżeć jak nigdy dotąd. Dzieci, nie ma sensu myśleć o karierze, gromadzić dóbr materialnych, bo to wszystko nie będzie miało już znaczenia. Dzieci, fale mórz i gradobicia wedrą się do miast, plony będą zniszczone, bo jest to ziemia grzechu i natura się buntuje; wszystko to nadejdzie tak, byście mogli upaść na kolana przed Bogiem, uznając Go za Boga Jedynego. Dzieci moje, Jezus płacze, gdyż grzech i ohyda weszły do Kościoła, płacze, bo kocha Swój Kościół i pomimo bezczeszczenia, On zawsze tam jest, w bólu i we łzach. Kończy się czas, proszę was, dzieci, czasu już nie ma, nawracajcie się! Spoglądajcie często w niebo, bo tam moi aniołowie walczą teraz przeciw upadłym aniołom, ale wy módlcie się, módlcie się, módlcie i walczcie tu na ziemi o prawdę, nie poddawajcie się zmianom [reformom – przyp. tłum.], bo one nie pochodzą od Boga. Dzieci! moja reszta nie musi się niczego obawiać, gdyż moi aniołowie i archaniołowie będą was chronić. Módlcie się za Amerykę, która wkrótce wypije kielich goryczy. Zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Wśród osób które bezpośrednio są w kręgu tych objawień wystąpił strach przed głodem. A Matka mówi ze wazniejsze jest przygotowanie sie do zycia wiecznego! Zawsze! Wszystko padnie! Trzesienia ziemi. Niebo czerwone zapewne wulkany wyrzuca tego typu mineraly ktore zabarwia rudo niebo.Zawsze mnie intrygowalo niebo w Might and Magic VIII. Czyli Dzień Niszczyciela oczywiscie! Tam wybuchl wulkan i niebo jest czerwonawe. Widocznie robiac gre sprawdzali jak to wyglada. Zatem nie zdziwil bym sie jakby to niebo bylo identyczne! Jak to sie wszystko uklada!

Oczywiscie wody i gradobicia. Czylj grad zniszczy zboże!

Wobec tego planowanie kariery jest bez sensu tak jak i gromadzenie kasy.

Matka mowi ze to natura buntuje sie czyli jest to reakcja obronna swiata na grzech ludzi. Wszystko to sluzy nawroceniu was!

Najstraszniejszy jest stan Kościoła w którym jednak Jezus jest z ogromym bolem ale nie zrezygnuje nigdy z czlowieka!
NIE MA CZASU! TO KONIEC! Jedyny czas na nawrocenie!

Nie poddawajmy sie zmianom tzw. nowych czasow bo sa od diabla! Módlmy sie po prostu. Szczegolnie silna jest teraz walka Aniolow z demonami. Chyba w Polsce widac.
Aniolowie chronia tych ktorzy sa z Bogiem czyli np. mnie zatem nie mam sie czego obawiac. To dotyczy was!

Matko! Tu nadchodzi glod a patologia skacze po ulicy be chce robic ,aborcje'!!! W glowie sie nie miesci! Zamiast ropowszechniac to przeslanie biskupi w Polsce przed nim ostrzegli. No to teraz maja ,racjonalistow' co to w objawienia nie wierza! To jest przeciez do nich! Ja wiem i moi znajomi wierni tez! A ci na 5 minut przed koncem zalapia sie na pieklo!

Jest tez mowa o wielkiej karze jaka spadnie na USA.

...

Aktualnosc tych slow jest niebywala!

Trevignano Romano, 12 września 2020

Wieczerza z grupą z Werony.

Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie. Drogie dzieci, czasu jest już tak mało, a wielu [nadal] nie zdaje sobie sprawy, że wszystko się rozpada. Proszę, byście więcej czasu spędzali na modlitwie, nie marnujcie go na sprawy świata, ja czuję uderzenia waszych serc. Dzieci moje, to jest czas zagubienia, szczególnie moich ukochanych dzieci (kapłanów), którzy, niestety, utracili drogowskaz, jak ratować zabłąkane dusze, ja jednak chcę wam wskazywać dokładną drogę, jest nią Ewangelia, Słowo Boże i Dziesięcioro Przykazań. Tylko w ten sposób znajdziecie pokój i radość w waszych sercach. Teraz Jezus będzie was dotykał, jednego po drugim, w Świętym Błogosławieństwie Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen..


Wszystko sie rozpada! Chyba to widzicie?! Czasu juz bardzo malo! Najlepsza rzecza teraz jest modlitwa. Zwlaszcza za zagubionych duchownych! Ale i wszystkich innych. Bóg czuje kazde uderzenie naszych serc. Tylko w Ewangelii jest odpoczynek!

Trevignano Romano, 15 września 2020

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i wysłuchujecie mego wezwania w waszych sercach. Moje dzieci, przekształcajcie swe domy w małe kościoły, organizujcie [nadal] modlitewne wieczerze. Moje dzieci, bądźcie gotowi, ludzkość jest zdezorientowana, wielu [do was] przyjdzie, gdyż będą chcieli usłyszeć o Bogu, w ten sposób rozpocznie się przemiana człowieka, bądźcie gotowi przyjąć ich i mówić [im] o nadziei, radości i szczęściu, jaki zapanuje na ziemi pozbawionej [już] cierpienia, chorób, a ogarniętej wielką Miłością. Moje dzieci, część tej transformacji już trwa. Módlcie się za Kościół, on też powstanie z martwych i rozkwitnie. Zawsze uważajcie na wilki przebrane za jagnięta, módlcie się, módlcie się dużo, módlcie się na Różańcu Świętym. Biedne moje, kochane dzieci, które nie wierzą w moje słowa! Ich cierpienie będzie wielkie. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen..


Przeksztalcmy domy w koscioly tworzac wieczerniki. Wielu do was przyjdzie sluchac o Bogu gdy nadejdzie najgorsze! Wtedy trzeba ich pocieszyc mowiac o nadejsciu NOWEJ POZBAWIONEJ CIERPIENIA A WIĘC I CHORÓB ZIEMI! OGARNIĘTEJ MIŁOŚCIĄ! Tak to sie zbliza! O tym mowie! Kościół oczywiscie rowniez rozkwitnie wrecz powstajac z martwych. Transformacja trwa. Modlmy sie duzo zwlaszcza na Różańcu. Biedni ci co odrzucaja ostrzenia i nie przygotowuja sie.

Trevignano Romano, 19 września 2020

Moje drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i wysłuchaliście mego wezwania w waszych sercach. Ukochane dzieci, trwa walka między dobrem i złem, by ocalić moje dzieci od szatana. Przygotowuję dla was ogród, przyjdźcie do mnie, uściśnijcie mi ręce tak, abyście poczuli wielki pokój w swych sercach. Dzieci, nie martwcie się, że nie wystarczy wam jedzenia i picia, mój Pan będzie waszym Gospodarzem i niczego wam nie zabraknie, jeśli obrócicie swe oczy ku Niemu. Dzieci, upadek finansowy dotknie wszystkich, zwłaszcza tych, którzy wątpią w moje słowa, głupcy nadal spoglądają w przyszłość, nie myśląc o modlitwie ani o życiu wiecznym. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za Kościół, bo zadrży on od potężnego wstrząsu, módlcie się za moje ukochane dzieci, bo będą prześladowane; dzieci, bądźcie światłem dla świata, który właśnie umiera. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen..


Trwa walka o uratowanie dusz od potepienia. Bóg przygotowuje dla nas ogrod czyli raj oczywiscie.
Nie martwcie sie o jedzenie i picie w nadchodzacej katastrofie gospodarki. Bóg was uchroni! Ja sie przygotowuje nic nie robisc tylko - Mamo ratuj!
Upadek finansow dotknie wszystkich ale zwlaszcza tych co mysla tylko o kasie. Zwłaszcza tych megazłoli!

Modlmy sie za Kościół bo cios bedzie potezny a wierni przesladowani.

Trevignano Romano, 22 września 2020

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, wielu was nie modli się, ale oddaje się sprawom tego świata; wciąż nie rozumiecie, że największa siła przeciw złu to modlitwa we wspólnocie. Moje dzieci, Rzym i Kościół rzymski doznają największego cierpienia za nieuszanowanie mej woli. Módlcie się, aby ten ból był mniejszy, bo światło w ich sercach zgasło. Moje ukochane dzieci, ciemności i mrok wkrótce zstąpią na świat, pomóżcie mi, nawet jeśli to wszystko jest nieuniknione, a Sprawiedliwością Bożą jest uderzyć. Raz jeszcze proszę we łzach, módlcie się, módlcie się, módlcie się wiele, bo dla tych, którzy nie uwierzą, cierpienie będzie straszne. Kochajcie Boga, uklęknijcie przed Tym, Który patrzy na was z krwawiącym sercem. Martwię się o kapłanów, którzy wybrali szatana i pogaństwo, proszę, nie przyjmujcie niczego, co nie jest Bogiem W Trójcy Świętej Jedynym. Teraz pozostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen..


Najwieksza sila przeciw zlu jest modlitwa wspolna.
Rzym i Kościół rzymski STRACIŁY ŚWIATŁO!!! TAK! NIE ŚWIECĄ! Czeka ich wielkie cierpienie i upadek (obj. Malachiasza) i Papiestwo odrodzone w Polsce. Nawracjacie sie modlcie bo dla nieprzygotowanych cierpienie bedzie straszne.

Cimnosci wkrotce spadna na swiat.
Kaplani wrecz oddaja sie demonom!!! Tak! My nie przyjmujmy niczego poza Bogiem w Trójcy Jedynym! Zadnych ,nowosci'.

Trevignano Romano, 26 września 2020

Orędzie Jezusa do Giselli otrzymane w stanie ekstazy podczas odmawiania Różańca Świętego:

Bracia Moi, dziękuję wam za modlitwę, cieszę się, że mogę was widzieć w tym błogosławionym domu. Moje dzieci! Ach! Jaka obojętność! Wymieniliście dobre za złe, a złe za dobre. Obojętnie patrzycie na to, co się dzieje, gdy czas się skończył. Dzieci moje, otwórzcie przede Mną swe serca, bo tylko ze Mną możecie osiągnąć zbawienie; nie bójcie się Mnie, nie bójcie się tych przesłań, nic, prócz Mnie nie może was zbawić, nie mogę pozwolić, by Moje dzieci czciły boga, który nie jest Mną. Szatan na wszystkie sposoby stara się porwać dusze moich dzieci… moich chłopców, moich dzieci… ach! aborcje, eutanazja, to wszystko jest od złego, a wy jesteście spokojni, jakby wszystko miało być znów jak dawniej, już nic, moje dzieci, nie będzie jak dawniej, bądźcie pewni, wkrótce zobaczycie, że świat się zmieni, wszystko się kończy, a wy nadal nic nie rozumiecie. Dlaczego nie słuchacie Mojej Matki, która wciąż zsyła wam łaski i stara się być blisko was. Och, jak Ja kocham tę modlitwę we wspólnocie, zawsze będę tu z wami i w każdą sobotę dawajcie Mi tę radość, tu jest Dom Mego Ojca, błogosławiony przeze Mnie, poświęcony przeze Mnie. Dzieci Moje, kocham was bardziej niż cokolwiek innego, umarłem za was i za wasze grzechy, nie zostawiajcie Mnie samego, chcę was ocalić, wszystko co się wydarzy, jest dziełem Mego Ojca, a brak człowieka, który zwracałby się o do Mnie o pomoc, i do Mego Ojca; ten czas nastanie, obserwujcie, co się wydarzy, bardzo, bardzo szybko. Błogosławię wam, dzieci, jednego po drugim; przejdę teraz wśród was, by dać wam całą Moją miłość, otworzyć serca na Mnie i udzielić łask miłości, radości i nadziei na [nastanie] nowego świata. Wasz Jezus..


Wielu zamienia dobro ze zlem i na odwrot czyli zlo nazywaja dobrem i odwrotnie. Czas sie skonczyl a niewielu sie przygotowuje. Nie bojcie sie tych objawien. Tylko Jezus was zbawi nie czcijcie bozkow!

ABORCJA EUTANAZJA JEST OD DEMONOW! Czy mozna jasniej?

Liczycie ze wszystko wroci do tego co dawniej! Nic nie bedzie jak dawniej!

Jezus niebywale kocha modlitwe we wspolnocie! Bóg kocha czlowieka tak ze nic innego stworzonego nie moze sie rownac. Brak jednak ludzi ktorzy zwracaja sie o pomoc a Jezus chce ocalic wszystkich! Ten czas nastanie bardzo szybko. Czas Nowego Świata!

Trevignano Romano, 29 września 2020

Kościół Santa Maria dell’Assunta

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, płaczę nad tym, co spotka ludzkość, która odwróciła się do Boga plecami, moje serce jest smutne. Módlcie się przede wszystkim za kapłanów, wielu z nich, choć poświęciło się Bogu, to wybrało przyjemności świata, z tego powodu moje stado rozproszyło się i błąka się zdezorientowane i zdesperowane. Ludzkość wierzy, że może stworzyć swego własnego Boga, ale tak nie jest. Dzieci, czytajcie Dziesięcioro Przykazań, bo nie są już dziś przestrzegane. Zastanawiacie się, dlaczego ziemia ma być tak mocno oczyszczona? A czego innego spodziewaliście się po tych wszystkich grzechach, które popełniliście?! Wierzycie w miłosiernego Boga, a nie w Jego sprawiedliwość. Dzieci moje, niebawem zapadnie ciemność [ale] wy wciąż nic nie słyszycie i nic nie widzicie; proszę, ratujcie się przez odmawianie Różańca Świętego, ja jestem blisko was i was kocham. Moje kochane, miejcie wiarę i nawracajcie się. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen..


Duza jest wina kaplanow ktorzy wybrali przyjemnosci swiata a wierni błąkaja sie opuszczeni.
Wielu chce sobie stworzyc wlasnego boga co jest absurdem kompletnym odwracjacym porzadek logiki. Stworzenie stwarza stwórcę... Nonsens.
Trzymajcie sie Prawa Boga.
Dlaczego oczyszczenie jest tak straszne?! A czego sie spodziewaliscie po takim ogromie grzechow?! Wierzycie w milosierdzie a gdzie sprawiedliwosc?! Niebawem zapadnie ciemnosc oczywiscie duchowa. Jeszcze raz wezwanie. Różaniec!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 7:54, 03 Gru 2020    Temat postu:

Cud pulsującego słońca podczas uroczystości koronacji figury Matki Bożej w Trevignano Romano 3 października 2020 r.

Podobne zdarzenia miały miejsce  3 sierpnia 2020 r. i 17 września 2019 r. 

ORĘDZIA:

Trevignano Romano, 3 października 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Umiłowane dzieci, otwórzcie swoje serca na Pana Boga waszego, Jedyną Drogę, Prawdę i Życie. Moje dzieci, nie lękajcie się miłości Boga, która jest waszym jedynym prawdziwym zbawieniem. Dzieci, pozwólcie się powoli przemieniać, jedynie przez otwieranie swych serc możecie otrzymać nowego ducha, nowe serce, nowe życie. Dzieci, dzisiaj zostanę ukoronowana przed wami i przed światem, Królowa po raz kolejny. Módlcie się za Kościół, a przede wszystkim za moje osoby konsekrowane, aby Ciało Mojego Syna nie było bezczeszczone, On tę Łaskę pozostawił dla was wszystkich. Teraz was zostawiam z moim Świętym i Macierzyńskim Błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Pozwólcie ogarnac sie miłości! Bóg potrzebuje tylko TAK! Reszte zrobi On! Wy nic nie wymyslicie sami! Nicnierobienie jest tym o co chodzi! On działa. Matka jest koronowana kolejny raz bo czlowiek zapomina bo powtarzanie jest matka uczenia sie, bo ciagle przychodza nowe pokolenia.
Modlmy sie za kaplanow ZEBY NIE BYLO PROFANACJI KOMUNII! TAK! Zadnych ,innowacji'!

Trevignano Romano, 10 października 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na wezwanie w waszych sercach. Drogie dzieci, zstępuję ponownie i dotykam tej grzesznej ziemi, by wam dopomóc a także prosić was i błagać o pomoc w ratowaniu zagubionych dusz moich dzieci. Zło pochwyciło moje dzieci jak nigdy dotąd, dziś diabeł jest bardziej rozzuchwalony niż kiedykolwiek przedtem, bo zdaje sobie sprawę, że jego dni są policzone. Wasza miłość musi być całkowita. Zobaczycie ludzi oszalałych, zobaczycie ich dziwaczne reakcje, jak złorzeczyć będą Bogu bez powodu, to wszystko są wytwory diabelskie, wy macie kochać, wybaczać i ofiarować cały swój ból, tak aby Jezus mógł go przemieniać w Dziękczynienie. Bóg ludzkości został zastąpiony technologią. Bądźcie w każdej chwili gotowi na Prześwietlenie Sumień. Dzieci, wasze modlitwy łagodzą przyszłe wydarzenia; módlcie się, módlcie się, módlcie się, nie rozmyślajcie o błahych rzeczach i więcej czasu poświęcajcie modlitwie niż mówieniu. Módlcie się za Amerykę. Dzieci, wszystko jest gotowe do wojny, módlcie się, módlcie się, módlcie się! Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


My mamy pomagac Matce ratowac swiat jak w kazdym swietnym RPG ktory jest odbiciem rzeczywistosci w formie sztuki. Ratowanie swiata poprzez walke potworami demonami! To samo co gry! Tylko ze demony nawet w grach sa odporne na miecze i wlocznie i trzeba miec ,specjalne' bronie! Otoz to! Tak samo! W rzeczywistosci to walka czysto duchowa i w ogole zelazo niepotrzebne! Doplyw ,many' i ,życia' (mana to zreszta zycie wic to samo) jest za pomoca MODLITWY! Wszytko gra!

Nasze modliwy lagodza ostrosc nadchodzacych katastrof. Nie tracmy czasu na gadanie.

Mamy kochac i wybaczac! Nasze cierpienie ofiarowac tak aby Jezus przetworzyl je w Dziękczynienie!!!
Bóg jest zastapiony ,technologia'...

Byc gotowym na przeswietlenie sumien.

Modlic sie za USA. Chyba oczywiste.

Wszystko gotowe do wojny! Kolejne takie ostrzezenie! Wojna wisi na wlosku!

A dalej juz omawialem powtarzam:

Przecztalem dzis objawienia z 10 pazdziernika! I co?! Znow niebywale przezycie!

Zło pochwyciło moje dzieci jak nigdy dotąd,

ZŁO POCHWYCIŁO DZIECI! Co wam to przypomina?! Jeszcze jak nigdy przedtem!

dziś diabeł jest bardziej rozzuchwalony niż kiedykolwiek przedtem,

Rozzuchwalone demony znow jak nigdy przedtem!
Np. Profanacje Mszy w Polsce przez ,miejscowych'... JAK NIGDY PRZEDTEM! Pierwszy raz w historii!

bo zdaje sobie sprawę, że jego dni są policzone.

Szatan spieszy sie szaleje bo to jego koniec! To pocieszenie!

Wasza miłość musi być całkowita.

Do Boga oczywiscie!

Zobaczycie ludzi oszalałych,

NO I CO?!!! O CZYM TO JEST?! Niech mi ktos powie ze to nie do nas! Dokladnie! 10 pazdziernik tuz przed tym jak zobaczylismy zombiakow.

zobaczycie ich dziwaczne reakcje,

NO NIE! PRZECIEZ TO DOKLADNY OPIS! Dziwactwo bije w oczy!

jak złorzeczyć będą Bogu bez powodu,

Dokladnie! Opis tego co nadejdzie! Jeszcze gdyby to bylo 5 lat temu ale 2 tyg. przed tym nie pozostawia watpliwosci! To zapowiedz tych wydarzen

to wszystko są wytwory diabelskie,

Trudno nie zauwazyc!

I widzcie?! Pisalem o tym wiele dni. Dzis czytam. Matka dokladnie potwierdza a raczej PRZED twierdza ale ja czytam po. To pokazuje ze samo przepowiedzenie malo daje bo gdybym czytal wtedy to bym nie powiazal z Polska. Dopoki nie przezyjemy to dla nas abstrakcja. A jak przezyjemy to juz historia.

Jednak wazne. Potwierdza mi ze pisze dobrze. Ze tak jest! To nie sa moje teorie bo Bóg mowi. To jest prawda! Czyli dobrze pisze o tym wszystkim. A skoro Bóg mowi dobrze napisales to co mnie obchodzac opinie ludzi wrecz przeciwne?! Sa od diabla.

Potwierdza to tez same te objawienia.One tak czesto po krotkim czasie sie realizuja. Warto analizowac.

....

Trevignano Romano, 13 października 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, jaki głęboki jest mój ból, gdy widzę, ile moich dzieci ginie; módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo i nie ustawajcie w modłach przede wszystkim za
Kościół, by odnalazł światło. Umiłowane dzieci, znowu  krzyżujecie Mojego Syna, Jezusa swym postępowaniem przeciwko Pismu Świętemu i Bożym Przykazaniom. Ciemność zapada nad światem, a w was wciąż nie ma wiary. Chcę was przygotować, bo czasy, które nadejdą, będą bardzo ciężkie, masoneria i sataniści chcą rządzić waszymi umysłami, wszystko, co teraz się dzieje, od dawna było przygotowywane, wy jednak nie lękajcie się, ufajcie [Bożemu] przebaczeniu i Miłosierdziu, pamiętajcie o jak najszybszej spowiedzi i nawróceniu się. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Wielu ginie oczywiscie chodzi o pieklo nie o smierc.
Znow o modlitwie glownie za Kościół aby odnalazł drogę.
Jezus ciagle jest krzyżowany i dlatego ciemnosc ogarnia swiat.
Nawet wiara tych co sa przy Kościele jest słaba.
Czasy beda ciezkie!
Masoni i satanisci chca sterowac waszymi umyslami! To nie sa teorie spiskowe! NWO to fakt absolutnie oczywisty.
Wszystko co sie dzieje OD DAWNA BYŁO PRZYGOTOWANE! TAK! To jest plandemia plandemonia ale nie taka ze wirusa nie ma! Jest po to zeby zrobic taka katastrofe! Zauwazcie ze nie jest powiedziane ze to Pekin tylko masoni i satanisci! Pekinscy i zachodni! To jest wspolne ich ,dzieło'! Tu nie ma dwu stron ze jedni z tymnwalcza drudzy to popieraja! Nie! To pozory! To jest plan!

Ale Bóg oczywiscie jest Niezwyciężony! Nie przemogą!
Ale myslcie o sobie! Spowiedz i nawrocenie!

Trevignano Romano, 20 października 2020

widząca: Gisella Cardia

Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieci, czuję wasze serca i bólem który ofiarowaliście, dotknęliście łaski od Pana.
Drogie dzieci, nie zadręczajcie moich wybranych, bo podczas gdy wy wpadacie w sidła demoniczne, moi
wybrani będą napełnieni łaską i pokojem.
Kochani moi, otwórzcie wasze serca, w przeciwnym razie nie będziecie w stanie dostrzec wrót nieba które wkrótce otworzy się nad wami.
Dzieci, wojna jest coraz bliżej, módlcie się za Amerykę.
Teraz wam ograniczają wolność, ponieważ nie macie w sobie prawdy, nawróćcie się, prawda was wyzwoli. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Ból ofiarowany Bogu sprowadza na nas jego łaskę. Nie zadreczajcie wybranych czyli chyba chodzi o to ze wierzacych zadreczaja opetani. Gdy oni pograzaja sie w satanizmie wybrani obcuja z Bogiem. Trzeba otworzyc serca bo inaczej ominie nas otwarcie nieba ktore WKROTCE OTWORZY SIE! WKROTCE! Ja nie otworzysz serca skonczysz w piekle.
Ograniczenie naszej wolnosci wynika z klamstwa w ktorym zyja ludzie! To daje moc satanistom! Szatan wzmacnia sie waszym złem wewnetrznym.
I niestety znowu o wojnie! I oczywiscie Ameryce.

Trevignano Romano, 24 października 2020

widząca: Gisella Cardia

Moje dzieci, dziękuję wam, że wysłuchaliście mojego wezwania w swoich sercach. Moje dzieci, mówcie o słowie Bożym i bądźcie zapalonymi światłami na tym świecie. Dzieci, spójrzcie na zło które się szybko rozprzestrzenia. Wszystko co przepowiedziałam, wydarzy się. Wojny, katastrofy naturalne na które nawet nauka nie znajdzie odpowiedzi i jeśli nie będziecie silni w wierze, nie zdołacie przeżyć ataku zła.
Moje dzieci, zawsze jestem z wami i pamiętajcie, całe dobro które wydarza się w waszym życiu, nie jest nigdy z waszej zasługi lecz dzieje się to z łaski Boga. Okazujcie miłosierdzie swoim braciom i nie osądzajcie, ponieważ tylko Bóg ma takie prawo, a nie człowiek. Módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, ponieważ wkrótce nadejdzie nowa choroba.
Módlcie się za Włochy.
Kocham was i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Być żywym płomieniem wiary!
Widzimy szybka ekspansje zła. Wszystko co przepowiedziane nastapi wojny katastrofy. Nauka bedzie bezradna.
Tylko mocni w wierze przetrwaja.
Dobro nie jest nigdy nasza zasluga! Jest to zawsze łaska Boga!
Nie osadzajmy bliznich gdyz tylko Bóg zna serca.
Potrzeba modlitw za Italie! I modlitw w ogole bo...
WKRÓTCE NADEJDZIE NOWA CHOROBA!!! Nie tylko to nie koniec ale bedzie gorzej!


Trevignano Romano, 27 października 2020

widząca: Gisella Cardia

Orędzie Jezusa, godz.18:25

Siostro i córko moja, utrzymuj serce w pokoju, bo to, co nadejdzie, będzie straszliwe w twoich oczach i oczach twoich braci. Ja, wasz Bóg, zostałem pozostawiony sam. Jestem sam, a ty czujesz całe moje cierpienie.
Córko moja, wielu pyta, co jeszcze się wydarzy a nie zdają sobie sprawy, że wszystko upadnie. Nie szanowali już pierwszego przykazania, nie wierzyli w moc modlitwy i miłości, i są zdezorientowani i zatraceni.
Mój kochany skarbie, moje opustoszałe kościoły stały się miejscami hipokryzji, fałszu i rozrywki, lecz Ja jestem tam i obserwuję, płacząc z wielkiego rozczarowania.
Siostro moja, towarzysz Mi w tym bólu, aby wszystko mogło stać się lżejsze, wszystko to dobiegnie końca. Moja interwencja będzie miała miejsce niedługo, wielki Grzmot nadchodzi.
Rozpoczną się zamieszki, które przerodzą się w wojnę. Nadejdą czasy, kiedy będą trzymać was w oddaleniu, zmieniając wasz styl życia, prowadząc was coraz głebiej w grzech. Sakramenty nie będą już udzielane, i wszystko się zmieni.
Kłamstwa będą wymyślnie przygotowane, i przekonają was, byście coraz więcej grzeszyli.
Bracia, proszę was, nie bądźcie ślepi, jedynie modlitwą wypływającą z waszego serca zdołacie ujrzeć oszustwo.
Teraz zostawiam cię, słodka, kochana córko. Ofiaruj twój ból, ty i twój ukochany mąż, jesteście błogosławieni przez niebo i Mojego Ojca, nie będziecie nigdy sami.
Módlcie się za Kościół, gdzie apostazja wkrótce stanie się oficjalna.
Teraz was zostawiam z Moim Błogosławieństwem i będziecie namaszczani codziennie.
Twój drogi Jezus”


Tym razem Jezus!
Nadchodza straszne czasy. Wszystko upadnie! Doslownie! To skutek naruszenia juz pierwszego przykazania. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ! Ludzie maja mnostwo bożków. Stad Bóg przyzwolil na zamkniecie kosciolow poniewaz staly sie miejscem obludy dziwnych widowisk ceremonii bez Boga. Bóg byl obok i cierpial widzac to. Dusze wybrane powinny Go pocieszac.

Nastapia zamieszki czyli awantury na ulicach z ktorych wyniknie wojna. Bedzie jeszcze wieksza izolacja pewnie od nowej choroby. Sakramenty znikna a ci na gorze beda prowadzic ludzi w grzech. Stosujac wymyslne klamstwa. Np. UE i ,prawo do aborcji' co oczywiscie brzmi jak prawo do morderstwa. Nie ma takiego ,prawa'. To jest zbrodnia nie ,prawo'.
Tylko modlitwa serca mozna wykryc klamstwo.

W Kościele niedługo apostazja nastapi juz oficjalnie!

Bóg jednak uderzy z wielką mocą! Jak to On tylko potrafi! Niedługo!

Trevignano Romano, 31 października 2020

widząca: Gisella Cardia

Orędzie Jezusa, godz. 17:45

“Dzieci moje, gdzie są moje dzieci, ci którzy nie wierzą, odwrócili się plecami kolejny raz, nie wierząc w Orędzia Mojej Matki. Córko moja, popatrz, popatrz na Francję, popatrz, będzie opłakiwała swoich martwych.
Ludzkość i Kościół złamały się pod naciskiem światowej elity, szatana, który zabrał Moje miejsce. Mój lud sterroryzowano i masakrowane są kościoły. To nie jest koniec Europy, to jest koniec świata.
Och, ileż złości wewnątrz Mojego Kościoła, wkrótce podniesie się wielki dym. Ostrzegałem, że będzie trzęsienie ziemi w Watykanie – apostazja dzieci moje.
Ileż miłosierdzia spłynie na tych, którzy uwierzyli, ileż łask otrzymają te moje dzieci.
Dzieci moje, proszę was: (do kapłanów) nie porzucajcie Kościoła, nie gubcie stada lecz walczcie, nie zostawiajcie w ręku szatanowi wszystkiego. Co uczynią, co zrobią moje dzieci bez was. Bądźcie apostołami, bądźcie światłami, teraz gdy ciemności zapadły w kościołach. Och! Ileż desperacji, ileż ludzi przejętych przez zło, jak bardzo cierpi Moje Serce i Serce Mojej Matki. Nie mogę znieść widoku Mojej Mamy we łzach, sprawiają Mi wielki ból, leczy wy, walczcie.
Bądźcie zawsze w modlitwie, módlcie się i nie zmieniajcie nic, co zostało wam przekazane. Wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii, lecz wy, walczcie by ją przyjąć. Moi Aniołowie będą zbliżać do was świętych kapłanów, nie bójcie się, niczego wam nie zabraknie.

Jezus pokazuje mi nowy świat i mówi:

– Och! Córko moja, spójrz, to jest cudowny świat przygotowany dla was i wkrótce nadejdzie.

Jezus modli się do Ojca:

– Ojcze mój, który jesteś w Niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jako w Niebie tak i na ziemi. Ojcze, nie porzucaj ich, nie porzuć nikogo. Amen


Jezus mowi o odwroceniu sie ludzi od Boga. Tutaj mowi o Fracji gdzie bedzie wiele ofiar jakiejs katastrofy.
Swiat ugial sie pod naciskiem szatana i satanistow! Nie chodzi o wirus tylko o wyrzeczenie sie Boga CO DAŁO SATANISTOM POLE DO ATAKU WIRUSOWEGO! To jest skutek nie przyczyna! Teraz ludzie sa odizolowani wystraszeni. Koscioly zamkniete. Tak sie ,opłaciło' porzucic Boga i otrzymac ,wolnosc' od szatana! Ksieza maja byc latarniami morskimi dla ludzi.
Bardzo wielu przejal szatan. To widac juz nawet w Polsce. Choc u nas slabiej. Julki juz sie uspokoily po kilku dniach.
Ból Boga i Matki jest wielki gdy widza tlumy ,ludzi' podobne do demonow.

To nie koniec Europy. TO KONIEC ŚWIATA!
TAK JEZUS TO POWIEDZIAŁ JUŻ DOSŁOWNIE! TO JEST TO ZJAWISKO KTÓRE LUD NAZYWA ,KONIEC ŚWIATA'.

W Watykanie bedzie trzesienie ziemi w sensie przenosnym czyli apistazja! Jezus apeluje aby kaplani walczyli nie poddawali sie. Przypomne ze w Polsce nie jest to szczegolne bohaterstwo bo nawet teraz koscioly maja wielu wiernych ale na Zachodzie to jest ciezka decyzja!

Niech ksieza nie zmieniaja nic w przekazie Ewangelii!
Niedlugo oficjalnej Eucharystii nie bedzie!
Walczmy o nia! Przyjmujmy GODNIE!
Nam jej nie zabraknie bo aniołowie wskaza swietych kaplanow.
Czyli jak rozumiem ksieza beda chodzic po domach gdy w kosciolach bedzie ohyda spustoszenia antykosciol NWO.

Jezus ukazuje widzacej Nowy Świat! Oczywiscie piekno nie do opisania. Krainy jak literatury fantastycznej czy gier ale tych pieknych jak Might and Magic! Tak swiat ktory nadejdzie zacmi fantazje o wspanialym swiecie nawet najpiekniejsze! To będzie juz wkrotce!

Na koniec Jezus przypomina Ojcze Nasz!

Wspaniale objawienie! Jedno z piekniejszych!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 23:59, 13 Gru 2020    Temat postu:

Trevignano Romano, 3 listopada 2020 r.

Dzieci moje, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w waszych sercach. Pamiętajcie, moje dzieci, że Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny, choć wy przebijacie Go [włóczniami] swego barbarzyństwa, jednak On jest z wami każdego dnia, udziela Swoich Łask i Miłosierdzia każdemu, kto się do Niego zwróci. Nawet, gdyby miało to trwać tylko chwilkę, niech się otworzy wasze sumienie, abyście mogli ujrzeć bezmiar błędów, które uczyniliście! Dzieci, nawróćcie się, bo czas się skończył. Módlcie się na Różańcu Świętym, jedynej broni, która was ochroni przed okrucieństwami świata, źródłem waszego cierpienia. Dziś wiele łask spłynie na was. Dzieci, pamiętacie, że gdy Jezus uzdrowił dziesięciu chorych, tylko jeden powrócił, by Mu podziękować? Nie powtarzajcie tego błędu, a „zaświadczajcie” [dawajcie świadectwo]. Kocham was, dzieci i błogosławię wam w Imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Mimo zniewag i przestepstw Bóg jest zawsze z człowiekiem. To jest wlasnie Miłość nieskończona. Czeka nawet na krotka chwile otwarcia sumienia.

Czas sie skonczyl! Jedyna nasza bronia jest Różaniec.

Nie zapominajmy Bogu dzięki czynić! Dziękczynić!

Trevignano Romano, 7 listopada 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoich sercach. Drogie dzieci, jak wielkim pocieszeniem dla mnie są wasze modlitwy! Są też pociechą dla przebitego Serca Jezusa. Dzieci, jak widzicie, nastał czas wielkiego zamieszania, kiedy za fasadą tryumfów ukryto zło; musicie być ostrożni, chodzić z Jezusem i karmić się Jego Słowem, dla waszego zbawienia. Dzieci, maleństwa moje, każe się wam wierzyć, że coś jest dla waszego dobra, a właśnie tam ukrywa się diabelskie pokuszenie; musicie dokonywać rozeznania. Proszę was, przyjmujcie te orędzia z radością, a wtedy będziecie świadkami prawdy, bo ci, którzy idą za Jezusem, nie muszą się niczego obawiać. Jeśli nie wzmocnicie siebie, nie będziecie zdolni stawić czoła nowym chorobom, które nadejdą. Teraz każdemu po kolei udzielę błogosławieństwa, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, będę z wami aż do końca modlitwy.


Dusze wierne sa wielkim pocieszeniem dla Matki i Jezusa. Musimy byc ostrozni. Obecnie wszelkie zło opakowuja w tlumaczenie ,to dla naszego dobra'. Nie ma niczego ,dla naszego zła'. Wszystko dla naszego ,dobra'.
Dlatego trzeba trwac przy Jezusie. Nic nam przy Nim nie grozi! Musimy byc napelnieni duchowo przez Boga inaczej nie wytrzymamy kolejnych chorob ktore nadchodza. Chodzi tez o choroby duchowe! Nie tylko wirusy.

Trevignano Romano, 10 listopada 2020 r.
Przesłanie od Jezusa g. 18:45.

Bracia moi, dziękuję wam, że jesteście tu z radością w sercach. Ile wiary widzę w waszych sercach! Proszę was, dlaczego nie słuchacie najważniejszej posłanniczki wszechświata, Mojej Matki? Tej, która przez swą miłość robi wszystko, aby ochronić swe dzieci w tym świecie zatracenia. Proszę, trwajcie w ciszy, w modlitwie i skupieniu, nie mówcie. Chcieliście widzieć znaki końca czasu? Pojawiły się znaki, ale wy nadal nie wierzycie; powiedziano wam, że apostazja wejdzie do Kościoła przez dumnych, samolubnych teologów i tak się stało: naruszono słowa Mojej Ewangelii. Mówiłem wam o głodzie, o zarazie  i chorobach, które nadejdą, a wy wciąż nie wierzycie. Mówiłem, że odgłosy wojny będą słyszane i oto one; wszystko już zostało objawione w Biblii (Objawienie Jana): państwo przeciw państwu, rządy przeciw rządom, ludzie przeciw ludziom, boicie się siebie nawzajem, odebrali wam wolność, a wy nadal nie wierzycie. Och! Ile wiary znajdę, gdy powrócę! Ale ile tych prób można by pokonać wiarą i odmawiając Różaniec Święty. Moje dzieci, ufajcie i zawierzajcie siebie, a zawsze będę z wami, pójdźcie Moimi śladami biorąc Mnie za rękę, a Ja będę z wami każdego dnia, aż do końca. Teraz błogosławię was, jednego po drugim, w Imię Ojca, w Imię Moje i Ducha Świętego, Amen.


Matka jest Wysłanniczką Boga. A Matka naprawde dba o dzieci.
Bardzo wazna jest cisza. Przypominam tym ktorym sie zdaje ze do Boga trzeba odmawiac bez przerwy jakies modlitwy. Nie! Cisza! Adoracja! To jest najwazniejsze.

Chcieliscie znakow i one sa! A wy nie wierzycie nadal. Apostazja weszla do Kościoła. Głoszone sa herezje przez nadetych pycha ,teologow'. Herezje sa z pychy. Ktos chce ,po swojemu'.

Beda głód zarazy choroby a nadal mamy kwestionowanie ze to nie czas ostateczny. Za miliony lat... Nadchodzi wojna! Panstwo przeciw panstwu! Odebrali ludziom wolnosc. Wielu boi sie drugiego. Wszystko tak jak jest w Apokalipsie. Ile wiary znajdzie Jezus gdy przyjdzie. To slynne ewangeliczne pytanie.

Te wszystkie proby mozna pokonac biorac Różaniec do ręki czyli Jezusa za rękę!

Trevignano Romano, 14 listopada 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam , że jesteście tu na modlitwie i słuchacie mojego wezwania w swoich sercach. Umiłowani moi, Jezus cierpi za to, co Mu czynią; Szatan psuje wiele dusz i sprowadza ludzi Kościoła na drogę hardości i pychy, co wprawia ich w przekonanie, że są wszechmocni i wkraczają na drogę zguby; a mnie przeszywa ból na widok stada rozproszonego, któremu nie pozwala się poznać Jezusa. Bóg przeciwnie, moje dzieci, prosi was o pokorę, o cnotę, która sprawia, że rozpoznajecie Go jako Jego dziatwa. Teraz nastał czas prawdziwej walki, więc z orężem postu i z Różańcem Świętym w rękach walczcie wraz ze mną o Triumf Mojego Niepokalanego Serca. Ukochane dzieci, nadchodzą straszne czasy, lecz wy nie bójcie się, ja i Mój Syn będziemy obok was w tych utrapieniach. Jezus sprowadzi na was Ducha Świętego, tak jak to uczynił ze Swymi apostołami. Moi synowie, ambasadorzy i prorocy tych czasów, będą cierpieli najbardziej, nie zostawiajcie ich samych. Kochajcie siebie nawzajem, jak bracia; łączcie się w miłości i módlcie wspólnie, z oddaniem. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Szatan psuje wiele dusz ale z ich woli! Zeby nie bylo ze ktos chce byc dobry a przychodzi szatan i popsuje. Absurd. Szatan dziala w Kościele poprzez hardosc i pyche! Tak! Wcale ci nie mowi ze ,Boga nie ma' tylko ,masz racje stawiaj się'. I nawet wierzacy zaczyna czuc sie jak ,bog'. Wi lepij. Teolog wszechczasow! Daje to poczucie wszechmocy bo o to chodzi w ,wszechmocy'. Tymczasem wzorem jest Jezus! Czy on za zycia ziemskiego robil wielkie widowiska wszechmocy?! Nie chodzil i nauczal wiec trafial NAJPIERW slowem do czlowieka! Tak zwyczajnie! Mowil do ludzi i tyle! Najcenniejsi i najswietsi byli co ,tylko' sluchajac nawrocili sie bo to znaczy ze przyjeli prawde dla prawdy a nie w jakims tam interesie zdobycia ,mocy' jak Judasz.
Pokora zawsze pokora. Zwlaszcza u duszpasterzy. Tylko tak mozna prowadzic ludzi do Jezusa bo tak On prowadzil.
Walka jak zawszec polega na poscie modlitwie zwlaszcza Różaniec.
Bo chodzi o triumf Jej Niepokalanego Serca.
W strasznych nadchodzacych czasach Bóg nas nie opusci. Beda cierpienia tych co wytrwaja przy Jezusie. Bedzie tez nowe Zesłanie Ducha Świętego zapowiadane w wielu proroctwach.

Trevignano Romano, 17 listopada 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że tu jesteście i słuchacie w swoich sercach mojego wezwania. Ukochane dzieci, otwórzcie oczy, aby ujrzeć ciemność, która zstąpiła na tę ziemię, wichry wojny wieją coraz mocniej. Moje drogie dzieci, patrzę z żalem na ludzkość, która idzie na zatracenie, część z niej już zginęła, wciąż wam powtarzam: kochajcie się nawzajem, ludzkość przemienia się w zgromadzenie istot pozbawionych Ducha Bożego, każe się wam myśleć o wszystkim, co jest związane z ziemią i nie patrzeć w niebo, gdzie jest miłość pragnąca was ratować swymi znakami i ochronić moim słowem, ale wy wciąż jesteście ślepi. Dzieci moje, spójrzcie na krzyż Chrystusa i kochajcie go, módlcie się, zwłaszcza za tych kapłanów, którzy już nie są godni by trzymać Ciało Jezusa w swoich rękach; już wam mówiłam, że wrócicie do modlitwy w domach. Dzieci moje, módlcie się za Włochy, bo wkrótce zadrży ziemia. Módlcie się za Amerykę i nie dajcie się zwieść ciszy tego czasu, konflikty wkrótce rozgorzeją na nowo. Teraz błogosławię was w Imię Ojca Syna i Ducha Świętego, Amen.


Ciemnosc na ziemie nadchodzi. Coraz mocniej wieja wichry wojny! Np. agresja na Armenię. Ktory to juz raz jest o III wojnie swiatowej?!
Ludzkosc idzie na zatracenie! CZĘŚĆ JUŻ ZGNĘŁA! Tak to nie zarty wokol nas sa ludzie ktorzy NA PEWNO PÓJDĄ DO PIEKŁA! NIE MA DLA NICH ZBAWIENIA! W pierwszym rzedzie sa to satanisci NWO i ich slugusi. W ich szeregach tylko najwyzej jacys idioci myslacy ze chodzi o ,wolnosc rownosc braterstwo' moga zlapac sie na czysciec. Ale nie glowny rdzen.
I u nas widac w kraju demonizm.
Na swiecue kult ,ziemi' nie bynajmniej eko! Chodzi o materie ogolnie! Konsumpcjonizm seks zmysly. Wszystko byle nie Duch Boży.
Trzeba nam robic odwrotnie! Jak najmniej myslec o materii jak najwiecej o Bogu i przelewac to co Boże na ludzi pod postacia milosci. Zwlaszcza za kaplanow ktorych olbrzymia ilosc nie jest juz godna DOTYKAC BOGA W CHLEBIE! TAK! Niedlugo wrocimy do Domowego Kościoła tylko! Ciekawe czy w Polsce tez bo mozna domniemywac ze my bedziemy roznic sie na plus od swiata.
We Włoszech beda trzesienia ziemi. Takze USA jest w ciezkiej sytuacji. Spokoj jest pozorny bo konflikty wybuchna. Zreszta nawet w Polsce mielismy eksplozje satanizmu co wskazuje ze wszelki spokoj jest złudny. To sa Czasy Ostateczne.

Trevignano Romano, 21 listopada 2020 r.

Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że duch diabelski będzie od tej pory wzrastał w siłę i wedrze się do wielu umysłów; proszę, uwierzcie w to co mówię i przygotujcie się na zniewolenia, które wam narzucą, postępujcie zgodnie z mymi słowami. Bądźcie jak Noe, którego uważali za głupca gdy budował Arkę, a jednak miał wiarę i uratował swą rodzinę i wiele gatunków zwierząt. Moje dzieci, teraz nastał najgorszy czas, jaki ludzkość miała w swej historii, więc proszę was, miejcie wiarę a będziecie zbawieni; bądźcie mali, bo tylko wtedy wejdziecie do Królestwa Bożego; nie zważajcie, gdy wielu będzie wami gardziło, będą was sądzić i prześladować; u boku będziecie mieli moich Aniołów, którzy uczynią was niewidzialnymi dla zła, zwłaszcza, gdy będziecie przebywali w swych schronieniach. Proszę, aby w każdym domu był ołtarzyk z ustawionymi poświęconymi świecami, Mój Syn i ja będziemy tam zawsze z wami, nie lękajcie się, bo Mój Pan pokonał śmierć i kocha was. Teraz błogosławię wam całym ogniem Matczynej miłości, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Szatan bedzie teraz rosl w siłę bo tak ludzie juz odeszli od Boga. Natychmiast wchodzi w nich szatan. Widzielismy to w Polsce. Na tej bazie satanisci zbuduja system zniewolenia.
Sluchajmy Matki i zbudujmy Arkę! Zatem nadchodzi ,czas Noego' bo ludzkosc jest zepsuta nawet gorzej niz w czasach Noego. I jak wtedy jemu urągali! Haha glupek arkę buduje haha! Boi sie ze mu napads deszczyk haha! To samo teraz! Noe uratowal rodzine i WIELE gatunkow zwierzat. Nawiasem mowiac NIE WSZYSTKIE skoro wiele! Mnostwo wymarło.
Teraz jest najgorszy czas ludzkosci. Pokora! Ona zapewni wam Ducha Bożego.
Beda was przesladowac i zniewazac. Jednak aniolowie opiekuja sie nami zwlaszcza w domach. Gdzie powinnismy miec oltarz domowy na te czasy. Poświęcone świece beda przygotowaniem do Trzech Dni Ciemności przy okazji. To raczej do tych co nie maja bo np. ja zawsze miałem mieszkanie pełne ,świętych' obrazów i obrazków wiec tych ołtarzy mam mnostwo a i swiec. Czy to gromnica czy dzis kupilem te od Caritas z akcji wielkanocnej. Wiec ja ,nicnierobie' bo zawsze jestem gotowy. Przezorny zawsze przygotowany. Ale oczywiscie ja to wyjatek. Olbrzymie masy nawet wierzacych maja nazwyzej jakis krzyz czy obraz i tyle. I tu trzeba sie ruszyc i zatroszczyc! To jest Arka!
Gdy swiat szedl na dno to Noe do gory bo woda wynosila arke wzwyz! Im tamci byli nizej tym on wyzej! Swietna genialna metafora! I tym razem tak bedzie! Coz nas obchodzi potop jesli mamy arke?! Moze nam tylko pomoc piąć się wzwyż!


Trevignano Romano, 24 listopada 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Umiłowani, to jest początek ucisku, ale nie musicie się bać, dopóki na klęczkach rozpoznajecie Jezusa, Boga, W Trójcy Jedynego. Modernizm i libertynizm sprawiły, że ludzkość plecami obróciła się od Boga, a ja pytam: do kogo pójdziecie, gdy to wszystko, co teraz macie, zniknie? U kogo będziecie wzywać pomocy, gdy nie będzie już ani kęsa do zjedzenia? Wtedy przypomnicie sobie o Bogu! Nie posuwajcie się tak daleko, bo może wtedy On też nie zechce was rozpoznać. Moje dzieci, nie bądźcie jak panny głupie, napełnijcie swe lampy już teraz i zapalcie je. Pamiętajcie, dzieci, że wasze milczenie prowadzi do zguby, macie głośno krzyczeć, nie bądźcie cicho. Chwalcie Pana i śpiewajcie Mu hymny, nie drżyjcie w lęku, ale bądźcie dzielni. Zgoda na nawet najmniejszą zmianę w Słowie Bożym oznacza zgodę na wszystko [pozostałe], bądźcie czujni. Proszę was, byście powtarzali obietnice Chrztu Świętego, że wyrzekacie się szatana i wszystkich jego pokus. Teraz błogosławię was, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


To początek ucisku. Modernizm i libertynizm doprowadzily do obecnej apostazji. Modernizm to nowocześniactwo. Bełkot ,czeba bydź nowoczesnym' a libertynizm to ,róbta co chceta'.
Do kogo pojdziecie jak nie bedzie co jesc?! Potwierdzenie wielkiego głodu ktory tuz tuz.
Wtedy wielu padnie na kolana przed Bogiem. Dla wielu bedzie za pozno. Nie mozna zatem byc jak glupie panny.
Nie ma co drżeć ze strachu! Trzeba otwarcie jasno stac przy Panu! Nie pozwolmy zmieniac Słowa Bożego!
I bardzo wazna zasada! Nie moze byc zmieniony NAWET DROBIAZG!!! Bo wtedy wszystko bedzie zmienione! Zasada rowni pohyłej! Jak wejdziesz na nia to kierunek jest tylko w dół! Ani kroku w tył.
Powtarzajmy obietnice Chrztu Świętego.
A wiec badzmy czujni! Ale bez paniki!

Trevignano Romano, 28 listopada 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Jak pięknie jest widzieć moje dzieci na klęczkach, tak rzadko widuję [teraz] ludzkie serca prowadzone miłością do mnie i do Mojego Syna. Moje drogie dzieci, widać już podziały, jakie są dokonywane w [zakresie] wierności Bogu. Moje dzieci, jestem tu po to, aby nieść miłość, odwagę i chronić was w każdej chwili. W tym czasie, ci, którzy pozostają wierni, doznają podwojenia łask, aby mogli pojąć Miłosierdzie Boże, jak wielkie ono jest. Moje dzieci, wkrótce nadejdzie Ostrzeżenie, więc bądźcie gotowi, bo pojawi się niespodziewanie. Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że Słowem Bożym jest Prawda, która nie może być zmistyfikowana, a więc człowiek (nie może) pozwala(ć) sobie na coś, co nie jest miłe Bogu. Dzieci moje, pamiętajcie o słowach Jezusa: “albo ze mną, albo przeciw mnie”. Bądźcie z Nim, a będziecie mieli w sobie radość i pokój, nawet gdy wokół was zapadną ciemności. Teraz daję wam moje matczyne błogosławieństwo, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


MATKA MOWI ZE BARDZO RZADKO WIDAC TERAZ OSOBE KOCHAJĄCĄ BOGA! TAK! RZADKO TO NIE JEST 1 NA 3 TYLKO RACZEJ 1 NA 30!
Tak niewielu jest naprawde ,wierzacych' w Boga. Owszem w islamie wierzy pewnie kolo 90%. Tylko co z tego?! Wszystkie demony wiedza a nie wierza. I co?! Dlatego tu jest o miłości a nie tylko wierze. A przeciez Bóg i Matka i Aniołowie Święci a takze ci z Czyścca chcą pomóc! Nie moga gdy ktos blokuje!
Dokonuje sie wielki podzial ludzi. Wierni Bogu sa blisko Niego jak nigdy dotad. Podwojenie łask! Poznają głębię Miłosierdzia Boga. Z czego logicznie wynika ze ci drudzy maja podwojenie niełask. I rzeczywiscie miotaja sie kotlujacpo ulicach bluzgaja atakuja koscioly wiernych policje siebie nawzajem. Pandemonium. A z drugiej strony starczy obejrzec nawet w internecie np. takich jak Wojownicy Maryi. Matka niemal widzialnie stoi obok! Tak mocno jak nigdy Ją czulem zreszta i anioły bo nie byla sama.
To jest wielki podzial. Swiety sie uswieca podły upadla. Albo albo! Kto nie z Jezusem ten przeciw Niemu.

Zapowiedz OSTRZEŻENIA dusz. Kolejna juz! To bedzie zaskoczenie aby efekt byl jak najwiekszy. Bóg oczywiscie stworzyl i ducha i psychike i wie jak uderzyc!

Matka przypomina ze istnieje PRAWDA obiektywna. Niezalezna od tego w jakie slowa bedzie ubrana! Prawda leży tam gdzie leży!
A kto jest z Bogiem ten bedzie mial szczescie i radosc nawet gdy beda wokol szalaly demony. Jak Noe na arce! Jemu woda nie szkodzila mimo ze szalala wszedzie. To materialny opis rzeczywistosci duchowej. Dzis nie trzeba zbijac z prawdziwych desek jakichs tratw. To wszystko odbywa sie we wnetrzu duszy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 106425
Przeczytał: 48 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 10:35, 16 Sty 2021    Temat postu:

Trevignano Romano, 1 grudnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Posłuchaj, moja córko, w tym miesiącu świat usłyszy krzyk Narodzenia: oto mój Syn przychodzi pośród ucisku i duchowej zarazy. Moje dzieci, połączcie swe głosy z głosem Nieba i módlcie się, módlcie, módlcie dzieci o pokój, tak, aby mógł on nastać. Nadejście Chrystusa (niech) uprzedzają modlitwy wszystkich, którzy mają wiarę. Ziemia mocno zadrży, wody zatopią lądy, módlcie się za Włochy. Moje dzieci, ludzkość biernie przyjęła wolę światowej elity, nie zgłębiając [ich intencji] i potęga szatana coraz mocniej oplata tę ludzkość. Dzieci moje, wyrwijcie się z uśpienia i wołajcie głośno Imię Pana, wzywajcie Go, miłujcie i bądźcie Mu wierne. Wielu z was nie rozumie, co się dzieje, ale zrozumiecie, jeśli będziecie czytać przesłania i przeżywać je w swoich sercach. Ostrzegałam was, od czasu Fatimy, Salette aż po dziś dzień, jednak lenistwo rozproszyło wam uwagę i zrobiło z was ślepców. Oto nastąpił kres czasu: dzieje się to na waszych oczach i przestańcie się dziwić, a zacznijcie reagować. Złączcie głosy w chórze odmawiającym Święty Różaniec. Módlcie się za Chiny, za Amerykę. Teraz błogosławię was, w Imię Trójcy Świętej.


Oczywiscie kolejne Boże Narodzenie wsrod zarazy ale co ciekawe duchowej. To jest prawdziwa zaraza! Modlmy sie o pokoj! Niech nadejscie Jezusa poprzedzaja modlitwy tych co jeszcze maja wiare. Chodzi o nadejscie na Boże Narodzenie nie o paruzje jeszcze!

Niestety mocne ruchy ziemi zatopią lądy. To juz wielokrotnie zapowiedziane.
Ludzkosc biernie przyjela wole swiatowej elity czyli NWO nie myslac o prawdziwych celach tego wszystkiego. Ktos powie ze sa tacy co mowia. Oczywiscie nie literanie wszyscy bez wyjatku. Ale powiedzcie ,mlodym wyksztalconym z wielkich miast' ze jest NWO. Teorie spiskowe foliarze! Poza tym tu nie chodzi o proste ze ktos uznaje ze jest NWO lub nie! Tu glownie chodzibo odejscie od Boga! Nawet ci mowiacy o spisku globalistow nie sa wcale ludzmi kochajacymi Boga! Wrecz moze sa za swiatem rozpusty i boja sie ze im satanisci to zabiora. Tymczasem ,robta co chceta' bylo po to zeby zniszczyc normalnosc a nie ze to byl cel! Celem jest globalny oboz koncentracyjny. Zatem negacja niewoli a bycie za rozpasaniem jako ,wolnoscia' to tez niewola demonow. Zatem ich sila rosnie bo ludzie ich chca.

Wolaniec o wyrwanie sie z uspienia to nie jest o tym ze trzeba glosic ze NWO buduja i walczyc z tym? Jak skoro nie ma to formy namacalnej? Tylko wolanie o powrot do Boga. Tylko w swietle objawien mozna zrozumiec ten czas. Matka przypomina liczne objawienia ostatnich stuleci. A w nich co?! POKUTA POKUTA POKUTA! JEŚLI LUDZIE SIE NIE NAWROCA TO NASTAPI... Itd. O to zawsze chodzilo przeciez! O powrot do Boga.

NASTĄPIŁ KRES CZASÓW! Przestancie sie dziwic! Doslownie! Co tu jeszcze mowic?! Zacznijcie dzialac czyli NAWRACAĆ SIĘ! RÓŻANIEC!
Módlcie sie za Chiny i Amerykę. Czyli oczywiscie chodzi o zagrozenie globalnym starciem tych dwu.

Trevignano Romano, 3 grudnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam za odpowiedź na moje wezwanie w waszych sercach. Dzieci, dziękuję wam za wiarę i miłość, którą czuję w waszych sercach, ale czuję też wiele serc z kamienia, które nie otwierają się na łaskę. Mówię tym dzieciom: wykorzystajcie ten moment, aby usunąć brud z waszych serc i wkroczyć na drogę, która prowadzi do Jezusa! Moje dzieci, modlitwy mogą odmienić bieg wydarzeń, proszę was, podajcie mi swe ręce a ja poprowadzę was do Odkupiciela, do światła, miłości i miłosierdzia. Tak bardzo pragnęłabym ich obecności w waszym życiu, ale ta ludzkość skręciła z [właściwej] drogi i podążą ku zatracie [życia wiecznego]. Dziś, większa część ludzkości żyje tak, jakby Boga nie było i nie zasłaniajcie się niewiedzą, bo to wasze czyny wywołują Jego gniew; ja jestem tu po to, by was ostrzec: wejdźcie na drogę światła, kochajcie Boga, a On odmieni wam serca, sprowadzi pokój i radość. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

Dziś Matka Boża była wraz ze świętym Józefem, uśmiechała się. Matka Boża mówi, że dziś wiele łask zstąpi na obecnych.


Zwlaszcza ten czas jest dla ludzi o sercach kamiennych. Dzis raczej betonowych mowimy. Czyli osobnicy bezduszni. Duchowo całkowicie tępi.
Modlitwa zmienia rzeczywistosc! Oczywiscie wiedza to ludzie ktorzy sa blisko Boga ale te oredzia bardziej sa do oddalonych. Matka pragnie wszystkich zanurzyc w szczesciu plynacym z bliskosci Jezusa ale ludzkosc idzie na zatracenie. Ludzie zyja bezboznie czyli oznacza to czynienie zła! A nie tylko ze nie chodzisz do kosciola. Z tego automatycznie wynika twoja degeneracja. Tylko Bóg moze zamienic twoje zycie w ciąg szczescia.

Trevignano Romano, 5 grudnia 2020 r.

Kochane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, tak niewiele wyczuwam w was pokoju, ale pamiętajcie, że ja jestem z wami. Moje dzieci, nawet jeszcze dziś nie nastał czas prawdziwych prześladowań, ale już wkrótce będzie wam narzucona jedna religia, która już nie będzie chrześcijańska. Nie sięgajcie po argumenty rozumowe, a proście Ducha Świętego, On wam zawsze pomoże. Nie macie się czego lękać, jeśli jesteście z Chrystusem. Zostawiam was teraz z moim matczynym błogosławieństwem i z Jezusem obecnym wśród was.


Niedlugo narzuca globalna religie! O ktorej byla juz mowa wiele razy! Nie nalezy z tym walczyc rozumem bo to szatanskie! Tylko duchem stad koniecznosc zwrocenia sie do Ducha Świętego. Nie ma sie czego lękać będąc z Chrystusem.

Trevignano Romano, 8 grudnia 2020 r.

Kochane dzieci, dziękuję wam , że jesteście tu na modlitwie, aby złożyć hołd Niepokalanemu Poczęciu. Moje dzieci, od tej chwili Duch Święty będzie wiał coraz potężniej na mój Kościół i na jego dzieci; pamiętajcie, aby nieść [w sobie] miłość do Pana. Drogie ukochane dzieci, jesteście moją małą Resztą, bądźcie moją małą trzódką, którą będę mogła skryć i ochronić pod moim błogosławionym płaszczem. Moje ukochane dzieci, pragnę, by ci, którzy ewangelizują, bo zostali przeze mnie wybrani, byli [szeroko] słyszani, gdyż noszą oni znak Boży, którym jest miłość, radość i pokój. Moje dzieci, ja, Niepokalana i Współodkupicielka ludzkości, kolejny raz zapraszam was do wspólnej modlitwy w tym czasie. Świat i ludzkość potrzebują moich Apostołów; słuchajcie ich głosów i przyłączcie się do ich śpiewu na Bożą Chwałę. Wkrótce spodziewam się ponownego przyjścia Mojego Syna; nie obawiajcie się, ja was nigdy nie zostawię samych. Jesteście moimi dziećmi, a ja jestem waszą matką. Teraz błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Matka Boża miała dziś na sobie niebieską suknię, była otoczona wspaniałym światłem, a u jej stóp lśniły roje złotych i srebrnych gwiazd.


Duch Święty będzie coraz mocniej oddzialywal na wiernych Bogu.
Maja oni niesc swiatu szczescie pokoj i radosc od Boga i beda w tym chronieni w tych strasznych czasach.
Matka przypomina ze jest Współodkupicielką!
Wkrótce ponowne przyjście Jezusa!

Trevignano Romano 12 grudnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i odpowiedzieliście w swych sercach na moje wezwanie. Drogie dzieci, nadszedł czas wyboru. Jest to wasz wybór życia lub śmierci, światła lub ciemności. Dzieci moje, słuchajcie słów zwiastuna Przyjścia Mojego Syna Jezusa. Nie rozpraszajcie się, moje dzieci, ale módlcie się, bo już toczy się w tej chwili wojna dobra ze złem, módlcie się z rękami złączonymi z moimi, od tej chwili rozpoczyna się ciąg wydarzeń, nawróćcie się jak najszybciej, bo czas się skończył. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Nadszedl czas wyboru. Po ktorej stronie sie opowiecie! Sluchajcie slow Zwiastuna nadejscia Jezusa. Czy Zwiastowania?! Zwiastun to osoba a zwiastowanie to czynnosc! Modlcie sie! Zaczal sie ciag wydarzen! Czyli jak rozumiem wydarzenia teraz potocza sie bardzo szybko! Nawrocvie sie bo czas sie skonczyl!
Mamy jakis przelom na razie nie wyjasniony!

Trevignano Romano, 15 grudnia 2020 r.

Przesłanie od Jezusa:

Moje drogie dzieci, dziękuję wam za wasze codzienne „tak”. Moja córko, pisz tak, aby dotarło to wszędzie. Moje umiłowane dzieci (kapłani): Ja wam dałem światło, a wy ukochaliście ciemność, Ja was konsekrowałem, a wy ukochaliście świat; pokutujcie i proście o przebaczenie, za to, co czynicie Mojemu Kościołowi. Proście o przebaczenie swoich wiernych, za karmienie ich tyloma kłamstwami. Czy nie wiecie, że dokonujecie wyborów, za które nagrodą będzie wieczny ogień? Nawróćcie się i z miłością gromadźcie swe trzody, wskazujcie im drogę do uświęcenia. Wsłuchujcie się w grzmot trzęsień ziemi, słuchajcie jak budzą się wulkany, patrzcie na tę ludzkość, która straciła miłość i swe wartości, a za to pęka od pychy i wzgardy, zapomniawszy o pokorze. Patrzę na was, jak zmieniacie się w roboty pozbawione człowieczeństwa. Ratujcie się, bo gniew Mego Ojca już w was uderza. Miłujcie się wzajemnie pośród braci i bądźcie wierni Bogu, wróćcie do Tego, Który jest jedyną prawdziwą miłością. Teraz was zostawiam z błogosławieństwem Trójcy Przenajświętszej.

Wasz Drogi Jezus


Chrystus ukazuje ponury obraz upadlej ludzkosci ktora odeszla od Boga.

Tym razem do kaplanow. Ilosc zdrajcow w ich szeregach zatrwaza! Przeciez to sie skonczy pieklem! Nawroccie sie pokutujcie! Jezus zawsze was do tego wzywa!

Trzesienia ziemi wybuchaja wulkany! Coraz wiecej tego! To nie sa ,zjawiska naturalne'.

Duchowienstwo zamienila sie w roboty czyli oczywiscie chodzi o bezdusznosc. Kary juz na nich spadaja! Wroccie po prostu do Boga! Do Miłości!

Trevignano Romano, 19 grudnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście w swoich sercach na moje wezwanie. Moje dzieci, świat jest bez Boga, wszystko jest bez Boga: ludzie, polityka, środki masowego przekazu godzą się bez oporu na to, co diabeł im rozkazuje, aby dopełnić dzieła zniszczenia, jednak wy nie jesteście same, ukochane dzieci, pamiętajcie, że my jesteśmy z wami. Dzieci, w te szczególne święta Bożego Narodzenia napełnijcie się pokojem i radością, aby powitać Zbawiciela, Który podobnie jak wtedy, nadejdzie [dziś] w pokorze. Nie lękajcie się, ale oddajcie się modlitwie, kto jest w Chrystusie ten może być pewien, że nie zostanie dotknięty. Moje dzieci, bądźcie razem, będziecie potrzebować siebie nawzajem; wkrótce nastanie głód i musicie być gotowi do wzajemnej pomocy. Kocham was i pocieszam, kiedy mnie wzywacie. Włochy zatrzęsą się bardzo mocno, módlcie się! Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.


To jest mocne! Swiat jest BEZ BOGA! Politycy bez media bez biznes bez! Wszystko! Godza sie na wszystko co demony rozkaza! Aby zniszczyc swiat!
Teraz wiecie skad sie to wszystko bierze ten obłęd wokol! Szatan to szalenstwo.

A my wierni mamy tak jak zawsze! Nic w Ewangelii sie nie zmienilo! Byc dobrym jak chleb miłować! Ufac Bogu czcic Boga oddawac sie w opieke Bogu a nic nam nie bedzie! Kary nie sa dla nas tylko na tych co sa przeciwv
Bogu! Jak za Noego my na arce do gory a oni do dolu na dno! Metafory Biblii sa niezniszczalne zawsze prawdziwe!

Trzesienia ziemi w Italii! I wielki głód. Powtorna zapowiedz glodu. To pewne. Beda zniszczone zbiory latem. Szykuje sie ,swietny' rok.


Trevignano Romano, 22 grudnia 2020 r.

Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Moje dzieciny, ja, wasza matka, jestem zawsze z wami. Pamiętajcie, że nastał teraz najgorszy czas w całej historii ludzkości, lecz mimo wszystko jest to czas Błogosławieństw, mała trzódka otrzyma błogosławieństwo, które da wam siły, aby stawić czoła każdemu wydarzeniu. Spójrzcie głęboko w swoje serca a znajdziecie tam radość odnowionego życia, siłę, wobec której nawet zło będzie pierzchać przed wami. Pan przygotował tyle darów dla was, cieszcie się z przybycia Zbawiciela. Módlcie się za Amerykę, bo bardzo silne będą starcia między politykami i między braćmi. Uważajcie, wkrótce będą lawiny. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.


To najgorszy czas w historii ludzkosci! A mimo wszystko czas blogoslawienstwa dla wybranych! Istotnie odczuwam teraz spokoj i radosc ze to juz ten czas! Odwrotnie niz ci z dala od Boga ktorych te wydarzenia przybily az do ziemi. Odnajdujac w sobie sily by byc wiernym Bogu tak sie umocnimy ze demony beda uciekac. Istotnie nie raz odczuwam jak zwiewaja duchowo oczywiscie. W obliczu Bożego Narodzenia radujmy sie przyjsciem Pana.
Oprocz trzesien ziemi lawiny.
W USA nastapi wojna domowa. Co chyba oczywiste?

Trevignano Romano, 27 grudnia 2020 r.

Drogie dzieci, jestem Niepokalanym Poczęciem i przychodzę tu znowu, aby was pouczać o nadchodzących czasach. Moje ukochane dzieci, ponieważ wciąż dyskutujecie o rzeczach tego świata, robicie plany na przyszłość i liczycie na ziemskie sprawy, radzę wam, byście więcej rozmyślali o sprawach duchowych. Po co srożyć się na to, co się dzieje wokół was, gdy niestety, największym wrogiem człowieka jest jego „ja”, którego ta ludzkość nie ma siły całkowicie wyeliminować ze swego życia. Bądźcie pewne, moje dzieci, że każdy z was odpowie przed Bogiem za swe czyny i za uczynki wobec bliźniego, wybaczajcie [więc], bo to, co nadejdzie, będzie o wiele gorsze od tego, co doświadczacie teraz, choroby i wirusy będą groźniejsze, lecz na to jest tylko jedno lekarstwo: modlitwa i nieustanne zawierzenie Bogu. Moje dzieci, nie jesteście same i nie lękajcie się, jedyne, co jest ważne, to aby wybrać, po której staniecie stronie, to będzie warunek uzyskania przez was życia wiecznego. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem i błogosławieństwem Mojego Ojca, Który was kocha niezmiernie.


Matka powtarza slynne Jestem Niepokalane Poczęcie.

I ewenement! Mowi ze wciaz rozmyslaja o zyciu tu na ziemi robia plany na przyszlosc! Radzi myslec o tym co duchowe. Problemem nie sa zjawiska tylko nasze ja! To jedyne zrodlo klopotow swiata!!!
Fenomenalne! Tak jedynym waszym klopotem jestescie wy!
Najwazniejsze to mocno opowiedziec sie za Bogiem! Reszte Bóg zrobi bo przeciez nie umiecie nic zrobic ze swoja duszą! On potrafi wszystko!

...

I o obecnej sytuacji epidemii. To co nadejdzie bedzie duzo gorsze od covida! Choroby i wirusy beda o wiele grozniejsze! Tak! Mowilem aby nie liczyc na szczepionki.
Jest to logiczne satanistycznie ze ci co wypuszczaja wirusy nie rzucili wszystkiego co maja! Nie wyrzuca sie wszystkich asow z rekawa na raz!
Na poczatek pewnie rzucili najslabszy! A potem coraz mocniejsze! I pojawiaja sie kolejne ,odmiany' coraz gorsze. Pisalem o tym ze to wyglada jakby wypuszczali kolejne! Matka potwierdza ze dobrze mysle! Niestety to satanisci i psychopaci! Ale kazdy bedzie osądzony i kara nikogo nie ominie!

Jedynym ratunkiem jest modlitwa i calkowite oddanie Bogu! Ja np. Czuje jakbym mial najlepszy okres zycia a wy najgorszy bo chcecie ,wrocic do tego co bylo' macie depresje pocovidowa itd. Brak ufnosci Bogu!
Tymczasem ja sie ciesze ze te czasy nadeszly bo po nich nastapi co?! Raj na ziemi! A Polska jedyna wyjdzie wzmocniona! To mam plakac? I tesknic za tym co bylo?! Straszne bo to Apokalipsa ale ona jest ku naszemu dobru a nie zgubie!

Trevignano Romano, 29 grudnia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i odpowiedzieliście w swoich sercach na moje wezwanie. Dzieci, spójrzcie na ten świat, który został zniszczony. Prosiłam was i dalej proszę, abyście odmawiali Różaniec Święty i zawierzyli się Bogu, waszemu jedynemu ocaleniu. Idziecie drogą pełną niebezpieczeństw, a mimo to nie wierzycie, nie otwieracie serc; zjednoczcie się, stańcie się jedną rodziną, abyście mogli sobie wzajemnie pomagać. Wkrótce zobaczycie wiele wydarzeń, będziecie też świadkami zakończenia tej bitwy i razem z Jezusem będziecie zwycięzcami; nie lękajcie się. Jakże wielu [ludzi] wierzy, że to wszystko szybko minie, pozwalacie, aby kształtowało was to, co mówią potężni, światowa elita, nie rozumiejąc, co się dzieje. Uważajcie, bo to, co powiedzą, nie zawsze jest dla waszego dobra. Módlcie się za Włochy i za świat [będący] w wielkim niebezpieczeństwie. Wielki wstrząs dotknie Watykan, wielu prałatów poczuje ciemność w swym sercu; liczę na to, że swymi modlitwami wyprosicie, aby to, co ma nadejść, zostało złagodzone. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem, w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.


Świat już jest zniszczony! Czas jest niebezpieczny i trzeba sie zjednoczyc niesc otuche slabym. I oczywiscie Różaniec.

Tymczasem ludzie szukaja ludzkich rozwiazan. Mysla ze to co teraz jest ,naturalnie' sie skonczy!

LUDZIE POZWALAJĄ SIĘ URABIAĆ PRZEZ GLOBALNE ELITY I ROBIC CO PODPOWIADAJA! TYMCZASEM ONI MIESZAJA RZECZY DOBRE DLA NAS ZE SZKODLIWYMI ABY PRZEPCHNAC TE SZKODLIWE! Stary satanistyczny sposob! Gdyby szatan proponowal samo zlo dla was nikt nigdy nie poszedl by na to!

Ciemnosc zacmi Watykan! Czyli duchownych tamtejszych oczywiscie.
Modlmy sie aby to zostalo zalagodzone bo na to aby sie nie wydarzylo jest za pozno!

BĘDZIEMY ŚWIADKAMI ZAKOŃCZENIA TEJ BITWY I RAZEM Z JEZUSEM ZWYCIĘZCAMI! TAK MY TU TERAZ! NIE ZA MILION LAT W NIEBIE! Jaśniej nie mozna powiedziec ze to juz ten czas 3,5 roku z Biblii.

Zatem wspaniały czas! Historia ludzka osignie swoj cel! W tych latach!


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez BRMTvonUngern dnia Sob 10:38, 16 Sty 2021, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Wiara Ojców Naszych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy