Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna
Opinie o Giertychu!Jestem zbudowany dojrzaloscia!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Aktualności dżunglowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133736
Przeczytał: 55 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 11:14, 23 Paź 2007    Temat postu: Opinie o Giertychu!Jestem zbudowany dojrzaloscia!

Nie glosujac na LPR zaprzepasciliscie sobie szanse na lepsza Polske.

Juz jest niestety za pozno moi drodzy. Daliscie sie omamic propagandzie lewactwa i globalistycznej zarazy.
Pogadamy za pare miesiecy kiedy ockniecie sie z amoku.



~Agatha King, Toronto, 22.10.2007 01:03


Zgadzam się i pozdrawiam! 22.10.2007 01:08

~Paweł


Nie zgadzam się, ale też pozdrawiam i życzę duuużo zdrowia. 22.10.2007 02:00

~renard_astucieux

Agathko, a kiedy mialas zamiar wracac do kraju? Bo rozumiem, ze mialas taki zamiar, skoro sie w polityke polska angazujesz. Powiem Ci, ze w Polsce LPR nie jest tak popularne jak w Toronto. Ale moze warto byloby namowic Romka, aby u Was troche porzadzil... wtedy chetnie na niego zaglosuje.



~GhQ, 22.10.2007 01:18
Re:GHQ no nie musisz; wiesz tu jest tzw. melting pot i nie ma tozsamosci narodowej takiej jak do niedawna byla w Europie.... (rozumiesz ?). Dlatego Roman chcial uratowac Polske dla Polakow i nasza kulture oparta na tradycji chrzescijanskiej a nie np. islamskiej, judaistycznej czy taoistycznej...
Tu jest wlasnie tak ...



~Agatha King, Toronto, 22.10.2007 01:24
Nie glosujac na LPR zaprzepasciliscie sobie szanse na lepsza Polske.

To niech ja ratuje, krzewi, buduje u Was w Toronto. I jak wspomnialem - jesli przenioslby sie do Toronto, to wtedy na pewno na niego bym zaglosowal. Niestety nie dano nam prawa decydowac o skladzie rzadu w Kanadzie... a szkoda - jestem wrecz przekonany, ze Polacy tu, w kraju gremialnie zaglosowaliby na Romka w Toronto.



~GhQ, 22.10.2007 01:35
Nie masz obywatelstwa kanadyjskiego i nie mozesz glosowac.
Nie traktujesz Prawdy powaznie i lubisz sie przekomarzac bo jest Ci wstyd... iz juz niedlugo nie bedziesz Polakiem tylko obywatelem zniewolonej EU a nastepne Pokolenie zapomni iz Polska byla wolnym ,niezawislym krajem.
Polakow jest na obczyznie ok.10 mln. i mamy tylko symboliczny JEDEN mandat azeby emocjonalnie odczuwac kontakt z Ojczyzna i Tobie to przeszkadza ?




~Agatha King, T.O., 22.10.2007 01:45
Przeszkadza mi to, ze wybierasz mi rzadzacych, a za swoj wybor nie poniesiesz zadnej odpowiedzialnosci. Dlatego tez ochoczo wyslalbym Romana i jego popaprancow do Was, abyscie przekonali sie z kim macie do czynienia. I tak jak Wy, zaglosowalbym na niego, by rzadzil u Was. Nie wybieram sie do Kanady wiec nie ponioslbym odpowiedzialnosci za swoj glos/wybor.



~GhQ, 22.10.2007 01:54
ciekawe ze ty idac na smyczy koszarowej prasy
sprowadzasz na polske rzady ktore sie kompromituja od 17 lat

no coz chyba przynaleznosc do gatunku oslow trojanskich
swiatowej lichwy jest chyba uwarunkowana genetycznie
Sada odznacza sie glupota po szkodzie jak i przed szkoda



~hej, 22.10.2007 02:15
>>>
Coz za budujaca dyskusja!
Niestety te mlode bezmozgi klepia to co im wdrukuja media totez
:
Dziękuję Panie Premierze Giertych za Pańską pracę, skuteczność, ideowość ...

Czytając poniższe komentarze Polaków-katolików (a jakże!), po prostu jest mi wstyd za bezmyślność i głupotę tego narodu - mojego narodu.



~25-latek, 22.10.2007 01:08
(tych chamskich wstawwek nie ma sensu przytaczac...)


>>>>>
na tle Leppera czy Gosiewskiego lub tego z PO z Lublina to ...
23.10.2007 09:41

... jest poseł wręcz wzorcowy i wybitny. Wykształcony, ma swoje poglądy i ich broni, a przy tym inteligentny. ilu jes takich posłów? ~piotrek


popieram 23.10.2007 09:46

~fryko


Giertych pokazał klasę w końcówce kadencji-był bardzo ... 23.10.2007 09:53

... merytoryczny w dyskusji a ten co pali koty to rzeczywiście "twarz i wizerunek PO". ~cynik


popieram 23.10.2007 09:59

~*Kasia


Giertchowie- to od pokoleń inteligencja narodowa. 23.10.2007 10:27

~Halina


Zgadzam się. I taki człowiek wraz z innym wybitnym umysłem ... 23.10.2007 10:40

... (JKM) zdobyli tyle głosów, co Lepper. No cóż, parlament jest odzwierciedleniem stanu narodu - "byle nie myśleć".

>>>>
Bardzo madre wypowiedzi z tym ze co ponektorzy maja jakies fobie do ,,wiesniaka Leppera''.Coz inteligenci to najbardziej nietolerancyjna sitwa na swiecie.Nikt tak nie potrafi pietnowac naznaczac i wylkuczac.Jest to zenujace i kompromitujace DLA NICH!
>>>>
Coz niestety na LPR glosowa TYLKO ELITA NARODU.Ludzie ktrzy potrafia przebrnac przez brud medialny wylewany na Giertycha a takze wyzwolic sie od O.Rydzyka.Jak widzimy jest to nielatwe i tylko bardzo wybitne umysly potrafia docenic wielkie talenty Giertycha.Ale jak dokonaja tego wysilku nagroda jest wielka.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BRMTvonUngern
Administrator



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 133736
Przeczytał: 55 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 19:00, 24 Paź 2007    Temat postu:

No tak Giertych odszedl.Nie uwazam za sensowne usuwanie przewodniczacego gdy tylko cos nie wyjdzie.Gdyby tak robili w KPN to by zakonczyli miesiac po chwili powstania:
http://www.ungern.fora.pl/co-bedzie-dalej-z-narodem-t229.html
Sytuacja jest tym bardziej smieszna ze to Giertych chcial LiSa przeciw zarzadowi :O)))To powinien Giertych zostac a zarzad odejsc.
Giertych nie popelnil bledu.Tylko szaleniec moglby powiedziec z gdyby to ktos inny byl na czele to...Co by zrobil?
Z Giertychem jest tylko ten problem ze zrobili mu olbrzymia opinie negatywna oparta na klamstwie.Chocby klamstwo takie ze ,,Giertych to oszolom'' od Rydzyka.Wiadomo jak akurat traktowala Giertycha TV Trwam.A juz oszolomy to sa w PiS zwlaszcza ale i w PO i LiD ale Giertych to juz jest scisle logiczny i racjonalny.Ale od razu zachodza go z drugiej strony.Faktycznie trudno uznac Giertycha za swira typu PiS to mozna mu zarzucic-cyniczny.Skoro racjonalnie mysli i postepuje to cynik a gdyby kieruje sie emocjami to oszolom.Jak nie kijem go to palka.
Wszyscy madrzejsi.
Ale zostawmy glupote i posluchajmy ludu:
.......
Nie zgadzałem się z nim nigdy,

ale po tym geście, chylę czoła.
Tylko życzyć Polsce polityków z taką klasą.



~Londyńczyk , 24.10.2007 18:16
Powiem tak Giertycha: nigdy nie kochałem, ale muszę przyznać

- politykiem był niezłym. Nawet rasowym. Jaka szkoda że jego poglądy były tak beznadziejne...



~carramba , 24.10.2007 18:12



No nie przepadałem za tym Giertychem

ale w ostatnim czasie wydał sie bardzo przytomny. Gdyby się "podczepił" pod inną formacje niż te moherowe berety, to przyszłość przed nim.



~barnaba1 , 24.10.2007 18:16
....
Giertych dotrzymał słowa. Teraz czas na pana Jarosława Kaczyńskiego
Czekamy. Raz danego słowa...Zasady zobowiązują. Mamy ... 24.10.2007 15:01

... właśnie okazję poznać JAKIE to są zasady. Europolka


Na to bym nie liczył. Giertych jaki był taki był ale ... 24.10.2007 15:09

... odszedł z honorem. Jaruś to piujawka, jak się przyzsa to nie odpuści. On nadal jest przy piersi mamusi. ~JAB


Może trzeba w takim razie przekonać mamusię? Jej posłucha. 24.10.2007 15:12

Europolka


Pan premier przestrzega jednej żelaznej zasady, że Zadne ... 24.10.2007 15:22

... zasady go nie obowiązują. ~za


trafione w sedno.
Europolka
.........
<<< PARADOKSALNIE LPR BYŁA POTRZEBNĄ PARTIĄ >>>

LPR Z POZA UKŁADU, który rządzi od 89., tj. PiS-PO-LiD-PSL. Teraz stara ekipa na wolną ręke i spore pole manewru na styku biznesu z polityką. Gratuluje wyboru POLACY!



gram87 , 24.10.2007 14:40
jestem tego samego zdania 24.10.2007 14:52

~Weronika


Ja również dziękuje za Twoje gratulacje. Wiem, że dobrzey ... 24.10.2007 15:34

... wybraliśmy, Pozdrawiam ~Ex-Wolak, dziś ...


Dziękujemy, przyjmujemy gratulacje. 24.10.2007 14:53

~Polacy


Niestety przeciętny za przeproszeniem "wyborca" chciałby, ... 24.10.2007 14:54

... by przestały istnieć wszystkie partie z wyjątkiem jego ukochanej. Stąd taka powszechna radocha. ~Karakoram


Dlatego demokracja to system zawodny. 24.10.2007 15:02

gram87


To nie paradoks, ale celowe machiaweliczne działanie ... 24.10.2007 15:04

... zniszczenia polskiej prawicy - zalecone z zewnątrz. Cześć Panu Giertychowi - godnemu potomkowi Rodu. ~TW


Coś w tym jest... 24.10.2007 15:17

gram87


juz wole układ niz tych oszołomów z lpr i samo-brony. ... 24.10.2007 15:14

... przeciez ci ludzie nie mieli wogule kompetencji. ~unbeliveable


samo-obrona owszem, ale troche szkoda lpr. 24.10.2007 15:17

gram87


gratulujesz europejczykom , nie polakom. 24.10.2007 15:15

~MY UPR


Taki byl cel poprzedniej kadencji - wyeliminowac LPR & SO ... 24.10.2007 15:21

... i spopularyzowac maksymalnie dwie partie. Marzy im sie taki podzial parlamentu jak w Stanach, czyli obojetnie kto wygra i tak beda rzadzic "nasi", a do tego nie istnieja zadne partie roszczeniowe.
... ~e12

No i znowu ten stary układ. LPR chociaż próbowało coś ... 24.10.2007 15:36

... zmienić. Faktem jest ze byli w tym sejmie potrzebni choćby do wyrażenia sprzeciwu wobec liberałów. ~madu
>>>>
Żal.

Mi szkoda że Romana Giertycha nie będzie w polskiej polityce, on mimo swoich konserwatywnych poglądów miał też ludzkie cechy. Mnie wkurza jak inny wyborcy Giertycha krytykują go teraz, Giertych nie chciał wiele w zamian za poparcie rządu, jedynie funkcje wicepremiera i ministra edukacji oraz inny resort gospodarki morskiej, jakby ktoś nie wiedział to akurat Roman Giertych mówił aby sejm trwał do końca i realizował program rządu, wspólny program. To Kaczyński cynik polityczny wolał zniszczyć LPR i Samoobrone. Z całym szacunkiem dla innych wyborców PiSu, ja bym Giertycha chętnie widział na polskiej scenie politycznej.



~Max , 24.10.2007 18:02
Ja też 24.10.2007 18:14

[link widoczny dla zalogowanych]
>>>>
Polski juz nie ma. Wyjechalem z Polski, przyjade do EU. Na szczescie tylko na wakacje.



[link widoczny dla zalogowanych] , 24.10.2007 18:04
.....
WBREW NIEKTÓRYM

wypowiedziom mam dla niego szacunek. Jako minister edukacji zaczął robić porządki w szkołach. Pierwszy minister, który nazwał problem, z jakim borykały się szkoły. I zaczął ten problem rozwiązywać. Każdy, kto mówi, że w szkołach nie ma agresji, narkotyków, rozwydrzenia - ten najzwyczajniej w świecie kłamie.
Dziękuję, Panie Romanie.



~aga , 24.10.2007 16:20

WBREW NIEKTÓRYM

Ja również przychylam się do tego, że był to pierwszy minister po Mazowieckim, który cos robił dla szkoły. I mimo,że u nas w szkole wiekszośc była( przynajmniej głosno- bo po cichu tez byli za ) przeciw , bo nazywał się Giertych,i należał do LPR , to mnie jest wszystko jedno , dla mnie liczą sie fakty i to co kto robi a nie jak się nazywa i do jakiej partii należy. Może popełnił kilka pomyłek ale tylko ten nie popełnia pomyłek, kto nic nie robi. A jezeli jest tu na forum ktoś kto nigdy się nie pomylił to niech pierwszy rzuci kamieniem...



~nauczyciel z powołania , 24.10.2007 16:35
WBREW NIEKTÓRYM

A ołtarzyk z jego portretem masz juz w pokoju? Pewnie należysz do grona osób które dostały od niego maturę w prezencie



~Anka , 24.10.2007 16:55

WBREW NIEKTÓRYM

Rozczaruję Cię, maturę robiłam w końcówce PRL-u. A teksty o ołtarzykach czy " jego " maturze są już dostatecznie wyświechtane, żeby je ponownie wałkować. Skoro nie rozumiesz meritum, co niestety widać po Twej wypowiedzi, to lepiej się nie odzywaj.



~Maria , 24.10.2007 17:31
WBREW NIEKTÓRYM

Ja akurat Giertycha lubie, to trochę staro-modny polityk. Jakbyście wy się czyli gdy ZNP starjkowało a dzieciaki krzyczału "Roman do wora, wór do jeziora" - z całym szacunkiem ale ROman Giertych starał się naprawić to co było złe w szkołach, robił dużo konferencji - ok, ale Ziobry nikt pod tym względem nie przebije!!!




~Adam , 24.10.2007 17:40
Nawet troche zal

Jaki byl taki byl ale czasami na mownicy mial super teksty
Szkoda Smile
Niech mu sie teraz powodzi i niech wraca za 4 lata Smile

"Brawa" dla młodzieży ,która dwa lata temu pod MEN wrzeszczała:

"Giertych do wora,wór do jeziora".Brawo nadziejo Polski.Urban,Kiszczak,Pietruszka i Piotrowski byli i są w was dumni.



Jarogniewski , 24.10.2007 17:48




~MK27! , 24.10.2007 17:53

Giertych potrafi przegrywać. Będą z Niego jeszcze ludzie!

Zachować klasę w trudnych dla siebie sytuacjach to wielka sprawa. Premier Kaczyński tego najwyraźniej nie potrafi.



~luna , 24.10.2007 17:52
Roman 3-maj sie.Jestes WIELKI

Wracaj szybko,bo... `to jest zdrada`.
Leppera nie zaluje,ale Romka mi zal.
Dzieki za becikowe i kase na dzieci z podatku!!!!!




~lubu-dubu , 24.10.2007 17:51

JESTEM WYBORCĄ LEWICY. PANIE GIERTYCH. ZA politykę

prorodzinna, za becikowe, za rodzinne, za prospołeczne nastawienie ja i moja Rodzina mówią dziękuje.



~dd , 24.10.2007 17:50
>>>>
Widzimy ze poniewczasie wielu ocknelo sie z amoku.Wrzaski krzyki obled Prezio aresztuje i w tym budelu wyleciala przypdkowo za burte najlepsza partia w kraju i najlepszy polityk.Coz nie jest to nowosc zjawisko ,,co mysmy narobili'' to dosc czeste zjawisko.Ale wazne ze Giertych zakodowal sie pozytywnie to daje nadzieje na przyszlosc.Widzimy wbrew krytyce ze Giertych ,,niepotrzebnie'' wszedl do rzadu i wdawal sie w uklady PiS ze to jednak Giertych mial racje.Zostal zapamietany jako ktos kto zrobil COS DOBREGO!!!I odszedl niesprawiedliwie.
Gdyby nie robil tych zmian np. oswiaty O.Rydzyk TAK SAMO WBILBY NOZ W PLECY LPR a powiedzieli by jeszcze ze LPR I TAK NIC NIE ZROBIL...
Moim zreszta zdaniem niejednokrotnie Giertychem kierowal Duch Swiety bo wydaje mi sie ze az niemozliwe aby Giertych byl az tak zdolny.Kto mogl wiedziec ze ta obecnosc w rzadzie sie tak przyda?Przeciez gdyby wybory byly w 2006 to tak samo na skutek propagandy TV Trwam LPR spadl by do 1,3 a nie bylo by tych pozytwnych dzialan LPR!
Oto co daje politykowi Wiara!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Religia,Polityka,Gospodarka Strona Główna -> Aktualności dżunglowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
cbx v1.2 // Theme created by Sopel & Programy