Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna
Taniec na Bosaka!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Aktualności dżunglowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133751
Przeczytał: 54 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 17:46, 10 Wrz 2007    Temat postu: Taniec na Bosaka!

No i trafilem na TVN i slysze ze bedzie Bosak!A pozniej ze Sandra!
O no to juz sie postaralem aby obejrzec...
Od razu mi sie rzucilo w oczy ze Sandrze kibicowali Lepper z Maksymiukiem a Bosakowi NIKT...
Jeszcze aby sprawe pogorszyc Bosak powiedzial ze Giertych ma WAZNIEJSZE SPRAWY...
No to jest policzek dla widzow ze oni sa malo wazni...Co najwyzej moglo byc to to ze Giertych tak spieszyl na spotkanie z ludzmi ze zlamal noge i pojechal do szpitala...Inaczej takie oswiadczenia tylko Bosakowi szkodza.
Tez przydala by sie para kibicow.Chyba Giertych moze posiedziec i sie pousmiechac to odpocznie od polityki i bedzie mial umysl swiezszy.I ktos moze z nim byc moze Anna Jablonska?A moze ktos inny?
>>>>
Co do tanca to rzucilo mi sie w oczy ze Bosak jest w jasnych dzinsach?Czy to zamierzone?Jasne dzinsy wychudzaja i odejmuja kilogramy tak ze wyglada sie jak konik polny.Czy Bosaka nie nalezalo by dociazyc?Ciemne spodnie?Czern przybliza powieksza i pogrubia biel oddala pomiejsza i pocienia.
Ale moze o to chodzi?Nie wiem.
.....
Poza tym trzeba by chyba polepszyc makijaz bo Bosak ma tradzik mlodzienczy co jest normalne z tym ze moze mu popsuc wizerunek.
No i usmiech.Chyba za bardzo sie szczerzy.
Wystarczylby usmiech mniejszy bez szczerzenia zebow na cala szerokosc....
A zeby nie byl sztuczny to niech sobie Bosak pomysli o czyms smiesznym...
Np. 4 zony Gosiewskiego bija sie torebkami.
A jak nie pomoze to moze 400 zon Gosiewskiego bijacych sie torebkami a Gosiewski jako sultan Wloszczowy z tym haremem i z turbanem na glowie?
To da naturalny usmiech...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133751
Przeczytał: 54 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 18:46, 10 Wrz 2007    Temat postu:

Zreszta to mozna pociagnac.
Np bije sie te 400 zon...
Zrozpaczony Gosiewski wola swojego wezyra nadwornego eunucha al-Kursciego...Ten wbiega w kolorowym blyszczacym ubranku i turbanie...
Gosiewski apie sie za glowe i blaga:
-Zrob z tym cos!
Na to Kursci cienkim glosikiem:
-No co ja ZROBIE!Odkad zrobiliscie mnie eunuchem to cala energia mi odeszla.
-No musielismy cie uspokoic bo szalales za bardzo...
>>>>
Co do Kurskiego to podobno plakal w Sejmie?Bylby to kolejny dowod na niezrownowazenie umyslowe bo tacy czesto placza.
To nie ze strachu a z kompletenego rozregulowania emocjonalnego...
Jak powiedzial Giertych:
Jacek Kurski "nabzdycza się" i "odreagowuje agresją"
Natomiast co do do Sandry to jej nie widzialem...
>>>>
Ta tancerka miala pretensje ze nie patrzy jej w oczy.Ale omijanie wzrokiem to dosc typowe gdy ktos niezbyt czesto tanczy...Bo patrzy pod nogi aby nie deptac...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133751
Przeczytał: 54 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 12:17, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Cos tam slysze ze Bosak mialby zrezygniwac z tanca?Bo wybory?
Niech sie nie wazy jest mlody i potrafi jedno i drugie w tym wieku polaczyc.Niech Giertych da mu szofera i niech go wozi.Trudno po wyborach odpocznie.Niestety kampania jest krotka dla niego to moze dobrze bo wysilek maly ale dla wyborcow katastrofa bo beda glosowali w ciemno.Da rade.Musi sobie poradzic...
Ostatnio widzialem go naprzeciw tego swira Kurskiego.Widac od razu kontrast miedzy osoba powazna a gowniarzem.Gowniarz Kurski wpadal w slowotoki swira w proby zagadywania i manipulowania oczywistymi faktami gdy Bosak mowil prosta rzecz moglibyscie nie przypisywac sobie zaslug innych!
Ale nie moga!Czym sie pochwala?Osiagnieciami Gosiewskiego?Dworcem we Wloszczowie!
Ta partia nie zrobila doslownie NIC!!!Dwa lata zmarnowane !Wiec kradna osiagniecia innych.Tak jest zawsze ze swirami.
W polityce jak i w innych dziedzinach roi sie od oszustow i hochsztaplerow!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Akas
Gość






PostWysłany: Śro 18:07, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Oj, Baronie, nie śledzisz już FF? Joasia N. założyła dwa wątki błagając o poparcia dla Bosaka i wysyłanie sms-ów do TVN. A jeden z tych wątków otworzyła wyznaniem: I love Bosak. Rozumiem dziewczynę, ale konkurencja o względy Bosaka jest chyba duża.
Powrót do góry
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133751
Przeczytał: 54 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:52, 12 Wrz 2007    Temat postu:

Witaj!
Faktycznie nie sledze FF frondy!
Sprawdzam tylko czy ktos nie ma jakiejs sprawy do mnie bo niegrzeczne bylo by gdyby ktos mnie popieral a ja bym nie raczyl nawet zajrzec.
Co do Joanny jest to mile!Mam nadzieje ze w koncu Joanna znajdzie sie w polityce moze juz teraz!
Co do wysylania SMSow to powstrzymajacie ja aby nie stracila jakichs tysiecy :O)))
Oczywiscie mozna alarmowac znajomych ale wysylajcie po 1 SMSie!Przy takich masach jakie oni maja to tysiac SMSow jest niczym...
Bosak wypadl jesli chodzi o taniec dobrze i nikt kto nie jest zawodowcem nie zauwazy bledow!
Natomiast musi zadbac o szczegoly wystapien i wygladu co juz mowilem!
Pozdrawiam!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133751
Przeczytał: 54 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:06, 17 Wrz 2007    Temat postu:

No i tym razem byla Sandra!Wszystko bylo w porzadku niestety odpadla Surprised((((
Tutaj od razu musze powiedziec ze to przeciez tylko zabawa przeciez trudno brac to powaznie.
Poza tym politykom jest bardzo trudno wygrac z gwiazdami.Bo oczywiscie maja diametralnie inne funkcje!
W demokracji gwiazdy to maskotki sa po to aby sie przytulic i ich lubic.
Politycy natomiast sluza w demokracji do wyladowania negatywnych uczuc sa po to aby ich NIE LUBIC...
Widzimy wiec ze akurat wynik takich glosowan jest przesadzony.
Dlatego tez dla polityka sukcesem jest to aby sie odwazyc i wystartowac!
Kleska ucieczka i tchorzostwo!
Tym razem byl Giertych z malzonka to cieszy.Nie wiem czy to pomoze Bosakowi :O))) Czy zaszkodzi?Tak sie zastanawiam a moze Joanna Najfeld byla by lepsza?Wiem ze bardzo angazuje sie w sprawe to by swoj zapal przekazala.No a Giertych musi byc mily i pokazac swoja prawdziwa nature to jest osoby przyjacielskiej a nie falszywa kreowana przez wrogow nie tylko Giertycha ale wrecz wrogow Polski!Bo nie chodzi tu o osobiste triumfy ale o dobro wspolne jakim jest Polska!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133751
Przeczytał: 54 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 19:00, 26 Lis 2007    Temat postu:

No i coz Bosak zatanczyl ostatni raz.
Z tego co rozmawialem to ostatni taniec wypadl wg. ogladajacych bardzo ladnie.I rzeczywiscie ogladalem go i podzielam.Bardzo sentymentalny nastroj tego tanca az sie udzielal...
Tutaj macie poprzednie wpisy:
http://www.ungern.fora.pl/aktualnosci-dzunglowe,3/bosak-cos-ty-zrobil-kamelowi,112.html
Jak wiem ten program z jego udzialem byl wielkim sukcesem dla TVN poniewaz byl juz przeznaczony na odstrzal.A tu nieoczekiwanie odzyl...
W tym tez mial udzial i Bosak ktory trzymal sie dlugo...
I jak juz mowilem bardzo dobrze ze nie zrezygnowal.
Natomiast zle by bylop gdyby Bosak traktowal to jak jakies osobiste gwiazdorstwo.Musi pamietac ze reprezentowal swoja twarza cale srodowisko i jako takiego go wspieralismy.Poza tym przeciez w koncu to program rozywkowy i Bosak nie odkryl przeciez nowej fizyki a tanczyl.
Jesli tak bedzie do tego podchodzil ze jest to jakies tam przezycie to nie grozi mu popadniecie w stan jaki prezentuja rozne gwiazdki napuszone do granic smiesznosci jakby byly jakims Kopernikami.
Natomiast ciekawe bylo doswiadczenie pokazania publicznie w tego typu programie osoby z polityki.To jest pierwszy tego typu precedens bo dzieci bylych Prezydentow czy Premierow to nie to samo co prawdziwy Posel realnie zajmujacy sie polityka.
No i Bosak pokazal tez prawdziwa twarz LPR.Wiemy jak ta partia byla zwalczana przez Agore a zwlaszcza Axel w sposob plugawy.Szly nieustanne klamstwa i brednie przedstawiajace LPR jako jakies szalenstwo czy dziwactwo.Tym bylo to smieszniejsze ze Agora popierala takie altorytety jak Trinky Whisky czy La Madamma a Axel caly paranoidalny PiSswir-land.W tej sytuacji przedstawianie LPR jako czarnej owcy bylo juz szczytem nonsensu prawdopodobnie nieuswiamianym sobie przez tych meneli.Zreszta oslawiona Sobecka ktora byla przedmiotem drwin jako ,,typowy'' Posel LPR byla faktycznie darem O.Rydzyka dla LPR i wyladowala w PiS tak jak Macio,Olszewski i wszyscy ci z odchylkami...
Widzimy ze swiry dziwnym trafem wylecialy z LPR w pierwszej kolejnosci i trafily do PiS (gdzie ich miejsce).Po prostu LPR byl nowa partia a do takiej przychodza rozni...
I teraz Bosak pokazal publicznie jak to wyglada.Oczywiscie kto madry to wiedzial.Wystarczylo sledzic dzialania Giertycha.Jak w sposob mistrzowski przepchnal raport komisji sledczej Orlenu.Jak swietnie LPR zakonczyl sprawe PZU.Jak Giertych pieknie przepchnal Becikowe przy atakch PiS.Jego poczynania w Ministerstwie edukacji i nadzieje jaka dal nauczycielom ze szkola nie musi sie staczac...
No ale niestety ,,uklad'' byl taki ze cokolwiek dobrego zrobil Giertych lumperia medialna pisala ze jest zle.I byl atak za atakiem.Zreszta nikt po tej holocie nie oczekiwal niczego przyzwoitego.
Natomiast jest kwestia aby z prawda docierac gdzie sie sie da i jak sie da...Takze w programach rozrywkowych...
I ta szanse dawal wystep Bosaka i bardzo dobrze ze ja wykorzystal.Tak trzeba.Szanse nalezy wykorzystywac do konca...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Aktualności dżunglowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy