Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna
Objawienia w Trevignano Romano.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Wiara Ojców Naszych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 12:06, 22 Wrz 2019    Temat postu: Objawienia w Trevignano Romano.

Bardzo mocne objawienia maja tez miejsce w Trevignano Romano.

...

Proroctwa Maryjne w Tre Fontane i Trevignano Romano

To czy spełnią się zapowiedziane proroctwa zależy od postawy ludzi. Jeśli się nawrócą i pojednają z Bogiem, wówczas staną się nieaktualne.
Jeśli jednak ludzie zlekceważą wezwanie do nawrócenia, to zapłacą wysoką cenę za popełniane grzechy. Największą karą za grzechy są same konsekwencje grzechów. Jeśli w ludzkiej wspólnocie nagromadziło się wielkie zło, to jego konsekwencje będą straszne.

Matka Boża swoje przepowiednie poprzedza stwierdzeniem:
jeżeli ludzie się nie nawrócą, to wtedy będą wojny, krwawe prześladowania oraz trzęsienia ziemi.

Maryja, objawiając się w Tre Fontane, stwierdziła, że największym zagrożeniem dla pokoju są: demoralizacja, ateizm i islam.

Zapowiedziała krwawe wydarzenia:
„Przyjdzie nagła kara ze Wschodu. Najeźdźcy będą mówić, że działają w imieniu Boga, aby podporządkować sobie tych, których nazywają „niewiernymi”. To będą dni cierpienia i żałoby. Nastąpi atak nieprzyjaciół Boga, wspomagany przez fałszywych proroków”.

Szczególnie będzie prześladowany Kościół katolicki, ale moce piekielne Go nie zniszczą. Wzmianka o silnym narodzie ze Wschodu wskazuje na zagrożenie ze strony islamu.

17 lutego 1999 roku Bruno Cornacchiola pisał:
„Dlaczego odpowiedzialni ludzie nie widzą zagrożenia inwazją islamu w Europie? Nie pamiętają o Lepanto? Zapomnieli o oblężeniu Wiednia w 1683 roku? Czy można twierdzić, że jest to inwazja pokojowa, skoro w krajach muzułmańskich nie pozwalają budować kościołów i głosić Ewangelii, gdy zabijają chrześcijan i tych, którzy uwierzyli w Chrystusa?”.

Bruno Cornacchiola miał mistyczne wizje, pełne symbolicznych, apokaliptycznych obrazów. W jednej z nich widział muzułmanów, którzy otaczali kościoły wypełnione ludźmi, zamykali drzwi świątyń, a z dachu wylewali benzynę i podpalali budynek.

W innej mistycznej wizji Bruno widział straszne prześladowania chrześcijan ze względu na wiarę w Eucharystię, Niepokalanie Poczętą i nieomylność papieża.

Ci, którzy nie chcieli wyrzec się swojej wiary, byli więzieni, torturowani i zabijani. Wielu zabitych leżało na placu św. Piotra oraz okolicznych ulicach. Płynęły strumienie krwi. Tłum barbarzyńców biegał wewnątrz bazyliki św. Piotra, zabijając kogo popadnie.

W pewnym momencie Bruno zobaczył, że wszyscy, którzy pozostali przy życiu i byli na placu św. Piotra, uklękli i zaczęli modlić się na różańcu.

Objawiła się im wtedy Maryja i powiedziała:
„Miejcie wiarę, nie pokonają was”.

Gdy prześladowcy szykowali się do ataku na zgromadzonych, wtedy zastępy aniołów otoczyły modlących się, a mordercy odłożyli broń na ziemię. Wielu z nich przestraszyło się i uciekło, a inni klęknęli obok modlących się i powiedzieli:

„Wasza wiara jest prawdziwa, uwierzyliśmy w Chrystusa”.
Kardynałowie i biskupi wstali i zaczęli chrzcić klęczących pogan, którzy krzyczeli:

„Niech żyje Maryja, Dziewica Objawienia, która pokazała nam Jezusa, Zbawiciela Świata”.

Podczas objawienia 14 sierpnia 1999 roku Matka Boża w Tre Fontane zapowiedziała potężne trzęsienia ziemi, które wstrząsną całym ziemskim globem.

Apelowała, aby ludzie byli w stanie łaski uświęcającej, a wtedy nie będą musieli się niczego obawiać. Maryja tłumaczyła, że trzęsienia ziemi oraz inne dramatyczne wydarzenia są wezwaniem do nawrócenia.

Podczas jednego ze swoich objawień Matka Boża powiedziała Cornacchioli, że jeżeli nie będzie nawrócenia, to wybuchnie wojna światowa. Będzie to konsekwencja grzechów nagromadzonych w rodzinie ludzkiej.

Przede wszystkim ma być zaatakowany Rzym. Te tragiczne wydarzenia mogą być jednak powstrzymane, jeśli ludzie nawrócą się, będą pokutować i się modlić.

Maryja mówiła, że jedyną bronią, którą można zwyciężyć złe moce, jest wiara w Chrystusa, trwanie w stanie łaski uświęcającej, wytrwałość w dobrym, miłość, wierność Ewangelii, czystość, uczciwość i cierpliwość.

Nowe objawienia w Trevignano Romano
Włoskie małżeństwo: Gianni i Gizela Carda, mieszka w Trevignano Romano. 7 marca 2016 roku małżonkowie udali się z pielgrzymką do sanktuarium Matki Bożej w Tre Fontane. Po powrocie pojawiły się w ich mieszkaniu tajemnicze znaki.

Figurka Matki Bożej przywieziona z Medjugorja oraz obraz Jezusa Miłosiernego zaczęły płakać krwawymi łzami. Badania laboratoryjne stwierdziły, że jest to ludzka krew. Na ścianie w sypialni ukazały się napisy w języku hebrajskim:
„Ja jestem Trójcą”

i aramejskim:
„To jest Moja Krew, Krew wylana za wielu”.

Gizela przyznała, że 21 kwietnia 2016 roku, podczas modlitwy różańcowej, po raz pierwszy objawiła się jej Matka Boża i powiedziała, że przyśle wiele osób, które potrzebują nawrócenia.

Maryja prosiła, aby małżonkowie przyjmowali przychodzących do ich domu ludzi oraz uczyli ich modlić się i kochać Jezusa.

Coraz więcej osób słyszało o niezwykłych wydarzeniach w Trevignano Romano. Ludzie zaczęli gromadzić się na wspólnej modlitwie różańcowej. Ponieważ przestali się mieścić w mieszkaniu Gianniego i Gizeli, wobec tego miejscowy biskup udostępnił im kaplicę.

Gizela twierdzi, że od kwietnia regularnie objawia się jej Matka Boża i podczas modlitwy różańcowej przekazuje jej orędzia. Słowa Matki Bożej, które zapisuje Gizela, bardzo mocno korespondują z orędziami z Tre Fontane. Wydają się ich kontynuacją.

Maryja mówi, że jej serce krwawi dlatego, że wielu ludzi w Kościele przestaje się modlić i traci wiarę, pogrążając się w wielkich ciemnościach grzechów.

Przypomina, że tylko przez nawrócenie, zerwanie z grzechem oraz wytrwałą modlitwę, sakrament pokuty i Eucharystię osiąga się niebo. W swoich orędziach Maryja bardzo prosi, aby odmawiać różaniec.

Każdy, kto będzie innych uczył tej modlitwy,
„otrzyma koronę z pereł miłosierdzia i chwały w nagrodę za to, że pomógł innym ludziom osiągnąć zbawienie”.

Modlitwa różańcowa jest potężną i wyjątkowo skuteczną bronią w walce z siłami zła.

Matka Boża powiedziała Gizeli, że z powodu ogromu ludzkich grzechów nadchodzą trzy dni ciemności. Nie powinni się ich obawiać tylko ci, którzy się modlą i są w stanie łaski uświęcającej.

Maryja wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo mało czasu i dlatego Jej wezwania do nawrócenia nie można lekceważyć. Zapowiedziała, że jeżeli nie będzie opamiętania, to nastąpi wielki kataklizm we Francji oraz trzęsienie ziemi we Włoszech.

Matka Boża mówiła też, że w Rzymie działają sekty masońskie, które uprawiają okultyzm, i że jeśli ludzie nie odwrócą się od grzechów i nie pojednają się z Bogiem, to

„na Rzym przyjdzie plaga różnych epidemii, wielkich nieszczęść, które przyniosą śmierć, zniszczenie i rozpacz”.

W orędziu z 22 września Gizela usłyszała:
„Jesteście cząstką Kościoła. Już niedługo zobaczycie mojego Syna przychodzącego z nieba i potężny grzmot wstrząśnie ziemią. Wielki znak krzyża będzie widziany na całym świecie. Nie lękajcie się. Ja będę z wami i wezmę was za rękę. Przygarnijcie Serce Jezusa i Jego krzyż”.

Trevignano Romano leży nad brzegiem pięknego jeziora Bracciano. 3 listopada 2016 roku wyjątkowo modlitwa różańcowa odbyła się nad brzegiem jeziora. Zebrało się wówczas bardzo dużo ludzi. Podczas modlitwy różańcowej Matka Boża objawiła się Gizeli i powiedziała:

„Będzie wielkie trzęsienie ziemi i ołtarz ojczyzny będzie pierwszy, który ulegnie zniszczeniu. Zjednoczcie się w modlitwie za Kościół, gdyż jest atakowany przez demona. Nie lękajcie się, jestem z wami z całą swoją matczyną miłością.

Proszę, otwórzcie wasze serca i módlcie się. Bo tylko wtedy otrzymacie łaski, których potrzebujecie. Ukochane dzieci, karmcie się ciałem mojego Syna. Korzystajcie z sakramentu pokuty. Nawracajcie się, bo czasu jest mało”.

Na koniec modlitwy różańcowej zebrani zobaczyli niesamowite zjawisko cudu słońca podobne do tego, jakie miało miejsce w Tre Fontane i w Fatimie.

Wiarygodność nadzwyczajnych znaków z Trevignano Romano zostawmy osądowi Kościoła, ale wezwanie do nawrócenia jest ewangelicznym wezwaniem Chrystusa oraz Jego Matki Maryi i ono zawsze wszystkich obowiązuje. Powinniśmy je przyjąć i podporządkować mu wszystkie dziedziny swojego życia.

Najważniejsze postanowienie to troska o to, aby zawsze być w stanie łaski uświęcającej, gdyż największym nieszczęściem dla każdego człowieka jest trwanie w śmiertelnych grzechach. Trzeba więc radykalnie zerwać z wszelkim grzechem i z okazjami do grzechu.

Jeżeli zdarzy się ciężki upadek, to trzeba natychmiast iść do spowiedzi. Nigdy nie należy się zniechęcać i tak powinno się ułożyć sobie program dnia, aby najważniejszą czynnością była w nim codzienna modlitwa.

Trzeba wytrwale modlić się modlitwą różańcową, Koronką do miłosierdzia Bożego oraz czytać Pismo Święte. Jeżeli to jest możliwe, codziennie uczestniczyć w Eucharystii i znaleźć czas na trwanie w obecności Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Tylko w ten sposób będziemy pozwalali Jezusowi, aby leczył wszystkie rany naszego serca, uwalniał nas od wszelkich zniewoleń i uczył nas bezinteresownie kochać. Mając Boga w sercu, nie będziemy się bać niczego i z radością będziemy dzielić się skarbem wiary z innymi.
źródło: milujciesie.org.pl

...

To ze znanego i cenionego czasopisma Miłujcie się! Z Polski wyszlo juz ono na swiat! Taka kolejna iskra z Polski. Widzimy wiec ze te orędzia są poważne. Wygladaja na autentyczne. Warto zatem im się przyjrzeć. Nie chodzi o gromadzenie wszelkich ,oredzi' bo tego jest masa. Na pewno falszywych. Natomiast te poważne warto poznać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 16:30, 26 Wrz 2019    Temat postu:

Fragmenty objawien do konca 2016 roku.

Tre Fontane

KP 24.01.2014
Moje drogie dziecko, niech będzie wiadomo, że objawię się raz jeszcze we wszystkich maryjnych grotach, tam gdzie na przestrzeni wieków Kościół Mojego Syna udzielił zatwierdzeń.


Mamy zapowiedz ponownych objawien w grotach znanych z dawnych wizyt Matki.

Trevignano Romano, 28 czerwca 2016 r.
Moje dzieci módlcie się za Papieża, ponieważ jest zmuszony podejmować decyzje, które nie pochodzą z jego serca.


!!!! Znamienne! Czyli na Franciszku sa wymuszane decyzje! Przez oczywiscie satanistow.

Trevignano Romano, 30 lipca 2016 r
„Królowa Różańca mówi: „… dla tych, którzy nie mieli wiary, bezużyteczne będzie w ostatniej chwili wzywanie Pana, ponieważ nie będzie zbawiony!”
KP 11-01-2011
Wybierając kłamstwa rozsiewane przez kusiciela — zwłaszcza kłamstwo, że Bóg, Przedwieczny Ojciec, nie istnieje — skazujecie siebie na zagładę. Dopiero kiedy na końcu drogi spotkacie swojego bożka i spojrzycie w jego nikczemne oczy, tańczące z zadowolenia, będziecie krzyczeć, aż ochrypniecie. Będziecie krzyczeć o Moją pomoc, ale będzie za późno. Nie będzie powrotu z tego stanu. Podjęliście wasz wybór za życia i chociaż będę lał gorzkie łzy głębokiej boleści nad każdą Moją straconą duszą, to nie mogę ich już uratować, gdy znajdą się w tym stanie. Wasza wolna wola, którą wybraliście, wasze przeznaczenie będzie zupełnie poza zasięgiem Moich rąk.


Tak! Wybierasz potwory za zycia bedziesz z nimi na zawsze!

Trevignano Romano, 2 sierpnia 2016 r
Naukowcy są zakneblowani przez potężnych.


To sugeruje ze chodzi o NWO! Tak wiec nie cieszcie sie ze naukowcy cos tam powiedzieli! Oni sa zniewoleni przez globalnych oligarchow!

Trevignano Romano, 30 sierpnia 2016 r
Pierwsze odmawianie Różańca Świętego w kaplicy Najświętszego Serca przez biskupa Romano Rossiego

Trevignano Romano, 16 września 2016 r
Słuchajcie nadchodzącego deszczu gniewu od Ojca.
Nie myślcie, że Watykan robi dobre rzeczy dla ludzkości, wszystko jest fałszywe. Wielu duchownych jest fałszywych, niewielu świętych kapłanów będzie prześladowanych, jak również lud Boży.


Biskup odprawil Różaniec. Widzimy ze w Watykanie jest juz bardzo źle! Oszukuja nas udajac poboznych a sa wilkami w owczych skorach!

Trevignano Romano, 15 października 2016 r
Moje dzieci, będę was chroniła i będę was mocno przytulała do mojego niepokalanego serca, zostaniecie wprowadzeni w stan snu i wpadniecie w prawdziwe życie, gdzie znajdziecie prawdziwą miłość.


Sen jaki mial Adam! Trudno orzec czy chodzi o ich osobiste pojscie do nieba czy o zycie po paruzji.

Caltanissetta, 19 października 2016 r
Aniołowie i archaniołowie walczą z demonami na wyższej sferze niż niebo, teraz Siódma Pieczęć została otwarta i wkrótce zobaczycie mojego syna. Moje dzieci, asteroida wkrótce spadnie na ziemię.


Juz Siódma! pieczęć byla otwarta w 2016! Ostatnia! To teraz tylko koniec! Wkrotce Jezus powroci! Potwierdzenie uderzenia asteroidy! Gwiazda piołun...

Trevignano Romano, 29 października 2016 r
Drogie dzieci, wkrótce Rzym upadnie, nastąpi silne trzęsienie ziemi, a ołtarz ojczyzny będzie pierwszym, który zostanie zniszczony, przyłącz się do modlitwy za kościół, ponieważ jest w rękach diabła. Chronię cię i obejmuję, nie obawiaj się, że jestem z tobą z całą moją macierzyńską miłością, módl się za Australię.


Rzym upadnie! Zgodnie z Malachiaszem. Nastepni papieze maja byc gdzie? W Polsce oczywiscie! Kościół jest w rekach diabla czyli satanisci przenikneli do hierarchii. Trzeba sie modlic!

Trevignano Romano 1 listopada 2016 r
Dzisiaj o 17.30 na lewym nadgarstku pojawiła się litera „M”. Obecność naszej Matki jest stała, nigdy nas nie opuszcza, wszyscy jesteśmy powołani na tę misję i będziemy Zwycięscy.

Trevignano Romano 8 grudnia 2016 r
Dzisiejszy znak o 14:30: „Maria Purissima” w lewym ramieniu.


Tak! Zwyciezymy!

Trevignano Romano 20 grudnia 2016 r
Umiłowane dzieci, wielkie widzialne światło nadciąga nad całą ziemią, która obnaży wasze sumienie, wasze błędy i waszą dobroć. Niektórzy nie poniosą strasznej wizji, tak bardzo, aby doprowadzić ich do śmierci.


Slynne przeswietlenie sumien. Zobaczycie swoje zycie jak w filmie. Wielu umrze widzac jacy sa źli. Ci co przestrzegajas praw Boga wyjda bez szwanku.

Trevignano Romano 27 grudnia 2016 r
Polecam chrzest nieochrzczonym dorosłym, i jeśli macie nieochrzczone dzieci, aby to zrobić teraz, aby nie odczuwać wielkiego cierpienia przy nadejściu wielkiego światła. Módlcie się za Włochy, za Rzym, gdzie zaatakowana zostanie instytucja Watykanu.


Trzeba dopelnic zaniedban! Chrzest Komunia Bierzmowanie! A przede wszystkim SPOWIEDŹ! Aby przezyc w miare bez wstrzasu odkrycie sumień!

Bardzo ciekawe oredzia jak widac.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:01, 29 Wrz 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 6 stycznia 2018 r
Wkrótce zobaczysz znaki z nieba. Jerozolima zostanie zniszczona, jak dwa tysiące lat temu. Kto nie wierzy w te przesłania, musi pamiętać o tym, co wydarzyło się w czasach Noego, z powszechną powodzią, teraz historia zostanie powtórzona w szerszy sposób.


Zapowiedz zaglady syjonizmu. Zniszczenie Jerozolimy! Ponadto katastrofy jak za Noego. Szerzej powtorzone co oznacza chyba ze bardziej roznorodne. Nie tylko woda.

Trevignano Romano 13 stycznia 2018 r
Moja matka przyjdzie ze mną, aby powitać was w nowym raju

Jezus


Raj na ziemi po paruzji zapewne.

Trevignano Romano 20 stycznia 2018 r
Moje maleństwa, pamiętajcie, że nasz Pan jest Miłością, ten, który sieje zło, nie pochodzi od Boga, Bóg jest miłością do swego brata, miłość do słabych, miłość jest jedyną drogą, która prowadzi do światła, nie zachowuj się jak faryzeusze , Drogie umiłowane dzieci, moi posłańcy, dziękuję wam, że poświęciliście swoje życie dla mnie, każdego dnia byli krytykowani, wiedzcie, że będziecie pierwszymi, którzy zostaną wywyższeni i przyjęci przeze mnie i przez mojego Syna Jezusa.


Przypomnienie Miłości ktoa jest JEDYNĄ FORMĄ ISTNIENIA BOGA!!! Nie obawiajmy sie osmieszenia i gadek o ,wariatach czekajacych na koniec swiata'. Miny im wkrotce zrzedną.

Trevignano Romano 23 stycznia 2018 r
Moi umiłowani, Antychryst, który zostanie przedstawiony, weźmie świat w swoje ręce i będzie wspierany przez potężnych, wkroczy do kościoła i do życia ludzi.


Znane powszechnie fakty przygotowywania antychrysta.

Trevignano Romano 27 stycznia 2018 r
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że byliście tutaj zgromadzeni, módlcie się za dzieci, módlcie się tak bardzo, jak przewidziałem, teraz w niektórych kościołach mój Syn zniknął, Eucharystia nie ma żadnej wartości, ta nowoczesność się rozprzestrzenia, nie postępujcie zgodnie z tymi fałszywymi ekstrawagancjami nie pochodzą od Boga, przyjście Jezusa jest bliskie, podobnie jak niebiosa będą znaki.


W NIEKTORYCH KOSCIOLACH JUZ JEST OHYDA SPUSTOSZENIA! FALSZYWA KOMUNIA! Zmienione formuly powoduja ze ze PRZEISTOCZENIE NIE NASTĘPUJE! To tylko oplatek! Chronmy Polske przed tym!

Trevignano Romano 30 stycznia 2018 r
Moi ukochani, musicie być zjednoczeni w modlitwie, wojna jest na następnym kroku i Ameryka straciła wszelką bliskość z Bogiem i bardzo za to będzie cierpieć. Europa będzie również atakowana pod każdym względem. Moim zaproszeniem jest patrzeć na znaki, które przyjdą z nieba, przez które zrozumiesz wiele rzeczy! Wszystko, co należy do diabła, zostanie zniszczone. Musicie powiedzieć kapłanom, aby pozostali połączeni z prawdziwym magisterium Kościoła, ponieważ diabeł będzie próbował prać mózgi, zbliżając ich do rytuałów, które są wyłącznie satanistyczne.


Mocne! Wojna wisi na wlosku! Co ciekawe USA sa najgorsze! Stracily WSZELKIE zwiazki z Bogiem! Beda przeczolgani. Europa co ciekawe mniej! Bo istotonie po 45 Europa Zachodnia jest wasalem USA! I stamtad idzie satanistyczna demoralizacja! Patrzmy na znaki! Wszelkie zlo bedzie wycięte! Kaplani maja trwac w tradycji bo inaczej wejda w rytualy satanistyczne!

Trevignano Romano 1 lutego 2018 r
Aniołowie podziemnego świata są na ziemi, by sprytnie się o was troszczyć. (dotychczas podejrzewałem, że tylko fałszywy prorok został zwolniony z Tartaru)


,Troszczyc' oczywiscie czytajmy na odwrot! Podziemny swiat! Tartar! To oczywiscie przenosnie - chodzi o pieklo!

Trevignano Romano 3 lutego 2018 r
Przesłanie Jezusa o 23:05
Ci, którzy mówią, że mnie kochają i mówią w moim imieniu a profanują Eucharystią, spłoną w ogniu piekła.


Uwaga! Zwlaszcza kaplani! Nie profanujcie! Musi byc klęczenie podczas przyjmowania tego najwazniejszego Sakramentu!

Trevignano Romano 24 lutego 2018 r
Bóg jest bardzo urażony zwłaszcza przez Włochy, naród, który zdradził go, myśląc o wszystkim oprócz Boga, pomimo Kościoła założonego przez Piotra! Spójrzcie często na niebo, ponieważ z nieba nadejdą wszystkie znaki przed wielkim uciskiem.


Italia bardzo odeszla od Boga i tez szykuje sie potop.

Trevignano Romano 8 marca 2018 r
Przesłanie Jezusa
Bracia, dziękuję za to, że się tu zgromadziliście, w tym błogosławionym domu, jestem tu pośród was, aby zostawić wam pokój. Dzisiaj jestem bardzo smutny, tak smutny, modlę się do mojego Ojca, aby jego sprawiedliwość nie była gorsza od potopu lub gorszego niż to, co wydarzyło się za dni Noego. Mój Ojciec, już nie chce mnie słuchać, gdyż wyrządziliście już zbyt wiele krzywdy.


Konczy sie czas milosierdzia! Ojciec nie chce sluchac czyli czas na katastrofy pokutne!

Trevignano Romano 10 marca 2018 r
Moi umiłowani, demony są na ziemi i nigdy nie wyobrażacie sobie, ile miejsca w piekle uczyniono dla wszystkich dusz, które popadną w grzech, jak jest to ogromna przepaść. Proszę otwórzcie oczy i nie słuchajcie fałszywego pokoju, ponieważ potężni planują wielką wojnę, módlcie się, módlcie się.


Satanisci planuja wielka wojne oczywiscie belkoczac o pokoju. Celem jest globalne niewolnictwo znane jako NWO. Skoncza w piekle z dermonami ale wy trzymajcie sie z dala od tego!

Widzimy ze znamienne slowa!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 16:44, 30 Wrz 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 20 marca 2018 r
„Chciałbym, aby istniał łańcuch modlitwy za Rosję, ponieważ stamtąd iskra zapali się”.


Chyba Rosja sie nawroci o taka iskre chodzi. W Fatimie o tym bylo. Nawroci sie asle to juz pewnie pod Królem Polski, ktory ma jeden z tytulow Wybrany Książe Moskiewski.

Trevignano Romano 29 maja 2018 roku
Bądźcie zjednoczeni i módlcie się za Włochy, ponieważ ich cierpienie będzie wielkie, nawet natura zbuntuje się przeciwko człowiekowi.


Tutaj bedzie pewnie potop doslowny.

Trevignano Romano 23 czerwca 2018 r
Chcę przyprowadzić wszystkich do mojego Raju, więc teraz proszę was, abyście wyznawali każdy grzech, zwłaszcza te poważne, nigdy ich nie powtarzając, abym wam mógł przebaczyć. Ja, wasz Jezus, daję wam całe moje Miłosierdzie, żyjcie w wierze i świadectwie. Kochajcie mój krzyż, pokutujcie i przyjdźcie do Mnie, czekam tylko na wasze Tak i zawsze będę wam bliski w waszym życiu. Bądźcie gotowi na nową Pięćdziesiątnicę.


Czeka nas Raj! Trzeba jednak pokutowac. Godnie znosic cierpienia. Czeka nas Piędziesiątnica czyli przybycie Ducha Świętego.

Trevignano Romano 26 czerwca 2018 r
Moje maleństwa, spójrzcie na znaki, wkrótce nawet księżyc nie będzie już dawał swojego światła.


Ksiezyc zaniknie! To bedzie kolejny znak!

Trevignano Romano 3 lipca 2018 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście Kościołem, wiem, jak bardzo się modlicie i wiem, jak bardzo poświęcacie się Panu, ale czasami to nie wystarczy. Uczyń post, karm się ciałem mojego Syna, zbliż się do spowiedzi. Wszystko to będzie dla zbawienia waszych dusz.


Zycie sakramentalne! To jest wszystko! Zadnego ekstra nie ma! Co moze byc ekstra ponad Boga? Absurd logiczny!

Trevignano Romano 25 sierpnia 2018 r
Módlcie się, módlcie się, módlcie się tak bardzo, teraz podpisano dokument dotyczący Eucharystii. Nie będziemy już wierzyć w przeistoczenie, ale wszystko zostanie przyjęte jako upamiętnienie. Umiłowane dzieci, wszystko się zmieniło i nadal będzie się zmieniać w przyspieszonym tempie, bądźcie gotowi, tylko w Eucharystii iw Słowie znajdziecie siłę, by sprostać tym zmianom. Stolica Piotrowa zostanie wkrótce zniszczona.


Jakies dokumenty w Watykanie likwidujace Eucharystie! Ohyda spustoszenia! To bedzie narastac ku kompletnemu satanizmowi.

Trevignano Romano 23 października 2018 r
Moje dzieci, to, co zawsze powtarzałem, nastąpi wkrótce, przestrzegaj znaków nieba, ziemia będzie się poruszać coraz mocniej, morza będą się trząść coraz bardziej, a wulkany będą gotowe na cięższe wybuchy. Kiedy zostaniecie wzięci, wszystkie demony będą na ziemi, ale nie bójcie się, kochajcie się jak bracia, nadchodzi lodowata noc.


Zjawiska przyrody ale lodowata noc oznacza noc wiary! Ohyde spustoszenia!

Trevignano Romano 10 listopada 2018 r
Moje dzieci, często zastanawiacie się, co wydarzy się podczas Ostrzeżenia, teraz powiem wam, co się stanie; wszystko się zatrzyma i wszyscy zostaną wprowadzeni w stan ekstazy, podczas tego wszystkiego zobaczycie grzechy popełnione w życiu, to pomoże uświadomić wam cierpienie, a będziecie szukać i znaleźć Boga, Moja umiłowana, módlcie się za Amerykę, ponieważ wkrótce coś wielkiego wydarzy się temu narodowi i zaangażuje w to cały świat


W USA bedzie katastrofa. I slynne OSTRZEŻENIE! Czyli kazdy zobaczy film z zycia - chodzi o grzechy rzecz jasna! Bóg nie wypomina dobra! To ma zmienic wasze myslenie i ukierunkowac na Boga!

Trevignano Romano 27 listopada 2018 r
Dzieci, kiedy modlicie się, na różańcu zawsze medytujcie nim, modlitwa różańcowa bez medytacji i w pośpiechu nie jest ważna.


Odklepywanie nie jest wazne! Chodzi o swiadome rozumne zaglebienie sie. Czyli medytacje.

Trevignano Romano 18 grudnia 2018 r
Moi ukochani, nadejdą bardzo złe czasy, zwłaszcza nadchodzący nowy rok (2019).


Istotnie w Polsce ohyda bluznierstw eksplodowala. Co jeszcze nastapi?

Trevignano Romano 31 grudnia 2018 r
Przesłanie Boga Ojca, 23:25
Ja, wasz Ojciec, proszę was, abyście przeczytali księgę Jana, jest napisane wszystko, co się wydarzy, nie udawajcie, że nie umiecie czytać, trzymajcie wszystko na boku. Apokalipsa to książka, którą będziesz musiał przeczytać w tych nowych czasach, które nadejdą. Nie bójcie się, jesteście Moim ludem, zawsze słuchajcie waszej Najświętszej Matki, która przychodzi was uczyć, nauczać was i strzec was. Nie bójcie się, bądźcie gotowi do bitwy, moi żołnierze. Niebiosa zawsze będą cię chronić. Błogosławię was, moje dzieci, w imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Apokalipsa to oczywiscie ksiega na ten czas bo go dotyczy. Nie nalezy sie bac tylko okazac mestwo! Matka jest nam dana na te czasy! Jestesmy pod ochrona Nieba! Zwyciestwo jest jasne i oczywiste!

Piekne przeslania.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 14:34, 01 Paź 2019    Temat postu:

Fragmenty objawień w Trevignano z 2019 r.

Trevignano Romano 5 stycznia 2019 r
Módlcie się, nadchodzą zarazy i szerzące się epidemie, wszystko zacznie się w Rzymie, gdzie Kościół Piotra jest chory. Moi kochani czasy które przyjdą, będą czasem żniwa, więc siejcie dobrze, a ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, proszę was, abyście się nawrócili.


Zapewne w Rzymie bedzie zaraza DUCHOWA! A zwykle zarazy za nia pojda.

Trevignano Romano 8 stycznia 2019 r
Drodzy bracia, radośnie ogłaszajcie moje przyjście, bądźcie radośni w swoim sercu, ponieważ wasz Król ma być wśród was. Nie bójcie się przyszłości, będziecie mieli naszą ochronę, ponieważ przyjęliście Mnie w swoich sercach, więc powitam was w nowym Raju, przysmaki są dla was gotowe, z pokojem, radością i nieskończoną miłością.


Mamy byc radosni i glosic nadejscie nowego Raju! Totez to robie! Bóg z nami! Powrót Króla!

Trevignano Romano 2 kwietnia 2019 r
Moi umiłowani, oto wojna jest blisko, módlcie się tak bardzo Różańcem Świętym w swoich rękach, tylko prawdziwa wiara może coś zmienić.


Wkrotce wielka wojna! Modlmy sie Różańcem zwlaszcza ze jest pazdziernik miesiac tej modlitwy! Tylko miłość moze cos zmienic.

Trevignano Romano 9 kwietnia 2019 r
Dzieci, bądźcie gotowi, ponieważ nadchodzi uderzający znak, na który czekacie. Umiłowane dzieci, bądźcie gotowi na to, kiedy ogień Ducha Świętego zaatakuje wasze serca, biada tym, którzy nie są (przygotowani?), ponieważ będą ogarnięci wielkim cierpieniem. Drogie dzieci, teraz jesteśmy w czasie, gdy niebiosa się otworzą i usłyszycie trąby Aniołów, oczyszczenie będzie silniejsze niż przedtem. Moje umiłowane dzieci, Eucharystia wkrótce zostanie usunięta z Kościoła.


Bedzie wielkinznak. Zapewne Krzyż na niebie? Duch Święty nas ogarnie! To bedzie cierpienie dla zlych! Nastapi silne oczyszczenie! Niedlugo zniknie Eucharystia ta oczywiscie prawdziwa! Niebiosa sie otworza i uslyszycie traby Aniołów!

Trevignano Romano 4 maja 2019 r
Umiłowani bracia i dzieci, przygotujcie się, ponieważ wkrótce przyjdę zabrać was tam, gdzie wszystko jest gotowe do waszej ochrony. Przyjmę was wszystkich z ogromną miłością. Teraz proszę was, nie opuszczajcie mnie i nie porzucajcie wiary we Mnie.


Zapewne mowa o jakims schronieniu. Wierni Bogu beda pod ochrona gdziekolwiek soie znajda. W takiej Holandii to moze oznaczac opuszczenie kraju.

Trevignano Romano 11 maja 2019 r
Słuchaj wiatrów wojny, które nie są tylko bombami atomowymi, ale wojna świata już się rozpoczęła.


Duchowa jest wazniejsza niz te bomby!

Trevignano Romano 14 maja 2019 roku
Miasta zostaną zaatakowane przez wodę. Żyj oczami zwróconymi ku niebu.


Potop bedzie jedna z kar.

Trevignano Romano 18 maja 2019 r
Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowani, wkrótce niebo się otworzy i ujrzycie Królestwo Boże ze wszystkim, co zostało dla was przygotowane. Bądźcie wierni Jezusowi, proszę was ponownie o pilne nawrócenie. Moi umiłowani, nie macie więcej czasu, wkrótce ujrzycie powrót Mojego Syna Jezusa, Jego przyjście nie będzie długo trwało, ale najpierw ujrzycie wielkie znaki z nieba. Oto sprawiedliwość Boża spoczywa na was, nie bądźcie związani z ziemskimi rzeczami, wszystko zostanie zmiecione, zapytajcie się, dlaczego te powodzie, te silne wiatry, te huragany nadchodzą i zdarzają się. Abyście zrozumieli, że Bóg jest jedynym ważnym teraz i zawsze, On was kocha, ale wielu z was straciło zaufanie z powodu demonów, które wiedzą, jak mocno uderzyć w umysł, niszcząc myśli. Nastąpi silne trzęsienie ziemi, módlcie się, módlcie się za Amerykę, ponieważ będzie ona pić gorzki kielich z powodu wielkich grzechów. Bądźcie silnymi dziećmi, przed tym, co was czeka. Teraz zostawiam was i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen ”.


Szczegolnie dostana USA! Cala cywilizacja ludzka bedzie zmieciona! Drogi mosty elektrownie wszystko! Wszystko do czego jestescie przywiazani. To bedzie pokaz Kto jest naprawde wazny! Bóg! Bo zapomnieliscie o tym i bedzie bolesnie przypomniane!

Nie ma juz wlasciwie czasu. Tylko nawrocenie! Ujrzymy Królestwo Boże! Na to czekam!

Trevignano Romano 21 maja 2019 roku
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Umiłowane dzieci, wzywam was, abyście żyli orędziami, które wam przekazuję i często komentuję Ewangelię. Drogie dzieci, wzywam was do pilnego nawrócenia, czy nie rozumiecie, że nie macie więcej czasu? Nie ma już czasu na jego marnowanie, bo to już koniec, rozejrzyjcie się, chcą zniszczyć mój kościół, nawet od jego wnętrza będą ataki terrorystyczne ze strony świata. Dzieci, módlcie się, za każdego, kto mówi z natchnienia Ducha Świętego. Brońcie prawdziwej wiary chrześcijańskiej i nie zniekształcajcie jej. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Nie ma juz czasu! Nie ma czasu! Doslownie! Kościół jest w ruinie! Trzeba sie trzymac prawdziwej wiary! Tak jak bylo zawsze!

To nie ma juz czasu niebywale mnie pociesza! To znaczy ze Jezus jest tuz tuz!
Bardzo radosne oredzia!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 15:55, 04 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 18 maja 2019 r

Módlcie się, módlcie się za Amerykę, ponieważ będzie ona pić gorzki kielich z powodu wielkich grzechów.

Ap 14:6-11
Potem ujrzałem lecącego przez środek nieba innego anioła, mającego ogłosić odwieczną Dobrą Nowinę wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. Wołał on głosem donośnym: Ulęknijcie się Boga i oddajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła, i oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód! A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad za nim, mówiąc:Upadł, upadł Wielki Babilon, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody! A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli ktoś wielbi Bestię i jej obraz i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga, przygotowane bez rozcieńczenia, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi, i nie mają odpoczynku we dnie ani w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia.


Tak te objawienia maja odpowiednik w Biblii! Zwlaszcza w Apokalipsie!

Trevignano Romano 25 maja 2019 r
Cenacolo w Rimini
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Ileż wiary czuję w waszych sercach! Miłość i odwaga we wierze, do mojego Jezusa i do mojego Kościoła, które diabeł chce zniszczyć, bądźcie prawdziwymi apostołami. Dzieci, diabeł chce was zwieść, i teraz użyje wszelkich sposobów by się wkraść, nie pozwólcie mu na to. Módlcie się gdyż on zawsze się czai, bo wie, że jego czas się skończył. Płaczę ze względu na to wszystko, co nadejdzie*. Nawróćcie się i zawsze bądźcie wierni prawdziwemu Kościołowi. Teraz błogosławię was w imię Ojca Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

*Wyjaśnienie fenomenu „płaczących* obrazów i figur Trevignano Romano


Wiadomo ze szatan zwodzi ale musi miec zaczepienie w grzechu! Nie zwiedzie ot tak sobie osoby ktora chce byc zawsze z Bogiem!

28 maja 2019 roku
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Moje dzieci, drogie mojemu błogosławionemu sercu, ile razy powiedziałam mu (błogosławionemu sercu), aby się modliło za te chwile, które teraz nadeszły, ale ilu z was czuje się gotowych stawić czoła tym ostatnim czasom! Umiłowane dzieci, jestem tu, aby was chronić, wkrótce nie pozostanie wam nic, spójrzcie na zamieszanie, które panuje na ziemi i wokół was, to są widoczne znaki dla wszystkich, które czyż nie prowadzą was dzieci, do kogo innego jak tego, którego szukacie – Boga? Diabeł dotknie miejsc i ludzi, których nigdy sobie nie mogłybyście wyobrazić. Dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Teraz kładę na tobie płaszcz Benedykta i błogosławię cię w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”.


Tak demony w Watykanie! Nikt by sie nie spodziewal! A opanuja go! Czy jestescie gotowi stawic czola czasom ostatnim?!

Trevignano Romano 1 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Moje dzieci, co za cudowny dar dany wam przez Ojca, zarówno wam, jak i wszystkim tym, którzy poznali mojego Syna Jezusa. Wy jako narzędzia, zawsze bądźcie latarniami światła, nigdy nie gaście waszych lamp, ale przynieście światło na świecie, który jest miłością i pokojem. Moje drogie dzieci, jak wielkie jest wasze serce! Będę cię chroniła przed każdym atakiem złego, ty swoim swoim Tak, zapaliłaś latarnię morską na świecie, a ja zawsze będę z tobą razem z moim Jezusem. Dzieci, składajcie świadectwo i upewnijcie się, że każdy, słucha moich orędzi. Czasy będą trudne, ale nie będziecie sami, moi aniołowie nie pozwolą wam być dotkniętym przez tych, którzy są w uścisku zła. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha, amen ”.
KP 15-04-2012
Dwoma lampami są Moje Chrześcijańskie Kościoły, tradycyjny prawdziwy Kościół i ci Moi wyznawcy, którzy będą odrzuceni przez fałszywego proroka.


Nie zostaniemy porzuceni demonom ku zabawie oczywiscie! Bez obaw! Bóg wszystko kontroluje!

Trevignano Romano 3 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w waszym sercu. Drogie dzieci, kochajcie Mojego Syna Jezusa, zmieniajcie nienawiść miłością, gniew przebaczeniem, egoizm altruizmem, dumę pokorą i racjonalnością ducha, to są rzeczy, o które was proszę, nie macie zbyt wiele czasu na nawrócenie. Błagam was, dzieci, nie każcie mi już płakać i nie sprawiajcie już, żeby Serce Jezusa więcej cierpiało, bo czyż już nie cierpiało wystarczająco? Czyż ludzkość nie wyrządziła już zbyt wiele krzywdy Bogu, który ją kocha i chroni przed pierwszym okrzykiem? A jednak, jak ludzie podziękowali Jezusowi? Bluźnierstwo i wejście na drogę wiecznego potępienia. Dlaczego pożądacie najbardziej komfortowego życia, wymagacie zaszczytów? Otwórzcie swoje serca na radość miłości Jezusa, a wszystko będzie łatwiejsze. Dzieci, jestem Matką i nie opuszczam was. Teraz błogosławię was w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, amen ”. Zostanę z wami, aby się modlić.


Wady trzeba pokonywac przeciwnymi cnotami! Stara zasada!

Trevignano Romano 8 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w waszym sercu. Umiłowane dzieci, dziękuję za waszą wiarę. Dzieci, misja poznania mojego Syna, gdziekolwiek pójdziecie, zostanie wam powierzona. Wkrótce ci, którzy mają wiarę, otrzymają dar Ducha Świętego i stanie się to nagle, poczujecie się radośni i gotowi nieść Słowo tym, którzy go nie znają. Moi umiłowani, proszę was, abyście trzymali się Ewangelii i Prawdziwej i Jedynej Doktryny Wiary. Moje dzieci, płaczę, bo wiem, co napotkacie, więc proszę, zawsze bądźcie gotowi. Kościół przejdzie wielką odnowę, usuwając to, co złe, a wszystko wróci na swoje miejsce, zadanie to powierzono wam świeckim. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Wierni beda napelnieni Duchem Świętym. Nastapi odnowa Kościoła i to glownie dzieki swieckim!

Trevignano Romano 11 czerwca 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tutaj na modlitwie, pocieszcie Moje Serce i Jezusa swoją obecnością i waszymi modlitwami. Moje dzieci, pamiętajcie, że Boża sprawiedliwość wkrótce będzie przytłaczająca, ale nie lękajcie się, raczej lękajcie się, gdy już nie będziecie odczuwać obecności Boga z wami. Tak, wtedy będziecie musieli się bać. Trzęsienia ziemi będą następować po sobie, wkrótce Eucharystia zniknie, ale bądźcie wierni i walczcie jak żołnierze, będziecie wiele cierpieć, ale ci, którzy uwierzą, zostaną zbawieni. Teraz zostawiam wam mój pokój i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Bedzie odczuwalny brak Boga! Oczywiscie nie bedzie Eucharystii! Trzeba okazac mestwo! Nagroda za to bedzie nie do opisania!

Trevignano Romano 15 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje umiłowane dzieci, choć tyle jest waszych cierpień, pamiętajcie, że nie ma krzyża, który nie prowadziłby do Boga, kochajcie go i noście go z miłością i pewnością, że Jezus jest blisko was. Moi kochani, ile słów wypowiedziano w tych latach i mimo znaczących znaków, nie wszystkie serca są nawrócone. Płakałam, abyście widzieli mój ból, a wy nadal nie rozumiecie, oto czas łaski dobiega końca a sprawiedliwość jest nad wami. Ja zaś proszę tylko o miłość, o miłość do siebie także, ale nadal widzę, jak moje dzieci idą w stronę drogi prowadzącej do piekła. Wasze życie wieczne ma wielką wartość dla Boga, pracujcie dla waszego życia wiecznego. Módlcie się za Kościół, który zostanie potężnie wstrząśnięty w posadach i będzie to miało poważne konsekwencje. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, amen ”.


Tylko zycie wieczne jest dla nas jedynym zainteresowaniem i jedyna ,kariera'. A tu droga wiedzie przez krzyz. Czasu jest naprawde malo. Konczy sie miłosierdzie a zaczyna sprawiedliwość..


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 10:36, 08 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 18 czerwca 2019 r.

Przesłanie Jezusa

Moi drodzy bracia, dziękuję za to, że jesteście tutaj na modlitwie. Ja, wasz Jezus, jestem tu z wami i widzę wasze serca. Bracia, ileż jest w was lęków, ale to jest miara waszej wiary. Wkrótce przybędę, żeby was przytulić i zabrać do bezpiecznych miejsc. Punkt widzenia wielu moich konsekrowanych synów i braci, który odrzuca moją Matkę, sprawia mi wielki ból i będzie to jeden z głównych powodów silnych trzęsień ziemi, które będą miały miejsce w Kościele. Uklęknijcie i módlcie się do mojej Błogosławionej Matki, aby mogła wstawiać się za wami w cierpieniu. Bracia, nadal będzie tak wiele zamieszania, powodującego drżenie ziemi. To, co powierzyłem ludzkości, zredukowaliście do zgniłego świata. Pokutujcie w spowiedzi świętej. Teraz błogosławię was w imię Trójcy Świętej, amen ”.

Wasz Jezus


Wielu kaplanow NIE WIERZY W BOGA! Szok ale tak to mozna podsumowac?! Owszem moze w ,jakiegos tam' ale ONI MAJA KONKRETNEGO PRAWDZIWEGO W EUCHARYSTII ANIE ABSTRAKCYJNE POJECIE! Stad zaburzenia w Kościele i zamet ktory jest tez jednak proba wiary! Czy wytrwamy?! Wkrotce Jezus przyjdzie i wtedy bedzie odpoczynek! Wtedy juz zadnych lęków nie bedzie! A tymczasem uciekajmy sie do Matki korzystajmy ze srodkow Kościoła wiodacych do zbawienia!

Trevignano Romano 22 czerwca 2019 r
Cenacolo w Weronie
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach, niektórzy z was z tego spotkania wyjdą bardzo zmienieni z otwartymi sercami. Uczczone dzieci, dlaczego wciąż sprawiacie, że mój syn Jezus cierpi? [i wtedy Matka Boża pokazała mi krwawiące serce, które miała w rękach]. Spójrz! Serce Mojego Syna krwawi z powodu cierpień każdego dnia i mimo wszystko nadal posyła miłosierdzie moim ukochanym dzieciom. Moje dzieci, wkrótce wszystko się zmieni. Niestety, Kościół, ludzkość i świat nie są już w harmonii z Bogiem Ojcem. Wiele wydarzeń przyniesie zmiany, ale módlcie się, módlcie się tak bardzo, moje dzieci, ponieważ wszystko można złagodzić. Dziękuję za przyjęcie mnie z miłością serca. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Jeszcze jest czas milosierdzia ale juz wkrotce czas sorawiedliwosci. Modlitwas mozna go zlagodzic ale nie uniknac!

Trevignano Romano 25 czerwca 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje dzieci, proszę was o pilne nawrócenie, nie ma więcej czasu, po wszystkich znakach, które pochodzą z nieba, ponieważ nadal nie wierzycie! Zadawajcie sobie pytania, pokutujcie, bo najgorsze ma dopiero nadejść i nie jesteście gotowi. Moje umiłowane dzieci, kiedy Eucharystia przestanie istnieć, Kościół nie będzie już nazywany domem Bożym, ale prostym miejscem modlitwy, nie bądźcie niewierni, walczcie o Prawdę. Moje dzieci, pamiętajcie, że Bóg jest Miłością, Życiem i Prawdą i jest to wasza jedyna pewność, nie bądźcie związani z rzeczami materialnymi, ponieważ wkrótce znikną. Wy, dzieci, zrozumiecie, że jedyna pewność jest w Bogu, a nie w tym, co budujecie. Ziemia będzie nadal drżeć. Módlcie się za Papieża, teraz zostawiam was z Moim Świętym Błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Kolejny raz o likwidacji Eucharystii! Najgorsze przed nami! Oczywiscie wszelkie rzdczy materialne znikna! Zadne tam ,przygotowania do kryzysu' typu gromadzenie zlota w piwnicy nic nie pomoga! Jedyna pewnosc w Bogu!


Trevignano Romano 29 czerwca 2019 r
Wieczernik modlitewny w Perugii
Drogie dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się tutaj na modlitwie i dziękuję za całą miłość, którą czuję w waszych sercach. Moje umiłowane dzieci, nie bójcie się, jestem tu z wami i zawsze będę. Oddajcie Mi moje dzieci udręki a Ja zamienię je w radość, oddajcie Mi wasze złe myśli a Ja przemienię je w myśli miłości. Dzieci, wkrótce otrzymacie piorunującą wiadomość i wielkie kłamstwo pochodzące ze Stolicy Piotrowej. Módlcie się i przebaczajcie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Klamstwo ze Stolicy Piotrowej! Zapewne znow o likwidacji Eucharystii! Wszystko oddajmy Bogu przez Maryję!

Trevignano Romano 2 lipca 2019 r.
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się tutaj na modlitwie i dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Dzieci, bo jeszcze się nie nawróciliście! Musicie powiedzieć, zwłaszcza moim ulubionym dzieciom (kapłanom), aby nauczać słowa Bożego i mówić o Ewangelii, nie chcę widzieć, jak moje dzieci wpadają w otchłań. Teraz, dzieci, mój Jezus jest miłosierny, ale nie czekajcie dłużej, nadszedł czas. Ziemia będzie coraz bardziej drżeć. Pozostawiam wam mój pokój i wprowadzam go do waszych domów, błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”. Moje dzieci, jutro znowu będę z wami.


Jest czas milosierdza ale nie myslcie ze bez konca! Nie ma juz czasu na postawy typu ,jeszcze zdaze'! Jesli w ostatniej chwili sie nawet nawrocicie to nie pojdziecie przeciez do nieba z tak brudna dusza czeka was bolesny czysciec a musi bolec bo przeciez wasze nawrocenie bylo za piec dwunasta a wiec interesowne ze strachu przed pieklem! Nie ma w was zadnej praktycznie milosci! Gdy jednak zrpbicie to wczesniej to bedziecie mieli czas na czyszczenie duszy juz tu!

Trevignano Romano 3 lipca 2019 r
Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moje dzieci, proszę was o pokój, pokój między ludźmi, pokój w rodzinach, pokój między narodami i możnymi tego świata. Moje dzieci, pokój między ludźmi musi być ponad każdym narodem, każdą religią, każdą rasą. Pokój oznacza także szacunek dla różnych wyznań, ale wy, kochajcie się wzajemnie jako bracia w miłości jednego Boga, Jezus uczynił człowieka i umarł za was na krzyżu za wasze zbawienie i za wasze grzechy. Pozostawił On Swoje Słowo, które jest jedno , na wieki wieków. Wszystkie religie razem nie mogą pozostawać w jednej modlitwie w Domu Bożym, mój Kościół będzie zbawiony dzięki waszej Wierze. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.
Dzisiaj otrzymacie tak wiele łask, które spłyną na was.†
(Ja sam otrzymuję jakąś wielką cząstkę łask od pewnego czasu tylko dlatego, że wierzę w te objawienia. Moc Trevignano płynie z Tre Fontane ponieważ teraz relikwie Piotra zostały sprofanowane, a moc płynąca z grobu Piotra została znacznie pohamowana na nieszczęście dla Rzymu)


Wazne! Pokoj miedzy religiami jest cenny i powinien byc! CO NIE ZNACZY ZE MOZNA TE RELIGIE WPROWADZIC DO DOMU BOGA! PRAWDA JEST JEDNA! CHRYSTUS! KOŚCIÓŁ!

Trevignano Romano 9 lipca 2019 r.
Drogie umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Dzieci, jak wiele jest brzydoty tego świata i wszystko to powoduje ból serca mojego i mojego Syna. Moje dzieci, módlcie się do mojego Syna Jezusa, by przewidzieć czas jego przybycia. Wielkie rzeczy czyni Wszechmocny tym, którzy wierzą. Módlcie się za świat, szczególnie za Amerykę. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Problemem sa szczegolnie USA!

Trevignano Romano 13 lipca 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Umiłowane dzieci, wszystko, co się dzieje, zostało przepowiedziane, wielu żąda znaków przed przyjściem Jezusa, ale po tym wszystkim, co się dzieje, trzęsienia ziemi, wody, które zstępują z nieba z mocą i które z tą mocą wpływają do miast zachowujących się jak metresy, nadal mimo wszystko, nie rozumieją. Dzieci, nie czekajcie, nie macie więcej czasu, ponieważ wasz grzech jest zbyt wielki. Módlcie się dzieci, nie czekajcie na lodowatą noc*, módlcie się za Włochy, które odmawiają przyjęcia łaski i módlcie się za Amerykę, która sprawiła, że szatan wszedł do ich narodu, nawróćcie się. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. ”

*3 dni ciemności


Znakw jest dosc i nie chodzi tylko o wulkany i trzesienia ziemi! Mocniej mowia parady zboczencow i przymusowe juz z uzyciem aparatu panstwa wymuszanie dla nich uznania! To dopiero jest znak! Co bylo z Sodoma!? To rozumie kazdy. Bo oczywiscie szokujace wiadomosci z Watykanu pojmuja tylko niektorzy!

Trevignano Romano 16 lipca 2019 r.
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie, aby pokój zstąpił do waszych serc. Moje dzieci, módlcie się za Kościół, módlcie się za kapłanów, za biskupów i kardynałów, aby mogli otworzyć swe serca na łaskę bez trywializowania sakramentów, przede wszystkim Eucharystii. Dzieci, błagam was, weźcie mnie za ręce, abym mogła zabrać was do Mojego Syna Jezusa. Umiłowane dzieci, proszę was, abyście tworzyli w domach, w rodzinach wieczerniki, abyście mogli być bardziej chronieni, różaniec jest potężną modlitwą przeciwko złu, nigdy tego nie zapominajcie. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Bardzo wazne! Tworzyc WIECZERNIKI MODLITEWNE W DOMACH! Na czas braku Eucharystii beda bezczenne! Odmawiac w nich Różaniec! I to nie jest nowosc z tych objawien! O ile mi wiadomo sporo osob je tworzy w Polsce! Czyli wiele osob otrzymuje takie wskazania! Rozni widzacy Jezusa i Maryję! Nalezy zatem uznac ze niezaleznie od siebie a zatem nie jest to pomylka jednego rozemocjowanego fantasty tylko Wola Boga!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 19:56, 20 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 20 lipca 2019 r
Przesłanie Jezusa
Drodzy bracia, dziękuję, że zgromadziliście się tutaj na modlitwie. Moi bracia, o ile łask prosicie, ale czy zastanawialiście się, jak wielka jest wasza wiara? Mam nadzieję, że wkrótce was obejmę i wreszcie będę w stanie nasycić was zachwytem, który dla was przygotowałem. Umiłowani bracia, kochajcie Boga w całej Jego pełni, pokutujcie, czas się skończył, sprawiedliwość już jest nad wami, zobaczycie kule ognia pochodzące z nieba, ziemia nie przestanie drżeć, stare, pogrzebane choroby powrócą i pojawią się nowe choroby. Módlcie się za moich apostołów i za tych, którzy ślubowali Bogu, Kościół Piotra wkrótce będzie zamieszkiwany przez rewolucję, módlcie się za potężnych świata, aby zapanował pokój. Moi bracia, ponieważ odwracacie się, udając, że świat zawsze takim był, nie chcecie zmienić swojej postawy wobec ogromnej miłości Boga, nie chcecie zrozumieć, że wszystko, co jest częścią tego świata, już wkrótce przestanie istnieć, ponieważ został on zaatakowany przez szatana, a co czynicie w zamian? Zamiast podążać ścieżką sprawiedliwych, obieracie tę najbardziej wygodną drogę, ​​z najatrakcyjniejszymi rzeczami, które pochodzą od diabła, a w konsekwencji umieracie na zawsze. Walczcie o życie wieczne, by nie wpaść w piekielne płomienie, które jak długie języki ognia szukają waszych dusz. Bracia, nie mówię tego wszystkiego , aby was przestraszyć, ale tylko po to, aby wstrząsnąć waszymi sumieniami i sprawić, byście zrozumieli, co was czeka. Obierzcie ścieżkę Boga. Tak, być może trudniejszą, ale pewniejszą, a dzięki pomocy Mojej i mojej Matki, będziecie bezpieczni i wszystko będzie dla was łatwiejsze. Teraz daję wam moje święte błogosławieństwo w imię Ojca, Mego Imienia i Ducha Świętego, Amen ”.


Bardzo mocne! Udajecie ze jest jak zawsze. Nie ma zadnych czasow ostatecznych. Nie trzeba sie nawracac! To wam podszeptuje szatan! A to juz koniec! Wkrotce to co uwazacie za podstawe zycia bedzie zmiecione. Bóg uderzy strachem. Aby was skruszyc!

Trevignano Romano 23 lipca 2019 r
Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszym sercu. Moi umiłowani, radujcie się, ponieważ wkrótce mój Syn Jezus będzie wśród was, aby odnowić ziemię. Kościół zostanie odnowiony tylko wtedy, gdy z tego starego kościoła, razem z tymi, którzy czczą szatana, pozostanie tylko pył. Módlcie się, módlcie się, aby serca były otwarte na miłość Boga, dlaczego nie możecie kochać, tak jak On kocha was ogromną miłością? A przecież on was stworzył i was pielęgnuje! Módlcie się za Papieża, który wkrótce zostanie zaatakowany. Drogie dzieci, wkrótce światło pojawi się na niebie i zrozumiecie, że Bóg jest tutaj dla was, a potem poprosicie o przebaczenie sercem i On w swoim nieskończonym Miłosierdziu przyjmie was, ale nie czekajcie do tego czasu. Teraz błogosławię was w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Znowu mocne! Stary kosciol opanowany przez satanistow bedzie rozniesiony w pył! Jezus powola nowy (jak wiemy z innych objawien z centrum w Polsce). Tajemniczy atak na papieza ma nastapic?! I zapewne swiatlo z nieba to ten krzyz.

Trevignano Romano 27 lipca 2019 r.
Cenacolo w Montelupo Fiorentino
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w waszym sercu i że byłyście tutaj na modlitwie. Umiłowane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się za Kościół, ufajcie mojemu Ojcu, nie osądzajcie, aby Wiara nie została naruszona przez sądy, ale kochajcie tylko Boga, jak uczono was, przestrzegajcie przykazań i zawsze bądźcie związani z Ewangelią. Umiłowani, moi mali, pamiętajcie, że Pokój ludzkości istnieje wtedy, gdy jest on między wami i jest tym, o co was proszę, ponieważ tylko dzięki pokojowi wszystko może być złagodzone i tylko pokój w waszym życiu prowadzi was do miłości. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Prawdziwy pokoj musi byc w sercach!

Trevignano Romano 30 lipca 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że jesteście tutaj na modlitwie. Patrzę i nie rozpoznaję moich dzieci, ile razy jeszcze muszę wam mówić, byście porzucili sprawy tego świata i pomyśleli o duchu! Umiłowani, Ja, która przychodzę dzięki łasce Ojca, zstąpię na was, aby was chronić i uczyć dla dobra waszej duszy, ale często nie jestem słuchana, nie mam już więcej łez, które mogłaby wylać. Dzieci, musicie się modlić, modlić się, czynić miłosierdzie i pokutę, zwłaszcza w odniesieniu do Kościoła, biskupów i kardynałów, nie wiecie, do czego zmierzacie, wszystko jest gotowe na wojnę, módlcie się, módlcie się, módlcie się tak bardzo. Błogosławieni, którzy mają wiarę. Teraz błogosławię was w imię Ojca Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wrecz porzucic rzeczy tego swiata! A wiec nie planowanie kariery przyszlosci doczesnej! Tylko pokuta! Modlitwa post jalmuzna zwlaszcza za duchownych! Bo naprawde idzie groza!

Trevignano Romano 3 sierpnia 2019 r.
Drogie umiłowane dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, ile wiary i ile bólu jest w waszych sercach, ale oddajcie wszystko Mojemu Synowi i On przyniesie światło waszej ciemności. Umiłowane dzieci, nie bójcie się orędzi z nieba, gdyż one muszą się wypełnić. Jestem tu, żeby was uratować. Zabili mojego Syna na krzyżu, straszną śmiercią dla Syna Bożego, ale to pozwoliło na Nowe Przymierze. Kocham was, ale teraz gdy niebo przyłączyło się do ziemi i gdy aniołowie zstępują, by was chronić, diabeł zyskuje siłę z powodu libertynizmu tego świata. Nauczcie się rozróżniać, kto nienawidzi Boga i kto Go kocha. Uczcie się Pisma Świętego i rozważajcie je. Kochajcie moich nowonawróconych. A teraz. Módlcie się za Amerykę, ponieważ jej ból będzie wielki. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Szczegolnie USA dostaną z przyczyn oczywistych. Nie ma sie co bac. Wszystko musi sie wypelnic.

Trevignano Romano 6 sierpnia 2019 r.
Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dokąd zdążacie! Nie słuchacie moich słów zbawienia! Moje ukochane dzieci, wypłakałam już wszystkie łzy za tymi zagubionymi dziećmi. Wielka będzie kara dla tych, którzy wypaczyli prawdę, tych umiłowanych dzieci, które zaciemniają słowo Boże. Dzieci, sprawiedliwość rozpoczęła teraz postępować na swojej drodze. Nie mogę już dłużej utrzymać ręki sprawiedliwości. Dzieci, zawsze bądźcie wierne Bogu, serce mojego Syna krwawi z powodu zbyt wielu grzechów. Nawróćcie się, zanim wasze serca zostaną poranione. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Szczegolnie duza kara dla tych co Watykanie wypacza prawde czyli wiare. Chodzi o ohyde spustoszenia ktora zaprowadza. Nadchodzi sprawiedliwosc konczy sie milosierdzie.

Trevignano Romano 10 sierpnia 2019 r.
Moja droga córko, spójrz na to, co dzieje się na świecie, ryk wojny jest bliski, ziemia będzie drżeć, jak nigdy dotąd, wszystko znajduje się w masowym ruchu, aby osiągnąć cel: Triumf mego Niepokalanego Serca. Wszystko to zostało scharakteryzowane i Boskiego planu nie można zmienić. Moja córko, Jezus jest coraz bliżej i wielu dostrzeże Jego chwalebną obecność. Nie odwracajcie się od prawdy, ale bądźcie coraz bardziej rozmodleni. Moi umiłowani, módlcie się za Kościół, który zaległ w ruinach i za Francję. Córko, jestem blisko was, ponieważ znam trudności misji, ale razem z moim Synem damy wam siłę, abyście głosili Słowo Boże i dawali świadectwo o Jego miłości. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


Kosciol jest w ruinie! Slychac wrecz to dudnienie Armaggedonu! Ale nie zapominajmy ze celem jest triumf Zbawiciela i temu posluza wszelkie zaburzenia i katastrofy!

Trevignano Romano 13 sierpnia 2019 r
Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, wasze serca są wielkie, ponieważ wasze wyrzeczenia dały wam pokój w waszych sercach, jesteście godni uwagi Ojca, który jest przy was, gdy Go wzywacie. Proszę wszystkie moje dzieci, bądźcie prawe, zachowajcie i żyjcie dziesięcioma Przykazaniami i Mszą Świętą, gdzie Jezus jest zawsze obecny. Moje dzieci, wszyscy widzą rzeczy, które dzieją się na świecie, ale często wiele serc jeszcze nie zbliża się do Boga, które zamiast tego są coraz bliżej ziemi. Moje dzieci, teraz zostawiam was z moim Świętym Macierzyńskim Błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Trzymac sie Boga! Msza na pierwszym miejscu! A katastrofy niech was wioda do Boga!

Trevignano Romano 15 sierpnia 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję wam za wasze modlitwy i za tych, którzy modlą się w pobłogosławionych miejscach. Moje dzieci, jestem Matką pocieszenia, Królową Aniołów, Tą, która miażdży głowę węża, i to właśnie jest to co uczynię, gdy powrócę i ostatecznie wraz z wami moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Umiłowane dzieci, chcę Świętych i chciałabym Świętych Rodzin. Odmawiajcie codziennie Różaniec Święty i proście o moją ochronę, a dam wam ją. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, wraz z grupami modlitewnymi, Amen.


Matka tez powroci z Synem! Bedzie zapowiadany triumf Jej Serca. Odmawiajcie Różaniec i proscie Ją o opiekę!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 16:43, 22 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 20 sierpnia 2019 r.
Umiłowane dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w swoim sercu. Moje dzieci, codzienne zobowiązanie polega na podążaniu za Jezusem, nie bądźcie sumieniami tych, którzy nie wierzą, tych, którzy nie kochają i tych, którzy nie wybaczają, sprawiedliwość Boża będzie przez wszystkich odczuwalna, ponieważ tylko On jest prawdziwym sędzią. Moje ukochane dzieci, patrzcie na niebo oczami, bo wszystkie znaki nadejdą stamtąd. Uwaga dzieci, diabeł ma wolną rękę działania bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ wie, że jego obecność dobiega końca. Dzieci, dla tych, którzy poszli za Jezusem, dla tych, którzy porzucili wszystko, wybierając Boga, a nie rzeczy tego świata, łaski będą stokrotne, ujrzycie piękną ziemię, nie miejcie co do tego wątpliwości. Moje dzieci, módlcie się gdyż wulkany, które wybuchną spowodują katastrofy, módlcie się za Rosję i módlcie się za potęgi świata. Teraz zostawiam wam moje błogosławieństwo, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen”.


Ile tresci! Nie badzmy jak bezboznicy mimo ze zewnetrznie bedziemy pozornie pobozni. Patrzmy na znaki z Nieba! Dokladnie! Nie odrzucajmy w stylu ,ja sie trzymam Biblii' nie jakichs znakow... A w tymze Piśmie sam Jezus mowi o znakach! Szatan szaleje bo czas mu sie konczy! Dla tych co wybiora Boga beda nieopisane łaski! Piekna ziemia! Bez watpliwosci. Beda wybuchac wulkany i beda kleski. I znowu Rosja. Oraz potegi swiata bo oni sa najgrozniejsi?

Trevignano Romano 22 sierpnia 2019 r
Adorujące dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, cieszę się, że wasze serca otwierają się i z wielką wiarą modlą się, ale niestety wiele z moich dzieci oddało swoje dusze szatanowi z powodu wszystkich demonów na ziemi, którym się spieszy. Moje dzieci, drodzy mojemu sercu, to jest moment wyboru, wybierzcie z dobrą refleksją, ponieważ wasz wybór będzie lustrem waszej przyszłości. Tak wiele jest moich aniołów, którzy was chronią. Jestem z wami i pozostanę z wami przez całą waszą modlitwę. Recytujcie Ojcze nasz ze mną. A teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen".


Wielu oddalo sie demonom a przeciez sa i aniolowie! To czas okreslenia sie i nie trzeba mlwic co macie wybrac!!!

Trevignano Romano 24 sierpnia 2019 r
Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, zwracajcie uwagę na kłamstwa i fałszerstwa, umiejcie rozpoznawać prawdę dzięki modlitwie. Ten świat jest pełen arogancji, złośliwości, kłamstwa i przerażenia, i zastanawiacie się dlaczego to występuje na taką skalę? Wszystko to ma swój fundament i wszystko to przyciąga całe zło swoimi niezliczonymi grzechami. Dzieci, zawsze będę was chronić do końca, płaczę za tym, co nadejdzie i chciałabym, abyście byli gotowi, ale często nawet dzisiaj nie słuchacie mnie, jednak chcę i muszę was ocalić, ponieważ jesteście moimi dziećmi. A któraż matka zechce przyglądać się zagrożoniom czyhającym na jej dzieci? Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Te ciemnosci to cale zlo to tylko i wylacznie skutek waszego wyboru zla! Tego by nie bylo bez was! Dlatego nadchodzi groza! Matka placze nad dziecmi tak biednymi i chcec je ocalic. Ale co musi nadejsc nadejdzie!

Trevignano Romano 27 sierpnia 2019 r.
Moje dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moi bliscy, czasami widzę w waszych sercach lęki i męki, ale jestem blisko was, aby zachęcić was do pójścia naprzód i usunięcia tych lęków, ponieważ moje plany się spełnią, podobnie jak wola niebios, miliony będą ludźmi, którzy przyjdą, aby uwielbić Pana. Moje dzieci, jesteście w środku czasów przepowiedzianych przeze mnie w tak wielu objawieniach i będziecie świadkami Triumfu Mojego Niepokalanego Serca. Ktokolwiek wybrał króla podziemnego świata, będzie strasznie cierpiał, ale kto wybierze Boga, poczuje pokój w swoim sercu i będzie świadom, że zło go nie dotknie. Teraz daję wam moje Macierzyńskie Błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, Amen.


Jestesmy juz W ŚRODKU CZASÓW OSTATECZNYCH! Nie na poczatku! Miliony uwielbia Boga a ci co wybiora wladce ,podziemnego swiata'! Raczej otchlani! Wiadomo ze bedzie wycie. Matka podtrzymuje nas w lękach i mękach tego czasu! Kto wybiera Boga nie ma sie czego bać!

Trevignano Romano 3 września 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowane dzieci, otwórzcie serca na miłość Boga i nieustannie proście o ochronę, ponieważ będziecie jej potrzebować. Wierzcie w przesłania, które przekazuję wam jako matce, aby uchronić was od trąby powietrznej, która stopniowo będziecie was otaczać. Umiłowane dzieci, ile mówicie o rozeznaniu …! A dzisiaj chcę wam powiedzieć, Kościołowi, a przede wszystkim moim umiłowanym dzieciom, co musicie zrobić … spójrzcie na dzieci, które posyłam do was i zobaczcie, czy dają światło. Tylko światło sprawi, że zrozumiecie, że są moimi prawdziwymi posłańcami. Módlcie się za potężnych na ziemi i zawsze patrzcie na znaki z nieba, abyście zrozumieli, że jesteście w czasach ostatecznych. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


To czy ktos pochodzi od Boga poznajemy po wewnetrznym duchowym swietle. Oczywiscie z dobrymi owocami! Trzeba badac roztropnie. Beda nas otaczac ciemnosci ale patrzmy na znaki i modlmy sie za poteznych. Oni sa najblizej potepienia!

Trevignano Romano 8 września 2019 r.
Drogie dzieci, dziękuję, że otworzyliście serca z tak wielką radością. Módlcie się z wiarą. Dzieci, jakże chciałabym widzieć wszystkie moje dzieci, a zwłaszcza kapłanów tak związanych w porządku miłości do mego syna Jezusa, Drogie dzieci, dziękuję i dziękuję że tak dotknęłyście wzruszeniem niebo. Duch Święty natchnie was. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Módlcie się do mego Niepokalanego Serca, a tutaj, gdzie będę, ześlę wiele łask. Amen
Madonna przyszła dziś otoczona licznymi aniołami, które śpiewały pieśni pochwalne. Matka Boża powiedziała, że jeśli uklękniemy przed jej figurą i pomodlimy się do Jej Niepokalanego Serca, bardzo nam podziękuje.


Bo to dzien urodzin Matki!

Trevignano Romano 10 września 2019 r.
Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Szukajcie pokoju, pokoju w waszych sercach, znajdziecie go tylko wtedy, gdy pójdziecie za moim Synem Jezusem, to są ostatnie godziny waszego wyboru. Moje dzieci, tutaj możecie być częścią Triumfu mego Niepokalanego Serca. Moi umiłowani, bądźcie silni w wierze, ponieważ planem szatana jest sprowadzenie tak wielu dusz do podziemnego świata, więc umocnijcie się i otwórzcie serca, a przede wszystkim uczyńcie je pokornymi. Módlcie się, bo nadchodzą zaraza i inne nowe choroby. Kocham was, dzieci i nie bójcie się, będę was chroniła. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen".


Ostatnie dni wyboru! Szatan chce jak najwiecej zgubic zanim straci wladze! Zeby nie tylko on byl w piekle bo wyjdzie na idiote. Pokora to najlepszy srodek obrony! Pokoj jest w sercu czlowieka z Jezusem a nie na zewnatrz.Tutaj mozemy byc czescia triumfu Jej Niepokalanego Serca. Czyli zwyciezcami!
Niestety nadchodza zarazy...

Trevignano Romano 14 września 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, przepowiadałam te czasy od dawna, a teraz jesteście w najgorszym ich okresie, jakiego ludzkość może doświadczyć. Przyszłam was ostrzec i pouczyć, ale mimo to ludzkość nie jest jeszcze gotowa być świadkiem tego wszystkiego, co nadejdzie. Proszę was, moje dzieci, po raz kolejny wzmacniajcie się modlitwą każdego dnia, nie słuchajcie tych, którzy mówią o was źle, ale powierzcie wszystko mojemu Synowi, nie odczuwajcie urazy wobec waszych braci, ale przebaczcie, demony wybierają słabe dusze we wierze. Moje dzieci, módlcie się za tę ziemię i za ludzkość, która wybiera rzeczy ziemskie i która nie stosując się do ducha, umrze. Spójrzcie w niebo, bo wkrótce mój Jezus będzie z wami i ujrzycie Nowe Niebiosa i Nową Ziemię. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nie przejmujmy sie slabymi na duchu tylko sie za nich modlmy! Jestesmy w najgorszym okresie a ludzkosc nie jest przygotowana. Wkrotce NOWE NIEBO I NOWA ZIEMIA! Tak dokladnie o tym mowi Matka!

Trevignano Romano, 17 września 2019 r.
Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, uwolnijcie się od cierpienia, oddajcie wszystko mojemu Synowi Jezusowi, który ocalił was przez swoją śmierć z miłością przyjmując swój krzyż. Moje dzieci, przygotujcie bezpieczne schronienia, ponieważ nadejdzie czas, w którym nie będziecie mogli zaufać nawet moim umiłowanym synom. Ten okres apostazji doprowadzi was do wielkiego zamieszania i ucisku, ale wy, dzieci, zawsze bądźcie przywiązane do Słowa Bożego, nie dajcie się wciągnąć w modernizm! Pamiętajcie, moje dzieci, świat pochodzi od Boga i On jest jedynym panem Wszechświata, a nie człowiek. Uważajcie dzieci, bądźcie ostrożne! Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen”.


Oddajmy cierpienia Synowi! Przygotujmy schronienia. Chodzi o glownie modlitewne! Bo niedlugo nie bedzie mozna ufac wielu kaplanom. Dziwnym ceremoniom ktore beda wyczyniac. Apostazja! Nie wchodzmy w modernizm czyli ,nowoczesny' niby ,kosciol'! Dziwne rytualy tance itd. Nie mowiac juz o Komunii do ręki! To jest potworne! Wiara jest jaka byla! Bóg sie nie mylil dawniej a tym bardziej ludzie go nie poprawia! Bóg jest JEDYNYM PANEM WSZECHŚWIATA! Nie czlowiek!

Wspaniale slowa!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 19:51, 24 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 21 września 2019 r
Wieczernik modlitewny w Amantea (CS)
Drogie, umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Jak wielką wiarę czuję w wielu z was, ale także w wielu duchowych bitwach, ale wraz z moim Synem Jezusem i Duchem Świętym będziecie mogli zobaczyć Prawdę. Drogie dzieci, w tym czasie każdy pójdzie wąską drogą, będzie prześladowany, a najbliżsi ludzie staną przeciwko wam zniewagami i pogardą, ale pamiętajcie, zło was nie dotknie, bo zawsze będę was chroniła. Przywołajcie moje Niepokalane Serce, a będę tam. Teraz błogosławię wam, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Tym razem spotkanie w wieczerniku czyli tym miejscu modlitwy ktore trzeba tworzyc! Matka nie obiecuje wygodnej drogi ale trudna walke! Nagroda jednak bedzie wielka.

Trevignano Romano, 24 września 2019 r
Przesłanie Jezusa
Drodzy bracia, dziękuję za przybycie na modlitwę. Umiłowani, wkrótce Kościół ulegnie wielkiej zmianie. Mój Ojciec, posłał moją Najświętszą Matkę, aby pomogła wam zrozumieć, po co jest modlitwa, aby was pouczać i towarzyszyć wam w tych czasach. Z drugiej strony ludzkość zwraca się ku drugiej stronie, nie wierząc, wręcz gardząc tą Łaską. A jednak Ona jest moją i waszą Matką, która troszczy się o swoje dzieci i płacze za zagubioną ludzkością. Nie gardzcie łaską, pozostańcie w ciszy i modlitwie. Jestem z wami. Kochajcie mnie a Ja poprowadzę was tam, gdzie wszystko jest gotowe. Teraz błogosławię was w imię Ojca, w Moje Imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Niedlugo Kościół jaki znamy zniknie powstanie koszmar! Schronieniem bedzie Matka w mysl slynnych fraz Apokalipsy o Niewieście na pustyni... Wielu wybiera niestety ciemnosc. Ale wszystko jest gotowe na nasze przyjecie i nasze szczescie!

Trevignano Romano, 28 września 2019 r
Moje ukochane dzieci, dziękuję za wysłuchanie mego wezwania w swoim sercu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystkie gotowe wpływać na powietrze od nieznanych bakterii. Módlcie się za Rosję, ponieważ nadchodzi wojna. Módlcie się za Amerykę, teraz dąży do wielkiego upadku. Módlcie się za Kościół, ponieważ nadchodzą wojownicy, a atak będzie katastrofalny, nie pozwólcie byście ulegli plagiatowi wilków przebranych za baranki, wszystko, wkrótce będzie to wielki punkt zwrotny. Spójrzcie na niebo, zobaczycie znaki końca czasu. Będę z tobą do końca modlitwy. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, Amen ”.


Z Chin przyjda choroby!!! Czyzby ichnie laboratoria? Ruscy przyniosa wojne a USA upadnie. O Polsce nie trzeba mowic :0))) Na Kosciół nadchodza napastnicy ktorzy szykuja PLAGIAT! Czyli podmiane wiary! Falszywa kopię! Wilki przebrane za baranki! Czyli ohyda spustoszenia! Patrzmy na niebo beda znaki!

Trevignano Romano, 28 września 2019 r
Przesłanie Boga Ojca o 20:40
Ja, Ojciec Wszechmogący, dlaczego nie widzicie wojen! Dlaczego nie pojmujecie! Módlcie się, moje dzieci, mój Syn was kocha! Posłałem go dla waszego zbawienia, a wy odwracacie się, kochajcie mojego Syna, wasze jedyne zbawienie, tak jak kiedyś to czyniliście tak czyńcie i dzisiaj. Ach! Moja umiłowana Maryja, narodzona bez grzechu pierworodnego, podjęła pracę dla ciebie i dla was. Ach! ludzkość zagubiona przez grzech. Humanizm wszedł do Kościoła, wierząc, że człowiek jest panem świata, mój świat stał się światem Szatana, wszystko jest w zamieszaniu. Co pozostawiacie swoim dzieciom! Dlaczego pozostawiacie je bez szacunku, bez świętości, bez wiary. Uczcie je Miłości, a nagroda wasza będzie wielka w Królestwie Niebieskim. Kocham was dzieci, kocham was! Zawsze będę was chronił, trwajcie mocno w wierze a ja będę was chronił. Ja, wasz miłosierny Ojciec, proszę was, zmiłujcie się nad moim Synem, nie popadajcie w grzech. Kocham was i błogosławię was wszystkich. Będę z wami w każdej minucie waszego życia, Amen ”.


Bóg Ojciec! Mowi nam jak wielkim zlem jest humanizm moeiacy ze czlowiek jest osrodkiem swiata! Coz za klamstwo! Bóg jest absolutnym centrum! Od tzw. renesansu sie zaczelo! Wszelkie ideologie czynia z czlowieka czynnik decydujacy o wszystkim. Jest to przeciez grzech pierworodny! Bedziecie bogami! Znowu to samo! To wszystko wlewa sie do Kościoła. Trzymajcie sie po prostu Boga!

Trevignano Romano, 1 października 2019 r.
Moje drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowane dzieci, chciałabym was nauczyć, o co prosić i jak modlić się do Pana Jezusa Chrystusa; Dzieci, otwórzcie swoje serca w modlitwie. Proście Boga, abyście mogły zanurzyć się w Jego świetle, abyście mogły odważnie składać świadectwo i mówić o Jezusie bez lęku: proście o dar wiedzy, pokory i braterstwa. Kiedy to wszystko się stanie, wasze Tak będzie szczere: będziecie mieli wszystko, czego potrzebujecie, łaski spłyną na was i poczujecie radość i pokój w swoim sercu. Idźcie na Mszę, bo On na was czeka. Krzyczcie światu, że mój Syn wkrótce będzie z wami. Niech błogosławieństwo Ojca, Syna i Ducha Świętego spłynie na was i wasze rodziny, Amen ”.


Oddajcie wszytko Bogu a wszystko otrzymacie! Bóg was przemieni

Trevignano Romano 3 października 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzisiaj chcę przynieść pokój waszym sercom, abyście mogli otworzyć się na łaskę. Dzieci, czasy są bardzo trudne, ale jestem tutaj i nie zostawię was samych, ale tylko, jeśli naprawdę tego chcecie. Dzieci, módlcie się za Kościół, świat zagubiony jest w szponach szatana, ale nasza modlitwa i Różaniec będą wielką ochroną dla was i waszych rodzin. Pasterze, ewangelizujcie, wprowadzajcie Słowo Boże do domów, uczcie młodych ludzi miłości, to jest Kościół, rodzina, pierwszy mały kościół, nie bójcie się osądzeń, ale idźcie dalej z Bożym błogosławieństwem. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, będę z wami aż do końca modlitwy, aby błogosławić was i święte przedmioty, które nosicie, dziś dzieci zstąpi wiele dziękczynienia. Amen ” .


Znow podkreslona rola Różańca. Trzeba wyjsc zwlaszcza do mlodych ludzi. Mimo wszelkich przeciwnosci! Trzeba juz uczyc czym jest rodzina. Ratowac dusze.

Trevignano Romano 5 października 2019 r.
Wieczernik modlitewny w Rimini
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że przebywałyście tutaj na modlitwie i odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowani, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo, aby wiara mogła powrócić do tego rozjuszonego świata. Dzieci, część duchownych straciła wiarę. Módlcie się dużo, teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Niestety mamy niewierzacych duchownych.

Trevignano Romano 7 października 2019 r.
Moje ukochane dzieci, dziękuję, że zgromadziłyście się tu na modlitwie z wiarą. W tej chwili potrzebna jest tylko modlitwa, gdzie są moje dzieci! Wielkie jest moje cierpienie, ponieważ mój Syn Jezus został odłożony na bok, nasz miłosierny Bóg wkrótce zostanie zastąpiony, ileż łez wylałam !!, nawet krwi, abyście zrozumieli mój ból i rozpacz, ponieważ mało jest wiary w tej krainie (Włochy)!! Dzieci nieście moje przesłania na świecie, gromadźcie dusze, aby przynieść je Jezusowi, nie milczcie, ale jako wojownicy Światła, mówcie światu o potrzebie nawrócenia się i kochania tylko Boga, Jednego i Trójjedynego. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.


Wkrotce zniknie Komunia! Zastapiona przez ohyde. Szczegolnie fuzy jest upadek Włoch. Przypomne ze nowe papiestwo bedzie w Polsce! Robmy co mozemy aby ratowac kogo sie da!

Trevignano Romano 12 października 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Widzę zjednoczone dzieci i Moje Serce się raduje. Moje dzieci, zapraszam was do miłości, która zawsze was łączyła i do modlitwy, czy pamiętacie Moje Orędzia? Czy przeżyliście je całkowicie? Nie zapominajcie, że diabeł jest bardzo silny w tych czasach, kusi was i zmusza do poróżniania, budzi wątpliwości co do wszystkiego, szczególnie odwracając prawdę do góry nogami. Kocham was, jestem waszą Matką, zstępującą z nieba, aby was chronić, żyjcie łaską, którą Bóg pozwolił wam posłać i bądźcie zawsze odważnymi świadkami. Dzieci, Ja tu jestem, nie lękajcie się, wraz z Moim Synem zawsze będziemy was chronić, nie pozwólcie, aby wielkie zamieszanie powstałe w tych czasach wkroczyło w wasze życie, ale bądźcie wierni Słowu, Ewangelii. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Szatani wprowadzaja po prostu zamęt. Czarne jest biale! To widzimy! Nie mozna ulec!

Trevignano Romano 15 października 2019 r.
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedziałyście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, jak wielki jest ból i cierpienie, które przeżywam za każdym razem, gdy moi wybrani są wyśmiewani, osądzani i uważani za zarażonych chorobą, przez którą wszystko się dokonuje. Mój syn ma wkrótce zostać wyrzucony z Kościoła, ci, którzy to robią, nadal powodują krwawienie ran Jezusa i nie wierzą, że wkrótce spadnie na ich głowy sprawiedliwość. Ale w tym wypadku Słowo Boże się wypełni. Moje dzieci, pamiętajcie, że Słowo i Ewangelia są niezmienne. Po wielkim smutku mój Kościół powstanie ponownie z nielicznymi, ale autentycznie wierzącymi. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Prawowierni sa atakowani i odsuwani! Wilki w owczej skorze zmieniaja Kościół w ohyde. Zniszcza Komunię. Spotka ich straszny koniec! Wszystko to musi sie wypelnic. Pamietajmy ze Słowo Boga jest niezmienne! Nie idzmy za zwodzicielami!

15 pazdziernika! Raptem troche ponad tydzien temu te oredzia!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 16:41, 30 Paź 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 19 października 2019 r.
Przesłanie Jezusa
Moi bracia, jestem tu z wami, jak maleńcy jesteście, wciąż jesteście dziećmi, chcę, abyście byli wielcy w wierze z waszymi dziecięcymi sercami. Oh! Moi bracia, proszę was, abyście nie wahali się z wiarą ani nie dawali miejsca szatanowi. Nie musicie przeprowadzać się do innego domu cokolwiek by się stało, ale zjednoczcie się, moi aniołowie was ochronią, wkrótce ręka Boga uwidoczni się w świecie, ile rzeczy się dzieje na ziemi, Och! Mój Kościół, Mój Kościół odwrócił się ode mnie, ale narodzę się ponownie, wrócę. Moja matka jak wielki jest jej ból, ale wy dawajcie Jej miłość, tylko miłość, prosimy tylko o miłość. Bóg jest dobry i cierpliwy, przebaczy wam wszystkie wasze grzechy, jeśli szczerze tego żałujecie. Och! Moje dzieci, moi bracia, jak bardzo was kocham, moje anioły chronią was przed atakami na ziemi, bądźcie spokojni i zaufajcie mi, nigdy nie zostawię was samych, znam wasze serca i wiem, jak wielka jest wasza miłość do Mnie, dla Mojej Matki i Mojego Ojca. Bądźcie zakotwiczeni w wierze, to wasze jedyne zbawienie wraz z modlitwą. Drodzy bracia, kocham was i jestem blisko was dzisiaj i zawsze. Teraz błogosławię was wszystkich, w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, amen ”.


Wazna informacja! Mimo ze idzie groza to nie trzeba opuszczac domu! Bóg ochroni poboznych gdziekolwiek są! Objawienia te nie sieja paniki zeby sie pakowac uciekac itd. Nie znaczy to ze bedzie spokojnie bo nie bedzie ale to ze wszystkim tym pokieruje Bóg.Co nie znaczy ze to jest uspokojenie dla grzesznikow! Robcie co robicie! Nie! Albo nawrocenie albo pieklo. Bóg boleje nad upadlymi ale sprawiedliwosc nie bedzie pogwalcona!

Trevignano Romano 23 października 2019 r.
Moja córko, dziękuję za modlitwy, nie martwcie się o rzeczy tego świata, ale kontynuujcie modlitwę. Krzyczcie światu, że ten, kto jest wierny Bogu, wkrótce odczuje radość, beztroskie serce, miłość, ale ten, kto odwróci się ku wielbieniu bożków w ten czy inny sposób, poczuje, że jego serce ciemnieje i poczuje rozpacz, rozpacz i smutek. Powrót Syna Bożego jest bliski, radujcie się i ogłaszajcie nowe Jeruzalem. Moja córko, jak bardzo odczuwam ból, ponieważ nie spełniono mojej prośby o poświęcenia (Rosji?), przypomina tym, którzy nie chcą mnie słyszeć, że wiara jest także odwagą i świadectwem, Bóg wymiotuje letnim. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Poswiecenie Rosji nie zostalo prawidlowo dokonane! Bylo cos ale wlasnie cos...
Nie martwmy sie o rzeczy tego swiata! To juz nie ma sensu! Nie planujcie swojego rozwoju materialnego i zasobnosci finansowej na przyszle lata! To glupie! Zostanie zniszczone wszystko tego typu! Zostana tylko wartosci duchowe! Niebawem wierni Bogu odczuja radosc nie do opisania co nazywamy ,rajem na ziemi' a ci ,inni' wrecz przeciwnie! Oglaszajmy wrecz Nowe Jeruzalem! Tak to jest naprawde blisko!

Trevignano Romano 26 października 2019 r
Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, jak wiele pokoju odczuwam w waszych sercach pomimo smutnych chwil, ale proszę, wzmocnijcie swoją wiarę i modlitwę, proszę o wieczerniki w waszych domach. W tej chwili moi aniołowie walczą z aniołami zła, apostazja wciąż unosi się w Kościele, ale tylko dzięki modlitwie wszystko może wrócić do tego tak, jak tego chciał Jezus. Dzieci, będzie tak wiele Łask, które zejdą dla tych, którzy mają wiarę, moje Niepokalane Serce wkrótce zatriumfuje. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Jest ostra walka o dusze miedzy aniolami! Nad Kościołem zalegl mrok apostazji! Tworzmy wieczrniki modlitwy bo tylko modlitwa mozemy wygrac te wojne duchowa. Jej Serce wkrotce zatriumfuje i czeka nas zalew łask czyli darów duchowych mowiac inaczej! Jak najszybciej!

I to sa biezace najnowsze objawienia jakie znam! Sprzed paru dni! To sie dzieje na zywo!

Warto sledzic!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:12, 25 Gru 2019    Temat postu:

Trevignano Romano 30 października 2019 r.

Przesłanie Najświętszej Maryi Panny 22:30

Moja córko, dziękuję ci za obecność w modlitwie, tyle bólów nadejdzie, ale nie męcz się, schroń się w moim Niepokalanym Sercu i tam znajdziesz pocieszenie. Moja córko, wkrótce zaczną się prześladowania chrześcijan, więc bądź bardzo ostrożna, posłuchaj rady swojej Matki i nie odwracaj się. Miejcie cierpliwość, miłość i miłosierdzie dla swoich braci, ponieważ będą ciemne momenty, w których nie będziesz mogła się odnaleźć. Ameryka będzie cierpieć największy ból z powodu praw przeciw Bogu.
Zawsze bądźcie wierni prawdziwemu magisterium Kościoła. Bóg jest jedynym, na którym musicie polegać, trzymajcie się z dala od fałszywych modernistycznych ideologii, w przeciwnym razie będziecie ślepymi prowadząc innych niewidomych. Kocham was i Matczyną Miłością błogosławię was w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Niedlugo juz zaczna sie przesladowania chrzescijan. USA otrzyma najwieksza kare. Trzymajmy sie z dala od nowinkarzy teologicznych. Obowiazuje nas wiernosc PRAWDZIWEMU NAUCZANIU KOŚCIOŁA!

Trevignano Romano 31 października 2019 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę, och! jak rozproszyliście mój ból i ból mojego Syna! Jednak umiłowani, to, co czyni ludzkość, polega na przyjmowaniu, wywyższaniu i głoszeniu grzechu jako czegoś podobającego się Bogu, ale tak nie jest, dlatego bramy piekielne się otworzą. Moje dzieci, przychodźcie często, aby zobaczyć mnie w tym miejscu pobłogosławionym przez Ojca. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Zlo probuja wcisnac nam jako podobajace sie Bogu! Widzimy to na kazdym kroku! Uciekajmy sie do Boga!

Trevignano Romano 3 listopada 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, ile radości odczuwam, widząc tylu pasterzy w tym błogosławionym miejscu i widząc dzieci pełnych wiary, które modlą się, stojąc obok Mojego Syna Jezusa, któremu wciąż, a szczególnie w tych czasach włócznia przebija Jego serce. Umiłowane dzieci, św. Józef też tu jest i jest ze mną, aby się za was modlić. Moi ukochani, wzywajcie Ducha Świętego, abyście byli oświeceni w duchu i sercu. Dzieci, nie bójcie się, jestem z wami, diabeł nie może skrzywdzić wiernych Bogu, a teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


W tych czasach Jezus jest krzyzowany szczegolnie! Pamietajmy o obecnosci i pomocy św. Józefa!

Trevignano Romano 5 listopada 2019 r

Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moja córko, jak wielka i ciężka jest misja powierzona przez niebo, ale pomogę ci i zawsze będę przy tobie. Prawda jest tylko jedna, Miłość do Boga, która jest centrum wszystkiego, ale nie każdy otwiera swoje serce i pozwala się opanować płomieniem Świętego ognia. Proszę, dzieci, nie pozwólcie, aby płomień zgasł. Ileż moich dzieci jest uciskanych przez szatana, który działa w umysłach za pomocą negatywnych myśli przeciwko braciom, myśli o prześladowaniu i wrogości, ale tylko światło Ducha może was oświecić, dając wam pokój. Wkrótce na niebie pojawi się wielkie światło, a Bóg będzie grzmiał w całej Swojej Chwale. Teraz błogosławię wam, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wkrotce wielki znak od Boga! A tymczasem demony zacmiewaja nam Miłość Boga sprowadzajac smutek i zniechecenie! Badzmy mezni i uciekajmy sie do pomocy Boga bo sami nie damy rady.

Trevignano Romano 9 listopada 2019 r

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drogie dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się tak bardzo o pokój, pokój między braćmi i pokój na świecie. Moi bliscy, cierpiący, schrońcie się w moim Niepokalanym Sercu i w Sercu Mojego Syna, wykrzyczcie prawdę i mówcie, że Mój Syn Jezus jest Miłością, nie bólem. Radością, nie smutkiem. Zjednoczeniem, nie rozłamem. Nie wpadajcie w pułapkę szatana, który chce zniszczyć wszystko, co zostało stworzone.
Jestem z wami i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Schronmy sie u Matki i prowadzmy tam bliznich zwlaszcza tych potrzebujacych.

Trevignano Romano 12 listopada 2019 r

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, czekają na was ciężkie czasy, oddajcie swoje serce mojemu Synowi, tylko On jest waszym jedynym zbawieniem.
Demony zostają uwolnione na świecie, zabierając tak wiele dusz, błagam was, moje dzieci, karmcie się ciałem mojego Syna Jezusa, Bóg z wielkim smutkiem patrzy na tę zagubioną ludzkość. Moi ukochani, jestem blisko was i błogosławię was jeden po drugim, aby Duch Święty mógł całkowicie otworzyć wasze serca. Teraz cały Kościół ma zostać zniszczony, aby odrodzić się silniejszym niż wcześniej, módlcie się, módlcie się, módlcie się. Nadchodząca zima będzie trudna, wszystkie uprawy zostaną zniszczone przez mróz, a przez to nieszczęścia będą bardziej odczute, módlcie się tak bardzo. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Demony zostaly uwolnione i szaleja na swiecie. Obecny Kosciół bedzie zniszczony aby odrodzil sie czysty i wielki! Bedzie ciezka zima i niskie zbiory!? Czy w Polsce tez?! Zaczyna sie!
Modlcie sie modlcie! Chyba nie musze wyjasniac dlaczego?!

Trevignano Romano 16 listopada 2019 r

Modlitwa Ostatnia Wieczerza w Belluno bl – Centrum Duchowości i Kultury, Papa Luciani

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, otwórzcie serca na mego Syna Jezusa, wzmacniajcie swoją Wiarę, rozpalajcie płomień miłości do Boga, wkrótce Jezus będzie z wami, będzie gotowy i napełniony Swoją Miłością. Drogie dzieci, odmawiajcie Różaniec Święty i organizujcie modlitwy w swoich domach. Módlcie się za Hiszpanię, pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy bramy antychrystowi. Kocham was, dzieci i zawsze będę z wami, dziś wielkie dziękczynienie zejdzie na obecnych tu ludzi. Teraz daję wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nieszczescia ktore nastapia utoruja droge antychrystowi ktory wystapi w roli ,zbawcy' i zaprowadzi falszywy pokoj i pozorne rozwiazanie problemow pod warunkiem odrzucenia Boga.
Tym razem intencja modlitw za upadla Hiszpanie.
Rozpalajmy w sobie Miłość Jezusa poprzez modlitwy rozmyslania uczynki! Różaniec! I domy modlitwy!

Jezus wkrótce będzie z nami!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 16:22, 05 Sty 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 19 listopada 2019 r

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, będzie tak wiele dusz, które zabiorę ze sobą, ponieważ są one dobre, a wraz z nami odnajdą pokój, a sprawię, że ci, którzy są silni w wierze, będą niezachwianymi, a poprzez podążanie za Ewangelią będą służyć Bogu swoim świadectwem i mocą w Prawdzie. Umiłowane dzieci, kiedy Jezus został ukrzyżowany, oddając za was życie, arcykapłani poprosili Go o znak, ale On odmówił i nie uwierzyli. Po dwóch tysiącach lat, także dzisiaj niektórzy kapłani proszą o znaki, ale nie rozumieją, że Pan działa tylko w otwartych sercach.
Módlcie się i wybaczajcie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Pokoj dusza odnajduje dopiero tam. Bóg umacnia silnych w wierze. Wielkim problemem jest niewiara kaplanow! Tak niestety i w Polsce! Cud w Sokółce to niestety nie dowod wielkiej wiary tylko jej braku! Bóg na ogol czyni cuda Eucharystyczne gdy kaplan nie wierzy w realną obecność Boga w Hostii!!!

Trevignano Romano 23 listopada 2019 r

Przesłanie Jezusa
Moi bracia, dziękuję wam, że byliście tutaj na modlitwie, jestem z wami, otwórzcie swoje serca i przyjmijcie moje światło, abyście mogli patrzeć na wszystko inaczej oczami ducha, a nie oczami rozumu.
Zbyt wiele racjonalności oddala was ode Mnie i oddala was między sobą, bracia. Umiłowani, bądźcie wierni Bogu o każdej porze dnia, aby gdy dotrzecie - wejść na nową ziemię, gdzie radość i miłość będą jedynym dobrem, jakie znajdziecie. Bracia, całe wasze życie powinno opierać się na Miłości. Urodziłem się z Miłości i umarłem z Miłości, ale obecnie ludzkości wydaje się, że Miłość już do niej nie należy, a jednak często mówicie, że mnie kochacie! Ale dlaczego zamiast tego widzę tylko poczucie dumy, zawiści i zazdrości? Pamiętajcie, że Bóg osądzi, jak wiele oddaliście Miłości. Teraz błogosławię was w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen ”.


Zbyt wiele racjonalizmu oddala od Boga! Tak! Rozum nie potrafi objac spraw ducha! Nie do tego sluzy! To tak jakbyscie chcieli malować pędzlem muzykę. Nie da sie! Od spraw duchowych jest sumienie!
Jedynym dobrem jest naprawde milosc i nic innego!! Tylko o nia zabiegajcie.

Trevignano Romano 26 listopada 2019 r

Moje drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowani, z powodu otępienia nie widzicie, co dzieje się na świecie, ponieważ nie wierzycie w to, czego nie dotknie wasza ręka, ale mówię wam, moje dzieci, gniew Boży spoczywa już na was, abyście zrozumieli, że On również jest sprawiedliwy. Umiłowane dzieci, zbliżcie się do Boga, zacznijcie kochać Jezusa, nie lękajcie się, z Nim będziecie lepsi. To także czasy łaski, módlcie się z czystym sercem, a ujrzycie cuda.
Błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Z powodu tepoty duchowej nie dostrzegacie ze czas jest juz krotki. Tymczasem juz jest gniew Boga na swiecie. Juz dziala sprawiedliwosc. Ale sa to tez czasy łaski. Czasy cudów! Bo u Boga tak naprawde nie ma ,zlych czasow".

Trevignano Romano 30 listopada 2019 r

Przesłanie Jezusa
Moje dzieci, wasz Jezus jest tutaj z wami, poczujcie pocieszenie moją Miłością, ile moich dzieci będzie znienawidzonych przez hierarchię Kościoła, będą was nienawidzić w moim imieniu, niesprawiedliwość będzie wielka. Dzieci, ilu teologów !! Och! jaki ból odczuwam w sercu, to okropne, teologia zamyka serca wszystkich, nie zrozumieli mojej miłości do was i nie zrozumieli waszej miłości do mnie. Dzieci, bracia, jeszcze nie widzieliście tego, co się stanie, kochajcie mój krzyż miłości, ale także gorzki. Będę przy was, nic nie będzie większe ode Mnie w waszym życiu. Będę z wami, aby was chronić, nikt nie będzie w stanie was dotknąć, nawet palcem i żaden włos z głowy moich umiłowanych nie spadnie. Jak mało wiary widzę w tych, którzy wstępują do Kościołów, mówią, że się modlą, ale zaślepieni nienawiścią, dumą isamolubstwem, pomstują na moje ukochane dzieciach. Och! drogie dzieci, wasz ból jest moim bólem, wasz płacz jest moim płaczem, ale wasze zwycięstwo będzie moim zwycięstwem z wami, teraz i zawsze, Amen. Zaprawdę, powiadam wam: radujcie się, bo wasze będzie Królestwo Niebieskie. Teraz błogosławię was i dotykam was jeden po drugim, w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Wierni Bogu doznaja wielkiej nienawisci od tzw. ,autorytetow koscielnych' . Duchownych, teologow itd. Oczywiscie tych odstepcow co przygotowywuja ohyde spustoszenia. Jednakze nie moga nam nic zrobic bo Bóg nie dopusci. Oczywiscie jednak jest to bolesne. Ból ten to ból ukrzyzowanego Jezusa. Z nim cierpienie ale i z nim zwyciestwo!

Trevignano Romano 3 grudnia 2019 r
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. (Do kapłanów) Moje umiłowane dzieci, błagam was, żyjcie ze mną odważnie w swoim Kapłaństwie, nie bądźcie dumni do tego stopnia, że pozwalacie duszom wejść w ciemność, w zamieszanie i ignorancję. Dzieci, jako pierwsi staniecie się światłem dla ludzkości, nie zmieniajcie niczego w Ewangelii, w Słowie Bożym i we Mszy Świętej, gdzie żyje mój syn Jezus. Biada tym, którzy pozostawiają dusze na zatracenie, ponieważ to będzie wasza odpowiedzialność. Drogie dzieci, kiedy prosicie Jezusa, aby powrócił, wiedzcie, że On już jest w was, niech narodzi się w waszych sercach. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego.
Amen ”.


Do kaplanow! NIE KOMBINUJCIE Z EWANGELIA NIE MAJSTRUJCIE PRZY MSZY! BÓG TO USTANOWIŁ I JEST DOBRE JAK WSZYSTKO CO ON TWORZY! Zmienic mozna tylko na gorsze! A nawet Msza moze przestac istniec!

Trevignano Romano 7 grudnia 2019 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje umiłowane dzieci, wkrótce mój Jezus powróci, ale ile wiary znajdzie! Jeszcze dziś widzę, ilu robotników Pana odwraca się od mego Niepokalanego Serca z powodu słów profanów, bluźnierców i heretyków. Dzieci, módlcie się za Amerykę, ponieważ z powodu zmian wiele narodów będzie płakać. Kościół dozna silnego ataku. Dzieci, bądźcie wierne Ewangelii i Słowu Bożemu, teraz dotykam was jeden po drugim i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.


Wkrotce Jezus powroci ale ilu bedzie oczekiwac? Czyli podejmie wysilek oczyszczenia! Nie chodzi o czekanie na autobus! Wielu robotnikow Pana czyli ksiezy odwraca sie od Boga z powodu bluzniercow. Np. w Polsce malo bylo wstepujacych do seminariow na skutek Smarzowskiego i Sekielskiego. Kto lubi byc ohydnie zniewazany? Los USA bedzie straszny i oczywiscie ptworny atak na Kościół...

Trevignano Romano 8 grudnia 2019 r

Pochód z pochodniami aż do niebieskiego krzyża na święto Niepokalanej.
Wiadomość otrzymana;
Drogie dzieci, dziękuję za tę uroczystość i dziękuję za radość w moim udręczonym sercu w tych czasach. Dzieci, chcą mnie usunąć z tronu… Mnie, Maryję Niepokalaną, Współodkupicielkę, Królową Aniołów nieba i ziemi, ale Szatan nie zwycięży, a wasze nabożeństwo będzie zawsze silniejsze. Kontynuujcie odmawianie Różańca Świętego. Dzisiaj dziękuję za niektórych z was. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


!!!! To jest mocne! Chca Matkę usunac! Ostatnio Franciszek szalał na slowa o Współodkupicielce. Matka mowi jasno. MNIE WSPÓŁODKUPICIELKĘ! Twardo jasno i prawdziwie! Ona WSPÓŁODKUPIŁA! Nie ma dyskusji! Dogmat! Kto mowi inaczej jest od diabla!

Widzicie? Tu sa odniesienia do tego co aktualnie poddaja w watpliwosc w Watykanie!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 15:28, 26 Sty 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 14 grudnia 2019 r.

Dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Umiłowane dzieci, niech Jezus narodzi się w waszych sercach, bo tylko w ten sposób, będziecie mogli stawić czoła ciemności, która was ogarnia. Wkrótce krzyż pojawi się na niebie, aby każdy zobaczył własne życie i uświadomił sobie, jeśli odpokutuje za swoje grzechy jak miłosierny jest Bóg. Otwórzcie serca i zmuście się, abyście w te święta modlili się jeszcze bardziej, aby odzyskać siłę w wierze. Gniew Boży spoczywa na was, przygotujcie się na gorsze czasy i wzmocnijcie się.
Dzieci, kocham was i jako Matka, namaszczam was Błogosławieństwem, w Imię Ojca, Syna i Ducha
Świętego, Amen ”.


Nadchodza jeszcze gorsze czasy! Wkrotce pojawi sie czesto zapowiadany krzyż na niebie i nastapi przeswietlenie sumien. Dostaniecie szanse na pokute. Bynajmniej nie wszyscy rzuca sie pokutowac. Modlitwa pokuta nawrocenie. Oto srodki jak zawsze!

Trevignano Romano 17 grudnia 2019 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję za przybycie na modlitwę. Dzieci, jak wiele cierpienia widzę w waszych kruchych sercach, zło destabilizuje was, ale modlę się, kontynuujcie nieustanną modlitwę, teraz bardziej niż kiedykolwiek. Dzieci, nie bądźcie pyszniący się i dumni, spójrzcie głęboko w swoje sumienie, nauczcie się prosić o przebaczenie, jeśli w czymś zgrzeszyliście, inaczej nie ujrzycie Królestwa Bożego, dzieci, Moje Serce jest nieskazitelne i smutne, ponieważ moje dzieci są zagubione. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nasilaja sie ataki na nas zwlaszcza te niewielka trzodke wciaz wiernych! Bynajmniej nie chodzi o to ze macie byc idealami! Nie, nauczcie sie prosic o przebaczenie! Bo pycha blokuje w was ten wazny element pokory! Bóg juz was oczysci!

Trevignano Romano 21 grudnia 2019 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drogie dzieci, nadchodzi przyjście mojego Syna Jezusa, bądźcie gotowi, aby przyjąć Go w swoich sercach, w waszym życiu i domach. Umiłowani, ile świateł widzę na choinkach i na ulicach, ale mało w waszych sercach pamiętajcie dzieci, bądźcie światłem dla waszych braci, jasnymi światłami, a nie najgłębszą ciemnością panującą w tym momencie w waszym życiu. Teraz zostawiam was i błogosławię w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Swiatlem to my powinnismy byc dla ludzi a nie choinki! Czas przyjscia Jezusa jest naprawde bliski!

Trevignano Romano 22 grudnia 2019 r

Wieczernik modlitwy w Pianello (PG)
Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Uwielbiam was moje maleństwa, osłabiajcie mój ból swoją modlitwą, tak wielką wiarę odczuwam w waszych sercach. Moje dzieci, chciałabym, abyście spojrzeli na grotę, w której urodził się Syn Boży; podali mi ręce, a ja poprowadzę was do tego ubogiego łóżeczka, tam nauczycie się pokory, która sprawi, że pójdziecie drogą do Boga. Kocham was wszystkich a wraz z moim Jezusem w moich ramionach przejdę, aby błogosławić każdego z was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wieczerniki modlitewne czyli to co mamy organizowac dla NASZEGO dobra!

Trevignano Romano 25 grudnia 2019 r.

Przesłanie Jezusa o 18:00
Moje dzieci, urodziłem się z wami w waszych sercach. Dzieci, kielich, który przygotowałem i wasze cierpienia, będzie tym, co wypijecie, aby przygotować się do życia ze mną. Moja umiłowana córko, powiedziałeś „Tak”, nie wiedząc, przez co przechodziłaś, ile cierpienia cierpiałaś dla mnie i ile będziesz jeszcze miała, ale wysyłam aniołów, aby cię chronili każdego dnia. Moje dzieci, zobaczycie, ile będzie moich darów każdego dnia! Będziecie mieli życie wieczne, będziecie mieli więcej, niż możecie sobie wyobrazić. Oh! moja córko, dziękuję za twoje tak, dziękuję za twoją siłę, liczyłem na ciebie i twojego męża, a teraz jesteście blisko mnie z sercem pełnym miłości. Opróżniłem cię ze wszystkiego, wszystkiego, co materialne, ale uczyniłem cię bardziej duchową i szczęśliwą z powodu życia, które będziesz mieć. Moje dzieci, moje siostry, moi bracia, moi aniołowie są tutaj, aby was chronić co minutę, nie przejmujcie się cierpieniami, nigdy nie dam więcej niż możecie znieść. Wasze cierpienia są moim gorzkim kielichem, ja również bałem się wypić gorzki kielich i trzy razy poprosiłem Ojca, aby zdjął ten wielki ciężar, ale nie było to możliwe, byłem ludzki jak wy, ale także duchowy, tak jak wy, stajecie się duchowymi. Czy jesteś gotowi umrzeć za mnie i swoją wiarę? To także jest krok do życia wiecznego, wszystko, co musicie zrobić, to kochać mojego Ojca, kochać mnie tak, jak Ja was kocham i nigdy się nie bójcie. Jestem dzisiaj z wami, odradzając się w waszych sercach w tej złotej grocie, którą dla mnie przygotowaliście, to jest moja grota. Zalecam wam pokorę dzieci, pokorę i pokój między wami, bracia, stworzyłem tę rodzinę, zjednoczyłem was, abyście byli blisko mnie. Wasze radości są moimi radościami, kiedy radujecie się, są moimi darami, a kiedy chcecie płakać, są to moje łzy, nie lękajcie się, wszystko zostanie ogromnie nagrodzone przez mojego Ojca. Ile kosztuje wasze tak! A ile was to kosztowało! A jednak jestem tu z wami, aby was kochać, aby dać wam pokój, radość i spokój. Teraz dotknę was jeden po drugim, aby przynieść pokój waszym domom, waszym rodzinom i błogosławię was wraz z moim Ojcem i moją Najświętszą Matką, w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Wspaniale pouczenie o cierpieniu! Wbrew bredniom heretykow ostatnio bardzo rozbuchanym ze Jezus likwiduje wszelkie cierpienie za pomoca ,charyzmatykow' tylko musza wam rece polozyc na glowie i ,wezwac ducha' jest akurat odwrotnie! Jezus daje udzial w Swoim Krzyżu czyli cierpienie! Dokladnie tak! Juz wiecie od kogo pochodzi doktryna ,likwidacji wszelkiego cierpienia'. Brak cierpienia to brak pokuty brak oczyszczenia i szeroka droga do piekla. W najlepszym razie brak rozwoju duchowego i kalectwo wewnetrzne! Bóg odrywa czlowieka od rzeczy materialnych bo one sa niczym wobec tego co Bóg przygotowal! Materia to najnizsza forma istnienia! Najmniejsza wartosc! Jak moze ona kierowac istota duchowa taka jak czlowiek? To straszne kalectwo. Niestety na skutek grzechu pieroworodnego musi to boleć gdy podejmujemy trud drogi ku Bogu. Jednak Jezus nie da wiecej cierpienia niz potrzeba! Nie moze zabrac bo by zaszkodzil a Bóg nigdy nie zrobi czegos co wyjdzie na gorsze. Cierpienie jest jednak tylko chwilowe z radosc w Niebie wieczna.

Trevignano Romano 28 grudnia 2019 r

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, trwa walka dobra ze złem, Mój Syn urodził się z miłością w waszych sercach, dlatego już zwyciężyliście przeciwko ciemności, ponieważ On mieszka w was. Drogie dzieci, moje maleństwa, mój Ojciec wybrał proroków w tych czasach, abyście mogli mieć przewodnictwo. Część umiłowanych dzieci mojego Kościoła, zastępuje Boga i z wygodnictwa popełnia błędy. Dzieci, zawsze bądźcie wierni prawdziwemu Magisterium Wiary, polecam wam dzieci, aby nic ze Słowa Bożego nie musiało zostać zmienione. Teraz błogosławię was wimię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nie kombinowac! Nic nie zmieniac! Słowo Boga jest doskonale. A zatem tym ktire u zalezy na ,reformach' jest szatan! I wcale nie chodzi o jakies zwyczaje typu czytanie czegos z Biblii w tym dniu a nie innym a o istote nauczania ktora jak wiemy jest atakowana. Np. rozwody jakoby juz nie przeszkadzaja w Komunii! To nie jest zmiana tradycyjnego szlaczka na sutannie ksiedza tylko bluznierstwo przeciw nauczaniu Jezusa.

Trevignano Romano 3 stycznia 2020 r

Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Kochające dzieci, w tym czasie świat pogrąża się w wielkim chaosie, jednak jako Matka proszę was, nawróćcie się, nie macie już dużo czasu. Drogie dzieci, bo wierzycie w stworzonego przez siebie boga! Chrystus przyszedł dla was i umarł za was. Dzieci, módlcie się o pokój na świecie i pokój wśród was, bracia, módlcie się za Kościół, który całkowicie upadnie. Bądźcie odważnymi wojownikami i chrońcie Trójjedyną Wiarę w Boga.
Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Matka zacheca oczywiscie do walki! Zgodnie z Pismem Kościół wkrotce CAŁKOWICIE UPADNIE! Co to znaczy? Nie chodzi o budynki. Tylko wtedy nie ma Kościoła gdy nie ma Ofiary! I chodzi tu oczywiscie o koniec Komunii! Bedzie tylko ohyda spustoszenia. Swiat pograza sie w chaosie co widac bo stworzyl sobie boga a raczej rozne bożki. Inaczej zatam byc nie moze. Bo to Bóg stworzyl czlowieka! Nie na odwrot!

Trevignano Romano 4 stycznia 2020 r

Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Wczoraj byłam bardzo szczęśliwa widząc was zgromadzonych na uroczystej modlitwie i słuchając waszych pochwał i pieśni, które były dla was doskonałym przykładem dla wielu. Umiłowane dzieci, słowa wypowiedziane przez tę Moją
córkę są słowami Jezusa Chrystusa, to mój Syn wkłada swoje słowa w jej usta. Nie dziwcie się, ponieważ jej miłość do mojego Syna jest nieograniczona i nieustraszona. Znaki były naszą czystą radością. Dzisiaj spadnie na was wiele łask. Módlcie się za kapłanów, teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen .


Cokolwiek dobrego robimy zawsze jest to tylko i wylacznie z podpowiedzi Boga! Od nas samych to jest tylko zło! Tak! Jak chcecie cos dac ,tylko od siebie' to jest to zło! Bo macie pewnosc ze Bóg do tego ani troche nie przylozyl ,ręki'. Logika jest niepodwazalna. Stad nie robmy nic ,tylko od siebie'.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
AdministratorDołączył: 31 Lip 2007
Posty: 97995
Przeczytał: 38 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 22:13, 14 Lut 2020    Temat postu:

Trevignano Romano 7 stycznia 2020 r

Przesłanie Jezusa
Moi umiłowani bracia, dziękuję za przybycie na modlitwę. Moi bracia, wy którzy ze swoimi cierpieniami nadal wspinacie się po drabinie duchowości, dajcie mi swoje brzemiona i wasze cierpienia, tylko w ten sposób możecie mieć radość i spokój w swoich sercach. To Ja i tylko Ja przemienię ból w radość. Bracia, myślcie tylko o życiu wiecznym, całkowicie oddajcie się Mnie. Mój powrót jest bliski. Teraz błogosławię was w imię Ojca, w Moje imię i Ducha Świętego, Amen ”.


Cierpienie sluzy postepowaniu coraz wyzej na szczeblach duchowosci! A ludzie uciekaja od niego! Oczywiscie nie jakiekolwiek tylko z Jezusem! Powrot Pana jest bliski zatem warto juz tylko myslec o zyciu wiecznym.

Trevignano Romano 11 stycznia 2020 r

Drogie dzieci, dziękuję, że przyjęliście mój apel i odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, sytuacja ludzkości jest trudna, proszę was, podajcie mi ręce, a ja przyprowadzę was do Jezusa, zawsze będziecie zjednoczeni, kochajcie się jak bracia, aby mogła być nowa Pięćdziesiątnica. Dzieci, moje serce wciąż krwawi z niesprawiedliwości, ziemia będzie mocno drżeć, Watykan zostanie mocno zaatakowany, módlcie się za mocarstwa światowe, Chiny, Amerykę, Rosję, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo. Dzieci, moje łzy dziś są wyjaśnieniem z powodu tych, którzy nigdy nie chcieli zrozumieć. Teraz zostawiam was i błogosławię w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.
Dziękuję bardzo za dzisiejszy wieczór.


Swiat jest zły! A szczegolnie te molochy Ruscy Chiny USA. To najgorsi. Bedzie jeszcze gorzej ale my sie mamy przygotowac na nowa Piedziesiatnice czyli wylanie Ducha Świętego.

Trevignano Romano 14 stycznia 2020 r.

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drodzy, moi maluczcy, jak bardzo trzeba się prowadzonym i jak wiele zamieszania jest zasiane! Aby mieć pewnego przewodnika, zawsze bądźcie wierni Ewangelii i Słowu Bożemu, dzięki modlitwie możecie zmienić serca, nie bądźcie grobami bielonymi. Umiłowane dzieci, zawsze będę z wami, razem z moim Synem Jezusem, módlcie się za Papieża, a teraz zostawiam wam moje Święte Błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Czlowiek musi byc prowadzony. Nie moze sobie sam poradzic. Po to jest Kościół po to jest Ewangelia. A srodki to modlitwa post jalmuzna ktore pomagaja utrzymac kurs.Trevignano Romano 18 stycznia 2020 r

Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Niebo raduje się waszymi modlitwami. Moje umiłowane dzieci, wiecie, że wszystko, co przepowiedziałam, wydarzy się, wojny, trzęsienia ziemi i inne straszniejsze rzeczy przyjdą na tę ziemię, aby można ją było oczyścić. Moje dzieci, nigdy się nie bójcie, bo ja i Pan będziemy z wami, aby was chronić. Dzieci, te przesłania zostaną rozpowszechnione na całym świecie, aby wielu mogło powrócić do Boga i nawrócić się. Moi umiłowani, módlcie się za Kościół i za kapłanów, panuje zamieszanie, płaczę za ludzkością. Teraz błogosławię was, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wojny katastrofy i jeszcze gorsze rzeczy! Tak to bedzie! Swiat musi byc oczyszony. Zadne zlo nie pozostanie!

Trevignano Romano 19 stycznia 2020 r

Wieczernik modlitwy w Nettuno, Rm
Umiłowane dzieci, dziękuję wam za przybycie na modlitwę. Umiłowani, bądźcie blisko serca Jezusa, aby nawet w ostatniej chwili mój Syn mógł wejść do waszych serc. Ziemia niedługo zostanie oczyszczona z brudu, który stworzył człowiek, dzieci nawróćcie się gdyż nadszedł czas. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Nadszedl juz czas! Brud bedzie zniszczony! Coz moze byc wspanialszego na tej Ziemi?!

Trevignano Romano 25 stycznia 2020 r.

Drogie dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w swoim sercu. Umiłowane dzieci, ile katastrof na ziemi pełnej grzechów. Wiara jest czymś cudownym, przybliża do Boga, nawracajcie się moje dzieci, Wiara nie jest ekologią, ale podąża za Przykazaniami, Świętą Ewangelią, Sakramentami. To nie ziemię musicie czcić, ale Syna Bożego. Wszystko, co dzieje się dzisiaj na Ziemi, nie zależy od Boga, ale od samego człowieka, który zrujnował Raj, który Bóg pozostawił. Módlcie się za Włochy, które weszły w wir pogaństwa, módlcie się, módlcie się, módlcie się bardzo, aby światło Boże mogło dostać się do zatwardziałych serc wielu kapłanów. Miłość, miłosierdzie i przebaczenie są zasadami chrześcijaństwa. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Wlochy sa poganskie! Dlatego bedzie bolalo!
Matka znowu odnosi sie do balaganu w Watykanie! WIARA NIE JEST EKOLOGIA! NIE ZIEMIE MACIE CZCIC! NIE NAWRACJACIE SIE EKOLOGICZNIE! Czlowiek zniszczyl Raj i w tych ruinach egzgstujemy!

Trevignano Romano 28 stycznia 2020 r.

Umiłowane moje dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Drogie dzieci, wszystko, co się dzieje, powoduje w waszym sercu smutek, ale dzieci, oczyszczenie jest konieczne. Moje dzieci, módlcie się bardzo za Niemcy i Francję. Watykan dzieli się na dwie części. Dzieci, oto wielki sprawdzian Wiary, mówię jako Matka moim dzieciom-kapłanom, zawsze bądźcie posłuszni Kościołowi, ale bądźcie ostrożni, ponieważ gdy zniknie Przeistoczenie Eucharystii, mój Syn, Pan Jezus również zniknie. Wiedzcie, że wasza prawdziwa Wiara zostanie nagrodzona, ponieważ będę was chronić. Oto, przepowiedziane czasy są nad waszymi głowami, pojawią się nowe choroby, na które trudno będzie znaleźć lekarstwo. Ziemia będzie nadal drżeć coraz bardziej i bardziej. Pokutujcie i nawracajcie się. Będę przy was za każdym razem, gdy do mnie zawołacie. Teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Kolejna zapowiedz zaraz! I katastrof! W Watykanie podzial! Kaplani maja wprawdzie sluchac Kościoła ALE ROZUMNIE! Nie znaczy to ze maja uczestniczyc w ohydzie spustoszenia tylko dlatego ze przyjdzie to formalnie z Watykanu! To proba prawdziwej wiary!

Trevignano Romano 31 stycznia 2020 r

Ostatnia Wieczerza w Rzymie
Umiłowane dzieci, dziękuję wam, że zgromadziliście się tutaj w tym błogosławionym miejscu, życzę sobie, aby te wieczernie modlitwy odbywały się dwa razy w tygodniu. Zbierzcie się w imię Pana, ponieważ wasze pokorne modlitwy do nieba są złotymi iskrami. Umiłowane dzieci, kochajcie Kościół i Eucharystię, zawsze bądźcie wierni Ewangelii i Słowu Bożemu. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.


Znow wieczernik czyli te miejsca gdzie mamy sie gromadzic aby zachowac wiare prawdziwa. Dwa razy w tygodniu!

...

Wybuchla zaraza w Chinach zapowiedziana w tych objawieniach 28 wrzesnia! Kazdy moze sprawdzic! Dalem to w pazdzierniku gdy nikt nawet o tym nie myslal! To oznacza ze autentycznosc tych objawien jest juz pewna. Nie ma mozliwosci zeby Bóg pozwolil na tak wielki przekret ze falszywe objawienia beda potwierdzane tak trafnymi zapowiedziami! To juz bylo by celowe zwodzenie.
Wspaniale! Niebywale sie ciesze bo zawsze bylo ryzyko ze moze cos nagle wyskoczyc i okaze sie falszem. Teraz juz wiemy ze nie! Bóg w koncu i mnie prowadzi i nie przypadkiem mi to ukazal! Juz niedlugo Chrystus powroci! :0)))


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Wiara Ojców Naszych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy